Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 03:18:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec Projektu Asystent  (Przeczytany 7186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Constantin
Gość
« : Wrzesień 22, 2010, 19:56:47 »

Zakończenie działalności Thelinked.pl
Redaktor: Osvald      
22.09.2010.
NOWOŚĆ - Działalność grupy thelinked.pl zostaje zakończona
Postanowiłem zakończyć swoją działalność w thelinked.pl.  Była to dla mnie ciekawa przygoda, niestety ostatnimi czasami stała się niezwykle męcząca. Kiedy zaczynaliśmy tę zabawę mieliśny jakiś pogląd na otaczający świat, w tą konwencje idealnie wpasowywało się wówczas thelinked.pl. Poglądy jednak, szybko ewoluują tak było i w naszym przypadku. To co mamy teraz do przekazania, nie pasuje do konwencji thelinked.pl, ani nie ma tu odbiorców. Dlatego też ta strona stała się dla nas niepotrzebnym bagarzem, podcinając nam skrzydła i utrudniając robienie tego czego naprawdę chcemy. Dlatego podjeliśmy decyzje, że nie ma potrzeby patrzeć sie do tyłu. Idziemy do przodu, a tam nie ma thelinked.pl i PA.

 

Co do samego Projektu Asystent - kiedy powstawał, był czymś o czym marzyliśmy, gdyś wcześniej zaczytywaliśmy się ślepo w różne channelingi. Z biegiem czasu, kiedy zaczęliśmy dostrzegać więcej i patrzeć na to z dalszej perspektywy, dało sie zauważyć że treści przedstawiane przez asystenta były moimi poglądami, ubranymi w otoczkę sci-fi. Tak jak zmieniały się moje poglądy, zmieniały sie też treści w PA. Wniosek jest jeden. Treści PA wypływały wyłącznie z mojej podświadomości, bazując na zdobytej przezemnie wiedzy i doświadczeniach. Nie ma w tym nic kosmicznego ani magicznego. Patrząc na to obiektywnie, nie ma w tym nic dziwnego, w końcu hipnoze wykorzystuję się w psychoanalizię, do pracy z podświadomością. Teraz patrząc na inne tzw. channelingi, dostrzegamy że występuje w nich dokładnie taki sam mechanizm jak w przypadku Asystenta, z niekórymi wyjątkami, ktore są poprostu oszustwem(szczególnie te gadające o miłosci blabla). Dlatego zachęcam do patrzenie z OGROMNYM dystansem na podobne treści.

 

Pragnę też poinformować, że zrywam kontakt ze wszystkimi ludźmi, których poznałem na thelinked.pl. Zmieniłem nr gg, skype i telefon i e-mail. Jeśli jednak ktoś odnajdzie do mnie kontakt, bardzo proszę o uszanowanie mojej decyzji i zaniechania prób podjęcia kontaktu.

 

Myślę, że powód mojej rezygnacji w pewien metaforyczny sposób doskonale obrazuje ta opowieść ZEN:

 "Mistrz Zen powiedział: Zanim zostałem oświecony, rzeki były rzekami, a góry górami. Kiedy zbliżałem się do oświecenia rzeki już więcej nie były rzekami, a góry nie były już górami. Teraz, odkąd jestem oświecony, rzeki znów są rzekami, a góry górami"

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM, ABY DRZEWA ZA WASZYMI OKNAMI, BYŁY ZNOWU DRZEWAMI.

 

P.S. Przypominam, że wszelkie treści, które publikowaliśmy na tej stronie podlegają ciągle ochronie praw autorskich. Jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie do różnych celów bez naszej zgodny jest zabronione i spotka się z konsekwencjami prawnymi.

 

P.S.2 Wszystkich chętnych zakupem, niezwykle atrakcyjnej domeny thelinked.pl (Ponad 30 tyś wyświetleń miesięcznie i 1 miejsce na googlowanie słów "Polski Channeling") prosimy o kontakt thelinked(małpa)thelinked.pl



Źrodło: thelinked.pl


Były perspektywy rozwoju portalu poszukiwania chetnych itd. a tu taki nagly koniec.
Do tego bardzo pospiesznie zamknieto forum projektu i wylaczono mozliwosc komentowania wpisu ktory zacytowalem.
Nie chce doszukiwac sie nie wiadomo czego ale to wszystko bardzo dziwnie wyglada.

Co wy o tym sadzicie?
Zapisane
arlson
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 22, 2010, 20:24:17 »

 Szok
Często odwiedzałem ten stronę, może wszystkich channelingów i newsów nie czytałem, ale lubiłem ten vortal, podobało mi się jak się rozwija... Szkoda, pracowali nad unowocześnieniem, a tu takie coś..

Dla mnie też dziwne jest to całkowite odcięcie się od projektu, zmienienie numerów, zerwanie kontaktów ze znajomymi z tej strony, wyłączenie forum... Tak jakby chcieli (chciał, jeśli to tylko jednej osoby się tyczy) żeby już nikt nie poruszał tego tematu, zadawał pytania. Rozumiem, mogli po prostu zawiesić stronę i napisać, że już nie będą aktualizować, prowadzić dalej projektu... No ale chyba nie ma co gdybać, tym bardziej że i tak nie znam sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 20:25:18 wysłane przez arlson » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 22, 2010, 20:38:09 »

Moim zdaniem to chamskie. Na dodatek pospiesznie zamknieta forum nie dajac uzytkownika mozliwosci przeniesienia sie na inne forum. Dziwne to wszystko.

