Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 13:52:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: alchemia czasu  (Przeczytany 32522 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« : Listopad 24, 2010, 11:53:54 »

kto manipuluje czasem i dlaczego? Uśmiech


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/atlantean_conspiracy/atlantean_conspiracy41.htm&ei=fjXsTMbCHtCQswaUmc33Dg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB0Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Djose%2Barguelles%2Bstopping%2Btime%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D563%26prmd%3Do

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.andersoninstitute.com/david-lewis-anderson-biography.html&ei=fMLrTJifKYvEswaIiZWLDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CC0Q7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Ddavid%2Blewis%2Banderson%2Btime%2Btechnology%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D583%26prmd%3Dvo

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.mindreality.com/time-manipulation-controlling-simultaneous-time&ei=F77rTIHhIdCUswadnaGkDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=6&ved=0CEEQ7gEwBTgK&prev=/search%3Fq%3Dtime%2Bmanipulation%26start%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D583%26prmd%3Dv
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 24, 2010, 12:16:17 »

znalazłem ciekawy post z innego forum http://forumzn.katalogi.pl/David_Icke-t9537-s11.html, i chyba coś koresponduje z tematem manipulacji czasem...

Obejrzałem wszystkie filmy z Davidem Icke które zostały przetłumaczone i jak dla mnie najbardziej ciekawa i godna uwagi jest 3 część Freedom Road.

Zamieszczam większe fragmenty z tego wykładu, pochodzą one z napisów z nieistniejącego serwisu - Napisy.org. Skróty i przeredagowanie moje.


David Icke - ,,Freedom Rad'' - Droga wolności - ( Ludzka podróż od 7000 p.n.e. do 2012 n.e.)

Na podstawie jego książek: ,,Największy sekret", ,,I prawda cię wyzwoli", oraz ,,Jestem sobą, jestem wolny".

- CZĘŚĆ TRZECIA - (odcinek 3)

Wiele godzin odkąd zacząłem mówić tutaj o tej długiej historii ze świata starożytnego
stosownym jest zakończyć to w tej ostatniej części. Co możemy z tym zrobić? Jak zakończyć tą manipulację? I jak przywrócić wolność, prawdziwą wolność tej planecie po raz pierwszy od dosłownie tysięcy lat. I dlatego nie jest zaskoczeniem, że ta informacja, o której będę teraz mówił,
była najbardziej tłumiona, najstraszniej tłumiona z wszystkich. Ponieważ jeśli zdamy sobie sprawę z tego kim naprawdę jesteśmy i naturę naszej potęgi do kontrolowania naszym przeznaczeniem
i kierowania kierunkiem naszego życia. Wtedy możliwość kilku do kierowania wieloma staje się niemożliwa. Dlatego byliśmy pod naciskiem przez te tysiące lat przez tworzenie religii i innych więzień umysłu, które nas podzieliły i trzymały w oddzieleniu od wiedzy która by nas uwolniła.
I dochodzimy do następujących przeciwieństw - religia i nauka.

Jak udokumentowałem w książkach te same tajne stowarzyszenia które stworzyły religie,
stworzyły także to co my nazywamy nauką, tę idee wybaczcie jeśli obrażę wasza inteligencję,
że ten świat jest wszystkim co jest i że przychodzimy z nieświadomości i po pewnym okresie przebudzonej świadomości, czy to parę sekund czy 100 lat wracamy do stanu nieświadomości.

Te dwie - religia i nauka zdają się być przeciwnościami. Jedna mówi - Bóg i cała ta reszta,
musisz robić co Bóg ci każe. A ta druga mówi - nie ma Boga i jesteś tylko kosmicznym przypadkiem. Mają jedną wspólną rzecz - oba mówią, że kontrola nad naszym życiem jest nie tu (w nas), jest gdzieś tam (na zewnątrz). To co mówi nauka to to, że wszystko to tylko losowy przypadek, - ,,stary to tylko twoje szczęście''. A tu gdzie religia mówiąca , no tak twoje przeznaczenie jest kontrolowane przez to czy robisz co Bóg każe, a przy okazji ja i moi koledzy w koloratkach wiemy czego chce Bóg więc rób co ci każemy, a będzie wszystko w porządku. Religia była używana i wciąż jest aby kontrolować ludzi i zamknąć ich umysły od rzeczywistości kim naprawdę są i natury ich prawdziwej potęgi.
I kiedy - szczególnie przez kilka ostatnich stuleci coraz więcej ludzi przestało się nabierać na ten przekręt i wówczas pojawiła się nauka żeby ich zabrać ze sobą. I idea obu. Twórcy obu byli wysoko w tajnych stowarzyszeniach i sieci szkół mistycznych i wiedzieli, że obie wersje życia były nic warte.
Jeśli nie kupimy żadnej możemy zobaczyć to, co przed nami ukrywali. Dostaliśmy wybór być kontrolowanym przez Boga, albo być właściwie kosmicznym przypadkiem.

To czego nie mieliśmy wyboru zobaczyć (chyba że mieliśmy oświeconych rodziców) to to, że nie jesteśmy ciałem fizycznym i nie jesteśmy tylko istotą żyjącą tylko w świecie fizycznym.
- Jesteśmy wszystkim co istnieje.
Otwarta umysłowo nauka, całe szczęście, że i tego trochę mamy, zaczyna potwierdzać co mistycy i ludzie mówią od tysięcy lat, że wszystko co istnieje i całe stworzenie, ten wymiar i inne, to ta sama energia w rożnych stanach. I wibracyjny stan tej energii decyduje w czym przejawi się ta energia
i dlatego nie jesteśmy ciałem fizycznym.
To ciało, to jest nasz genetyczny skafander przez który doświadczamy ten świat. To czym jesteśmy to wielowymiarowa świadomość, która ożywia to ciało. Pytanie jest - jaki do tej świadomości będziemy mieć dostęp? Mały czy duży?

