Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 21:51:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziennikarka pozywa ONZ i WHO o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa - A/H1N1  (Przeczytany 230093 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Silver
Gość
« Odpowiedz #50 : Sierpień 19, 2009, 02:48:14 »


cz.3
<a href="http://www.youtube.com/v/wMq_umnhAo0&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/wMq_umnhAo0&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=wMq_umnhAo0


Posłuchajcie  logiki tych wypowiedzi i wyciągnijcie swoje własne wnioski :

 Pani profesor mówi: ( Instytut Neurologii i Pediatrii )
Nie wspomnę, że profesorowie w instytutach, to nie wyizolowana  grupa ludzi, tylko Ci ludzie się nawzajem kontaktują, wymieniają się wzajemnie wiedzą, konsultują.

 Pani profesor :    1.43 : 2.50

Według danych Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób, która rejestruje właśnie przypadki powikłań poszczepiennych wynika:
9 -90 tys. powikłań w tym:
6-60  tys.zgonów niemowląt, oraz : 9 razy częściej upośledzenie umysłowe.

 A co mówi teraz ten lekarz (pediatra ), a raczej ta lekarzyna, bo do prawadziwego lekarza (profesora ) to jej jeszcze chyba jak stąd do nieba, która jeszcze próbuje kłamać, że przeglądneła milion prac - oczywiście jest to typowa manipulacja słowna, aby w ten sposób podkreślić swoje racje.

2 .54  : 3.17
Nigdy tego nie wykazano, przejrzałam milion prac !

A więc zaprzecza wszystkiemu co pięć sekund wcześniej powiedziała p.profesor.

A teraz Wam powiem jak to wygląda po stronie ludzi myślących, lub może po stronie tzw. prawdziwego, a nie pseudonaukowego świata naukowego, bo wiem jaki mają oni stosunek do takich lekarzyn jak ta z tego wywiadu.
Poprostu nie słuchają takich ludzi, dlatego, że liczy się przede wszystkim dorobek naukowy
, doświadczenie, liczą się lata  pracy, a to że jakiś lekarzyna powie ludziom, że przejrzał milion prac to brzmi jak bełkot.
Miejsce takich ludzi jak ta cała pani pediatra jest w wiejskich ośrodkach zdrowia - tam najlepiej się sprawdzają.
Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 08:35:21 wysłane przez Silver » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #51 : Sierpień 19, 2009, 11:37:46 »

Co tu komentować....

Jaka jest alternatywa dla szczepionek?

<a href="http://www.youtube.com/v/gK1oRYLdG0E&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/gK1oRYLdG0E&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>

+ te chińskie ziołowe odkrycia zwalczające grypę
http://www.youtube.com/watch?v=TA0_YLB0_VM


********************************************************

Treść listu do wakcynologów pani profesor neurobiolog,
Marii Dorota Majewska
Kierownik Katedry Marii Curie Komisji Europejskiej
Zakład Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego
Instytut Psychiatrii i Neurologii
Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa


Do: Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii
Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i do
Zarządu Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa
Katedra Profilaktyki Zdrowotnej
Ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań

Do wiadomości:
Minister Zdrowia dr Ewa Kopacz
Minister Edukacji – K. Hall
Główny Inspektor Sanitarny – dr med. A. Wojtyła
Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak
Przewodnicząca Rady naukowej IPiN – prof. A. Członkowska
Dyrektor IPiN – Prof. dr hab. D. Ryglewicz
Konsultant Krajowy w Dziedzinie Pediatrii – prof. A. Dobrzańska
Konsultant Krajowy w dziedzinie epidemiologii – prof. Andrzej Zieliński
Konsultant Krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży – prof.
Irena Namysłowska
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pediatrii – prof. A. Radzikowski
Red. Marek Nowicki - TVN

Po przeczytaniu już wiem że nie będę szczepił swoich dzieci jeśli nie ma
dostępu do nieskażonych rtęcią szczepionek."

Fragment
Stosunek establishmentu szczepionkowego do zaprezentowanych danych o toksyczności thimerosalu najlepiej ilustrują niektóre wypowiedzi jej uczestników. Dr Bob Chen, kierownik CDC odpowiedzialny za bezpieczeństwo szczepionek, wyraził się: „biorąc pod uwagę newralgiczność tych danych, na całe szczęście udało się nam je zabezpieczyć przed przedostaniem się w nieodpowiednie ręce”, a doradca
WHO od szczepień, dr John Clemens, powiedział: „to badanie w ogóle nie powinno być przeprowadzone”.