Edit:

Ciekawostka:d Dodalem na forum TL nowy temat o zamknieciu i dziwny trafem kilka minut po dodaniu mojego watku forum zostalo zamkniete a pod wpisem dotycacy zamkniecia na glownej wylaczono mozliwosc dodawanie komentow a te ktore byly skasowano.

Przypadek?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 20:44:47 wysłane przez Constantin » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 22, 2010, 20:50:49 »

A moim zdaniem jest to pokaz naprawdę dużej odwagi i samokrytyki. Człowiek sam zauważył, że w rzeczywistości wszelkie treści były projekcjami jego własnych poglądów. Nie ukrył się z tym, nie ciągnął tego, nie trwał w kłamstwie. Postąpił uczciwie, zamykając stronę, jednocześnie przyznając się do błędu. nie uczestniczyłem w tym projekcie, nie miałem z nim styczności, jednak już żywię do człowieka ogromny szacunek. Żeby w ten sposób przyznać się do błędu, trzeba naprawdę "mieć jaja".

Po drugie, warto tu nawiązać do PCh. O ile tamten człowiek był na tyle samokrytyczny, by zanalizować to, co dostaje, co dzieje się w PCh? Obecnie na pierwszy rzut oka widać masę niespełnionych zapowiedzi, motanie się Samuela w zeznaniach itd. I, niestety, PCh nie ma na tyle jaj, by choć krytycznie spojrzeć na to, co robi, co otrzymuje od "Samuela". I nie sądzę, by mieli, gdy nadejdzie 21.12.2012, i nic się nie stanie. Byłbym pełen podziwu, gdyby potrafili się wtedy zachować tak, jak ten człowiek.

Jedyne, co, to mogli nie zamykać forum, ewentualnie na miesiąc wcześniej dać anons, że forum będzie zamknięte (lub, ewentualnie, poszukać "spadkobiercy", który byłby zainteresowany przejęciem forum). Tu nieco dali ciała.
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 22, 2010, 21:10:46 »

Ja ostatnio bralem udzial w projekcie i sposob w jaki zostaly potraktowane osoby takie jak ja ( a bylo kilka ktore bralu udzual we wszystkich sesjach) jest chamski.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 22, 2010, 21:14:48 »

Ja ostatnio bralem udzial w projekcie i sposob w jaki zostaly potraktowane osoby takie jak ja ( a bylo kilka ktore bralu udzual we wszystkich sesjach) jest chamski.

No ale konkretnie, dlaczego chamski? Owszem, nagłe zamknięcie forum jest nie do końca w porządku, ale samo zamknięcie projektu? Moim zdaniem trudno o bardziej uczciwe posunięcie, uczciwe wobec innych i siebie samego.
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 22, 2010, 21:23:04 »

Nie chodzi mi o zamkniecie projektu to tego mieli pelne prawo ale forum powinno dzialac jeszcze przez kilkanasci dni do tego wypadaloby podziekowac uzytkoswnika za pomoc a nie zrywac z nimi kontakt i zmieniac wszelkie namiary.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 22, 2010, 21:27:54 »

Nie chodzi mi o zamkniecie projektu to tego mieli pelne prawo ale forum powinno dzialac jeszcze przez kilkanasci dni do tego wypadaloby podziekowac uzytkoswnika za pomoc a nie zrywac z nimi kontakt i zmieniac wszelkie namiary.

No tutaj przyznam Ci rację, można to było załatwić zupełnie inaczej.
Zapisane
arlson
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 18, 2010, 18:36:51 »

Projekt Asystent powraca. Uśmiech
http://thelinked.pl/
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 20, 2010, 22:59:17 »

W ograniczonej formie:P

Zeby otrzymac dostep trzeba dokonac "darowizny".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2010, 13:14:12 wysłane przez Constantin » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 21, 2010, 20:43:21 »

W ograniczonej formie:P

Zeby otrzymac dostep trzeba dokonac "darowizny".

Bardzo tajemniczo ale i złowieszczo to brzmi.
Rozwiniesz?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arlson
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 21, 2010, 21:44:59 »

W ograniczonej formie:P

Zeby otrzymac dostep trzeba dokonac "darowizny".

Bardzo tajemniczo ale i złowieszczo to brzmi.
Rozwiniesz?
By mieć dostęp trzeba oddać im troche krwi.  Zły

A tak na serio to by mieć dostęp do artykułów trzeba było wspomóc projekt finansowo. Ale teraz już to zmienili (wyjaśnienie na stronie).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2010, 21:45:54 wysłane przez arlson » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 21, 2010, 21:54:33 »

No fakt zmienili strategie poprzednia byla niezgodna z prawem.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime doggis pifpaf nawijka lolwfpolska