Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 23:24:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Góry Sowie  (Przeczytany 17571 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« : Wrzesień 01, 2011, 20:56:15 »

@janusz
Cytuj
Poszukiwania Himlera sprowadziły go pod Ślężę, którą nazwał swoją ukochaną górą. Ezoterycy niemieccy twierdzili, że pod nią znajduje się potężna komnata ukrywająca cudowny kamień oraz jedno z wejść do krainy bogów, Szambali. Twórca zakonu SS aby dostać się do tajemnej komnaty postanowił rozebrać całą górę. Mieli uczynić to ''zatrudnieni'' do niewolniczej pracy więźniowie z okolicznych obozów. Przegrana wojna uchroniła Ślężę przed szaleńczymi pomysłami władców ciemnej mocy.

Może i Ślężę uchroniło, ale Góry Sowie w sąsiedztwie są całe poryte kompleksem Riese. Drążenie korytarzy we Włodarzu, Osówce ,Rzeczce, Jugowicach ,wszędzie pozostawiło niezatarte ślady aktywności chorych hitlerowskich umysłów. Byłem tam tego lata, widziałem, dotknąłem historii. Oni na prawdę mogliby rozebrać Ślężę.

Cytuj
Ezoterycy niemieccy twierdzili, że pod nią znajduje się potężna komnata ukrywająca cudowny kamień oraz jedno z wejść do krainy bogów, Szambali

Co nie jest bezpodstawne całkiem biorąc pod uwagę tajemnicze podziemia kościółka na Ślęży.
A poza tym  ... faktycznie Ślęża ma jakąś moc. Przyciąga Harmonię Kosmosu, a także ludzi harmonicznych, którzy po prostu czują dobrą energię Góry przechadzając się jej szlakami. Jakaż wtedy energia się dobra wyzwala i zostaje na długie miesiące. Wiem coś o tym Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 20:58:15 wysłane przez east » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 01, 2011, 21:51:43 »

Cytat: east
Może i Ślężę uchroniło, ale Góry Sowie w sąsiedztwie są całe poryte kompleksem Riese. Drążenie korytarzy we Włodarzu, Osówce ,Rzeczce, Jugowicach ,wszędzie pozostawiło niezatarte ślady aktywności chorych hitlerowskich umysłów. Byłem tam tego lata, widziałem, dotknąłem historii. Oni na prawdę mogliby rozebrać Ślężę.

Miałem możliwość zwiedzania korytarzy, sztolni uczynionych przez nazistów w Kolcach. Niezapomniane wrażenia. Dziś już wszystko podobno zamknięte na "trzy spusty".
Dziś stukam się w czoło, że odważyłem zagłębić się w te "czeluście" i nie zabłądziłem. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 02, 2011, 09:55:37 »

A swoją drogą, pomijając ideologię nazistowską, to Niemcy mieli po prostu jaja i żelazną konsekwencję. Teraz  mało kto jest w stanie przeskoczyć urzędnicze bariery, a nawet jak juz się uda i coś tam się rozbabrze w ziemi , to zaraz się okazuje brak kasy, chęci, jakieś knowania i naciski w efekcie czego robota stoi i zamiast realnych efektów w postaci datowań ( gdzie są wyniki próbek spoiwa tajemniczych fundmentów odkrytych pod kościółkiem na Ślęży panie profesorze ?) mamy wielką kupę... gruzu.

Przypomina mi się w tym momencie historia z  wymazanym z kart historii Polski królem, który wspierał powstanie Słowian przeciw Chrześcijanom. Czy to nie działo się również w okolicy Ślęży właśnie ?
http://interia360.pl/artykul/zapomniany-krol-polski,45188

Nie może dziwić zatem , że do dziś poprawność i usłużność wobec dawnego/obecnego najeźdźcy rzuca odważnych odkrywców historii na kolana. Wypierają się oni swoich odkryć, aby nie wymazano ich z kart historii (z uczelni, z zusu itd )

Dlatego do dzisiaj nie rozwiązana pozostaje zagadka Ślęży, a w tym tajemniczych, słowniańskich murów pod Kościołem - a swoją drogą, jakaż to symbolika.