Mamy połączenie pomiędzy naszym duchowym i fizycznym Ja poprzez system czakr. Słowo czakra pochodzi z Hinduskiego i znaczy koła światła. Jest 7 głównych, ale jest też wiele innych. Co robią te czakry? To to, że penetrują poziomy naszej istoty. I mamy poziom mentalny , który jest polem energii, zakresem częstotliwości, to nasze racjonalne myślenie jak je nazywają. Mamy poziom emocjonalny, który jest innym zakresem. Mamy też duchowy poziom który jest wyższym wymiarem nas samych. I te poziomy są penetrowane przez te wiry - czakry, koła światła.
I dlatego nierównowaga na jednym poziomie jest przez ten system wirów przenoszona na inne poziomy. Z tych powodów, jeżeli jesteśmy emocjonalnie zestresowani pierwszą rzeczą która przestaje działać jest nasze racjonalne myślenie. Przestajemy myśleć ponieważ nierównowaga
na emocjonalnym poziomie jest przenoszona na poziom mentalny. Jeśli ta nierównowaga trwa dalej, jest w konsekwencji przenoszona na najniższy poziom tego systemu czyli ciało fizyczne.
I manifestuje się w ciele fizycznym jako reakcja chemiczna. I tu pojawia się konwencjonalna medycyna z lekami i skalpelami w momencie chemicznej reakcji.
Dlatego medycyna leczy symptom nierównowagi emocjonalnej, a nie przyczynę.
Jeżeli popatrzeć na ludzką istotę jako całość patrzysz na inną wizję tego kim jesteśmy, na zdrowie i inne aspekty życia, niż myśląc że jesteś tylko ciałem fizycznym.
Czakry te pobierają , zwłaszcza czakra podstawy ogromne ilości energii którą możemy tworzyć, dojdę do tego za sekundę. Im bardziej te czakry są zamknięte tym mniej energii pobierają. I mniej mamy energii z którą możemy pracować i tworzyć. Z tego punktu widzenia, tajne organizacje
rozumieją te rzeczy i manipulują ludzkimi emocjami, myśleniem, postrzeganiem i nastawieniem.
I robią wszystko żeby zamknąć te wiry i żebyśmy mieli ułamkowy dostęp do wielowymiarowego umysłu którego częścią jesteśmy.
Był taki amerykański komik Bill Hicks wspaniały facet, zmarł w 1994, który podsumował koncept życia o którym tu mówię, w ten sposób, bo był bystrym facetem, powiedział: "Materia to zaledwie energia zagęszczona do powolnych wibracji. Wszyscy jesteśmy jedną świadomością doświadczającą się subiektywnie. Nie ma czegoś takiego jak śmierć, życie to tylko sen. A my jesteśmy wyobrażeniem nas samych".
I to jest klucz, - ,,jakimi siebie wyobrażamy, taką rzeczywistość fizycznie tworzymy''.
Więc jak da się nas zmanipulować do myślenia, że jesteśmy zwyczajni, to tworzymy zwyczajne życie. Kiedy się okazuje, że jesteśmy nadzwyczajni, tworzymy nadzwyczajne życie i ta manipulacja się kończy.
Jesteśmy jak kropelka wody w oceanie świadomości. Jesteśmy indywidualnością jak kropelka, możesz trzymać ją w dłoni, ale te kropelki razem tworzą ocean. Bez kropelek nie ma oceanu.
Tak samo jest z tą nieograniczoną energią, umysłem którą zwiemy stworzeniem, Bogiem jakkolwiek.
Nie jesteśmy częścią tej nieskończoności, - ,,jesteśmy tą nieskończonością!''. Jeżeli otworzymy się na połączenie z nią. I tu wracamy do skorupy (jajka), bo większość ludzi jest manipulowana strachem i poczuciem ograniczenia, aby zamknąć ich od tej nieskończoności. W tej nieskończoności, mądrość, miłość zrozumienie, które jest dostępne w każdej chwili, bo to my,
gdzie nie staniesz w nieskończoności, jesteś w centrum nieskończoności. Więc wszystko co istnieje jest wszystkim co istnieje. Ja jestem wszystkim co istnieje, i ty też.
Im bardziej zdajesz sobie z tego sprawę tym bardziej się otwierasz, na pełną nieskończoność tego kim jesteś. Twoje życie się zmienia, twoja wizja siebie się zmienia, wizja wszystkiego się zmienia.
Im bardziej widzisz się jako zwyczajnego mężczyznę lub kobietę na ulicy ,,nie mam władzy, co ja mogę zrobić ". Kiedy to robisz zamykasz się na nieskończoność tego kim jesteś. I stajesz się cząstką tego kim jesteś. I wtedy można ciebie kontrolować i tylko wtedy.
I dlatego zrozumienie tego było tak tłumione. Tak właśnie większość ludzi prowadzi swoje życie
,,nie mogę stary , nie mógłbym, wszystkie rzeczy przydarzają się innym, co mogę zrobić".
Ilu ludzi oglądających ten film teraz, chciało by coś powiedzieć ,,co by powiedziała moja matka?'', ,,co by o mnie pomyśleli?'' Chciałbyś zrobić coś w życiu, ale - ,,co by inni pomyśleli?!''.
- Mam gdzieś co inni myślą!. Mają prawo myśleć jak chcą, ty też i ja też. Zapomnieliśmy o tym.
Kiedy zaczniemy wierzyć, że jak ludzie są inni od nas, to muszą się mylić. Wtedy jesteśmy w miejscu gdzie, ktoś ustala normy społeczne - ten rządzi światem.
Jesteśmy dla siebie policjantami. Jak mówiłem na początku tej podróży w której wszyscy uczestniczymy przez ostatnie kilka godzin. Przełamanie powłoki, wyjście poza to co inni o nas myślą, być kim jesteśmy, mówić naszą prawdę, żyć naszą unikalnością. To jest ta rewolucja!.
Nie chodzi o karabiny i bomby, zwalczanie przemocy przemocą, zwalczanie złości złością.
Jaki to ma sens, dwa razy więcej przemocy, dwa razy więcej złości. Tośmy zrobili postęp, no nie?
Wyjście z tego to ostateczna rewolucja, to bycie kim jesteśmy. A nie tym, kim ktoś mówi nam, że powinniśmy być.
To ciekawe. Jeśli stałbyś naprzeciw lustra, nawet nie naprzeciw lustra, gdziekolwiek i miałbyś kij bejsbolowy i zaczął byś się nim okładać po głowie, ludzie dzwonili by po tych z kaftanami bezpieczeństwa, ,,zabierać go!". A jednak to właśnie robimy cały czas, kiedy wyrażamy nasz gniew w stosunku do innych ludzi, zwierzęcia, albo czegokolwiek. To wyrażamy go do nas samych,
bo to wszystko to my. Wszyscy jesteśmy sobą nawzajem, bo wszyscy jesteśmy tym nieskończonym umysłem. Ponieważ straciliśmy z pola widzenia ten fakt, że jesteśmy wszystkim i to, że tym czym jesteśmy wewnątrz - tworzymy na zewnątrz, chodzimy w kółko. Przez manipulację jesteśmy jak chodzące, mówiące projektory filmów. Przedstawię to inaczej, nasze wewnętrzne Ja , nasz stan umysłu, nasze nastawienie rezonują nas do pewnej częstotliwości (wibracji). Zmieniasz nastawienie - częstotliwość się zmienia. Nienawiść ma pewną częstotliwość i kiedy czujemy nienawiść rezonujemy energie wokół nas , która jest nami - do częstotliwości nienawiści. Kiedy czujemy miłość rezonujemy do innej częstotliwości. Ta energia którą wysyłamy z tym wibracyjnym kodem w niej, stworzonym przez nasze myśli i nastawienia przyciąga do siebie, odbicie samej siebie,
inne pola energii , ludzi, miejsca, sposoby życia, doświadczenia, które synchronizują się z tym co wysyłamy.
Był taki facet, pisarz Lognfellow, napisał opowieść o tym jak ktoś tonący walczy w wodzie z własnym odbiciem. I znów jakbyś zobaczył kogoś przy rzece robiącego coś takiego, zadzwoniłbyś po facetów z kamizelkami, byli by na zawołanie. Ale to właśnie robimy,wszyscy, cały czas.
Chcemy zmienić to co stworzyliśmy przez niszczenie odbicia, zamiast patrzeć na to co je tworzy.
Kiedy dzieją się rzeczy w naszym życiu, które się nam nie podobają i przyciągamy ludzi, którzy się nam nie podobają i przyciągamy doświadczenia, które nam się nie podobają. Zamiast powiedzieć ,,dlaczego je przyciągam?'', ,,co jest we mnie takiego, że to tworzymy?'', co takiego wysyłam, że przyciąga to odbicie które mi się nie podoba?''. Zamiast wziąć władze w swoje ręce i odpowiedzialność za to co tworzymy. Szukamy przyczyn tego na zewnątrz. I jesteśmy do tego zachęcani.
Więc to co dajemy, dostajemy w zamian. My kontrolujemy nasze życie nikt inny,oszukiwaliśmy się że tak nie jest. Np. na pewno to słyszałeś, gdzie ludzie mówią ,,nigdy nic się nie dzieje w moim życiu, nuda'', ,,nudne jest moje życie, nigdy nic się nie dzieje, wszystko co próbuję". I potem pytam, więc co chcesz robić w życiu? A oni: ,,nie wiem właściwie, nie wiem, nigdy o tym nie myślałem'',
,,tak naprawdę nie wiem" to stan umysłu. Dlatego wibracja ,,naprawdę nie wiem" wychodzi i ,,naprawdę nie wiem" wraca. Nic nie działa bo - ,,naprawdę nie wiem". Gdybyśmy się mogli skupić na tym co chcemy osiągnąć. I pójść za tą intencją, najpotężniejsza rzecz jaką możemy zrobić to jest nasza intencja , to na czym się skupiamy, to co chcę robić z moim życiem. Ta intencja wychodzi jako wibracja i zawsze przyciągnie do nas doświadczenia i wyzwania jakim musimy sprostać, aby uzyskać to co chcemy osiągnąć.
Tu większość ludzi się poddaje, mówią ,,chce zrobić to , tamto, siamto" to mój zamiar. Zamiar przyciąga to co potrzebujemy, aby osiągnąć nasz rezultat. I jeśli stanie się to zbyt wyzywające, my wtedy: ,,chciałbym to zrobić stary, ale nie tak bardzo, dziękuję bardzo", ,,to bardzo ryzykowne''. I jesteśmy poza grą. Więc jeśli chcemy być wolni i żeby świat był wolny, taka musi być nasza intencja.
I wtedy to czego potrzebujemy przyjdzie do nas i możemy stawić im czoła i to wszystko się kończy.

David Icke - ,,Freedom Rad'' - Droga wolności - ( Ludzka podróż od 7000 p.n.e. do 2012 n.e.)

(...)
Jesteśmy na końcu 26 000-ego cyklu, jak podróżowałem po świecie jest oczywistym, że przebudzenie ma miejsce. Kilka lat temu nauka zanotował impuls, wysokich częstotliwości z centrum naszej galaktyki. Satelity które poleciały zobaczyć co się dzieje na Słońcu, stwierdziły że niesamowite zmiany mają miejsce na Słońcu. Pole magnetyczne się rozpada. I duża aktywność rozbłysków słonecznych zaczyna się ujawniać. I będzie ich bardzo dużo w nadchodzących latach
i to fundamentalnie na nas wpłynie. Więc mamy częstotliwość, impuls z centrum galaktyki wpływającą na Słońce. Słońce się zmienia, kiedy Słońce się zmienia, my się zmieniamy.
Słońce to 99% masy układu słonecznego. Kolosalne zmiany dzieją się na Ziemi w ziemskim polu, pole magnetyczne się zmniejsza. Wiele, wiele zjawisk się ujawnia, jako rezultat tej zmiany częstotliwości z centrum galaktyki. Otwarte umysłowo badania, zidentyfikowały jak Ziemia łączy się z ludzką formą. Częstotliwość Ziemi wchodzi przez czakrę serca. Miejsce miłości i stamtąd idzie do mózgu. A mózg transmituje ją do każdej komórki w ciele. Więc to dlatego ludzie się budzą w tym czasie w coraz większych liczbach.

