Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 14, 2024, 21:52:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Standardowo polecam moją stronkę  (Przeczytany 10147 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Wrzesień 16, 2008, 10:02:34 »

Standardowo polecam moją stronkę i przypominam, że aby reklamować swoje autorskie strony (tak ja w tym temacie, albo w podpisie) potrzebujecie zgody Administracji (co nie wcale jest trudne do uzyskania Mrugnięcie)

Moja strona:

http://rok2012.w.interia.pl/

Wszelkie wasze opinie i wskazówki dot. mojej strony na starym forum były bardzo cenne. Dziękuję. Możecie się wypowiadać też tutaj.


//p.s.: inna moja strona, którą kiedyś zrobiłem na prośbę mojej nauczycielki od matmy w liceum - http://wielosciany.w.interia.pl/
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 15:08:08 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2008, 13:17:36 »

Tomku, widze ze nie traciłes czasu przez ostatnie 2 dni. A ja sie zastanawiałam, gdzie coponiektórzy znikli...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 16, 2008, 13:23:00 »

hehe, spox

p.s.: wczoraj moja strona na liczniku przekroczyła liczbę 20 000 wyzyt! Chichot fajnie - nie jest to co prawda liczba ludzi, którzy weszli, tylko suma wszystkich wejść - ale to i tak dużo
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Korybut13
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2008, 13:12:40 »

Witam! Polecę tu swoją stronę jeśli można Mrugnięcie

www.divinatio.pl.tl

Pozdrawiam wszystkich!
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2008, 18:20:14 »

o witaj korybut, więc jesteś Uśmiech
można
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Korybut13
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2008, 21:18:20 »

Jestem i tak się zastanawiam. Jaki by tutaj temat zapodać. Może słyszałeś o Federacji Światła, (obcych) którzy mają pojawić się 14-16 pazdziernika tego roku?   http://pl.youtube.com/watch?v=6DKI93lBMI4&eurl=http://rok-2012.blogspot.com/2008/09/14102008-ufo-pojawi-sie-na-ziemi.html
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2008, 21:36:10 »

 Duży uśmiech
Właśnie dość rzęsiście omawiamy ten wątek.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2008, 08:22:39 »

haha, no własnie Duży uśmiech hehehe

STATYSTYKI MOJEJ STRONY ZALEDWIE OD 09 DO 19 WRZEŚNIA (od kiedy zamieściłem tam info o cenzurze NASA, o której pisałem na starym forum):

Liczba nowych osób które odwiedziły moją stronę = 1012

czyli już ponad 1000 osób o tym wie, były też wejścia z zagranicy, głównie z USA (67 wejść) - choć nikogo tam o tym nie informowałem.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 19, 2008, 13:21:31 »

Oj mówię ci to spisek Duży uśmiech
Oni mają programy które przeszukują internet w poszukiwaniu tego typu haseł planeta x itd. namierzają twoje IP i wysyłają rakietę Duży uśmiech albo każą tym z kosmosu żeby cię porwali i powiedzieli że bóg ich zesłał... xD
Zapisane
www.faraonowie.pl
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 19, 2008, 17:48:18 »

Ja również podam swoją stronkę  Duży uśmiech
www.faraonowie.pl
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 19, 2008, 23:00:21 »

Oj mówię ci to spisek Duży uśmiech
Oni mają programy które przeszukują internet w poszukiwaniu tego typu haseł planeta x itd. namierzają twoje IP i wysyłają rakietę Duży uśmiech albo każą tym z kosmosu żeby cię porwali i powiedzieli że bóg ich zesłał... xD

ee tam, po prostu ktoś z polski dał znać komuś z USA i już - wchodzą przez Google Translator
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 22, 2008, 11:55:01 »

no to na dzień dzisiejszy moja stronka nie działa...

wygląda na to, że amerykański serwer KOON, na którym była do tej pory przestał istnieć, zamienię linki na serwer interii i niedługo będzie działać znowu
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Enigma
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 22, 2008, 18:31:03 »

Hm, Tomek sprawa jest najwyższej wagi państwowej. Z pewnością Nasa poprzez informatora z Google wykapowali jakie info tam rozprowadzasz  Szok. A to pech tyle cennych informacji znikneło z neta <beczy>
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 22, 2008, 22:57:48 »

hehe do jutra wieczór wszystko przywrócę
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 25, 2008, 14:08:24 »

Dostałem niedawno oficjalną ofertę współpracy od wydawnictwa Illuminatio (http://illuminatio.pl) i od CzaryMary (http://czarymary.pl).

Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na żaden program partnerski się na pewno nie zdecyduję, jakaś wymiana banerów ewentualnie...

//a moja stronka skoczyła w google na 3 pozycję (z wcześniejszej 4) po wpisaniu w wyszukiwarce:
Kod:
rok 2012
wreszcie przegoniłem serwer eioba.pl, w zasadzie nic nie robiłem, po prostu czekałem.
wiadomosci24.pl chyba już nie przegonię, ale zobaczymy...
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
east
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 30, 2012, 19:50:30 »

www.bramaoswiecenia.pl

Polecam tym, którzy chcieliby się rozprawić ostatecznie ze .... sobą Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nocneigraszki khaleesi babor moloromme krolestwosurmenii