Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 18:26:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 112931 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipiec 02, 2011, 22:52:10 »

Mój kolega niedawno wrócił z Hurghady i twierdzi, ze jest tam spokojnie, jak u Elżbietanek albo Wizytek  Chichot Ale kręcił się w zasadzie tylko w strzeżonym rejonie hotelu. Ja zaś zamierzam (zgodnie z programem Rainbows Tour) przemierzyć cały Egipt - od Aleksandrii, poprzez Sakkarę, Gizę, Dolinę Królów i Karnak po Asuan, w tym: rejs po Nilu. Ma też być przejazd pod Kanałem Suezkim (w ubiegłym roku już to zaliczyłem), ale niedawno słychać tam było strzały oddane w powietrze, bo pracownicy Kanału domagali się 40% podwyżek płac. Trzeba po prostu monitorować sytuację.

P.S. Czy dowiem się w końcu, co się planuje w Egipcie 11 listopada?
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Lipiec 02, 2011, 23:27:01 »

11.11.11... Mrugnięcie
teraz wyraźniej Krzychu Mrugnięcie
pewnie o godz. 11:11 Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 23:27:22 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Lipiec 02, 2011, 23:36:37 »

Krzysiu tu masz odpowiedź na swoje pytanie.

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=125&sectionId=591&cmd=

Bardzo proszę skończyć ten offtop ,albo zamknę ten wątek .Na opowiadania o Egipcie jest miejsce tutaj:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5916.0         Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Lipiec 02, 2011, 23:37:10 »

Cytat: Krzysiek
P.S. Czy dowiem się w końcu, co się planuje w Egipcie 11 listopada?

Przeczytaj sesje z Anną Dolińską, a dowiesz się. Duży uśmiech Mrugnięcie
Na on czas zapowiadają energetyczne uruchomienie W.P..
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #29 : Lipiec 03, 2011, 10:05:16 »

Dziękuję! Wreszcie wiem, o co chodzi. Jedno jest pewne: będę miał bardzo ciekawe urodziny nasłuchując wieści z Egiptu Mrugnięcie
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Lipiec 03, 2011, 11:42:13 »

wracając na chwilę do tej szczególnej daty jedynkowej- to gdzieś czytałem, że proroctwo Azteków, właśnie na ten dzień przewiduje koniec IV(bodajże) "Świata"..
ciekawe, nieprawdaż?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 11:42:28 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipiec 03, 2011, 12:04:18 »

No nie ! To nie tak , bowiem 11 to cyfra mistrzowska zapowiadająca początek  a nie koniec , 11 -tki ? one nigdy nie kończą niczego.
1i1 bo raczej tak to należy odczytywać zaczynają nowy czas , nowe możliwości
Wszystko zaczyna się od jedynki ona wszystkie cykle rozpoczyna , dlaczego mówicie przy niej o końcu? Koniec to 9 , dziewiątka kończy wszystko.

Zwyczajnie ktoś che wykorzystać tą datę i energię w danym miejscu do wkodowania , zapisania czegoś swojego , co chciał by żeby zaistniało dalej dla niego.

Nic z tego tym razem jak i poprzednim , bo takiego wpisu chciał dokonać kiedyś już  nasz "śpiący prorok"a na pewno nie tylko on w przeszłości.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Lipiec 03, 2011, 12:26:17 »

..a więc może Aztekom chodziło o początek nowej ery, bardziej niż koniec starego

« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 14:06:36 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #33 : Lipiec 03, 2011, 16:51:00 »

PHIRIOORI
Cytuj
pieniądze, samoloty  i  łyżka ..nie istnieją - można sie o tym przekonać na różne sposoby
W pewnym sensie  tak uważam, ale jak na razie to trudno mi się oderwać od "Ziemi" . A zdałoby się ..

Może nie ma potrzeby East. Zawsze można przelecieć sie z Ziemią.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 16:53:06 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Lipiec 03, 2011, 17:15:00 »

Cytat: songo
wracając na chwilę do tej szczególnej daty jedynkowej- to gdzieś czytałem, że proroctwo Azteków, właśnie na ten dzień przewiduje koniec IV(bodajże) "Świata"..
ciekawe, nieprawdaż?