A to jeszcze nic. Jeśli zamkniemy serce, albo jak zamkniemy się w intelekcie, który podąża za programami rozumu, zamiast podążać za intuicją serca. Wtedy możemy się odłączyć od tego połączenia z kosmosem, połączeniem przez tą sekwencje aż do nieskończoności. Kiedy głowa się zamknie i zamknie serce, przez proces edukacji i innych instytucji, które mają zamknąć ludzkie serca i uwięzić w rozumie. Tym samym odłączyć nas od kosmosu i umieścić w skorupie. Wtedy możemy być łatwo manipulowani i kontrolowani.
Ludzie tacy jak Gregg Braden i inni zaczęli się skupiać na tym. W 1899 roku zostało zidentyfikowane coś co nazwano częstotliwością Shumana, była to częstotliwość bicia serca Ziemi.
Od czasu odkrycia - 1899 do 1986 ta częstotliwość bicia serca była stała - 7,8 Hz.
Od 1986 zaczęła ona wrastać. Wtedy, kiedy ludzie zaczęli się budzić w wiekszych ilościach
przeszła przez 9 Hz, ostatnio słyszałem o 10 cyklach / sek. Przewiduje się, że w roku 2012 w punkcie w którym Majowie mówią w swoim kalendarzu i wielu innych wskazujących na ten sam okres w którym ma nastąpić skok z tego cyklu ewolucji do następnego.
Jako że 26000-eczny cykl dobiega końca i zaczyna się następny. W tym samym czasie gdy częstotliwość serca się zwiększa, tym samym wpływając na nas, przechodząc przez otwarte serca i rezonując w naszym ciele i zmieniając nasz umysł i postrzeganie życia. Pole magnetyczne Ziemi spada tak jak na Słońcu bardzo szybko. 2000 lat temu był szczyt tego cyklu, gdzie pole magnetyczne Ziemi było największe. I od tego czasu spada. I przewiduje się że, co Braden nazywa punktem zero. W 2012 pole magnetycznie osiągnie prawie zero, a częstotliwość Shumana osiągnie wtedy 13 Hz.

Inną rzeczą którą zaobserwowano to to, że Ziemia kręci się wolniej i wolniej, gdy tak robi, pole magnetyczne które tworzy staje się mniej i mniej silne. I znów przewiduje się, że w roku 2012 Ziemia przestanie się kręcić na jakieś 3 dni. I zacznie się kręcić w drugą stronę. Co się wtedy stanie? Zamienią się bieguny. Zamienią się bieguny. Geologia inne dowody pokazują, że to miało miejsce wiele razy. Faktycznie jakby popatrzeć na starożytne teksty, które mówią o zjawisku które bardzo dobrze pasuje do tego co się działo już wcześniej. Mówią o najdłuższym dniu, najdłużej nocy. Więc wchodzimy w okres fantastycznych zmian które coraz bardziej przyspieszają.

I mamy dwa wyzwania. Dwa wyzwania, jedno po drugim.
- Pierwsze to otworzyć nasze umysły wziąć z powrotem odpowiedzialność i usunąć tą strukturę kontroli i zatajanie informacji, co pozwoli na pełny przepływ wiedzy kim naprawdę jesteśmy.
Kiedy ludzie będą mieli dostęp do tej informacji i zaczną zdawać sobie sprawę z tego kim są i z natury życia, wtedy możemy przejść do etapu drugiego którym jest niesamowita zmiana świadomości która się stanie i już się dzieje u wielu ludzi. To może stać się u każdego, jeśli się otworzymy na wiedzę co się tak naprawdę dzieje. Żeby to zrobić struktura ucisku i kontroli musi odejść.
Jednym z ważniejszych, bo wspomniałem o kalendarzu gregoriańskim tym co nas kontroluje i odcina od tego kim jesteśmy jest manipulacja czasem. Ta planeta działa w czasie księżycowym.
13 księżycowych lat, to jest ciąg w którym pracujemy naturalnie, do tego jest podłączona natura, do tego jest podłączony cykl menstruacyjny kobiety. Ale my nie jesteśmy do tego podłączeni.
Jesteśmy podłączeni do zegarka - czas mierzony sztucznie. Jako rezultat zostaliśmy odcięci od naturalnego przepływu czasu, zostaliśmy odcięci od kosmosu. To dlatego rdzenni ludzie którzy nie pracują z tymi rzeczami, którzy nie są niewolnikami zegarka, są bardziej zestrojeni z przyrodą.
Bo rezonują z tym samym przepływem czasu co natura.A skąd jest mierzony czas? Z Greenwich - Londyn. Z serca manipulacji bractwa, z poziomu operacyjnego, przez tak długo aż do dziś. Żaden przypadek.


Więc mamy sytuację w której zamienia się nas w więźniów lewej półkuli. Nawet konwencjonalna nauka przyznaje, że w lewej półkuli jest intelekt, logika, obraz świata fizycznego. Mogę dotknąć, posmakować, powąchać. OK, to musi istnieć. W prawej półkuli masz większy obrazek, połączenie z kosmosem. Stąd artyści, inspiracja, kreatywność pochodzi. Jeśli popatrzysz na instytucje tj. edukacja, nauka i te inne źródła informacji. Media też. Wpompowują informacje do lewej półkuli.
Dławiąc to. Więc masz sytuację gdzie, to co nazywamy edukacją działa tak. Informacja jest pompowana do lewej półkuli, większość z niej to śmiecie. I każe się ludziom, uczniom, trzymać te informacje. I kiedy dostają papier egzaminacyjny, mają przelać to na papier. Jeśli to pamiętają i dobrze to przekażą i powtórzą to co im powiedziano, zaliczają egzamin to posuwają się dalej.
Jeśli wezmą tą informacje z lewej półkuli przeniosą do prawej, wówczas zaczną kwestionować
i zaczną mówić to nie ma sensu, to co ja o tym myślę. A potem na egzaminie, ,,to wszystko to stek bzdur!''. Wtedy nie zdają egzaminu i nie posuwają się dalej.
System edukacyjny jest kompletnie zaprojektowany, aby tworzyć więźniów lewej półkuli, która jest oficjalną wersją życia. I jeśli jesteś naukowcem, przechodzisz przez to, a potem idziesz na specjalność w swojej dziedzinie i dostajesz więcej informacji do lewej półkuli. To samo z wszystkimi doktorami wszelkich profesji, są więźniami lewej półkuli i nie mogą ułożyć sobie tego o czym tu mówiłem, bo są uwięzieni w intelekcie.
Możemy zrównoważyć te dwie części mózgu - intelekt i ducha. Umysł i serce. I nagle zmieniamy się pod względem tego jak postrzegamy siebie.



Na podstawie napisów z nieistniejącego serwisu - Napisy.org.
Skróty i przeredagowanie moje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 13:35:32 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 24, 2010, 13:58:02 »

Cytuj
Chcemy zmienić to co stworzyliśmy przez niszczenie odbicia, zamiast patrzeć na to co je tworzy.
Kiedy dzieją się rzeczy w naszym życiu, które się nam nie podobają i przyciągamy ludzi, którzy się nam nie podobają i przyciągamy doświadczenia, które nam się nie podobają. Zamiast powiedzieć ,,dlaczego je przyciągam?'', ,,co jest we mnie takiego, że to tworzymy?'', co takiego wysyłam, że przyciąga to odbicie które mi się nie podoba?''. Zamiast wziąć władze w swoje ręce i odpowiedzialność za to co tworzymy. Szukamy przyczyn tego na zewnątrz. I jesteśmy do tego zachęcani.
Więc to co dajemy, dostajemy w zamian. My kontrolujemy nasze życie nikt inny, oszukiwaliśmy się że tak nie jest.

Chyba warto o tym pamiętać. I to poza wszelkim czasem.  Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 24, 2010, 14:18:50 »

Cytuj
Chcemy zmienić to co stworzyliśmy przez niszczenie odbicia, zamiast patrzeć na to co je tworzy.
Kiedy dzieją się rzeczy w naszym życiu, które się nam nie podobają i przyciągamy ludzi, którzy się nam nie podobają i przyciągamy doświadczenia, które nam się nie podobają. Zamiast powiedzieć ,,dlaczego je przyciągam?'', ,,co jest we mnie takiego, że to tworzymy?'', co takiego wysyłam, że przyciąga to odbicie które mi się nie podoba?''. Zamiast wziąć władze w swoje ręce i odpowiedzialność za to co tworzymy. Szukamy przyczyn tego na zewnątrz. I jesteśmy do tego zachęcani.
Więc to co dajemy, dostajemy w zamian. My kontrolujemy nasze życie nikt inny, oszukiwaliśmy się że tak nie jest.

