Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 18:44:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: mistyczny numer 137  (Przeczytany 24625 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 07, 2012, 16:46:30 »

No tak.... nazbieraliście pełne kosze informacji wiecie o zasadach budowy i działania zewnętrznego i wewnętrznego świata. Wasze dyski pamięci w każdej chwili mogą odtworzyć te informacje... I co dalej? Jak one spowodowały wasz rozwój , wasze piękno , czy dzięki nim jesteście lepsi?
Czy wasze serca emanują większą miłością , a wasze pola energetyczne powiększyły się?

Jak ta wiedza teoretyczna przełożyła się na jakość waszego życia? Tego jestem bardzo ciekawa , ile dobra w was uaktywniły te informacje?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 16:48:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 07, 2012, 16:58:06 »

Dodam tylko, coby nie narzucać sobie ograniczeń, bo się wewnętrzny cenzor włączy. A jeśli się nie ma pewności, czy dany post nie jest OT, to jest chociażby wątek Wyraź siebie.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.0


Oraz, że oprócz uczestników czynnych, są też bierni, tylko czytacze danego wątku. Mnie też np.  bardzo zainteresował rozwój gammy (i też programuję, ale nie w php).
Ja wybralam BASE. Tam moge do pewnej granicy dac upust mojej fantazji... ale jak chcialam zajrzec dalej to MS dal mi "w leb", czyli udzielil wskazowek, ze to "wiedza OPATENTOWANA" i nie mam do niej mozliwosci wgladu...
Ciekawe, kto spalil Aleksandryjska Biblioteke!:)

========================================

« Odpowiedz #27 : Marzec 07, 2012, 17:00:42 »

No tak.... nazbieraliście pełne kosze informacji wiecie o zasadach budowy i działania zewnętrznego i wewnętrznego świata. Wasze dyski pamięci w każdej chwili mogą odtworzyć te informacje... I co dalej? Jak one spowodowały wasz rozwój , wasze piękno , czy dzięki nim jesteście lepsi?
Czy wasze serca emanują większą miłością , a wasze pola energetyczne powiększyły się?

Jak ta wiedza teoretyczna przełożyła się na jakość waszego życia? Tego jestem bardzo ciekawa , ile dobra w was uaktywniły te informacje?

Kiara Uśmiech Uśmiech
No wlasnie nie mozemy jeszcze ujrzec PRAWDY, bo Biblioteki sa niedostepne (Dll)
A ja juz wybralam SHAOLIN!
I to uczynilo mnie /dla mnie samej/ lepsza, ale i moi pacjenci tez chwala:)

=======================================

« Odpowiedz #28 : Marzec 07, 2012, 17:10:40 »

Lucek! Jestes SWIETNY! Od dawna zwrocilam na Ciebie uwage.
Dzieki, ze jestes!
Ten chlopczyk, to tylko i wylacznie Dogon. Ale, czy do "namiotu" macharadzy, czy do "namiotu" Dogona, czy do namiotu "cyganeczki", czy innych, //albo Boj sie Boga lozy Cesarskiej//to tylko przykrywka tego GARCZKA, w ktorym sie "jajeczka gotuja"!:)
Ja juz czasy "harcerstwa" mam za soba, ale bardzo lubie biwaki i nature;)

P.S. Pani Walesowa kiedys powiedziala na pytanie dziennikarzy, jak ugosci Busha (seniora ma sie rozumiec:). A Danuska prosto z mostu, mnie jest wszystko jedno kto przychodzi, robota w kuchni taka sama!:)

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 17:16:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 07, 2012, 17:29:59 »

Fair Lady
Cytuj
No wlasnie nie mozemy jeszcze ujrzec PRAWDY, bo Biblioteki sa niedostepne (Dll)
A ja juz wybralam SHAOLIN!
I to uczynilo mnie /dla mnie samej/ lepsza, ale i moi pacjenci tez chwala:)

Tak.. najważniejsze jest osobiste postrzeganie zmian w sobie , uczciwe stwierdzenie jestem dzisiaj lepsza ( w moich oczach) od siebie wczorajszej.
I tak naprawdę nic więcej. Bo nie jest istotnością posiadanie informacji z jakichś pól , istotnością jest być ponad tymi polami.
Wszak wszystkie informacyjne opisy zawsze odnoszą się do już zaistniałej wiedzy , wiedzy przeszłości.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 17:31:03 wysłane przez Kiara » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 07, 2012, 17:54:36 »

Cytat: Kiara
No tak.... nazbieraliście pełne kosze informacji wiecie o zasadach budowy i działania zewnętrznego i wewnętrznego świata. Wasze dyski pamięci w każdej chwili mogą odtworzyć te informacje... I co dalej? Jak one spowodowały wasz rozwój , wasze piękno , czy dzięki nim jesteście lepsi?
Czy wasze serca emanują większą miłością , a wasze pola energetyczne powiększyły się?

