Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 07, 2024, 05:13:48


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znak bestii juz jest!!!  (Przeczytany 21962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #25 : Luty 02, 2009, 21:10:22 »

Nie zawsze można wyemigrować, ale można sie temu przeciwstawić. Po prostu nie dam sobie tego wszczepić, chyba, że siłą. Oczywiście taka postawa moze nas kosztować utratę pewnych przywilejów, nazwijmy to społecznych, jednak jeśli nie jesteśmy na nie łasi, to pronlem mamy z głowy.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #26 : Luty 02, 2009, 21:33:18 »

Nie zawsze można wyemigrować, ale można sie temu przeciwstawić. Po prostu nie dam sobie tego wszczepić, chyba, że siłą. Oczywiście taka postawa moze nas kosztować utratę pewnych przywilejów, nazwijmy to społecznych, jednak jeśli nie jesteśmy na nie łasi, to pronlem mamy z głowy.

Nie tylko społecznych; w przypadku odmowy wszczepienia czipu mógłby być problem z normalnym życiem (zależy, co rządzącym przyjdzie do głowy).
Ale tak naprawdę to nie wierzę, że dojdzie do obowiązkowego czipowania.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 02, 2009, 21:35:46 »

Po prostu nie zaczipujemy sie, i juz. I nie mysl ze my jedne to zrobimy, bedzie nas bardzo wiele.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #28 : Luty 02, 2009, 21:55:00 »

ostatecznie wole się zaCipować niż ocHujeć.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 02, 2009, 21:58:05 »

Po zaczipowaniu, pierwsza rzecz jaką zrobisz świadomie to pomyślisz:
- czy ja ochujałem?


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 02, 2009, 22:11:44 »

Po zaczipowaniu, pierwsza rzecz jaką zrobisz świadomie to pomyślisz:
- czy ja ochujałem?


Dobre!  Duży uśmiech
Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 03, 2009, 05:59:43 »

Jeśli będziemy stąpać Boską ścieżką czytaj żyć jak się powinno to nawet się nie zorientujemy jak wszystkich zaczipują, a nas nie. Mało tego, będziemy specjalnie mogli chcieć być zaczipowani ale będą od nas uciekać jak od trendowatego.
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 03, 2009, 14:47:23 »

A to jeszcze jeden ciekawy filmik o besti.....no i chyba wszystko jasne

http://www.youtube.com/watch?v=7RW4OIBt69U&feature=related
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 03, 2009, 19:00:37 »

A to jeszcze jeden ciekawy filmik o besti.....no i chyba wszystko jasne

http://www.youtube.com/watch?v=7RW4OIBt69U&feature=related

i znów wykorzystanie materiału bez spojżenia na całość... a gdzie są słowa "to czyńcie na moja pamiątkę" Coś?
i co ten film ma wspólnego z bestią?
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #34 : Luty 04, 2009, 07:20:04 »

no właśnie trzeba spojrzeć na całość i pomyśleć trochę nad tym,wiele jest interpretacji objawień Jana ...i wiele słów a co do " to czyńcie na moją pamiątkę" to czyny nie słowa Uśmiech
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #35 : Luty 04, 2009, 10:03:34 »

a czy było coś takiego kiedyś ?? chodzi mi że wszyscy ludzie mieli coś wszczepiane albo coś takiego dostawali że bez tego nie mogli kupić i sprzedać ( nie chodzi o kase i karty kredytowe itp bo to już znakiem bestii nie jest )
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #36 : Luty 04, 2009, 10:42:16 »

A więc ostatecznym celem, jaki tym ludziom chodzi po głowach, jest cel utworzenia jednego rządu światowego kierowanego przez przemysł bankowy, przez bankierów Robią to sekwencyjnie - europejska waluta, euro i europejska konstytucja to jedna część. Teraz starają się to zrobić w Ameryce, poprzez Unię Północno-amerykańską i chcą utworzyć jedną walutę zwaną "amero". Ostatecznym planem jest utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć.

Przeczytajcie wywiad Russo !!!

http://www.youtube.com/watch?v=PZ4BCIJOg1I
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #37 : Luty 04, 2009, 10:50:26 »

Przepowiednia od Jezusa (John Leary)

CYTAT
Then they will start a new takeover government which will have a new currency, the amero, and your country will become a part of the North American Union.

Tłumaczenie:
W takim razie oni zaczną nowe przejęcie rząd, który będzie mieć nową walutę, amero, i twój kraj stoi się częścią północnoamerykańskiego.

http://www.johnleary.com/index.php/2008/09/08/monday-september-8-2008-birth-of-the-virgin-mary/

Czy nie wystarczy mieć kartę chip ?
Czy wszczepianie chipa pod skórą jest konieczne ?

Zwariować można z tym wszczepianiem chipa.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2009, 11:01:46 wysłane przez Baltazar » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #38 : Luty 04, 2009, 14:53:26 »

Ano, nie wystarczy. Czipy mają w perspektywie szersze zastosowabie niż zwykłe karty z czipami. Poprzez karty nie mają na człowieka żadnego wpływu, poza pieniędzmi i moze "wymacaniem" kogoś w razie potrzeby.
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #39 : Luty 04, 2009, 15:09:10 »

wydaje mi się że czip z ich punktu widzenia bo zawsze będzie przy właścicielu Duży uśmiech i można będzie wiedzieć gdzie w danym momencie delikwent będzie się znajdował
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #40 : Luty 04, 2009, 15:21:34 »

Czipy mają być urządzeniami do przechwytywania ludzkich emocji. Za ich pomocą mozna będzie te emocje kształtować i ukierunkowywać. Uniknie się dzięki temu wszystkich buntów, rewolucji i zwykłego niezadowolenia. Dzisiejsze media prowadzą do strachu i paniki, a czipy nas z tego "wyzwolą".