Chyba warto o tym pamiętać. I to poza wszelkim czasem.  Uśmiech

sam więc widzisz Ptaszku, że wszystko co nam się przytrafia(złego/dobrego)- wszystkie chryje nawet na tym forum są tym co przyciągamy sami, i nie ma sensu już nikogo winić za taki stan rzeczy- to tylko ty/my/ja/jednia....
no więc kto?? Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 24, 2010, 14:24:57 »

wiec jaki jest prawdziwy kalendarz?Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 14:29:33 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 24, 2010, 14:26:48 »

songo1970 o tym mówi tez sekret, tylko dlaczego tak trudno coś zmienić w nas samych? a ciągle szukamy i oczekujemy zmian w innych.... ech.. pytanie retoryczne  Mrugnięcie

Pozdrawiam Uśmiech)

pomimo,że znam to prawo już długo, ciągle łapię się że najchętniej zmieniałabym innych  Zawstydzony
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 14:28:32 wysłane przez wiki » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 24, 2010, 14:29:56 »

chodzi o to zeby zycie bylo dostoswoane do cykli slonecznych i ksiezycowych, harmonia z natura..

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.johnpratt.com/items/docs/lds/meridian/2001/enoch_cal.html&ei=IA3tTOCtIsr0sgblvciMDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CCkQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Denoch%2Bcalendar%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D563


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://innertech.com/blog/2010/03/enoch-calendar-for-2010-2011-the-countdown-to-the-next-age-continues/&ei=IA3tTOCtIsr0sgblvciMDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDEQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Denoch%2Bcalendar%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D563


http://africanalchemy.files.wordpress.com/2010/01/vitruvian-man.jpg
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 24, 2010, 14:46:23 »

songo1970 o tym mówi tez sekret, tylko dlaczego tak trudno coś zmienić w nas samych? a ciągle szukamy i oczekujemy zmian w innych.... ech.. pytanie retoryczne  Mrugnięcie

Pozdrawiam Uśmiech)

pomimo,że znam to prawo już długo, ciągle łapię się że najchętniej zmieniałabym innych  Zawstydzony

to chyba ten cholerny program/wzorzec który "wgrali" nam kapłani religii i nauki, i który do tej pory bezmyślnie powielamy z pokolenia na pokolenie,-
do dziś, ale dziś się budzimy
Uśmiech Chichot Mrugnięcie

PS. zegar też się wyprostuje- na naturalne cykle przyrody!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 24, 2010, 14:58:52 »

Cytuj
Chcemy zmienić to co stworzyliśmy przez niszczenie odbicia, zamiast patrzeć na to co je tworzy.
Kiedy dzieją się rzeczy w naszym życiu, które się nam nie podobają i przyciągamy ludzi, którzy się nam nie podobają i przyciągamy doświadczenia, które nam się nie podobają. Zamiast powiedzieć ,,dlaczego je przyciągam?'', ,,co jest we mnie takiego, że to tworzymy?'', co takiego wysyłam, że przyciąga to odbicie które mi się nie podoba?''. Zamiast wziąć władze w swoje ręce i odpowiedzialność za to co tworzymy. Szukamy przyczyn tego na zewnątrz. I jesteśmy do tego zachęcani.
Więc to co dajemy, dostajemy w zamian. My kontrolujemy nasze życie nikt inny, oszukiwaliśmy się że tak nie jest.

Chyba warto o tym pamiętać. I to poza wszelkim czasem.  Uśmiech

sam więc widzisz Ptaszku, że wszystko co nam się przytrafia(złego/dobrego)- wszystkie chryje nawet na tym forum są tym co przyciągamy sami, i nie ma sensu już nikogo winić za taki stan rzeczy- to tylko ty/my/ja/jednia....
no więc kto?? Duży uśmiech

No właśnie, każdy przyciąga to i tamto. I jakoś wciąż staramy się zwalać winę na innych. Może warto od czasu do czasu zrobić bilans owych przyciągnięć? Zamiast rzutować siebie na innych w ramach niepotrzebnej walki? A dotyczy to nas wszystkich, czyli owej Jedni.
Chyba wychodzi na to, że Bóg (jeśli to ta Jednia) nie jest doskonały.  A może jest doskonały jako całość, tylko fragmentarycznie zaplątuje się?   Mrugnięcie
No i dobrze, gdy cząstka świadoma jest całości i współzależności od innych cząstek. Bez względu na ograniczenia mózgowe. Duży uśmiech

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 24, 2010, 15:12:38 »


Chyba wychodzi na to, że Bóg (jeśli to ta Jednia) nie jest doskonały.  A może jest doskonały jako całość, tylko fragmentarycznie zaplątuje się?   Mrugnięcie

na to wygląda- zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo- dlatego każdy taki mądry Duży uśmiech,-
ale jak wiadomo żadna kopia/klon/reprodukcja nigdy nie dorówna swojemu pierwowzorowi Smutny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 24, 2010, 15:34:37 »

na to wygląda- zostaliśmy stworzeni na jego podobieństwo- dlatego każdy taki mądry Duży uśmiech,-
ale jak wiadomo żadna kopia/klon/reprodukcja nigdy nie dorówna swojemu pierwowzorowi Smutny

Jeśli cząstka myśleć będzie, że jest tylko cząstką, kopią/klonem, to faktycznie nie dorówna pierwowzorowi. Bo ustawi się poza…
Ale jeśli uzna, że jest owym pierwotnym polem, w którym przejawia na swoje życzenie czasową ograniczoność, to czy nie daje to większych możliwości poznawczych?
Może więc lepiej nie zaniżać swojej wartości?  Mrugnięcie
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 24, 2010, 15:49:20 »

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.e2etrust.com/article/generations-of-adam&prev=/search%3Fq%3Dmayan%2Benoch%2Bcalendar%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D563&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhjW3Rz8g8watwbZLgwngOa46QLrMg
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 24, 2010, 16:49:40 »

Może więc lepiej nie zaniżać swojej wartości?  Mrugnięcie

z tą reprodukcją chodziło mi w nawiązaniu do tego poniżej

Chyba wychodzi na to, że Bóg (jeśli to ta Jednia) nie jest doskonały.  A może jest doskonały jako całość, tylko fragmentarycznie zaplątuje się?   Mrugnięcie

pozdr.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 16:50:11 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Listopad 24, 2010, 20:26:59 »

Drodzy państwo, autor tego wątku <quetz< bardzo delikatnie próbuje przywołać Was do porządku i jakoś tego nie dostrzegacie.
Przypomnę więc, że ten temat traktuje o czasie!
Jeśli chcecie podyskutować o płaszczyznach świadomości]energetycznych to zapraszam tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4192.0

o mechanizmach działających min. w SEKRECIE można tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5037.0

lub tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5305.0

Myślę, że uszanujecie wolę autora i przeniesiecie swe dysputy do odpowiedniego tematu.Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 30, 2010, 13:02:13 »

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://sealofmelchizedek.com/%3Fp%3D1&ei=uC_0TLF4iMezBvKa4ZYL&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBsQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://sealofmelchizedek.com/%253Fp%253D1%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1246%26bih%3D563

- to dodalem bo w sumie jedno z drugim sie laczy..

Ten symbol znajduje się teraz w kilku świątyń LDS, na przykład partision szkła w Salt Lake City załącznik świątyni ma około 12 z nich umieszcza się na szkło. The concept of circles and squares are openly manifest on the exterior of the temples as well. Koncepcja kół i kwadratów są otwarcie manifestuje się na zewnątrz świątyń, jak również. In the 21st chapter Rev you will find that the geometric configuration of the new jerusalem is a cube 12,000 furlongs in length width and height. W 21 rozdziale Rev znajdziesz, że geometryczna konfiguracja nowego Jeruzalem jest sześcianem 12.000 stadiów długości i szerokości i wysokości. Likewise the holy of holies of Solomens temple is a cube. Podobnie najświętszego miejsca świątyni Solomens jest sześcian. We one reads in the 21st chapter of Rev the make up of the new jerusalem you find that it is made of gold. My czytamy w 21 rozdziale Rev tworzą nowej Jerozolimy okazuje się, że jest ze złota. The geometric configuration of gold is likewise a cube 3by3by3. Geometrycznej konfiguracji złota jest również kostka 3by3by3. thus the new jerusalem is cubic down to the molecular. W ten sposób nowe Jeruzalem jest sześciennych w dół do molekularnej. It is also stated that it's light is as a most precious gem like unto crystal or glass. Jest to również stwierdził, że to światło jest jako najcenniejszy klejnot jak kryształ do lub ze szkła. When you like at the molecular structure of a diamond it is infact the seal of melchizedec in a 3 dimentinal crystal. Jeśli chcesz w struktury molekularnej diament to jest w rzeczywistości pieczęć melchizedec w 3 kryształ dimentinal. It's structure is likewise the same as Metatrons cube (Kabbalistic Enoch). Jest to struktura jest taka sama, jak również kostka Metatrons (kabalistyczne Enoch). This earth in its perfected state will become a giant “sea of glass” or I believe as crytsal or diamond. Ta ziemia do perfekcji w stanie stanie się olbrzym "szklane morze" lub wierzę w crytsal lub diament. thus down to the molecular the earth is the seal of melchizedec. w ten sposób aż do molekularnej ziemia jest pieczęć melchizedec. I would refer you to recent discoverys of a planet that is a giant diamond (BBC 2004). Chciałbym odnieść się do ostatnich Discovery planety, która jest ogromnym diamentem (BBC 2004). The seal of melchizedec is in fact the geometric configuration of a celestialized world or heaven Pieczęć melchizedec jest w rzeczywistości geometrycznej konfiguracji celestialized świata lub nieba