Podobna postawa negacji i blokowania niewygodnych danych przebija z  zaadresowanego do mnie listu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii (PTW). Po tej konferencji CDC wycofała analizy Verstraetena (choć były przeznaczone do natychmiastowej
publikacji) i ogłosiła naukowcom, że szczepionkowe dane zostały zgubione i nie mogą być odtworzone.


SZCZEPIENIA W POLSCE

Chcę podkreślić z całą stanowczością, że nie jestem przeciwnikiem szczepień – jak to Zarząd PTW stara się mi imputować. Proponuję racjonalizację programu szczepień w Polsce i dostosowanie go do bezpieczniejszych norm europejskich. Nagonka na mnie ze strony PTW jest identyczna do ataków na innych niezależnych badaczy, lekarzy i polityków na świecie, którzy odważyli się zakwestionować bezpieczeństwo szczepionek. Wskazuje to na zorganizowaną akcję lobby szczepionkowego, które kosztem dzieci broni swoich interesów.


CAŁY LIST W SENSOWNEJ FORMIE:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=334.msg1232#msg1232
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 14:20:06 wysłane przez Leszek » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #52 : Sierpień 19, 2009, 14:52:42 »

 Uśmiech
Kiedy się czyta takie posty to cała praca nad soba bierze w łeb.... Uśmiech

Cytat: Silver
A co mówi teraz ten lekarz (pediatra ), a raczej ta lekarzyna, bo do prawadziwego lekarza (profesora ) to jej jeszcze chyba jak stąd do nieba, która jeszcze próbuje kłamać, że przeglądneła milion prac - oczywiście jest to typowa manipulacja słowna, aby w ten sposób podkreślić swoje racje.

Jak mozesz tak wyzywać ludzi?..Kim ty jesteś...Jedyną  winą tej pani jest to ,że się z nią nie zgadzasz.Ja tez sie z nia nie zgadzam ,ale nie przyszło  mi do głowy , by tak ją z tego powodu obrazać.Lekarzyna..?A ja słyszałam ,ze
wykładowca akademicki..?Ty nie słyszałaeś? Masz rację ,to typowa manipulacja słowna...tylko w twoim wykonaniu.

Cytuj
Miejsce takich ludzi jak ta cała pani pediatra jest w wiejskich ośrodkach zdrowia - tam najlepiej się sprawdzają.
Pozdrawiam

Kogo teraz próbujesz obrazić..? Tysiace lekarzy ,którzy pracują na wsi ,czy ludzi korzystajacych z ich pomocy?

Cytuj
A teraz Wam powiem jak to wygląda po stronie ludzi myślących, lub może po stronie tzw. prawdziwego, a nie pseudonaukowego świata naukowego, bo wiem jaki mają oni stosunek do takich lekarzyn jak ta z tego wywiadu.
Poprostu nie słuchają takich ludzi, dlatego, że liczy się przede wszystkim dorobek naukowy

Wylałes już tyle zawisci....proponuję przeczytaj swoje posty jeszcze raz...Jeden przeczy drugiemu....jesli chodzi o dorobek naukowy...to ta pani mówiła o dwudziestu latach pracy...

Mysle sobie,że dostęp do róznych informacji w necie ,nie zawsze słuzy naszemu rozwojowi....czasem moze być nawet grozny... :)Słyszeliście o Towarzystwie Płaskiej Ziemi? Według nich ziemie jest płaska ,a słonce i ksiezyc krazą wokół niej .Maja na to swoje argumenty...http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_P%C5%82askiej_Ziemi
Proponuje wiec patrzec na te sprawy, bez tego typu emocji ,które naprawdę szkodzą.Nic nie jest przesądzone...
Rzad czeski odmówił przeciez zakupu szczepionek...wolę myślec ,że u nas będzie podobnie... Uśmiech:
http://www.ceskenoviny.cz/ekologie/





« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 15:06:29 wysłane przez Linda » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #53 : Sierpień 19, 2009, 20:10:01 »

Słyszeliście o Towarzystwie Płaskiej Ziemi? Według nich ziemie jest płaska ,a słonce i ksiezyc krazą wokół niej .Maja na to swoje argumenty...http://pl.wikipedia.org/wiki/Towarzystwo_P%C5%82askiej_Ziemi

Tłumaczenie:
(...) Reptilianie skierowali duży, wydrążony obiekt na ziemską orbitę, aby rozpocząć proces kolonizacji. Obiekt ten nazywamy obecnie Księżycem. Konwencjonalna nauka uważa Księżyc za twór naturalny, a jednak jest to jedyny znany w kosmosie obiekt, który nie wiruje wokół własnej osi. Księżyc jest zwrócony ku Ziemi zawsze jedną stroną, utrzymując swą drugą stronę w całkowitych ciemnościach. Rezonans dźwiękowy wysłany ku powierzchni Księżyca daje nam stukot detonacyjny (pinging noise) właściwy dla obiektu pustego w środku. Gdyby Księżyc był lity, to otrzymalibyśmy tępy lub głuchy odgłos. Księżyc jest pusty. (...)"

