Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 07:30:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strefa tajemnic  (Przeczytany 22146 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Betti
Gość
« : Grudzień 09, 2008, 18:26:56 »

Ogladaliscie moze trzeci odcinek strefy tajemnic o czakramie wawelskim? Dlaczego dyrekcje neguje jego istnienie? Coś
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 09, 2008, 19:36:38 »

oglądałem ; jak ktoś nie oglądał to w necie już jest
Heh jest lepsze pytanie: skoro nic tam nie ma to czemu drzwi są nom stop zamknięte , wokół są kamery , pilnują ochroniarze i strszy się tabliczkami że to niezgodnę z wiarą chrześcijańska ( a co ma jedno do drugiego to nie wiem )
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 09, 2008, 22:20:26 »

Ot, taka mała obłuda.  Zły
Czy to coś nowego? Cool Więc cóż w tym dziwnego? Coś Duży uśmiech Zły
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 09, 2008, 23:53:09 »

Ludzie i tak tam stoją,bedą stali i ja tez !! Jak juz pisałam tu na forum,to moje ulubione miejsce ,tam doładowywuję się i rozmyslam.Czuje się tam moc wszechświata,wibracje,jakąś tęsknotę za minionym.To niesamowite miejsce !!! ale może to ja tak odczuwam.Teraz nie mam czasu,ale napewno bede w drugi dzień świąt w czakramie Uśmiech

Betti   Uśmiech
byłaś kiedyś na Wawelu w tym miejscu? Jeżeli nie to ,powiem ci że ludzie opierają się o ścianę i w tym miejscu jest brudna,oraz odłupują elewację.Myslą że jak przytulą się do ścianylub wezmą kawałek, to energia lepiej zadziała.Nie wiedzą że to nie ściana ma promieniowanie kosmiczne,ale miejsce.Czakram Wawelski ma oddziałowywanie w promieniu 3km,ale największe jest w Kaplicy Św. Gareona,która niestety jest od kilku lat niedostępna dla turystów.Dlatego ludzie stoją wzdłuż jej ściany.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 00:02:58 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Betti
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 10, 2008, 10:53:58 »

Bylam dawno temu ,ale nie w tym miejscu, musze sie jednak wybrac w przyszlym roku, bo w tym juz nie zdaze, przebywam aktualnie zagranica.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 10, 2008, 15:39:21 »

myślę, że to na temat, naukowcy będą negować istnienie Wielkiego Labiryntu dopóki jakiś nie wpadnie do środka i nie połamie sobie FIZYCZNIE nogi i będą negować istnienie kamiennych tablic z przekazem dla ludzkości dopóki jakiś naukowiec nie rozbiję sobie łba o nie - tacy są naukowcy i dlatego większość odkryć jest utajniania przez rządy - w Polsce jest tak samo, niestety Smutny dla niektórych strefa tejemnic to TABU i się o tym nie mówi nawet!

718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 15:39:47 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 10, 2008, 21:56:34 »

Cytuj
naukowcy będą negować istnienie Wielkiego Labiryntu dopóki jakiś nie wpadnie do środka i nie połamie sobie FIZYCZNIE nogi
Moim zdaniem to dobrze, bo mielibyśmy masę pseudoodkryć. Teorie są fajne ale to tylko teorie, nauka wartościowa staje się wtedy, gdy właśnie połamiemy sobie o nią... Cośtam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 21:57:09 wysłane przez Septerra » Zapisane
Rutkoś
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 11, 2008, 07:43:56 »

Problem Septerra tylko wtedy, gdy kpi się i drwi z ludzi upubliczniający pewne odkrycia, by za kilka kilknaście lat przyznać, że jest to możliwe, a za kolejne że jest to faktem. Na początku sprowadza się osobe do roli chorego psychicznie, by później cynicznie "ogłaszać światu jedynie słuszną prawdę" - vide globalne ocieplenie. A Ty czytasz te doniesienia i mówisz: "Hej to już wiem od ...... lat"
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 11, 2008, 21:35:38 »

Stąd mamy tylu pośmiertnie uznanych za oświeconych, za życia uznawanych za pomylonych.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 21, 2008, 18:28:15 »

Przypominam że dzisiaj o 19:30 kolejny odcinek Strefy Tajemnic
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 21, 2008, 20:35:32 »

kolejny odcinek Strefy Tajemnic za nami - tym razem o reinkarnacji
I jakie refleksje po filmiku ??
Zapisane
betley
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 21, 2008, 22:06:13 »

Wszystkim którzy oglądali dzisiejszy odcinek Sfery tajemnic i chcą pogłębić wiedzę na temat inkarnacji i nie tylko polecam książkę Jana van Helsinga "Rozmowy ze śmiercią".

Pozdrawiam i życzę radosnych świąt.  Uśmiech       
Zapisane
sharki_vip
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 22, 2008, 10:03:40 »

Chanell, w którym miejscu na wawelu jest to miejsce, bardzo chętnie się tam wybiorę. Mieszkam w Krk od prawie roku i nawet o tym nie słyszałem.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 22, 2008, 10:34:40 »

Chanell, w którym miejscu na wawelu jest to miejsce, bardzo chętnie się tam wybiorę. Mieszkam w Krk od prawie roku i nawet o tym nie słyszałem.

Co prawda Chanell nie jestem ale odpowiedz znam - to miejsce to Kaplica Św.Gareona
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 10:35:07 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
sharki_vip
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 22, 2008, 13:29:31 »

Dzięki wielkie:), będę musiał się tam koniecznie wybrać, ale to pewnie dopiero po Świętach.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Grudzień 22, 2008, 21:08:21 »

Chanell, w którym miejscu na wawelu jest to miejsce, bardzo chętnie się tam wybiorę. Mieszkam w Krk od prawie roku i nawet o tym nie słyszałem.