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://torahcode.us/torah_codes/mayan/mayan2.shtml&ei=COb0TLXQCoOgOuuurZkI&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBsQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dmaya%2Benoch%2Bcalendar%26hl%3Dpl%26biw%3D1246%26bih%3D563
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 13:09:37 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 30, 2010, 19:04:42 »

CZAS, Świadomość i zdarzenia kwantowe  w podstawowej GEOMETRII czasoprzestrzeni

 

Stuart Hameroff

     Wydziały Anestezjologii i Psychologii

Center for Consciousness Studies

University of Arizona

P.O. Box 245114

Tucson, AZ 85724 USA

www.consciousness.arizona.edu / hameroff

http://www.quantumconsciousness.org/Time.htm

 

1. Wprowadzenie: problemy czasu i świadomości

Czym jest czas? Augustyn zauważył, że gdy nikt się go nie  pytał to  wiedział czym jest  czas, jednak, gdy ktoś zapytał go o niego, to sens czasu mu umykał. Czy czas to proces, który płynie? Czy  czas to wymiar , w którym procesy zachodzą? Czy czas naprawdę istnieją?

Pogląd, że czas jest procesem, który "płynie" kierunkowo może  okazać się pozorny ( "mit przejścia"), jeśli czas  płynie  to robiłby to  w  jakiś uśredniony  sposób  (np. minuta per  co?) [1]. Ale jeśli czas jest wymiarem, w którym występują procesy  np. jako jeden z elementów 4 wymiarowej czasoprzestrzeni, to dlaczego procesy zachodzą jednokierunkowo w czasie? Jednak postrzegamy czas jako uporządkowany proces jednokierunkowy.

Alternatywnym  wyjaśnieniem jest to, że czas nie istnieje jako proces lub wymiar, ale w rzeczywistości jest  dyskretnym kolażem, rozłącznej i przypadkowo rozmieszczonej konfiguracji wszechświata, np. jak opisano  to w  dziele Juliana Barboura "Koniec Czasu" [2]. W tym celu nasze jednokierunkowe postrzeganie  przepływu czasu występuje, ponieważ każda chwila, albo "teraz"  jak to określa  Barbour obejmuje inny rodzaj konceptualnej pamięci chwil więc  istota uporządkowanego przepływu czasu jest złudzeniem.

Dekonstrukcja czasu wg  Barboura  kontrastuje z  Newtonowską  rzeczywistością deterministycznie poruszających  się  poprzez czterowymiarową przestrzeń obiektów. Newtonowi  współczesny ( rywalizujący z nim ) Leibniz [3] postrzegał  świat w sposób zgodny z wizją Barboura (oraz z zasadą Macha, że spatiotemporalna  struktura wszechświata zależy od rozmieszczenia masy, - podstawą ogólnej teorii względności Einsteina). Według Leibniza świat nie powinien być rozumiany jako materia / masa  przemieszczająca się w ramach czasu i przestrzeni, ale  bardziej fundamentalnie jako migawki  , jako pojawiające się i znikające podmioty, które są wyrazem pojedynczego stanu  lub konfiguracji całego wszechświata. Takie konfiguracje, mogą być bajecznie różnorodne  i złożone zważywszy ogrom wszechświata, są ostatecznymi "rzeczami" rzeczywistości,  przez Leibniza, określane jako "monady". Następnie Alfred North Whitehead [4,5] oparł się  na monadach  Leibniza, nadając im psychiczne aspekty ( "chwile doświadczeń").

W jakimkolwiek kierunku zwrócić się po odpowiedź  problem czasu jest ściśle związany z naszą świadomą  percepcją.  Doświadczamy czasu  jako jednokierunkowego przepływu. Bez świadomości nie byłoby w tym żadnej  tajemnicy. Czy czas istnieje przy braku świadomości? Czym jest świadomość?

Podobnie jak koncepcja czasu świętego Augustyna , wiemy, czym jest nasza świadomość dopóki, nie zostaniemy proszeni, aby ją  ( świadomość )wyjaśnić. Natura świadomości była przedmiotem dyskusji co najmniej od starożytnych Greków i istnieją trzy rodzaje jej wyjaśnienia:

1) dualizm zakłada, że świadomość wykracza poza poznawalność nauki,

2) pojawienie się świadomości wyłania się  w nowej własności , pojawiającej się w krytycznych progach złożonych obliczeń dynamiki pomiędzy stosunkowo prostymi  elementami w mózgu, oraz

3) jako odmiana panpsychiki,  panpsychism, pan-protopsychism i / lub pan-experientialism . W określonym miejscu  mózgu jako istotne cechy samoistne ,  podstawowe elementy rzeczywistości, dostępne i organizowane przez procesy mózgu.


Filozofia Whiteheada [4.5] ( pan-protopsychistyka ) najlepiej łączy świadomość ze współczesną nauką. Whitehead postrzegał wszechświat jako proces składający się ze zdarzeń . Leibniz [3] miał "skwantowaną" rzeczywistość, opisującą podstawowe konfiguracje wszechświata ( "monady"), jako ich ostateczne cechy. Ale wprowadzając  świadomość Whitehead przekształcił monady do "rzeczywistych sytuacji" występujących w  podstawowym polu "proto-doświadczeń świadomych "[6].

Monady Leibniza i okazje Whiteheada są zgodne z opinią Barboura w kwestii "niezależnych zdjęć" - to momenty lub "Nows",(chwile)  w których czas jako wymiar lub proces nie istnieje. Ale co to są te chwile? Abner Shimony [6,7] uznał, że podejście Whiteheada było zgodne  z nowoczesną  fizyką  kwantową, w kwestii redukcji stanów kwantowych. Czy " funkcje falowe" rzeczywistych zdarzeń, reprezentowane są w  "okazjach"? . Kwantowa Redukcja jest przydatna w nowych technologiach obliczeń kwantowych, ale czy mogłaby stanowić podstawę obliczeń kwantowych dla świadomości? A co na to Whiteheadowskie  "podstawowe doświadczenie proto-świadome "? Czy to możliwe, że opisjemy wszechświat  na jego najbardziej podstawowym poziomie?

2. Geometria czasoprzestrzeni

Prawa Ruchu Newtona  i Równania Maxwella dla elektromagnetyzmu odpowiednio objaśniają  nasze życie codzienne, na dużą skalę "klasycznego" świata. Jednak w małych skalach w "sferze kwantowej" (a granica między kwantowym wymiarem, a klasyczną domeną  pozostaje tajemnicą) obiekty mogą istnieć w dwóch lub więcej stanach lub więcej miejscach jednocześnie, bardziej jak fale niż cząstki i podlegają "funkcji fali kwantowej". Ta właściwość współistnienia wielu możliwości, znane jako superpozycja kwantowa, utrzymuje się, dopóki superpozycja  jest mierzona, obserwowana  lub współdziała z fizyką klasyczną. Dopiero wtedy można zauważyć superpozycję wielu możliwości "redukcji", "zapaści", "wyborów" lub "niespójności " szczególnych, zwłaszcza klasycznych stanów .

Superpozycja kwantowa i ograniczenia stosowane są technologicznie w komputerach kwantowych. Porównując to do  tradycyjnych klasycznych komputerów stanowią cyfrową informację składającą się z "bitów" - 1 lub 0. W komputerach kwantowych, "Quantum Information" może być prezentowana jako superpozycja kwantowa w koniunkcji 1 i 0 (bity kwantowe, lub "kubity"). Podczas gdy w superpozycji, interakcje kubitów z innymi kubitami (przez nielokalne splątanie) umożliwiają obliczenia  interakcji z ogromną prędkością i niemal jednocześnie. Po obliczeniach wykonanych przez kubity wyniki są redukowane (np. poprzez oddziaływanie na środowisko / Decoherence) do konkretnych bitów klasycznych stanów, które stanowią rozwiązanie.

Komputery  kwantowe mogą być przydatne, ale co to oznacza dla obiektu istniejącego w wielu miejscach lub stanach jednocześnie? Puzzle superpozycji kwantowej zaskakują naukę, zresztą los izolowanych superpozycji pozostaje nierozwiązany. Jednym z rozwiązań była wysunięta przez Hugh Everetta koncepcja "wieloświatów " [8]. Pomysłem Everetasa było to, że superpozycja jest podziałem na podstawowe rzeczywistości, że wszechświata nic nie dzieli na poziomie podstawowym lub dzieli, i że każdy z poddziałów ma możliwość wyłączenia w celu utworzenia nowego świata, nowej rzeczywistości. Zatem zgodnie z tym poglądem,  nieskończonej liczbie równoległych wszechświatów odpowiada nieskończenie wiele możliwości superpozycji, które kiedykolwiek istniały. Zakładając na moment, że takie widzenie świata jest przynajmniej częściowo słuszne (i wielu uważa, że jest poprawne), w jaki sposób wyobrazić sobie wszechświat oddzielenie? Jak wyobrazić sobie strukturę rzeczywistości? Co to jest puste miejsce?