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #41 : Luty 04, 2009, 16:40:26 »

Cytat: maniek3713
...i wiele słów a co do " to czyńcie na moją pamiątkę" to czyny nie słowa Uśmiech

Jak polityk mówi, że daje ..to daje.
Ale jak polityk "daje".. to mówi.
czyjakośtak.

Gen Era lnie.. nie doceniacie słów. Stąd często kłopot ze zrozumieniem owoców własnego czynienia.
Albo efekty odmienne od zamierzonych.
Bo jednak do planowania czynów używasz słów.


« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 18:49:10 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Nebulitos
Gość
« Odpowiedz #42 : Luty 05, 2009, 00:41:04 »

Wystarczy poczytać co się dzieje na świecie w elektronice:
1. Mają już coraz to mniejsze i szybsze RFIDy (chipy), które przesyłają już gigabajty danych na sekundę.
2. Przychodzą info o nanorobotach, które mają macki i mogą się przyczepić do dowolnego miejsca wewnątrz naszego ciała i mogą być sterowane.
3. Podłączono robaki do komputera i wykonują rozkazy jakie się im wyda za pomocą specjalnego oprogramowania w komputerach.
4. W Japonii mają specjalne urządzenia do zmieniania nastroju człowieka. Podłącza się do mózgu specjalne elektrody czy coś i bezprzewodowo za pomocą komputera można ustawić jaki nastrój chcemy, czy chcemy być w depresji czy może w ekstazie i pośrednio. Był o tym program na Discovery, wyglądało to masakrycznie jak kobiecie normalnie takim potencjometrem regulowano nastrój. W jednej sekundzie była w głębokiej depresji, płakała i nie widział dla siebie miejsca, a w drugiej sekundzie już się śmiała, była pełna życia, miała wielkie plany, szczęście od niej biło na kilometr. Oglądając to można było poczuć jak człowieka zachowanie i nastrój jest bardzo zmienny i zależy od takich błachych czynników. Aż to w głowie nie chce się zmieścić.

TERAZ sobie to wszystko połączmy i co widzimy... tak to wygląda... masakra. Tak jak było napisane w Tajemnicach Fatimskich... naukowców opęta szatan i będą wynajdywac rzeczy które zniewolą i zniszczą świat.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 00:47:24 wysłane przez Nebulitos » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #43 : Luty 05, 2009, 19:02:12 »

Ależ co ty opowiadasz. Moja Babcia też tak źle mówiła o pralce.
A teraz pralka pierze, ja nie wierzę w pierdoły.

Babuszka trąchę racji miała, bo pralka sąsiadów ząlała.

Ale komputera używasz, możesz wymieniać poglądy.
"Po mimo starań najeźdzców, TWÓJ owoc rodzi się na nowo"
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1414.msg17517
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 06, 2009, 20:10:19 »

Wszyscy Australijczycy będą zaimplantowani mikroczipami dla celów identyfikacyjnych i śledzenia przemieszczania się, a nastąpi to w ciągu dwóch-trzech generacji - powiedział prominentny naukowiec z australijskiego uniwersytetu.

http://www.bibula.com/?p=6209
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #45 : Luty 06, 2009, 20:56:53 »

zaczyna się
Zapisane
twoj_kolega
Gość
« Odpowiedz #46 : Luty 11, 2009, 04:26:47 »

A ja mam jedno pytanie... Wszyscy tak krzyczą na te chipy, ze to zniewolenie, że to kajdany etc. Zastanawiałem się nad cała sprawą, i szczerze, jak tak się głębiej przyjrzałem, to pojawiło mi się pytanie: "W zasadzie czemu niby kajdany? Czego nie będę mógł robić z chipem, co mogę bez niego?". Przecież w sklepie i tak wykładam kasę albo płacę kartą... więc co za różnica, że to będzie z chipa szło? Nawet wygodniej. Namierzanie... Ale przecież to zaszkodzi tylko tym, którzy mają jakieś ciemne interesy, mi tam jedno, czy jakaś maszyna będzie wiedzieć, gdzie jestem, czy nie. A nawet lepiej, bo prościej będzie ścigać przestępców... Poza tym, słyszałem, że chipy mają stale monitorować nasz stan zdrowia (ciśnienie, poziom hormonów etc). Niektórzy mówią, że to źle, bo państwo będzie wszystko o nas wiedziało. Ale w sumie... jak nagle dostanę zawału, będąc sam w parku, od razu będzie mogła przyjechać karetka, a nie nad ranem, kiedy ktoś znajdzie zimnego trupa.

Podsumowując, zastanawiam się, dlaczego chip miałby być kajdanami? Możliwe, że są jakieś argumenty rozsądne na to - dlatego pytam Was o zdanie, jak to widzicie.
Tak samo mysli wiekszosc ludzi, jeszcze bedziecie prosic o wszczepienie sobie chipow. Ktos widzi tu cos dziwnego? Przeciez wiekszosc bedzie straconych, niema sie co oszukiwac.
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaskromnych partiademokratyczna grotasmierci twistedgamers duealllupi