Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 09, 2024, 18:04:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Drobne nieścisłości w sesji 87 i 88  (Przeczytany 1146 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Październik 07, 2008, 17:27:02 »

Arteq pewnie dobrze wie o co chodzi Mrugnięcie

Faktycznie jasnowidz, po tych kilku zdaniach mamy sobie wyrobić opinie  Chichot ...urocze doprawdy, natomiast spekulacji x-razy wiecej niz tego co napisałaś.
Dodam jeszcze ,że nietylko ezoterycznym , ale rozwinietym oraz najlepiej jest być empatą i jasnowidzem bądz jasnoczującym....Więc Enigmo rozumiemy to ,że możesz być nieświadomma co czytasz , co słuchasz, co oglądasz...

Przesłuchałam tą cała audycje do której jest linek (ale nuda 45 min). Mogłaś podać minute o którą ci chodzi, nie widze tam nic szczególnego po za ubolewaniem Barbary ze mało osób odpowiedziało na przekazy, w sensie fizycznej pomocy. Jeste wiele mówienia i jeszcze wiecej nic nie robienia...a nasza matka ziemia cierpi. Co do modulacji głosu, nie wydaje mi sie aby był inny niż na poprzednich audycjach, Choroszy zawsze nawija w podniosłym tonie, moze czasem przeszkadza mi jak tytułuje Enki jakimś wielkim panem ziemi. No ale kobieta napewno przejmuje sie swoją rolą, słucha jej sporo osób wiec stara sie przedstawic temat naknajczytelniej. To powazne zadanie i nie wątpie ze kazdy z nas na antenie miałby odrobine problemu z własciwym doborem swoejgo głosu.
...tu nie chodzi o dobór głosu, tylko fakt iż to nie ona sama przemawia prowadząc te audycje...
Enigmo- zapomniałam dodać, że trzeba być jednak "ezoterycznym" by zobaczyć i usłyszeć więcej...
Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dlawtajemniczonych wkp fifa11 animezywioly rakul-axis