Nasza uwaga kieruje się ku odległemu Egiptowi, ku tajemnicom światowego spisku Illuminatów czy innych Chazarów, podczas, gdy na własnej, słowniańskiej ziemi mamy spisek wszechczasów - wymazane karty historii, ukryte dziedzictwo, krwawą okupację, która dziś białe szaty nosi i buduje betonowe posągi (w Świebodzinie) przybranemu władcy - Kościołowi, bo nie wierzę, aby Chrystus pragnął takiego uwielbienia.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 13, 2011, 20:51:06 »

Ruszyła eksploracja w kompleksie Riese
pon., 2011-09-12 19:56

<a href="http://www.youtube.com/v/yKNZU-GvaHI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/yKNZU-GvaHI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

W kompleksie Riese znajdującym się w Górach Sowich rozpoczęto nową eksplorację. Przeryte przez Niemców góry nadal skrywają wiele tajemnic. Do dzisiaj nie wiadomo, co tam się produkowało albo raczej, po co kuło się w litej skale.

Po upadku III Rzeszy Niemcy wysadzili kompleks. Do dzisiaj można tam znaleźć baraki wysadzone jakby wczoraj, dosłownie dachy leżą na ziemi z kupą gruzu. Część kompleksu jest zalana, są zresztą trasy udostępnione do zwiedzania i po części pływa się łódkami... czytaj resztę artykułu na innemedium.pl

http://zmianynaziemi.pl/wideo/ruszyla-eksploracja-w-kompleksie-riese
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 20:51:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 14, 2011, 11:56:56 »

...a więc może mamy na terenie Polski jakąś broń jądrową, i nawet o tym nie wiemy? Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
greta
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 14, 2011, 13:09:25 »

Nie powiedzialabym,ze nie.Wrecz przeciwnie.Tak sie zlozylo,ze moj maz pracowal w transporcie.Mieszkalismy w Walbrzychu a obok naszego miasta jest inne Swidnica.I wlasnie tam,Rosjanie mieli swoje miasto.Kupa zolnierzy z rodzinami,cale ich dzielnice,nie ma co mowic.
Pewnego dnia gdy moj maz jechal wlasnie do tego miasta o 4 rano,zobaczyl jak do lasy zrobiono droge i wjezdzaly tam ciezkie samochody okryte plandekami.Co na nich bylo niestety nie wiadomo.Gdy moj maz wracal poznym popoludniem,chcial zobaczyc co tam sie dzialo,jechal pomalu ale niestety w tym miejscu gdzie to sie dzialo byl las,zadnej drogi,nic.Jak to zrobili diabli wiedza,ale nie zostalo zadnego sladu po tym transporcie.

Tak wiec nie bylabym pewna,co my u siebie mamy.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 14, 2011, 19:22:17 »

Czytałem gdzieś, że w tych górach może być ukryta "bursztynowa komnata". Chyba w okolicach Walimia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 14, 2011, 20:29:18 »

Ludwikowice ?
Tak się dziwnie i "przypadkowo" złożyło, że Leszek na swoim forum również, niemal równocześnie z tym o czym piszemy, wrzucił swój materiał

http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,538.new.html#new

Są tam zdjęcia, które sugerują, że .. ale sami zobaczcie Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 14, 2011, 20:32:16 »

Ciekawe, jednak może lepiej zapodaj i u nas te fotki z odpowiednim komentarzem. >Leszek< zapewne nie będzie miał nic przeciw. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2011, 20:33:33 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 14, 2011, 20:38:28 »

ok




Nic nie dzieje się przypadkiem Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 14, 2011, 20:44:09 »

Chyba wybiorę się do Kolc i porobię tam troszkę fotek
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 14, 2011, 22:15:53 »

Czytałem gdzieś, że w tych górach może być ukryta "bursztynowa komnata". Chyba w okolicach Walimia.