Jak ta wiedza teoretyczna przełożyła się na jakość waszego życia? Tego jestem bardzo ciekawa , ile dobra w was uaktywniły te informacje?

137 i pół dobra Uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/O43WB3g9j5Y?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/O43WB3g9j5Y?version=3&amp;</a>

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Marzec 07, 2012, 18:15:29 »

Naprawdę bardzo piękne dobro , ale... ono jest dziełem mądrości  serca Stwórcy wszechrzeczy, Jego subtelnością , wrażliwością w tworzeniu. Nam przekazaną jako wyraz miłości do nas.
Wszystkie te trzy cyfry są w dacie mojego urodzenia.

Dzięki za piękny filmik Lucyferze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 07, 2012, 20:15:28 »

@Fair Lady
.
Cytuj
ale jak chcialam zajrzec dalej to MS dal mi "w leb", czyli udzielil wskazowek, ze to "wiedza OPATENTOWANA" i nie mam do niej mozliwosci wgladu...
Ciekawe, kto spalil Aleksandryjska Biblioteke!:)

Na pewno nie ten, kto wpadł na pomysł Linuxa by niczego nie patentować.  Pewnie pingwiny (z Madagaskaru Mrugnięcie ) mu dostarczyły bibliotekę ukrytą onegdaj na Antarktydzie - gdzieś we wzorach zorzy polarnej  Mrugnięcie

137,5 kodu otwartego szczęścia !!
Ja również dziękuję Ci LU Chichot ( jak zwykle zresztą ).
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 07, 2012, 20:42:28 »

Agharta- to ich tajemnica...
Ale Lucek wie wiecej,:) PA!

P.S. maja respekt przed KRYSZTALOWA WODA, a nie zadna zdrowa, czy martwa, i juz!
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 08, 2012, 00:28:00 »

 Mnie ten mistyczny numer 137 TO - wiele nie mówi.  Coś

Wszystko może być mistyczne jeśli chce się tak widzieć np: liczba  (9).
Ale tu NIE o żadną mistykę chodzi !

Trzeba widzieć las, a NIE.... tylko pojedyncze drzewa !

Więc, może przyglądnijmy się innej ''mistyce''.

Ta mistyka poniżej mówi : w jaki sposób działa wszystko !
Mówi ona w jaki sposób zbudowana jest przestrzeń, w jaki sposób funkcjonuje, w jaki sposób istniejesz Ty.

TAK. To jest ta zasada, ta formuła, ten mechanizm !
W istocie jest to - ALGORYTM

Według tego właśnie algorytmu działa też Twoje własne serce !
TAK.
Twoje serce to - TORUS.
 A działa on na zasadzie- żeby coś rozciągnąć wpierw trzeba ścisnąć.
Więc następuje skurcz serca. A gdy skurcz osiągnie wartość maksymalną dla  (TORUSA-SERCE) następuje rozciąganie, czy rozkurcz.
I ten Torus jak każdy Torus nie potrzebuje żadnej ''energii'', nie potrzebuje żadnej pomocy, wspomagania - jest samonapędzającym się mechanizmem !


Ta  zasada- algorytm jest bardzy prosty. Jej logika działania jest na poziomie szkolnej podstawówki.

To niebywałe, że na tak prostej zasadzie oparte jest wszelkie istnienie, życie, świadomość, zbudowane jest wszystko.....

Zadam ironiczne pytanie ? Kogo interesuje ta zasada, formuła ?
Jeśli kogoś intersuje to bardzo chętnie wysłucham co ma w tej sprawie do powiedzenia ?



YING

1, 2, 4, 8, 7, 5


YANG = 5, 7, 8, 4, 2, 1




East !

Czym jest ''punkt zero'' w tym algorytmie oznaczony znakiem (+)   ? - bo chyba nie dokończyliśmy dyskursu z innego wątku.




« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 01:30:33 wysłane przez Astre » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 08, 2012, 10:12:50 »

Cytat: Astre
Mnie ten mistyczny numer 137 TO - wiele nie mówi.  Coś


Cytat: Astre
Czym jest ''punkt zero'' w tym algorytmie oznaczony znakiem (+)   ? - bo chyba nie dokończyliśmy dyskursu z innego wątku.