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=362.msg1184#msg1184
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 20:53:45 wysłane przez Leszek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #54 : Sierpień 19, 2009, 20:22:22 »

Jak mozesz tak wyzywać ludzi?..Kim ty jesteś...Jedyną  winą tej pani jest to ,że się z nią nie zgadzasz.Ja tez sie z nia nie zgadzam ,ale nie przyszło  mi do głowy , by tak ją z tego powodu obrazać.Lekarzyna..?A ja słyszałam ,ze
wykładowca akademicki..?Ty nie słyszałaeś? Masz rację ,to typowa manipulacja słowna...tylko w twoim wykonaniu.
Rozumiem, że gdyby powiedział, że tej pani potrzebna jest wizyta u psychiatry to wszystko byłoby ok i nie miałabyś zastrzeżeń, tak?
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #55 : Sierpień 19, 2009, 20:53:46 »

 Uśmiech
Sprawę  uzycia słowa "psychiatra tłumaczyłam juz..jedni zrozumieli i bez tego ..inni nie.Tłumacze jeeszcze raz...miało pokazac
absurdalnosc tej teori według mnie...na siłe próbowałam sobie wytłumaczyc ,że moze Silver ma rację ,ze sie tak wzburzył...,ze moze
nie powinnam tego słowa uzyc..ale teraz ..po tym jak on obraza ludzi na lewo i prawo ....żałuje tylko straconego czasu...
Szkoda ,ze na tym forum tylko panie maja odwage krytykowac podobne sytułacje....Naprawdę według ciebie tylko to w poscie
Silvera godne jest komentarza? A moze utworzyc watek ..Dyskusja dla poczatkujacych..wtedy nie bedziemy narażeni na podobne
ataki...Mam wra zenie ,ze  w niektórych przypadkach ,ilosc postów napisanych ma większe znaczenie niz ich tresc...
Nie bez znaczenia jest tez tupet i poziom agresji autora..Też wyznajesz zasade..."lepiej się nienarażac?..." Uśmiech
  :)Bardziej bezpiecznie "świeżaczkom" Chichot
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 21:03:04 wysłane przez Linda » Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #56 : Sierpień 19, 2009, 23:08:27 »

Tłumaczenie:
(...) Reptilianie skierowali duży, wydrążony obiekt na ziemską orbitę, aby rozpocząć proces kolonizacji. Obiekt ten nazywamy obecnie Księżycem. Konwencjonalna nauka uważa Księżyc za twór naturalny, a jednak jest to jedyny znany w kosmosie obiekt, który nie wiruje wokół własnej osi. Księżyc jest zwrócony ku Ziemi zawsze jedną stroną, utrzymując swą drugą stronę w całkowitych ciemnościach. Rezonans dźwiękowy wysłany ku powierzchni Księżyca daje nam stukot detonacyjny (pinging noise) właściwy dla obiektu pustego w środku. Gdyby Księżyc był lity, to otrzymalibyśmy tępy lub głuchy odgłos. Księżyc jest pusty. (...)"


Prawdopodobnie tak to było.
Zadziwia mnie jednak - ta ich technologia, która pozwala im nawet umieszczać takie obiekty jak Księżyc.
Kiedyś analizowałem ten temat energetycznie.Nie wiem czy prawdziwie, czy nie prawdziwie to odebrałem, ale chodziło im między innymi o zwiekszęnie pola grawitacji.Pociągnęło to zasobą zrówno pozytywne jaki nagatwne skutki na Ziemii.
Reptilianie są bez wątpienia potęgą technologiczną. Pełno ich wszędzie, a rodzaj kamuflarzu jaki stosują jest trudny do uchwycenia.
Ale mają oni chyba problem świadomościowy, czyli istnieje rozdzwięk pomiędzy ich rozwojem technologicznym, a świadmością bytu, świadomością istnienia zgodnym z zamysłym ''Ducha''.
Ich problemem jest nieświadoma emocja walki i przetrwania.
Ale to moim zdaniem problem, tych, którzy ich zaprojektowali, że tacy są.
Niemniej uważam, że i tak wszystko skończy się happy endem.
Wszechświat jest doskonały.Można by nawte rzec, że Reptilianie są doskanali, tacy jacy są.
No, ale to takie tylko moje luźne refleksje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 23:14:05 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #57 : Sierpień 19, 2009, 23:14:52 »