W bardzo małej skali, przestrzeń nie jest gładka, ale skokowa. Wyobraź sobie oglądanie oceanu z samolotu. Powierzchnia oceanu może wyglądać idealnie gładko. Jednakże, jeśli jesteś w małej łodzi na powierzchni oceanu jesteś miotany przez chropowatość morza niewidoczną z wysoka. Podobnie w skali od wielkości atomów (10-8 cm) pusta przestrzeń wydaje się gładka, aż w pewnym zbliżeniu w końcu znajdziemy ziarnistości  w skali Plancka "(10-33 cm, 10-43 sekund). Istnieje kilka rodzajów opisów skali Plancka: Teoria strun "piany kwantowej" i kwantowej grawitacji pętli. W kontekście kwantowej grawitacji pętli Penrose`a  [9] przedstawiona skala Plancka, wygląda jak dynamiczna, spinowa pajęczyną. Zakładając spin jako nieredukowalną, jednostkę podstawową, określamy spin sieci w wielkości skali Plancka i konfiguracje, które dynamicznie rozwijają  geometrię czasoprzestrzeni [10,11]. Ilość potencjalnych informacji w sieci spinów w skali Plancka jest ogromna. Każda wielkość w skali Plancka, czyli "pixel rzeczywistości" może być kształtowany przez ogromną zmienność  interakcji nielokalnych. Ich liczba jest ogromna, istnieje około 10.107 woluminów Plancka w objętości ludzkiego mózgu - to znacznie więcej  niż liczba cząstek we wszechświecie.

Tak więc wszechświat może być wykonany z sieci spinów w skali Plancka, których konfiguracje i dynamika doprowadzi do wszelkiej materii i energii. Jeżeli weźmiemy propozycję Whiteheada  i innych dotyczącej świadomości wynikającej z podstawowej nieredukowalności podmiotów, które są "proto-świadome" (co filozofowie nazywają "Qualia"), a następnie osadzimy proto-świadome Qualia  w sieci spinów w skali  Plancka  (gdzie indziej mogłyby być osadzone? W podstawowej geometria czasoprzestrzeni jest wszystko!), to możemy sobie wyobrazić proto-świadome, konkretne, nielokalne Qualia rozprowadzane w konfiguracji sieci spinów w skali Plancka .


 Ale dlaczego te lub niektóre z nich powodują świadomość?


Wróćmy do problemu superpozycji. Jak wcześniej wspomniano, koncepcja "wieloświatów" Everetta opisuje podstawowe podziały w rzeczywistości. Dla prostoty i ilustracji możemy odzwierciedlić  naszą 4-wymiarową czasoprzestrzeń (z poziomu podstaw  sieci spinów w skali Plancka) do  2-wymiarowego  arkusza czasoprzestrzeni: jednego wymiaru przestrzennego i jednego wymiar czasu (rys. 1, u góry). Tor czasoprzestrzeni jest lekko wygięty, zgodnie z ogólną teorię względności Einsteina, w sposób, który koduje pola grawitacyjne wszystkich rozkładów gęstości masy. Każda gęstość masowa każdego obiektu lub efektu zakrzywienia czasoprzestrzeni dotyczy niewielkich  obiektów. W związku z tym możemy wyświetlić dowolną masę w jednym miejscu jako zakrzywienie czasoprzestrzeni w danym kierunku, a położenie masy w innym miejscu jako zakrzywienie czasoprzestrzeni w innym kierunku. Dlatego superpozycję  kwantową cząstki w dwóch miejscach jednocześnie można przedstawić jako równoczesne położenie  krzywizn w przeciwnych kierunkach(..)

Penrose i Hameroff [12-16] zaproponowali model świadomości dotyczący obliczeń kwantowych zachodzących w mikrotubulach znajdujących się w mózgu neuronów. Mikrotubule to cylindryczne polimery tubuliny białka, które organizują komórkową  działalność.

Rysunek 2.  Mikrotubula (MT) przedstawia strukturę pustych rur o średnicy 25 nanometrów, składająca się z 13 kolumn dimerów tubuliny ułożonych w kształt sześciokątny [13]. Po prawej u góry): Każda cząsteczka tubuliny może przełączać między dwoma (lub więcej) wyborami, w połączeniu ze szczególnym typem sił van der Waalsa ( the London force)  w hydrofobowych kieszeniach.

Po prawej (na dole): Każda tubulina może  istnieć w superpozycji kwantowej obu stanów powyżej jednocześnie  [12,13].

Przełączanie pomiędzy podstawowymi stanami tubulin jest regulowane przez siły mechaniki kwantowej w każdem  wnętrzu każdej tubuliny ,a zasadniczą cechą modelu (orch) jest to, że tubuliny mogą istnieć w superpozycji kwantowej złożonej z dwóch lub więcej wybranych stanów i funkcjonują jako bity kwantowe czyli "kubity" poprzez nielokalne interakcje  z innymi kubitami tubulin działając jak komputery kwantowe.

Kiedy splątanie tubulin pozostających w superpozycji trwa wystarczająco długo, aby osiągnąć lub próg Penrose'a E = h / T (zasada nieoznaczoności Heisenberga E = h / T, w której E jest wielkością superpozycji / separacji, h jest stałą Plancka , a T jest czasem potrzebnym do redukcji) , wystarczającym do wystąpienia "świadomego zdarzenia". Każdy Orch ( kwantowe zdarzenie) powoduje zaistnienie określonego, konkretnego zbioru klasycznych stanów tubuliny, które mogą przystąpić do regulowania klasyczneych zadań systemu nerwowego np. przemieszczanie aksonów , dostosowanie siły połączeń synaptycznych czy zmianę  cytoszkieletu, wywierając w ten sposób przyczynowyą skuteczność uczenia się i zapamiętywania. Wytyczne stanowią instrukcje jako wynik z obliczeń kwantowych, a więc "zaaranżowany cel redukcji: Orch OR". W kontekście  filozofii pan-protopsychist/pan-experiential , każdy Orch zdarzenia  "jest świadomy", ponieważ konkretna konfiguracja proto-świadoma  osadza oznaczone Qualia  w podstawowej  geometrii czasoprzestrzeni .


Procesy mózgowe występują w skali czasu rzędu kilkudziesięciu do kilkuset milisekund. Na przykład czas zmysłowej reakcji jest rzędu 500 milisekund (1 / 2 sekundy), EEG alfa to  około 100 milisekund (1 / 10 sekundy), a "spójne 40 Hz", cała synchroniczność mózgu, która wydaje się korelować ze świadomym działaniem zachodzi w przedziałach  rzędu 25 ms (1 / 40 sekundy). Dla Orch zdarzeń w mózgu  odpowiadających znanym nerwowym zdarzeniom możemy użyć E = h / T. Dla T = 25 ms (spójne 40 Hz), E pod względem liczby tubulin może zostać obliczona i szacowania jako odsetek tubulin / neuronów zaangażowanych w świadomości, okazuje się, że 10.000 do 100.000 neuronów jest zaangażowanych w każdym zdarzeniu świadomym .

Każde takie zdarzenie jest natychmiastowe, a więc 25 milisekund / świadome zdarzenia w fazie pre-świadomej superpozycji kwantowej wielu możliwości percepcji lub wyborów. Podczas wstępnej fazy  superpozycji kwantowej świadomi jesteśmy superpozycji wszystkich możliwych postrzegań lub decyzji, które następnie zmniejszamy/ zwijamy do jednej  z określonymi Qualia w momencie OR. Pre-świadome fazy superpozycji mogą być utożsamiane z freudowską  podświadomością .

Z takiego podejścia wynika, że świadomość jest "strumieniem" dyskretnych zdarzeń, a nie ciągłym stanem. Oczywiście postrzegamy nasz świat jw sposób ciągły , a nie  jako  oddzielne zdarzenia lecz działa to tak jak  film na ekranie w kinie , który wydaje się ciągły choć jest w rzeczywistości sekwencją klatek. Oczywiście film obserwuje  świadomość zewnętrznego obserwatora, natomiast w kwantowym podejściu Penrosa każde  zdarzenie JEST  świadome.

ps.
Jest jeszcze trochę do przetłumaczenia tytułowego artykułu więc jak to zrobię to kiedyś wkleję, a jest spora bibliografia w tym temacie do przeszperania Mrugnięcie ( poniżej )

    * Smart, J.C.C. (1972) czas, w Encyclopedia of Philosophy Paul Edwards, redaktor naczelny tom 7 i 8, Collier-Macmillan, London, s. 126-134.
    * Barbour, J. (1999) Następnie końca świata - rewolucję w dziedzinie fizyki, Oxford Press, Oxford, U.K.
    * Leibniz, G.W. (1768) Opera omnia. 6 tomów, Louis Dutens, wyd. Genewa.