To złoty punkt  Uśmiech

Wystarczy go zbadać "Phimiarką"


Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 08, 2012, 12:19:07 »

"Punkt Zero" - to temat rzeka.
Dla mnie jest to punkt, ktory odziela przeszlosc od przyszlosci.
Ale, gdy kiedys analizowalam wlasnie umieszczenie tego "zera" to zwrocilam uwage na pewna zaleznosc.
http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.medianauka.pl/matematyka/grafika/rysunek239.jpg&imgrefurl=http://www.medianauka.pl/zadanie_demo.php%3Fprzedmiot%3DMATEMATYKA%26ID%3D1142&usg=__Zl0MwBfYH4lD5tYefI1soE_m2Wk=&h=269&w=288&sz=25&hl=de&start=80&zoom=1&tbnid=VoHcwyoXz8RukM:&tbnh=127&tbnw=135&ei=vljrTrreOIKl8QOPqpDxCQ&prev=/search%3Fq%3Dtrojkat%2Bw%2Btrojkacie%26hl%3Dde%26biw%3D1333%26bih%3D649%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=343&vpy=301&dur=479&hovh=215&hovw=230&tx=116&ty=99&sig=108422165859750162790&page=5&ndsp=21&ved=1t:429,r:15,s:80
Taki skomplikowany link, bo nie wiem jak wstawic zdjecia:)

Prosze zwrocic uwage na "Punkt Zero", ktory w tym przypadku 0="O" czylo O jak obraz.
I gdzie on jest? Wybiega poza drugi wymiar, twrzac bryle. //jest nad 4 " powietrzu"// - przyjmujac logike nazewnictwa wierzcholkow trojkata.

Czyli jest to przejscie do nastepnego "swiata".
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Marzec 08, 2012, 12:33:09 »

Ot i ten obrazek:




A tu opis całego zadania

http://www.medianauka.pl/zadanie_demo.php?przedmiot=MATEMATYKA&ID=1142


PS.
Jesteś Fair, to Ci powiem. Mamy taki wątek, jak wstawiać obrazki itp. Zachęcam do zapoznania się z nim:


http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2855.0
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 08, 2012, 13:29:39 »

punkt zero to czarna dziura swiadomosc czyli tam gdzie powstaja wszystkie zludzenia albo gdzie sie rozwiewaja Uśmiech jest tam dwoch straznikow jeden zawsze mowi prawde, drugi zawsze klamie Uśmiech w kazdym razie nalezy pozostawic wszelka nadzieje ze jedni z drugimi sie dogadaja...Uśmiech

przejscie miedzy wymiarami Uśmiech

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 08, 2012, 14:24:48 »

@Astre
Cytuj
East !

Czym jest ''punkt zero'' w tym algorytmie oznaczony znakiem (+)   ? - bo chyba nie dokończyliśmy dyskursu z innego wątku.
Lepiej byłoby wstawić animacje ,to byłoby widać czym w tym algorytmie jest "punkt zero" (zloty punkt)... po pierwsze primo to ... nie istnieje coś takiego jak punkt. Funkcjonuje on jako umowna nazwa, aksjomat, który przyjęto by w szkołach ściemniać i programować nam umysły Mrugnięcie
Zero to jakby hmhm, brama. To "stamtąd" algorytm pobiera energię by cokolwiek mogło funkcjonować. Lokalizując coś, że pochodzi "stamtąd" właściwie robimy to w układzie odniesienia do algorytmu, który jest "tu".  Nie jest do końca prawdą, że Twój algorytm nie pobiera żadnej energii. On ją tylko i aż organizuje, umożliwia jej przepływ.

To mniej więcej tak, jak siła ciągu ,która "pojawia się" na żaglu. Wiesz czemu się pojawia ta siła ? Właściwie zwrot "pojawia się" jest nie do końca prawdziwy, bo sugeruje jakąś magię. Ona raczej ujawnia się . Dlatego, że jest żagiel Chichot . Z jednej strony nadciśnienie a z drugiej podciśnienie i mamy w efekcie siłę ciągu . Czy żagiel wywołał wiatr ? Nie. On tylko przeorganizował, uporządkował chaotyczny ruch cząsteczek powietrza, chociaż może wydawać się pozornie, że , jak pisze Fair Lady
Cytuj
jest to przejscie do nastepnego "swiata".
W pewnym sensie tak, bo ten "następny" świat już tu jest - wszędzie. Tyle, że w nie zorganizowanej formie. Tak samo jak energia jest dostępna w każdym punkcie przestrzeni w nieograniczonych ilościach (na co już Tesla wskazał).
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 08, 2012, 15:25:13 »

