Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 16:07:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 792466 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Torton
Gość
« Odpowiedz #925 : Wrzesień 06, 2010, 15:10:52 »

Cytuj
To co prezentujecie to żenada - pamiętam jak wyrażaliście święte oburzenie gdy w komentarzach dotyczących działań pch nie tytułowano Łobos mianem "Pani", używano imienia, jego zdrobnienia, czy samego nazwiska - usiłowaliście wykazać że to nosi znamiona obrażania. Aż tu nagle wulgaryzmy, epitety w stylu "piep...y..." czy "jeb...y..." nie przeszkadzają Wam, ba - twierdzicie, że to wolność wyrażania myśli, a autor jest niewinny. Galopująca hipokryzja.

O kim mówisz? Mówiąc Wy. Równie dobrze mogę powiedzieć odwrotnie w Twoją stronę, że to żenada... Twoje święte oburzenie, bo tak się zachowujesz. Oburzyłeś się jak zając którego ukradli żarcie. Więc dalej proponuje Ci humorystyczne rozwiązanie Twoich emocji.

Kreskówki pooglądaj, kawały poczytaj. Apropo Waszego oburzenia. Czy ta nazwa strony też Was obraża? http://wcipy.pl/  (Ps: polecam zajrzeć zanim ktoś zacznie rzucać kamieniami)

Przejaskrawiasz wypowiedzi Wiki... i tak dalej...



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 15:11:36 wysłane przez Torton » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #926 : Wrzesień 06, 2010, 15:38:56 »

Niestety raczej nie możesz, bo oprócz słowa "żenada" napisałem dlaczego tak uważam i podałem konkretny przykład. Jak przekonuję się, szczytem Twoich możliwości/chęci są zagrywki w stylu "zatańcz jak Shakira", "zając któremu ukradli żarcie...".

Właśnie, widziałeś kiedyś jak zachowuje się zając któremu podprowadzono żarcie? Możesz opisać? Autentycznie nie mam pojęcia, nigdy nie widziałem, nigdy nie słyszałem.
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #927 : Wrzesień 06, 2010, 15:41:32 »

To metafora której Ty nie rozumiesz.
Śmiać mi się chce Chichot Arteq rozbawiłeś Mnie nieźle... Chichot Chichot
Ja też podałem Ci przykłady.

Shakiro Duży uśmiech Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #928 : Wrzesień 06, 2010, 15:54:54 »

Ależ ja właśnie pytam o sens/znaczenie tej metafory, bo jeszcze z takową się nie spotkałem. Dlatego oczywistym jest, że jej nie rozumiem - mogę się co najwyżej domyślać - co przecież jasno wyartykułowałem. Co wobec tego Cię śmieszy? Że się z nią jeszcze nie spotkałem? (może wymyśliłeś ja na poczekaniu) Czy może to, że chciałbym poszerzyć swoją wiedzę aby lepiej rozumieć Twój język?

Twierdzisz również, że podawałeś mi jakieś przykłady, ponieważ do tej pory ich autentycznie nie dostrzegłem czy mógłbyś wskazać jakiś cytat?
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #929 : Wrzesień 06, 2010, 15:57:45 »

Już wcześniej podałem Ci cytat i wyjaśnienie.
Chodzi mi po prostu o to że Zachowujecie się jak Święte Krowy.
Pisząc zatańcz jak Shakira miałem na myśli abyś wyluzował bo jesteś spięty.


A śmieje się z ogółu dyskusji, bo to zaczyna robić się śmieszne. Może jakąś telenowele nakręcimy? Chichot
Już nawet wiem kto by mógł zagrać główną rolę. Co Wy na to?  Chichot Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 15:58:33 wysłane przez Torton » Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #930 : Wrzesień 06, 2010, 16:03:47 »

Na główna rolę nie mam czasu ale zawsze mogę być statystą Uśmiech

Poniżej kilka moich projektów, które realizuję. To dowód na to, że nie mogę grać głównej roli w telenoweli.
http://picasaweb.google.pl/ewasarah/Brygida?authkey=Gv1sRgCIjC-rTyzuiPTQ#
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 16:17:49 wysłane przez banita » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #931 : Wrzesień 06, 2010, 17:16:34 »

Zaczynam się już gubić: raz głodne zające, raz święte krowy...
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #932 : Wrzesień 06, 2010, 17:28:41 »