Ta grupa z rozbudowana technologia nie ma roblemu swiadomosciowego. Oni sa perfekcyjnie swiadomi i samoswiadomi siebie, oraz swoich planow.
Oni maja problem z uczuciami z rozwojem przez uczucia.Kiedys dawno temu odzielili je od siebie by rozwijac wylacznie logike , a teraz jest problem ze stosowaniem wiedzy osiagnietej dzieki lewj polkuli , gdyz nie ma harmoni miedzy polkulami oraz sercem i glowa.
Musza sobie poradzic przed 2012, ich problem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #58 : Sierpień 19, 2009, 23:21:19 »

 
Ta grupa z rozbudowana technologia nie ma roblemu swiadomosciowego. Oni sa perfekcyjnie swiadomi i samoswiadomi siebie, oraz swoich planow.
Oni maja problem z uczuciami z rozwojem przez uczucia.Kiedys dawno temu odzielili je od siebie by rozwijac wylacznie logike , a teraz jest problem ze stosowaniem wiedzy osiagnietej dzieki lewj polkuli , gdyz nie ma harmoni miedzy polkulami oraz sercem i glowa.
Musza sobie poradzic przed 2012, ich problem.



Miałem tu na myśli raczej świadomość wyższych uczuć, czyli tych jak to się mówi wprost płynących z serca.
Podpieram się w tym momencie twierdzniem, że istota świadoma, czyli samoświadoma nigdy nie rani nikogi i niczego.
A z tą właśnie świadomością, to oni chyba raczej mają problem.
Nie wiem na ile się myli lub mówi prawdę Credo Mutwa, ale wnioski z jego wypowiedzi skłaniają do napisania scenariusza, że nie są oni wpełni świadomi.Oni są świadomi, ale wokól swojego egocentrycznego aspektu istnienia i tak bym to ujął.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 23:23:41 wysłane przez Silver » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #59 : Sierpień 19, 2009, 23:25:17 »

Kazdy jest egocentryczny w swoim istnieniu , to normalne. Chodzi tylko o to by energia , ktora posiada ogrzewal , nie oziebial otoczenie. to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #60 : Sierpień 20, 2009, 08:08:56 »

Ech Lindo, toż Silver według mnie używając słowa "lekarzyna" chciał właśnie unaocznić ignoranctwo i absurdalność tez tej pani - więc zamysł dokładnie jak Twój. Ignoranctwo - bo całkowicie zlała argumenty które minutę wcześniej przytoczyła profesor, absurdalność w odniesieniu do możliwości przeczytania miliona prac, a bycia głuchym na fakty i badania.
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #61 : Sierpień 20, 2009, 14:14:13 »

UK: masowe groby dla ofiar grypy? Krematoria mogą działać non stop



Ofiary świńskiej grypy mogą być pochowane w masowych grobach – podaje thelondonpaper.com.
Jeden z dokumentów Home Office przewiduje "groby dla dużej liczby niezidentyfikowanych osób, wykopane mechaniczne z wyprzedzeniem, przeznaczone do efektywnego użytkowania", a także stworzenie "strefy licznych i ciągłych pochówków".

Rzecznik ministerstwa powiedział, że plany te, są "możliwością, a nie koniecznością", ale podkreślił również, że w kraju, masowe groby, powinny być przewidziane, jeżeli zajdzie tak potrzeba.

Masowe pochówki to "najgorszy scenariusz", mówią planiści z ministerstwa. Głównym celem tworzenia tego typu scenariuszy, jest zaktywizowanie lokalnych władz w działaniach na rzecz zapobiegania chorobie oraz przygotowania ich na ewentualne masowe wystąpienie wirusa.

Władze Londynu ogłosiły, że w razie konieczności, krematoria będą działały 24 godziny na dobę.

W dokumencie Home Office przewidziano również, że "pewne podstawowe usługi", świadczone przez władze kościelne, będą musiały być świadczone przez cały tydzień. Księża będą musieli radzić sobie z dużą liczbą pogrzebów.

Władze przewidują również użycie wszelkiego rodzaju chłodni, jako dodatkowego miejsca przechowywania zwłok.