Cytat: east
Lepiej byłoby wstawić animacje ,to byłoby widać czym w tym algorytmie jest "punkt zero" (zloty punkt)... po pierwsze primo to ... nie istnieje coś takiego jak punkt. Funkcjonuje on jako umowna nazwa, aksjomat, który przyjęto by w szkołach ściemniać i programować nam umysły  Mrugnięcie

To zróbmy z niego ruchomy punkt  Uśmiech


Cytat: Fair Lady
I gdzie on jest? Wybiega poza drugi wymiar, twrzac bryle. //jest nad 4 " powietrzu"// - przyjmujac logike nazewnictwa wierzcholkow trojkata.

Czyli jest to przejscie do nastepnego "swiata".

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 08, 2012, 16:29:03 »

Odpowiadam ogolnie, dziekujac za cenne wskazowki!
Pragne w niedalekiej przyszlosci otworzyc moje wlasne "niezalezne dojo" Uśmiech Centrum szkolenia, ruchu, terapii itp. I w duchu nazwalam to "Punkt Zero". Tak chce, aby sie nazywalo! Dlatego rzucilam sie z taka werwa w studiowanie wpisow. I powiem wszystko sie zgadza!

A teraz mam pytanie, ktore laczy sie z tematem swietej geometrii i punktu zero, matematyki, gammy i prany, czyli wszystko co chce w moim "punkcie zero" uswiadamiac innym.
Czy ktos spotkal sie W PRAKTYCE! Nie w necie:) z tym:
http://www.saisanjeevini.org/welcome.htm

Czesto google i inne wypluwaja Sai Babe, on nie ma z tym nic wspolnego. To dla ulatwienia.
Jest to zestaw uszeregowanych kart, w formie kwiatu lotosu. Choc botanicznie nie specjalnie udowodnione, bo sa rozne odmiany...
Ale matematycznie temat klei sie jak ta lala;)

I tam jest taka karteczka nazywa sie "NULL" - a z innych gier karciarzy wiem, ze jest taka karteczka pod nazwa JOKER!

To niezmiernie ciekawy temat. Jak sie rozwinie przeniose do watku o lecznictwie.

Dziekuje za mile slowa.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 08, 2012, 17:13:58 »

a czy to nie powinno wygladac tak?Uśmiech


Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 08, 2012, 17:57:13 »

Cytat: quetzalcoatl44
a czy to nie powinno wygladac tak? Uśmiech

Obróć Sześcio-ośmiościan


Cytat: Fair Lady
I tam jest taka karteczka nazywa sie "NULL" - a z innych gier karciarzy wiem, ze jest taka karteczka pod nazwa JOKER!

Alef


Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 08, 2012, 19:55:48 »

 Jak zwykle NIEOCENIONY LUCYFER wyjaśnił, bez oblewania lukrem niepotrzebnej ''mistycznej'' filozofii, że (137,5 ) jest po prostu wartością kątową wynikłą z pomiaru ''złotego podziału''.

Dzięki, więc LUCYFER za to, że skłaniasz czytelników do refleksji i wyciągania wniosków, do których, bez odpowiedniej motywacji, sami by nie doszli.

Pytaniem o wiele większym jest oczywiście - dlaczego ''Stwórca'' wymyślił, a następnie zastosował ''złoty podział. Do czego wogóle mu to było potrzebne ? Czyli do czego potrzebny jet ten ALGORYTM ?

Aby, to szerzej zrozumieć należałoby rozpatrzeć przynajmniej kilka tez dotyczących zasad budowy wszechświata :

Pierwsza teza : Wszechświata jako struktury informacji.
Druga teza :     Wszechświata jako algorytm.
Trzecia teza :   Wszechświata jako fraktal.

Oczywiście pojawią się głosy, bo już się pojawiały - do czego ta wiedza komuś potrzebna ?

Ano potrzebna jest do zrozumienia celu i sensu Wszechświata i tego kim jesteś. Zatem znajdujesz odpowiedź na FUNDAMENTALNE PYTANIE  - kim jestem i o co tutaj właściwie robię ?
 A to kim jesteś i co tutaj robisz wynika z algorytmów i informacji, z których tworzone są programy. A z tych programów stworzony jest Wszechświat jak i wszystkie istoty go zamieszkujące.