To banita zagra banitę, zbuntowanego anioła. Arteq będzie sędzią główna postać Mrugnięcie Zostaniesz porwany przez banitę natomiast ptak będzie musiał uratować artqa  Chichot Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #933 : Wrzesień 06, 2010, 17:38:42 »

A kto zagra zająca? Muszą być zające.
I jak to - nie będę świętą krową?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #934 : Wrzesień 06, 2010, 17:43:37 »

Saro, piękne są te Twoje kreacje, z fantazją i finezją. Rzeczywiście można nazwać je projektami. Gratuluję!  Uśmiech

Co do „olewania” przez ludzi ważnych spraw, to nie do końca jest tak, jak to postrzegasz. Po prostu każdy idzie swoją drogą. I każdy ma inny czas… ale w duszach często gra podobnie…
Czy banicja jest zatem uzasadniona?  Mrugnięcie


Torton, a jaką rolę przewidziałeś dla siebie?  Duży uśmiech
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #935 : Wrzesień 06, 2010, 17:51:37 »

Cytuj
A kto zagra zająca? Muszą być zające.
I jak to - nie będę świętą krową?

To potem arteq, to potem Chichot ew. możemy stworzyć rolę świętego sędziego  Język
Ja zostanę kamerzystą Mrugnięcie ktoś to wkońcu musi nakręcić.
Zapisane
banita
Gość
« Odpowiedz #936 : Wrzesień 06, 2010, 19:26:15 »

I tu zaczynamy mieć przeczucie, że istnienie kanał, gdzie nasze dłonie do siebie pasują. Arteq- mój nr rękawiczki to 13...
Jeśli Twoja dłoń jest większa, czy to przeszkoda, żeby moja w Twojej czuła się dobrze?
Poczucie humoru, to naturalny stan współistnienia i współtworzenia.

Pragnę podzielić się z Wami Ważną sprawą. Ptaszek mówi o drodze własnej wolności. Nie ma w tym niczego niewłaściwego. To stan Suwerenności. Ale Ptaszku wyłącz się z życia wszystkich ludzi, których znasz...
Też będziesz Suwerenny( znaczy niepodległy, niezawistny)
Jednak pełnią suwerenności w nowych czasach jest stan Suwereno-Integralności.
To stan własnej niezależności połączony trwale z niezależnością innych przez łącze Miłości Bezwarunkowej.
Czyż nie o tym przez wiele miesięcy pisała Kiara?






P.s.Kiedy gatunek funkcjonuje z poziomu świadomości duszy, czyli tego co WingMakers nazywają Suwereno-Integralnością, to jest on w stanie formować czasoprzestrzeń, tak iż może on asystować wcześniejszym etapom ludzkości. Jest to trochę podobne do dorosłego, który potrafił cofnąć się w czasoprzestrzeni, i podpowiadać idee lub wglądy ze swojej dorosłej perspektywy, umysłowi i sercu swojego ciała, kiedy było ono jeszcze dzieckiem. Jego dziecięca część postrzegałaby te myśli i idee jako coś oryginalnego, coś własnego, i , w pewnym sensie, takie właśnie są, mimo że pochodzą od przyszłej wersji tej osoby.


Przecież Ona ma rację...



P.s. Wąż pochłaniający własny ogon- symbol dla wtajemniczonych i myślących...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 19:56:03 wysłane przez banita » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #937 : Wrzesień 06, 2010, 20:46:52 »

Cytat: Chanell
Temat zamykam ,uważam że jest zbędny.Wyrażać swoje zdanie możecie w tym temacie  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.875

Dziękuję >Chanell< Uśmiech,
jednak pozwoliłem sobie zmienić Twą decyzję, za co przepraszam.
Co prawda stosujemy na naszym forum zasadę, ze nie tworzymy wątków dotyczących bezpośrednio forumowiczów - kilka takich juz zamknęliśmy - jednak w tym przypadku i jako, że dotyczy to mnie, nie mam nic przeciw by funkcjonował on dalej. Chcę podkreślić, że czynię ten wyjątek tylko w odniesieniu do tego wątku, czyli do mnie, wszystkie inne wątki tego typu dalej będą eliminowane.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
banita
Gość
« Odpowiedz #938 : Wrzesień 06, 2010, 21:31:19 »

A propos kształtowania czasoprzestrzeni- czy nie dziwicie się, że niektóre z przepowiedni się nie spełniają (patrz Nibiru)...


Cieszcie się, czy jesteście zawiedzeni???
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 21:33:34 wysłane przez banita » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #939 : Wrzesień 08, 2010, 20:33:47 »

Coraz bardziej Mnie się to wszystko podoba...