    * Whitehead A.N., (1929) Process of Reality. Macmillan, London.

    * Whitehead A.N. (1933) Adventure of Ideas, Macmillan, London.
    * Shimony, A. (1993) Szukaj World przyrodnicze Zobacz Tom II. Nauk Przyrodniczych i metafizyki. Cambridge University Press, Cambridge, U.K.

    * Shimony, A. (1997) Na mentalność, mechaniki kwantowej i aktualizacja wartości potencjału, Pp. 144-160, w Penrose R (z Shimony, N Cartwright, S Hawking) Duże, małe i ludzkiego umysłu. Cambridge University Press, Cambridge, U.K.

    * Everett, H. (1973) teoria powszechnej funkcji falowej w BS DeWitt i N. Graham, (red.), W Wielu interpretacji świata kwantówmechanika, Princeton University Press, Princeton, New Jersey.
    * Penrose, R. (1971) W Quantum Theory and Beyond. E.A. Bastin, wyd. Cambridge University Press, Cambridge, UK

    * Rovelli C., Smolin, L. (1995b) sieci Spin w kwantowej grawitacji. Physical Review D, 52(10)5743-5759.
    * Smolin, L. (1997) Life of the Cosmos, Oxford Press, N.Y.
    * Aharonov, Y., and Vaidman, L. (1990) Właściwości systemu kwantowego w przedziale czasu między dwoma pomiarami. Phys. Rev. Rev. 41:11.

    * Bergson H. (1910) Czas i wolna wola, Przetłumaczone przez F.L. Pogson, Londynie i Nowym Jorku.

    * Bierman, D.J., Scholte, H.S. (2002) Anomalous wyprzedzających aktywności mózgu poprzednich ekspozycji zdjęcia emocjonalne i neutralne http://a1162.fmg.uva.nl/ ~ djb/publications/2002/frmi_presentiment_pa2002.pdf

    * Chalmers, D. J., (1996) Świadomy umysł: W poszukiwaniu podstawowych teorii. Oxford University Press, New York.       

    * Dennett, D (1989) Świadomość wyjaśnione, Little Brown, Boston.

    * Hameroff, S.R. (1998a) "Funda-Mentality" - jest świadomy umysł subtelnie połączone z podstawowego poziomu wszechświata? Trends in Cognitive Science. 2(4):119-127.

    * Hameroff, S.R. (1998b). Obliczeń Quantum mikrotubul w mózgu? Penrose-Hameroff "Orch OR" model świadomości. Philosophical Transactions Royal Society w Londynie (). 356:1869-1896.

    * Hameroff, S.R. i Penrose, R. (1996a). Zmniejszenie Orchestrated spójności kwantowej mikrotubul w mózgu: model świadomości, w SR Hameroff, A. Kaszniak i A. C. Scott (red.), W: Pod NaukiŚwiadomość Pierwsze Forum Tucson i Debaty, MIT Press, Cambridge, MA. Także opublikowany w dziedzinie matematyki i komputerów w symulacji, 40:453480.

    * Hameroff, S.R. i Penrose, R. (1996b). Świadome zdarzenia -wybór czasoprzestrzeni. Consciousness Studies. 3(1):36-53.

    * Libet, B. Wright, EW Jr Feinstein B., Pearl, DK (1979) Subiektywne skierowanie terminy świadomego doświadczenia zmysłowe. Brain, 102:193224.

    * Mundle, CWK (1999) świadomość czasu, w Paul Edwards, redaktor naczelny, EncyklopediaFilozofia, Tom 7 i 8, Collier-Macmillan, London, pp134-139.

    * Penrose, R. (1989) The Emperor's New Mind, Oxford Press, Oxford, U.K.

    * Penrose, R. (1994) Shadows of the Mind, Oxford Press, Oxford, U.K.

    * Penrose, R. (1996) Waga jaką odgrywa istotną rolę w redukcji stanów kwantowych 0gólna teoria względności i grawitacja. 28(5): 581-600.

    * Penrose, R. (1998) obliczenia kwantowych stanów ich redukcja, Philosophical Transactions RoyalSociety w Londynie (), 356:1927-1939.

    * Penrose R., Hameroff, S.R. (1995) Jakie luki? Odpowiedz Grush i Churchland. Journal of ConsciousnessBadania, 2(2):99-112.

    * Russell, B. (1954) Analysis of Matter. Dover, New York.

    * Spinoza, B. (1677) Ethica w J. van Vloten i JPN Teren (red.) Opera quotque sunt reperta., 3rd edition (Holandia: Den Haag).

    * Wang, GM, Sevick, EM, Mittag, E, Searles, DJ, Evans DJ (2002) Experimental pokaz druga zasada termodynamiki dla małych systemów i krótkich terminach. Physical Review Letters, 89:050601.

    * Kołodziej, J. A. (1990) Informacje, fizyki kwantowej: szukaj linki W Złożoność, entropia, Fizyki i Informatyki, W. Żurek, ed., Addison-Wesley.

    * Zizzi, P. (2000) Wzejście świadomości : od początku świata do naszych umysłów. LANL Archiwum gr-qc/0007006.

East
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 30, 2010, 20:24:32 »

Chyba wychodzi na to, że Bóg (jeśli to ta Jednia) nie jest doskonały.  A może jest doskonały jako całość, tylko fragmentarycznie zaplątuje się?   Mrugnięcie
No i dobrze, gdy cząstka świadoma jest całości i współzależności od innych cząstek. Bez względu na ograniczenia mózgowe. Duży uśmiech



Bóg nie jest doskonały, gdyż odciął się od JEDNI. Stąd nawet jest na panteonie więcej aniżeli jeden bóg. Ale JEDNIA, jej Zamysł jest doskonały. Ludzie się zabijają dla swoich różnych "bogów" od tysięcy lat.  Jednakże świadomość JEDNI może tylko łączyć, a nie dzielić. Dopóki jednak nie ma wraźnej cezury, co jest co, a także świadomości, że na JEDNIĘ składają się i bogowie i Jaszczury i inne wszystkie inne mrówki,a i karaluchy nawet...to nie wyjdziemy poza oceny, rzutowania, obrażania, cierpiętnictwo, pretensje, i tym podobne ekscesy i ekspiacje...Uśmiech


A czas? Czas jest wartością bezwzględną, natomiast pomiary stanowią go względnym, stąd pulsary...
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 20:26:57 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 23, 2011, 03:16:19 »

to jest bardzo ciekawe ...

http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=328:alchemia-czasu&catid=59:inne&Itemid=55


http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.sangraal.com/AMET/hendaye.html&prev=/search%3Fq%3DCyclical%2BCross%2Bat%2BHenday%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1260%26bih%3D626%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhj2kfHX4IS6GUeA0PusLwFragRsHg


http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.7is7.com/otto/estonia/karja_church_ornament.html&prev=/search%3Fq%3Dkarja%2Bchurch%2Bsymbol%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D624%26prmd%3Divns&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhgmm99wpbUzRdCU7U1tY3bkks7riQ

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Styczeń 23, 2011, 08:44:23 »

..rzeczywiście gęstości o których mowa w poscie Dariusza(Przejście ludzkości do 4D) i "klepsydra" czasu z w/w art. zdają się uzupełniać w opisie aktualnie zachodzącej zmiany,-
dotarliśmy do czubka/środka wiru klepsydry czasu, a więc do największej gęstości(wiek żelaża), i teraz będziemy się oddalać od czubka "wiru czasu"- a więc gęstość będzie maleć- lub mówiąc kolokwialnie- będziemy się rozrzedzać..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 10:25:52 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 23, 2011, 11:43:31 »

a więc gęstość będzie maleć- lub mówiąc kolokwialnie- będziemy się rozrzedzać..

Żebyśmy tylko nie wpadli w jakąś permanentną biegunkę, której nie da się zatrzymać  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 11:44:04 wysłane przez krzysiek » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Styczeń 23, 2011, 12:26:55 »

Cytuj
Żebyśmy tylko nie wpadli w jakąś permanentną biegunkę, której nie da się zatrzymać

 Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech no właśnie !