Zródło- http://wiadomosci.onet.pl/2028298,28350,wiadomosceu.html
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #62 : Sierpień 21, 2009, 12:00:26 »


http://grypa666.wordpress.com/
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #63 : Sierpień 21, 2009, 14:55:49 »

Ja bym zwrocila uwage na inny aspekt zwiazany z psami.One maja zupelnie inne pasmo widzenia, widza to czego normalnie ludzie nie widza. Sa w stanie odrozniac hologram od rzeczywistosci. Pewna informacja o ich mozliwosciach byla nam przekazana w filmie Terminator, tam psy odrozniaja ludzi od istot o idetycznym wygladzie jak ludzie.
Czlowiek jeszcze, lub juz tego nie potrafi ( malo jest takich , ktorzy posiadaja ta mozliwosc ), tak wiec czipowanie psow moze miec zwiazek z energetycznym zaburzeniem ich mozliwosci odrozniania rzeczywistosci.
Wystarczy tylko uruchomic pewne czestotliwosci , ktore wlacza  blokade tej  funkcji w psich czipach.
Kiedys bardzo dawno temu czytalam ksiazke Innana, w ktorej rowniez byly  opisane te psie mozliwosci.
Obserwujcie swoje zwierzeta , a duzo sie dowiecie o nich i otoczeniu na , ktore reaguja i jak reaguja na co .

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 20:40:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Sierpień 22, 2009, 20:14:05 »

Rzad Francji odklada plany wprowadzenia stanu wyjątkowego “świńskiej grypy”
Opublikowano: 22.08.2009 | Kategoria: Wiadomości ze świata, Zdrowie



FRANCJA. Minister zdrowia Francji, Roselyne Bachelot powiedziała, że rząd zaniechał planów postawienia kraju w stan najwyższego poziomu pandemii z powodu “świńskiej grypy”, który miał rozpocząć się już od września, mimo że dotychczas zanotowano tylko jeden przypadek śmiertelny.
...

http://wolnemedia.net/?p=16809

EDIT  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Grecy będą zmuszani do podpisywania deklaracji, że przyjmują szczepionkę dobrowolnie
Opublikowano: 21.08.2009 | Kategoria: Wiadomości ze świata, Zdrowie

...



http://wolnemedia.net/?tag=szczepionki-who

*************************************************

Być może już było to zamieszczane:

Wnieśmy pozew zbiorowy o oskarżenia kryminalne przeciwko WHO i firmom farmaceutycznym planującym ludobójstwo (aktualizacja)



http://wolnemedia.net/?p=16194
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 18:35:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Symeon
Gość
« Odpowiedz #65 : Sierpień 25, 2009, 17:36:09 »

Rząd USA nie ma złudzeń - umrze 90 tys. osób

Wirus grypy H1N1 może doprowadzić do śmierci 90 tysięcy Amerykanów, głównie dzieci i młodych osób dorosłych, jeśli rozwinie się na jesień, tak jak spodziewają się eksperci. Takie ostrzeżenie pojawiło się w raporcie, który został właśnie opublikowany przez prezydenckich doradców w Stanach Zjednoczonych. (...)


Sekretarz ds. Zdrowia, Kathleen Sebelius, poinformowała, że jak dotychczas testy kliniczne szczepionki przeciwko H1N1 nie wskazują na występowanie szkodliwych efektów ubocznych, poza tymi, które występują przy innych szczepionkach przeciwko grypie.

Nie będzie jednak formalnej decyzji o rozpoczęciu kampanii szczepień, dopóki testy te nie zostaną zakończone – powiedziała Sebelius. Ta decyzja należy do mnie – powiedziała sekretarz, podkreślając, że uczestnictwo w programie szczepień będzie całkowicie dobrowolne.

Jak dodaje Sebelius, wśród najbardziej zagrożonych osób są kobiety w ciąży, pracownicy opieki zdrowotnej oraz rodzice lub opiekunowie dzieci poniżej szóstego miesiąca życia. Dorośli poniżej 65 roku z przewlekłymi chorobami, takimi jak astma, również bardziej narażeni są na zachorowanie na H1N1. (...)
http://wiadomosci.onet.pl/2030903,441,item.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 17:42:24 wysłane przez Symeon » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #66 : Sierpień 27, 2009, 09:42:37 »