Cel tego wszystkiego :
Algorytmy budują  formy materialne, ale przede wszystkim budują wiedzę i .....  świadomość.

ŚWIADOMOŚĆ......

Pozdr.





« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 20:00:15 wysłane przez Astre » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 08, 2012, 20:27:26 »

a czy to musi byc szescio- osmioscian nie moze byc tak ?Uśmiech

http://media.photobucket.com/image/tesseract/justiard/tesseract/tesseract2rk0.png

zloty podzial to wzrost fraktal..ale tak samo mozna sie zastanawiac dlaczego z 3 barw postaje swiatlo biale, albo dlaczego jest 7 skladowych jedne mieszaja sie tak inne nie..
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 20:36:10 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 08, 2012, 20:39:13 »

Cytat: quetzalcoatl44
a czy to nie powinno wygladac tak? Uśmiech

Obróć Sześcio-ośmiościan


Cytat: Fair Lady
I tam jest taka karteczka nazywa sie "NULL" - a z innych gier karciarzy wiem, ze jest taka karteczka pod nazwa JOKER!

Alef



Glupek--- Uśmiech
Tak.
Ale dla jedynych "glupi" //jak w centrach psychiatrycznych pozamykana INTELIGENCJA//, a dla innych agent.
Karta nulifikacyjna jest paszportem, Lucek! Dlaczego o tym nie piszesz???
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #45 : Marzec 08, 2012, 22:19:15 »

Cytat: quetzalcoatl44
a czy to musi byc szescio- osmioscian nie moze byc tak ?
To może coś prostszego  Uśmiech


Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #46 : Marzec 09, 2012, 00:43:02 »

hm w tym modelu brakuje jednego kierunku przestrzeni musi byc wyjsce poza cube Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 07:23:21 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #47 : Marzec 09, 2012, 09:00:09 »

Gdybym umiala tak slicznie wyrazic sie jak Lucyfer, to zaoszczedziloby to trudu pisania. Ale postaram sie prosto i obrazowo wytlumaczyc moj punkt widzenia (model).
"Punkt zero (poczatek)" stan po przebudzeniu (swiadomosc) ma forme kola. Kolo ma promien "r". My znajdujemy sie w centrum. Jestesmy centrum! Gdy wstajemy na nogi podnosimy sie, to owe kolo zaczyna unosic sie ku gorze, tworzac stozek.
Pierwsza faza miala dane a=r i h=0.
Faza druga dynamiczna h (wysokosc stozka)>0  i r<a (przeciwprostokatna).
Faza 3, r=0 i h=a - koniec / sen.
Czyli kolo poprzez stozkowa forme przeistoczylo sie dzieki osi czasu w odcinek, promien, albo fale...

Jest to prosty model, mozna nawet z papieru wykonac. Figury obrotowe.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #48 : Marzec 09, 2012, 09:27:04 »

Fair Lady
Piszesz o rzucie na płaszczyznę Mrugnięcie

@Astre
Cytuj
Cel tego wszystkiego :
Algorytmy budują  formy materialne, ale przede wszystkim budują wiedzę i .....  świadomość.

ŚWIADOMOŚĆ......
Astre niczego nowego nie wymyśliłeś. To co napisałeś to nic innego , jak stwierdzenie Kartezjusza "myślę więc jestem" Mrugnięcie , albo inaczej " ja mam świadomość".
Imputujesz, że algorytm "ja" (budujący a jakże, wznosi budynki, konstruuje komputery, auta , komórki itd ) , albo ogólniej - jakiś Algorytm - buduje świadomość.
Zgodzę sie z Tobą, że algorytmy konkretyzują formy, lecz kompletną pomyłką jest to, iż algorytm zarządza czymś tak podstawowym, jak świadomość.  Algorytm może organizować tworzywo w formy (mniej lub bardziej wydajne ),ale sam algorytm nie tworzy tworzywa. On z niego również pochodzi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 09:36:13 wysłane przez east » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #49 : Marzec 09, 2012, 09:50:14 »

Z pozycji obserwatora byc moze jest to rzut na plaszczyzne, ale ja pisze z pozycji uzytkownika. I idac dalej moja mysla (rozbudowywujac model) prosze polaczyc stozki (takie same!) wspolnym wierzcholkiem.
Powstanie ciekawa figura przestrzenna.
Ja nazywam ja kalendarzem.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin pets-forever js2001 curse-of-tiger proskills