Burdel jednym słowem... Tak się zastanawiam czy dobrze było przypomnieć Dariuszowi o pewnym punkcie w regulaminie(aby wynagrodzić moderatorów).

Albo ktoś pisze mi że spamuje tworząc nowe wątku. Tak jak zrobiła to Janneth. Bo według niej mam wszystkie wrzucać do jednego tematu. To czemu nie stworzycie osobnego działu? A potem jeszcze macie do Mnie pretensje. Jako prosty użytkownik/forumowicz nie będę siedział i szukał podobnego tematu nie wiadomo ile żeby w końcu to wiedzieć, gdzie wrzucić. Jakoś na innych forach nie spotkałem się z tym problemem, tylko tutaj.

W dodatku w temacie o FN "Szara Prawda" chanell na czerwono dopisała mi że ten post pasuje kompletnie gdzie indziej... Wg. przeczytałaś tamten post? Czy może zobaczyłaś i ahh... to walne sobie czerwonym mazakiem.

Do Janusza nic nie mam, stara się chyba być najbardziej neutralny względem wszystkich i nie jest stronniczy, tak jak robią to Janneth i Chanell. Jeżeli jesteście moderatorami to przyjmijcie moją krytykę aby coś zmienić, nie chcę z nikim się wadzić. Tylko powiedzieć co myślę o obecnej sytuacji.

Cytuj
Gdyby mi się nie podobało ocenianie moich postaw na tym forum i chciałbym tego uniknąć to po prostu odszedłbym stąd.
Co do Ciebie arteq wszędzie się pojawiasz, często piszesz nie na temat i się czepiasz, prowokujesz, oceniasz wszystko i wszystkich może chcesz naprawić w ten sposób własne błędy z przeszłości? Nie wiem. Tym bardziej nie dam CI tej satysfakcji i nie odejdę z forum. A Ty tutaj co robisz? Skoro według Ciebie większość forumowiczów łże, kłamie i tak dalej to co tutaj jeszcze robisz? Przecież to takie złe dla Ciebie miejsce. A może chcesz wprowadzić swoje sędziwe zasady, aby kontrolować ludzi przez internet.

PS: Swoją rodzinę też tak traktujesz? Współczuję dzieciom jeżeli takowe masz, ponieważ wpajanie zasad na siłę prowadzi do odwrotnego skutku.

Proponuje Ci terapię. Poszukaj psychologa, na pewno któryś pomoże odpowiedzieć CI na Twoje problemy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 20:34:18 wysłane przez Torton » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #940 : Wrzesień 08, 2010, 20:46:48 »

Do Janusza nic nie mam, stara się chyba być najbardziej neutralny względem wszystkich i nie jest stronniczy, tak jak robią to Janneth i Chanell. Jeżeli jesteście moderatorami to przyjmijcie moją krytykę aby coś zmienić, nie chcę z nikim się wadzić.

Okay... Przyjęłam twoją krytykę. Strasznie mi głupio, że dbam o porządek na forum Smutny Nie mogę obiecać, że to ulegnie zmianie.
Tym bardziej, że właśnie złamałeś kolejny punkt regulaminu:
- zastrzeżenia dotyczące działań moderatorów użytkownik zobowiązany jest zgłosić bezpośrednio do
  administratora (poprzez prywatną wiadomość). Wszelkie inne próby, tj. rozpoczynanie nowego
  tematu będą usuwane i ignorowane.

Mrugnięcie I nie piszę tego na czerwono. Ba! Nawet nie na niebiesko. Potraktuj jako żarty. W końcu na innym forum z czymś takim się raczej nie spotkasz...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 20:53:22 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Torton
Gość
« Odpowiedz #941 : Wrzesień 08, 2010, 20:49:23 »

Cytuj
Temat "Masz coś do mnie?" został zamknięty.
Wszelkie spory na forum wynikają zawsze z różnic między nami.
Te różnice możemy przedyskutować tutaj. W sposób kulturalny, bez zbędnych wyzwisk i szyderstw (wszystkie posty z nieodpowiednimi zachowaniami zostaną usunięte).
To będzie miejsce, w którym każdy z nas będzie szanował czas swoich rozmówców.
Nie będzie ono służyć wzajemnemu ocenianiu, a poznawaniu.
Życzę nam wszystkim, żeby to się udało.

To po co stworzyłaś ten temat? Hmm?
Niezła hipokryzja.