Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 06, 2024, 18:25:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: świadectwo Glorii Polo  (Przeczytany 4551 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Robson
Gość
« : Wrzesień 22, 2008, 16:48:24 »

Niewiarygodna historia i świadectwo wiary.

Do pobrania ze strony:  http://www.gloriapolo.net/ w fomacie word lub MP3

Czytałem wiele książek na temat życia po życiu, reinkarnacji, kosmicznego porządku, począwszy od R.Moody, Dr.M. Newtona, Dolores Cannon, Lenarta Lidforsa i wielu innych autorów ciekawych publikacji. To świadectwo, zadaje kłam przeczytanym przeze mnie książkom. Kto więc mówi prawdę ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 16:48:56 wysłane przez Robson » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 22, 2008, 17:13:30 »

jak dla mnie horror, nie wiem co o tym myśleć...całkowicie sprzeczne z moimi doswiadczeniami, ale nie neguje tego kazdy ma tak jak wierzy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 22, 2008, 17:21:47 »

Cytuj
Ściągnij dokument Word
Złożony jest z różnych wykładów i wywiadów, jakich udzieliła pani dr Gloria Polo Radiu Maria (Kolumbia).

Ja jak słyszę o radiu maryja to mi się rzygać chce... Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 17:22:11 wysłane przez Mora » Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 22, 2008, 18:18:58 »

Mnie też. Tylko większość autorów literatury, nazwijmy ją grupowo, New Age, nie jest warta więcej uwagi czy szacunku niz o. Dyrektor.
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 22, 2008, 18:22:12 »

ja nie słucham radia Maryja, przeczytalem świadectwo Glorii, która jest lekarzem stomatologiem i bardzo odeszła od wiary katolickiej. Przytrafił się jej nieszczęsliwy przypadek, została spalona przez piorun - dosłownie, spalone miała nogi, piersi, nerki, wątrobę, jajniki itd.
Wyzdrowiała, co było cudem i miała kontakt duchowy z Bogiem będąc w zaświatach.
Jej świadectwo faktycznie zalatuje RM. Jeżeli jednak  jest to wszystko udokumentowane, to w czyje przekazy należy wierzyć ? tak się tylko zastanawiam.

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy osoby po takich przejściach jak Gloria, mimo iż odeszły w pewien sposób od wiary, miały ją mocno zakorzenioną i strach pod wpływem wypadku objawił się w taki właśnie sposób - rozmowy z Bogiem i Jezusem, czy jest to też zwykła, wielka mistyfikacja kościoła, czy może absolutna prawda ?

Nie mogę załączyć tekstu w postaci załącznika. Należy wejść na stronę Glorii a następnie w Orędzie i tam dostępny jest jednolity tekst "Kompletne świadectwo wiary".

Osobiście wolę przekazy mówiące o radości, miłości, reinkarnacji itd.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 22, 2008, 18:33:47 »

Cytuj
Osobiście wolę przekazy mówiące o radości, miłości, reinkarnacji itd.
Problem w tym, że Jezus (nie jakas jego wizja, która faktycznie może być indukowana psychicznie albo Bóg jeden dobry wie co) sam nawołuje do miłości, jest radością. Dlaczego sądzisz, że ta "reinkarnacyjna" jest chociaż troszke bardziej prawdziwa? Powiesz - w imie Jezusa zadawano cierpienie. A "w imię" reinkarnacji to nie? Cały Tybet przed inwacją Chińską to jedno wielkie, zbrodnicze państwo feudalne; nieinmaczej jest z hinduska kastyzacją. Każdy ma swoje grzechy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 18:34:13 wysłane przez Loukas » Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 22, 2008, 19:10:21 »

Loukas, pisząc o reinkarancji, nie miałem na myśli innej religii, która jest lepsza czy prawdziwsza. Wydaje mi się, że dusza czlowieka musi się wiele nauczyć na ziemi, wiele doświadczyć, złego i dobrego. Bo jakby inaczej miał syty i bogaty pan, zrozumieć biednego i głodnego pracownika, jeśli by kiedyś sam nim się nie stał ?
Wiem jedno, religie świata mają mądre przekazy dla ludzi, ale też powodują najbardziej krwawe wojny.
Myślę zatem, że prawda jest gdzieś schowana w róznych religiach, naukach i przekazach. Ktoś nam zrobił numer, rozrzucając te puzzle na ziemi.
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 04, 2009, 19:06:10 »

Wydaje mi się, że w każdej religii można doświadczyć "cudów", "łaski", czy jak to nazywają. W każdym systemie wiary można doświadczyć "nawrócenia". Podejrzewam, że przynajmniej jest to po części związane z systemem inicjacji - jeśli jesteś ochrzczony i wychowywany w danej wierze (dalsze sakramenty lub inicjacje), to każde odejście od tej wiary (o ile nie będzie radykalnym odcięciem się, także na poziomie energetycznym i psychicznym) będzie dawało dyskomfort psychiczny, bądź też "niepokój sumienia", a ponowne "nawrócenie" - cuda, łaski itp. A Wy jak myślicie?
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

patrimonium ultrawinterfell obozyjenieckie drugarepublikasuderlandu chatka