Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 17, 2024, 01:37:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: PRAWDA O SAMUELU ENKIM !  (Przeczytany 1027 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Marzec 08, 2010, 10:15:13 »


Zmienić niczego nie mogę , gdybym to zrobiła , musiała bym sprzeniewierzyć się sama sobie  ,  wartościom serca mojego , a tego nie zrobię.
Kiara Uśmiech Uśmiech

I tutaj Cię mamy.

Blokujesz własną wolę, zamiast wyzwolić głos swojej miłości, ponieważ wszystko wraz z nią możesz odmienić, a ona sama tego pragnie, poza tym jesteś tego warta.

Prawda o Tobie jest taka, że możesz zmienić wszystko.

Szukales sposobnosci zeby mnie na czyms przylapac?  Ja takich w stosunku do Ciebie nie szukam , chociaz znam doskonale Twoja nature.

Wystarczy mi droga madrosci serca Stworcy , miloci wszechobecnej , ktora stwarza z milosci przez milosc i dla milosci. Zmiany nastepuja na tej drodze samoistnie , wlasnie  przez otworzenie wszystkich drog dla milosci dobro czyniacej. Blokad na niej nie ma nijakich , bo milosc wszelakie soba otwiera.

A Ty chcial bys zebym zmian dokonala zgodnych z wola Twoja? Zmienic to co dzieje sie wspolczesnie , to zamknac owe drogi  dla milosci ponownie , powstrzymac sianie ziarna milosci , odebrac ludziom dobro wybrane  i wole ich zycia nia ,  w wolnostojenstwie.

Nie mily moj milosc rzeczy takich nie czyni , bo miloscia zwac by sie przestala.
Dobra jednych nad drugich nie przeklada, wolna wola droge wybrac mozesz , jak inni to zrobili.

Kolejny czas dany byl Ludzkosci na rozkwitnienie uczuciami najpiekniejszymi , stalo sie , kwiat owoc milosci  wyda ,gdy dojrzeje  siany bedzie z wola Ludzka i Stworcy i na Ziemi i w calych Zaswiatach, by kolejni mogli kwitnac i owocowac.

Zatem milosc drogami wolnosci pojdzie z woli Stworcy,  Pana  tego i tamtego swiata.

A Ty serca strachem nie przepelniaj , niech milosc zajmie jego miejsce.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2010, 10:18:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mylife strzecha ganghg pets-forever curse-of-tiger