Zapewne tu czytałeś - w swoim własnym poście  Mrugnięciehttp://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4560.msg80718#msg80718

Cytat: songo
... Zgodnie z kalendarzem Azteków, ludu, który zamieszkiwał Amerykę Środkową, 24 grudnia 2011 roku nastąpi kres epoki Nahui Olin (Słońce Trzęsień Ziemi). ...

Tylko troszkę daty Ci się pomerdliły. Duży uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 17:16:04 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Lipiec 03, 2011, 17:35:41 »

..zgadza się, nie chciałem już tego poprawiać, art. w SE odnalazłem później Mrugnięcie

PS. pamięć już nie ta Smutny
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipiec 03, 2011, 18:46:53 »

Cytat: songo
... Zgodnie z kalendarzem Azteków, ludu, który zamieszkiwał Amerykę Środkową, 24 grudnia 2011 roku nastąpi kres epoki Nahui Olin (Słońce Trzęsień Ziemi). ...

Tylko troszkę daty Ci się pomerdliły. Duży uśmiech Mrugnięcie

Daty datami - ale z tego olina tak lekką rączką bym nie rezygnował.
Tam zaraz zę na h..
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Lipiec 06, 2011, 10:56:53 »

no to jeszcze jedna ciekawostka- tym razem na 11.11.11, być może nawet na 11:11..Mrugnięcie

Cytuj
I wreszcie sławetna data 11.11.2011 r. Tego dnia kometa Elenin, Ziemia, Merkury i Wenus ustawią się dokładnie w jednej linii. Tak niezwykły „zbieg okoliczności” podpowiada, że kometa Elenin nie jest zwykłą kometą a jeśli nawet nią jest, to została specjalnie stworzona aby stać się częścią ściśle określonej konfiguracji czasowo-przestrzennej. Wg. Richarda C Hoaglanda jej parametry zostały zaprojektowane po to aby dokonał się jakiś dziwny rytuał. Wszystko wskazuje na to, że kometa Elenin nie jest obiektem naturalnym, bo prawdopodobieństwo wystąpienia wszystkich związanych z jej trajektorią faktów jest naprawdę niewielkie i z pewnością dotyczy czegoś niezwykle ważnego o czym na razie nie mamy pojęcia.

http://nowaatlantyda.com/2011/07/05/kometa-elenin-cz-1/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ChufuLove
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipiec 06, 2011, 18:16:10 »

Witam wszystkich serdecznie

coś na temat daty 11 11 11 i nie tylko

http://salontajemnic.wordpress.com/2011/07/03/gwiezdne-wrota-11-11-11/

http://salontajemnic.wordpress.com/2011/07/01/bogowie-na-sprzedaz/

Tutaj o osobach, które Projekt Cheops za wszelką cenę chce pozyskać

i sen o faraonie Chufu

http://salontajemnic.wordpress.com/2011/06/27/chufu-story/

Zamieszczam, bo może te informacje jakoś połączą się z innymi?

Pozdrawiam

========================================

Nie wszedł link o Autorim, Wilcocku i Nassimie, to raz jeszcze wklejam

http://salontajemnic.wordpress.com/2011/07/02/autori-david-wilcock-nassim-haramein-w-projekcie-cheops/

i raz jeszcze pozdrawiam

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2011, 18:26:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Lipiec 06, 2011, 18:33:16 »

dzięki ChufuLove, wybrałem jeden fragment- warty zastanowienia..

Cytuj
Może w istocie Projektowi Cheops na TYM zależy? Bo niby czemu ENKI/SAMUEL który z Nibiru pochodzi miałby chronić Ziemian przed tą planetą, skoro jest z nią głęboko związany?