To zamieszczam link do utworzonego wątku o Burszt.Kom.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7253.0

Ale ten wątek też zmierza w ciekawą stronę...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 29, 2011, 21:49:11 »

W jednym z wątków >east napisał:

Cytat: east
Widziałem jaskinie jakie ludzie budowali Agarthanom na Śląsku. Wolfsberg, Olbrzym, Osówka, po to, aby ci żyli bliżej nas. Korytarze w skałach, które świetnie izolują przed wpływem fal Schumanna ( które to zasilają ludzkość ale niekoniecznie ich). Tylko, że używali do tego celu hitlerowskiej machiny (może w zamian za broń i technologie ), która z kolei wyzyskiwała tysiące niewolników podbitych narodów aż do ich biologicznej śmierci - trzy miesiące. Tyle wynosił efektywny czas życia więźnia. Ale w trakcie wojny przybywało ich tysiące nowych. Aż do konca ,do maja 45 r prace trwały bez ustanku. Ostatniego dnia więźniów zamknięto w obozach, a Niemcy wycofali się bez jednego strzału, bez niszczenia czegokolwiek. Dlaczego ? Może po to, aby przekazać to dzieło innym ludobójcom tym razem ze Wschodu. Tamci jednak nie zamierzali tego ciągnąć, lub też zrezygnowali ostatecznie - może dlatego, że nie dostali w zamian czego chcieli a może po prostu z ludzkiego powodu, że po Niemcach się brzydzili Mrugnięcie Ale niczego nie zniszczyli, zostawili prawie tak jak było -  może tylko  część zamaskowali, a i  nawet dziś wokół tych budowli krąży tajemnica. Można to zwiedzać, ale nie eksplorować, tak jakby ktoś lub coś utrzymywało część umowy w mocy. Ze strachu ?


Czym się kierowali nie podejmując kontynuacji dzieła nazistów, trudno powiedzieć.Być może masz rację, że nie otrzymali tego co chcieli.
Jednak z tą możliwością zwiedzania troszkę sprawa się zmieniła. Do lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku można było zwiedzać niemalże bez ograniczeń, jednak po tym okresie sytuacja się diametralnie zmieniła. Wejścia do sztolni, bunkrów (czy czym one tam były) w większości chyba przypadków zostały zabezpieczone.
I tu nasuwa się kolejne pytanie.
Niemce przeminęły, ruskie odeszły (a za ich "panowania" można było zwiedzać bez ograniczeń), kto więc macza palce w ograniczaniu dostępu do wiedzy o tym procederze?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 30, 2011, 13:28:42 »

Na zamku Książ (część Riese ) istnieją głębokie podziemne korytarze, w których oficjalnie PAN zamontowała jakieś niezwykle czułe urządzenia do sejsmicznych pomiarów i dlatego niby są to miejsca wyłączone z ruchu turystycznego. Tylko dlaczego przewodnik mówił mi, że wszystkie prace na Zamku muszą być konsultowane z USA ?
Podobno widział na własne oczy pismo - już nie pamiętam od jakiej amerykańskiej instytucji - żądające od PAN dokumentacji prac w podziemiach.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 04, 2011, 18:49:32 »

http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news/ostatnia-tajemnica-gontowej,1728317,7530

Bardzo ciekawy material dotyczacy m.in.odkrytych nowych korytarzy w pazdzierniku.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 04, 2011, 20:32:38 »

Rzeczywiście bardzo ciekawy.

Cytuj
Dlaczego tak pracowicie odcięli do niej dostęp? Wkrótce się dowiemy...
Jeśli to ruscy spowodowali zawały w tej sztolni i to z taką precyzją i uporem (nie interesując się sprzętem z pozostałych sztolni w Gontowej), to moim zdaniem nie po to, aby się ktoś niepowołany do niej nie dostał, tylko raczej by się ktoś/coś stamtąd nie wydostał/o.

cyt "Po przedstawieniu jej obcej istocie w masce jej następne wspomnienie dotyczy zabrania jej do dużego podziemnego pomieszczenia. Na to, że była pod ziemią, wskazywały surowe skalne ściany, które widziała idąc do tego pomieszczenia pod eskortą dwóch istot. W tym czasie mieszkała dokładnie naprzeciw kompleksu FEMA mieszczącego się po drugiej stronie ulicy, który miał dość rozległą część podziemną.