 Uśmiech

Wciąż cicho o makabrycznej konferencji



21-go sierpnia w Waszyngtonie skończyła sie kilkudniowa Międzynarodowa Konferencja n.t. “Świńskiej Grypy”. Wzięło w niej udział 700 osób z 40 krajów: przywódcy i czołowi decydenci z wielkich firm, znamienici naukowcy, przedstawiciele instytucji zdrowia publicznego, egzekwowania prawa i służb pierwszego reagowania oraz inni eksperci – w tym decydenci “przemysłu wieprzowego” – biedne prosiaczki, maciorki, warchlaczki i tuczniki do naszych schabowych, bekonów i kabanosów – “to ich wina, ta grypa latająca jak ptaki?”.
W programie konferencji przewidziano makabrę, zamieszki i chaos, które nasza “generał we Wiedniu” Jane Burgermeister podsumowała jako “koniec USA”:
“Konferencja przygotowuje na katastrofę w USA, na masowe ewakuacje, zapaść gospodarki oraz chorobę lub śmierć 40 procent siły roboczej.  Dlaczego, jeśli przecież ludzie mają dostać ponoć bardzo skuteczny zastrzyk na “świńską grypę”?. Konferencja omawiała zarządzanie masową śmiertelnością, ochronę (chyba przez policję i armię) “centrum zarządzania akcją ratunkową”,  które ma podlegać Światowej Organizacji Zdrowia i ONZ, i z którego wyjdą rozkazy do zespołów działania przeciw pandemii. Konferencja poruszała ewakuację i masowy transport (dokąd, do obozów FEMA??)
Załóżmy jednak , że Burgermeister się przepracowała, o czym świadczyłaby parodniowa przerwa. Ale zobaczcie sami program konferencji [www.cesa.net/DOCS/08192009.PDF]. Co prawda, nie wymienia się FEMA, lecz są tam tematy cytowane przez dziennikarkę. Omówmy niektóre z nich:

Cały artykuł:

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/26/wciaz-cicho-o-makabrycznej-konferencji/
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #67 : Wrzesień 03, 2009, 09:09:28 »

Świńska grypa - medialne kłamstwa 1976-2009 (1/2) polskie napisy
<a href="http://www.youtube.com/v/kUXccBytXEc&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/kUXccBytXEc&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=kUXccBytXEc


Początki państwa policyjnego w USA?

Senat stanu Massachusetts zatwierdzil drakonskie prawo nt. pandemii.
"Media korporacyjne ignorują prawo S. 2028 nt. pandemii, jednoglośnie przyjęte przez senat stanu Massachusetts. To drakońskie prawo szeroko omówily internetowe media alternatywne, ale nie ma ani słowa w New York Times czy Washington Post.

S. 2028 bedzie szablonem legislacyjnym dla innych stanów. Prawo to narzuca zupełne państwo policyjne i stan wojenny na Massachusetts z nakazu rządu w przypadku pandemii grypy jesienią. Daje ono stanowemu komisarzowi ds. zdrowia, policji i personelowi medycznemu szeroką władzę w mobilizacji służb, szczepieniu ludności, wchodzeniu na własność prywatną bez nakazu sądowego, a nawet przymusowej kwarantanny osób, co kłóci się z Konstytucją USA.
S. 2028 pozwala urzędnikom państwowym wejść do domu bez pozwolenia rewizji oraz zniszczyć własność prywatną bez nakazu sądowego. Zmusza ono także stanową słuzbe zdrowia do asysty przy szczepieniach (...)"

http://grypa666.wordpress.com/2009/09/02/senat-stanu-massachusetts-zatwierdzil-drakonskie-prawo-nt-pandemii/

Sprzeciw konserwatywnych oficjeli: (w j. angielskim)
http://www.infowars.com/massachusetts-senate-passes-draconian-flu-pandemic-bill/
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #68 : Wrzesień 03, 2009, 17:56:48 »

wylapalam na necie przedruk z Angory na temat swinskiej grypy w Polsce , oto link
http://www.informacje.farmacja.pl/rec-s-szczepionki-so-1-act-wiecej-id-8912.html
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #69 : Wrzesień 04, 2009, 19:37:59 »

Szanowni Państwo,

Dziękuję za Wasze listy, niektóre bardzo dramatyczne. Nie mam czasowych możliwości odpowiadania w szczegółach na każdy list z osobna, wiec odpowiem na ważniejsze poruszane przez Was kwestie w jednym wspólnym liście.