Tak poważnie : to swietny artykuł,bardzo prawdopodobne wytłumaczenie zjawisk jakie teraz obserwujemy.Z tego co zrozumiałam to wchodzimy ponownie w " Złoty wiek "
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Styczeń 23, 2011, 13:02:33 »

>quetz<,
scaliłem Twoje wątki gdyż oba dotyczą czasu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 13:05:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 23, 2011, 13:12:33 »

quetz , dzięki za linki
W tym pierwszym linku w prosty sposób na przykładzie tornada autor wyjaśnił czym jest .. masa Uśmiech
To wirująca energia strumienia - w przypadku masy strumienia informacji, myśli , czyli fal .
O ten fragment mi chodzi :

Cytuj
Zrozumienie   istoty   tornad   pomaga   w   zrozumieniu   zagadnienia   wirów   i   gęstości  sił w hipersferze. Tornada (jak również huragany) powstają z powietrza, dokładnie takiego samego jak to, które nas cały czas otacza. Ale kiedy zaczyna ono wirować nabiera niezwykłej twardości. Powietrze wirujące w górnej części tornada może stanowić zagrożenie, ale tak naprawdę największe niebezpieczeństwo niesie powietrze wirujące tuż przy powierzchni ziemi.  W dolnej części tornada, tam gdzie dotyka ono ziemi, nabiera cech hartowanego żelaza. Właśnie ten ‘czubek’ tornada może obracać budynki w gruzy, rzucać samochodami lub ciężarówkami na odległości liczące tysiące stóp i   ciskać plewami pszenicy w drzewa jak kulami. Kiedy powietrze w dolnej części tornada zaczyna coraz gwałtowniej  wirować,  wir  nabiera  mocy  porównywalnej  z  mocą  silników  50 lokomotyw i gęstości, takiej jak najtwardszy z metali. Nadal jednak składa się on tylko z cząsteczek powietrza ale cząsteczki te wirują tak szybko, iż tworzą masę o niezwykłej mocy.  To właśnie wirowanie powietrza, sprawia, iż nabiera ono gęstości i przyjmuje twardość metalu.
(..) Każdy człowiek, roślina, zwierzę jak i każda planeta i gwiazda są właśnie takimi zwartymi dolnymi partiami ponadwymiarowych wirów, które nieustannie przepływają wokół nas.

Pytanie, co sprawia, że ten wir istnieje ? W przypadku tornad to różnica ciśnień na malej powierzchni. W przypadku masy to są .. czarne dziury ( proton schwartzchilda - dla każdej masy można wyliczyć promień poniżej którego światło nie może się wydostać na zewnątrz ) .

Tak więc artykuł jest dobry w części opisowej, ale nie wyjaśnia przyczyn.

Cytuj
Ta  właśnie  część,  nazywana  Wiekiem  Żelaza,  to  okres  w  którym  teraz żyjemy. Dlatego, w Wieku Żelaza, każda następująca sekunda wydaje się trwać krócej. Z tego powodu, mamy wrażenie, iż każdy dzień, każdy miesiąc i rok jest krótszy od poprzednich. Topologia czasu pomaga zrozumieć ten efekt i wyjaśnia go w prosty sposób.

Mamy wrażenie, ale skąd dokładnie ono wynika ? Wirowanie to wyjaśnia sama struktura geometryczna próżni w której dominuje liczba PHI =1,618  i wynikająca z niej złota proporcja.
O tym samym wirowaniu do punktu zero, czego nie ma w artykule , opowiada Ian Xenon Lungold przedstawiając swój schemat wiru czasu w filmie :
http://www.youtube.com/watch?v=8MZRbaLV1BI&feature=related

A jak powstaje samo wirowanie ?
https://docs.google.com/leaf?id=0B0QsfSXfDekwMTdlOGY5YmYtZjdkZi00OTg4LWFkY2UtZjZhYTVmOWRlMjNl&sort=name&layout=list&num=50
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 23, 2011, 15:01:00 »

ok wkleje to tu w sumie jest powiazane...

kto wie na czym polega geometria statuy wolnosci i czy cos wskazuje?Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=bGbr_pII7D0

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm


tu cos posrednio w temacie


 hm a wiecie co to za symbol? i jak jest on wlasciwie skonstruowany?

http://bloodeagle13.deviantart.com/art/sigillum-dei-aemeth-135841755

ale to jest jeszcze bardziej skomplikowane...

http://www.fas.org/irp/imint/docs/rst/Intro/statue_of_liberty_col080202-thumb.jpg

i co o tym myslicie>?, wiecie ze w statua wolnosci ma jakies tam powiazanie numeryczne z 911? a na miejscu world trade center ma powstac budynek na planie ogoad - swietej geometrii - manipulacja czasem

a tu odwzorowanie ameryki do jerozolimy...

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://illuminatimatrix.wordpress.com/19-the-start-of-the-age-of-aquarius-the-marriage-passover-supper-the-new-world-order-feast/&ei=TCA8TaKsOcKj8QPL8cTkCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB0Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://illuminatimatrix.wordpress.com/19-the-start-of-the-age-of-aquarius-the-marriage-passover-supper-the-new-world-order-feast/%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1260%26bih%3D624%26prmd%3Divns

waszyngton z koleji odwzorowany jest w stosunku do piramid..

hm sporo tego i wiecie o co tu chodzi?Uśmiech

====================================

a ta mozaike znaleziono w ruinach jednego z pierwszego kosciola chrzescijan pod megiddo...

http://transcendpolarisation.webs.com/051107_oldest_church.jpg

bardzo ciekawe jest to ze symbole wokol ogdoad i ryb sa bardzo podobne do symboli peruwianskich..

http://www.aputoursperu.com/MEDIA/textil_tour_pictures/unku_inca.jpg


a tu jakies ciekawostki..

http://www.astronomical-market-wealth.com/My_Discovery.html

http://magicindesign.wordpress.com/2008/09/08/chakana-the-incan-cross/

http://circulartimes.org/Hexagon%20Solstice%20Kiva.htm

to symbol nowej jerozolimy

http://www.spagyricarts.com/page6/files/nazca-sacred-geometry10028sm0029.jpg

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 20:50:34 wysłane przez Dariusz » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 27, 2011, 13:31:46 »

tutaj znalazlem ciekawostki  dotyczace ogdoad - zastanwiajace ze np znak stop jest w takim ksztalcie..

http://www.totalizm.pl/wroclaw/chrzcielnica_3.jpg

Ośmioboczna chrzcielnica kamienna z kościoła NMP na Piasku (Wrocław).  (Zdjęcie z lipca 2004 roku) Owe ośmioboczne chrzcielnice imitują najważniejsze urządzenia napędowe wehikułów UFO drugiej generacji (zwanych także wehikułami telekinetycznymi), czyli ich ośmioboczne tzw. "komory oscylacyjne". Kamienne chrzcielnice podobnego kształtu można znaleźć praktycznie w niemal każdym starym kościele Wrocławia. Najwięcej z nich zawarte jest w starych kościołach z wrocławskiego Ostrowa Tumskiego (np. oglądnij sobie podobną ośmioboczną kamienną chrzcielnicę w Katedrze Św. Marii Magdaleny). Powodem dla jakiego chrześcijaństwo zaadoptowało ośmioboczny kształt komór oscylacyjnych drugiej generacji na pojemniki dla wody święconej, jest gęste pole telekinetyczne jakie komory te generują w wehikułach UFO. Owo pole telekinetyczne jest bowiem techniczną wersją tego samego leczniczego pola telekinetycznego które uzdrowiciele generują w sposób naturalny podczas sesji uzdrawiających. Faktycznie też, zgodnie z relacjami dzisiejszych ludzi uprowadzanych do UFO, UFOnauci czasami organizują rodzaj "kąpieli" w owym gęstym polu telekinetycznym generowanym przez ośmioboczne komory oscylacyjne ich wehikułów UFO drugiej generacji. Dla owych "kąpiących" się, pole to odczuwa się niemal jak rodzaj gęstego "płynu" po którym można nawet pływać. Takie "kąpiele" w owym polu telekinetycznym posiadają zdolność do prawie natychmiastowego leczenia ran i do uzdrawiania wszelkich problemów zdrowotnych u kąpiących się ludzi. Dlatego dla dawnych mieszkańców Ziemi, ów niewidzialny "płyn" (tj. pole telekinetyczne) jaki wydzielany był z ośmiobocznych komór oscylacyjnych wehikułów UFO wykazywał równie cudowne własności jak święcona woda. To zapewne właśnie z tego powodu obiekty o ośmiobocznym kształcie podobnym do zarysów owych komór oscylacyjnych z UFO używane były w kościołach jako pojemniki na święconą wodę.
       Odnotuj że przykład raportu osoby uprowadzonej do UFO, z właśnie takiej "kąpieli" czy "pływania" w polu telekinetycznym emitowanym przez ośmioboczną komorę oscylacyjną UFO, zacytowany został na samym końcu podrozdziału T1 z tomu 14 monografii [1/4] - dostępnej nieodpłatnie za pośrednictwem niniejszej strony internetowej



http://www.totalizm.pl/seismograph/img_4785.jpg

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.totalizm.pl/artefact_pl.htm&ei=AlxBTaGJG8bzsgbn6Yy7Dg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBwQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.totalizm.pl/artefact_pl.htm%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1260%26bih%3D641%26prmd%3Divns

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://fengshui.about.com/od/glossaryofterms/g/baguamirror.htm&ei=R2VBTdDZNYfLswbn-ZCxDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB0Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dpat%2Bkua%2Bmirror%26hl%3Dpl%26biw%3D1260%26bih%3D641%26prmd%3Divns
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

curse-of-tiger ganghg 1sdh pets-forever proskills