Co prawda Chanell nie jestem ale odpowiedz znam - to miejsce to Kaplica Św.Gareona

Brawo Cysio Uśmiech  jestem ciekawa czy po tym opisie trafiłbyś do niej Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 23, 2008, 21:58:29 »

Chanell, w którym miejscu na wawelu jest to miejsce, bardzo chętnie się tam wybiorę. Mieszkam w Krk od prawie roku i nawet o tym nie słyszałem.

Co prawda Chanell nie jestem ale odpowiedz znam - to miejsce to Kaplica Św.Gareona

Brawo Cysio Uśmiech  jestem ciekawa czy po tym opisie trafiłbyś do niej Coś

Ironiczny komentarza ale cóż..... ja z Krakowa nie jestem więc nie wiem ale Krakowianin powinien wiedzieć tak jak ja gdzie jest Pałac Branickich , Planty  czy Katedra Białostocka

Jak już co to bym polecał obejrzenie filmiku w necie ,,Strefa Tajemnic'' o czakramie a tam pokazane jes gdzie to bo kręcili więc wtedy nie powinno być problemu
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Grudzień 24, 2008, 10:29:01 »

Kraków to piękne miasto. Uśmiech
O czakramie i wzgórzu wawelskim w poniższych linkach.
http://www.krakow4u.pl/wawel/
http://images.google.pl/images?hl=pl&q=zamek+kr%C3%B3lewski+na+wawelu&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=X&oi=image_result_group&resnum=5&ct=title
http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/13_2001/articles/czakram.html
http://www.gwiazdy.com.pl/12_01/4.html
Pozdrawiam. Janusz Uśmiech
Zapisane
kam3leon
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 25, 2008, 00:48:38 »

Czy mógłby ktoś umiejscowić kaplice św. Gareona na tej mapce ? http://www.krakow.pl/turystyka/wawel/
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #19 : Grudzień 25, 2008, 02:33:03 »

Wchodzisz główną bramą na dziedziniec zamkowy i od razu kierujesz się w lewo, wzdłóż kolumnady, wprost na drzwi, przed którymi znajdują się dwa stopnie schodów. Zawsze stoją tam nieruchomo "wtajemniczeni", a wszyscy inni patrzą nie wiedząc o co chodzi z tymi "niruchomymi niemowami" Uśmiech

Patrząc na mapkę, to punkt o którym piszę znajduje się pomiędzy cyfrą "3" a "1".
Kaplica Gerona jest niedostępna, ale miejsce o którym piszę jest zawsze oblegane, znajdziecie je napewno.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Grudzień 25, 2008, 15:57:05 »

W poniższym artykule pt. ''Wawel - dar bogów'',jest zdjęcie przedstawiające dziedziniec
zamkowy oraz ludzi przytulonych do ściany, za którą znajduje się zejście do
kaplicy Gereona.
http://www.gwiazdy.com.pl/5_99/22.htm miejsce mocy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Gereona_na_Wawelu
http://www.um.oswiecim.pl/pl_chemik/14_2001/articles/czakram_cz2.html druga część
artykułu ''Czakram na Wawelu
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 25, 2008, 17:50:10 »

Kiedyś oglądałem ciągle Strefę 11.
Teraz zauważyłem tego samego redaktora, prowadzącego "Strefę Tajemnic", i bardzo dobrze.Uśmiech
Czekam na kolejny odcinek "Strefy", a tu już 28.12.Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Grudzień 26, 2008, 15:37:20 »

Janusz Uśmiech te linki które podałeś i to co napisałeś jest doskonałe !!! Dziękuję ci za to  Buziak Nic dodać nic ująć. Może zorganizujemy spotkanie forumowiczów na Wawelu właśnie w czakramie? Moglibysmy podyskutowac na żywo i doładować akumulatory Zawstydzony
Pozdrawiam krakowianka Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 26, 2008, 19:29:09 »

Witaj Chanell Uśmiech
Doskonałe są zdjęcia Zamku Królewskiego, robione wczesnym świtem przez Pawła Krzana.
Musi on być napewno zakochanym w tym miejscu krakowianinem.
Tym którzy chcą odczuć działanie wibracyjne czakramu wawelskiego,polecam specjalne
wydanie ''Muzycznych Witraży'' Andrzeja Nikodemowicza z przepiękną muzyką Jacka
Gałuszki.Tytuł tej płyty to ''Czakram Wawelski - przebudzenie śpiącego rycerza''.
Jest na niej zamieszczona historia czakramu,oraz opis tego miejsca i przeżycia osoby,
która bezpośrednio przebywała w jego samym centrum.Całość ilustrowana muzyką
wyprzedzającą epokę.Płyta jest często sprzedawana na spotkaniach z parapsychologią.
Często ją puszczam w celu wyciszenia i uspokojenia.Poniżej prezentacja.
http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=37730
Pomysł spotkania forumowiczów jest bardzo ciekawy.Co sądzą na ten temat inni ?
Pozdrawiam, miłośnik Krakowa z Wrocławia. Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 26, 2008, 20:36:10 »

Dzisiaj o 8 godz 18 Venus otworzyla nam Brame Gwiazdy. Weszlismy wcykl oktawy , ktora laczy nas z galaktycznym tchnieniem Stworcy, z Jego wibracyjna fala swiatla i dzwieku. Wiem tyle. Moze ktos wie wiecej?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.574 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

batawia chatka hkcz mexicanas female-vs-male