Dominujące pytanie było: które szczepionki zawierają lub nie rtęć ( thimerosal)? Oto ich lista, oparta na danych z Polskiego Urzędu Rejestracji Lek ów:

* Euvax (Wzw B, Life Sciences, prod. koreańska) – 0,01 % THIM
* Engerix B (Wzw B, Glaxo) – 0,005% THIM
* Hepavax - 0,01%
* D.T.COQ (DTP, Sanofi) – 0,01 % THIM
* DTP (Biomed, Kraków) – 0,01 % THIM
* TETRAct-HIB (DTP+Hib) (Sanofi) – 0,01% THIM
* D - Szczepionka błonicza (Biomed) – 0.01% THIM
* DT – Szczepionka błoniczo-tężcowa (Biomed) - 0,01% THIM
* DTP - Szczepionka błoniczo-tężcowo-krztuścowa (Biomed) – 0,01% THIM
* Szczepionki przeciw grypie (opakowania wielodawkowe) – 0,01 % THIM

0,01% thimerosalu dostarcza jednorazowo 25 mikrogramów rtęci w dawce szczepionki.

Co do innych szczepionek obecnych w Polsce na rynku, nie mam pełnych informacji.
Nie powinny go mieć następujące szczepionki:
Infanrix
Imovax
Poliorix
Act-Hib
Hiberix
Pedvax Hib
Procpomvax
Pentaxim
HBVaxPro
Tripacel

Nie mogę państwu radzić czym i kiedy szczepić Wasze dzieci. Moje jedynie zasugerować wgląd na stronę internetową, gdzie można zobaczyć programy szczepień w innych krajach UE. http://www.euvac.net/graphics/euvac/vaccination/vaccination.html

Najbezpieczniejsze wydają się programy skandynawskie, gdzie dzieci są szczepione dopiero po 3 miesiącu życia. Świadczy o tym najmniejsza umieralność niemowląt w tych krajach. Bezpieczny wydaje się też czeski program szczepień. Wyróżniają się one tym, że nie szczepi się tam noworodków (z wyjątkiem tych, których matki są zakażone żółtaczką B lub pochodzą z regionów o dużej zachorowalności na gruźlicę). A jest ich niewiele.

Polecam także stronę organizacji Generation Rescue, założoną przez rodziców dzieci autystycznych i tych uszkodzonych szczepionkami, we współpracy z mądrymi pediatrami i naukowcami http://www.generationrescue.org/vaccines.html . Najcenniejszą wiedzę na temat bezpieczeństwa szczepień można zdobyć w oparciu o zbiorowe doświadczenia innych rodziców.

Trzeba pamiętać, że każde dziecko jest inne i może inaczej zareagować na szczepienia. Jedno jest pewne, że rtęci należy unikać. Ustawa o Chorobach Zakaźnych, która weszła w życie w styczniu b.r. daje rodzicom prawo decydowania o programie szczepień ich dzieci. Warto z niego korzystać świadomie i rozsądnie. I na pewno warto znaleźć sobie uczciwego pediatrę, który posłuży Wam mądrą radą.

Zanim zaszczepi się dziecko można i powinno się zażądać od lekarza ulotki, która pokazuje pełen skład danej szczepionki. I zanim podejmie się taką czy inną decyzję, warto też sprawdzić, na ile dana choroba na która się szczepi lub nie, jest groźna, jak często zdarza się wśród niemowląt i czy istnieją skuteczne metody jej leczenia. Jeśli nie ma, na pewno powinno się szczepić. Decyzje te będą też zależeć od tego, czy ktoś bardziej boi się możliwych poważnych powikłań poszczepiennych, czy ryzyka zachorowania dziecka na jakąś chorobę zakaźną.

Życzę Państwu powodzenia i rozwagi w podejmowaniu niewątpliwie trudnych decyzji dotyczących szczepień Waszych dzieci. Rodzice na Zachodzie przeszli przez te same dylematy co Wy i jakoś nauczyli się rozsądnie decydować. Jestem pewna, że i Wy dojdziecie do tego samego. Korzystajcie z ich doświadczeń.

Łaczę serdeczne życzenia zdrowia dla Państwa i Waszych pociech.

Prof. Maria Dorota Majewska
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #70 : Wrzesień 04, 2009, 19:49:23 »

co do Szwecji to najmniejsza umieralność niemowląt jest tam z innego powodu - a mianowicie opieki lekarskiej nad ciężarną kobietą przed i w trakcie porodu ;P
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #71 : Wrzesień 04, 2009, 21:40:43 »

wylapalam na necie przedruk z Angory na temat swinskiej grypy w Polsce , oto link
http://www.informacje.farmacja.pl/rec-s-szczepionki-so-1-act-wiecej-id-8912.html
Dzięki za linka.
Z informacji, ze źródła, które podałaś wynika, cytuję  :
Cytuj
Każdego roku na grypę na świecie choruje od 200 do 500 milionów ludzi, z czego od 3 do 5 milionów stanowią ciężkie przypadki choroby, z których od 200 do 500 tysięcy kończy się śmiercią.
, a wcześniej w tym samym artykule
Cytuj
W marcu agencje poinformowały, że w Meksyku, a następnie w Teksasie i Kalifornii ludzi atakuje nowy szczep wirusa typu A/H1N1.
26 kwietnia WHO oficjalnie ogłosiło epidemię w Meksyku, ostrzegając przed możliwością pandemii. 11 czerwca pandemia stała się faktem. (..)  Z większą dokładnością znamy za to liczbę zgonów, która na całym świecie przekroczyła już 800 i zbliża się do tysiąca.
a zatem zdrowy rozsądek i matematyka podpowiadają, że ..
a) w okresie jesienno-zimowym, czyli w ciągu powiedzmy 4 miesięcy zwykła grypa zabija 500 000 osób każdego roku i nie jest to pandemia, tylko normalka
b) w okresie od Marca do teraz, czyli do Września , 6 miesięcy, A/H1N1, zmutowana grypa, zabiła 1000 ( jeden tysiąc ) osób i już dorobiono tu gębę pandemii.
Zdanie wyróbcie sobie sami.
Nie omieszkam też tutaj zacytować wypowiedź jednego z lekarzy ze wspomnianego artykułu  :
Cytuj
Skuteczne, udowodnione działanie antywirusowe ma czosnek. Ale czosnku koncerny farmaceutyczne nie mogą opatentować i dlatego nie są zainteresowane produkowaniem preparatów opartych na tej roślinie.
PROSTE I LOGICZNE.
Zapisane
lukasz245
Gość
« Odpowiedz #72 : Wrzesień 04, 2009, 22:42:23 »

Rząd USA nie ma złudzeń - umrze 90 tys. osób


bzdura , bzdura i jeszcze raz bzdura , jak umrze 1000 czy nawet 20 tys osob to co reszte na ulicy dobija zeby im 90 tys wyszlo , czy specjalnie zaraza i pozwola im umrzec , z  WTC im sie udalo to z wirusem pewnie tez im sie uda  Szok
choroby takie jak : choroba wscieklych krow , swinska grypa , AH1N1 , AIDS sa wyprodukowane przez laboratoria wiec musza miec szczepionke tylko ze poszukiwania lekow przynosza ogromne zyski wiec po co dawac szczepionke jak mozna dac cos co tylko zwalnia chorobe a nie leczy  Szok

RZAD USA TO NAJWIEKSZA ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA NA SWIECIE  Zły
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 22:47:19 wysłane przez lukasz245 » Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #73 : Wrzesień 17, 2009, 22:48:05 »

Niestety dalej nie umiem przerzucac filmikow z YT na forum ale podaje link do strony z propagandowym filmem o grypie z polskim tlumaczeniem
http://grypa666.wordpress.com/2009/09/17/propaganda-medialna-w-anglii-ruszyla/#comments
link do filmu przy 11 wypowiedzi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 22:52:01 wysłane przez annabella » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 19, 2009, 14:45:14 »

Zamiast szczepionek dostali worki na ciała
PRZYGOTOWANIA DO EPIDEMII PO KANADYJSKU




Karygodną wpadkę zaliczyło kanadyjskie ministerstwo zdrowia (Health Canada), które rdzennej ludności w ramach przygotowań do epidemii świńskiej grypy dostarczyło... worki na ciała.

Członkowie rdzennej społeczności (tzw. First Nations) w prowincji Manitoba byli zszokowani i oburzeni gdy odkryli, co w tym tygodniu przysłał im rząd w ramach przygotowań do epidemii. Kanadyjska minister zdrowia zarządziła dochodzenie w tej sprawie.

- Jako minister zdrowia i jako rdzenna mieszkanka, czuję się obrażona - powiedziała minister Leona Aglukkaq. Uznała tę wpadkę za nieakceptowalną i nieczułą.

- Byłem bardzo zmieszany i naprawdę przestraszony, że przysłali worki na ciała do (rdzennych - red.) społeczności - powiedział wielki wódz z Manitoby Ron Evans. - Myślałem, że przygotowują się na to, co przewidują eksperci - dodał.

Przedstawiciele ministerstwa zdrowia przeprosili za zbędny alarm i tłumaczyli, że przysłanie worków na ciała to tylko okresowa wymiana zapasów.

Źródło- http://www.tvn24.pl/12691,1620090,0,1,zamiast-szczepionek-dostali-worki-na-ciala,wiadomosc.html
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

febristh stormlife zupronum agentki xsurvival