Natomiast co do pozyskiwania tej czy innej znanej postaci do Projektu Cheops, to oprócz tego, że „potrzebni są do roboty magicy-elektrycy od zaraz”, którzy zainstalują to, czy podłączą tamto, nie wydaje się wam że chodzi o coś innego? Czego mogą potrzebować istoty z tzw. „wyższych wymiarów” (4-tej, 5-tej gestości) czego sami nie mają czy nie mogą zrobić? Czy tylko tego, żeby rozlokować pewne przedmioty/urządzenia fizycznie, bo tego nie mogą zrobić, oraz żeby ludzie ustawili się w kółeczko i chwycili się za ręce i coś tam zamruczeli..? Myślę, że chodzi o WOLNĄ WOLĘ człowieka. To jedyna rzecz jakiej wszystkie te istoty z „wyższych wymiarów” nie mają, a POTRZEBUJĄ, aby przeforsować swoje plany odnośnie Ziemi i jej mieszkańców. Przed radą galaktyczną, logosem czy kim tam jeszcze muszą wykazać się, że ONI, czyli ludzie na Ziemi, ZGODZILI SIĘ na to czy na tamto, bo nie mogą zrobić nic wbrew WOLNEJ WOLI, która jest jednym z podstawowych założeń funkcjonowania w tej części wszechświata.

Być może dlatego wybierają postacie znane, które cieszą się popularnością w szerszych kręgach ziemskiego społeczeństwa. Wówczas, gdyby np. panowie Enki czy Samuel czy jeszcze kto, chcieli przeprowadzić tę lub inną operację z udziałem Ziemi i/lub jej mieszkańców, to mają większą szansę że „zatrudniając” magików-elektryków cieszących się uznaniem sporej części ludzkości zyskają jednocześnie jej poparcie. W takim przypadku można domniemać, że poszukają do Projektu Cheops jeszcze kogoś kto reprezentowałby np. główne religie, choćby katolicką.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ChufuLove
Gość
« Odpowiedz #40 : Lipiec 07, 2011, 10:36:36 »

Songo 1970
Tak, warto się zastanowić nad tym dlaczego akurat te osoby stara się pozyskać Samuel, np. Autoriego, bo nie wiem czy on jest akurat aż tak znany, ale Samuelowi na nim zależy szczególnie, nie daje na niego zastępstwa. Autori sam siebie uważa za wcielenie Echnatona.

Pytanie: dlaczego Autori jest aż tak ważną postacią, dlaczego tak niezbędną podczas tej ceremonii???

Kiara wspomniała coś o "śpiącym proroku", a tak się składa, że kolejna osoba, którą bardzo chce pozyskać Samuel to David Wilcock uważający się za współczesne wcielenie Cayce'go. Co masz właściwie na myśli Kiaro pisząc, że "śpiący prorok" chciał dokonać jakiegoś wkodowania w przeszłości?

p.s Dziękuję Darku:)
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #41 : Lipiec 07, 2011, 10:43:22 »

Jeśli chodzi o Autoriego, to podejrzewam, że ma to związek z fioletowym płomieniem, który Kiara zgasiła, a który on reaktywuje.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 10:44:43 wysłane przez ptak » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Lipiec 07, 2011, 11:00:47 »

Songo 1970
Tak, warto się zastanowić nad tym dlaczego akurat te osoby stara się pozyskać Samuel, np. Autoriego, bo nie wiem czy on jest akurat aż tak znany, ale Samuelowi na nim zależy szczególnie, nie daje na niego zastępstwa. Autori sam siebie uważa za wcielenie Echnatona.

Pytanie: dlaczego Autori jest aż tak ważną postacią, dlaczego tak niezbędną podczas tej ceremonii???

Kiara wspomniała coś o "śpiącym proroku", a tak się składa, że kolejna osoba, którą bardzo chce pozyskać Samuel to David Wilcock uważający się za współczesne wcielenie Cayce'go. Co masz właściwie na myśli Kiaro pisząc, że "śpiący prorok" chciał dokonać jakiegoś wkodowania w przeszłości?

p.s Dziękuję Darku:)

ta garstka ludzi i tak nie jest w stanie pociągnąć za sobą rzeszy wyznawców, i to mnie zastanawia,-
po co aż takie usilne starania, skoro jak w tym cytowanym wyżej fragmencie pisze o WOLNEJ WOLI- to jest coś czego żadna istota/energia nie może zewnętrznie zmienić w innej świadomej istocie- więc toczy się ostatnia wojna,-
wojna o świdomości ludzkie- tak by je nakłonić obojętnie jakimi sztuczkami do dobrowolnego niewolnictwa wobec tych istot, bowiem inaczej nie da się tego zrobić.
Niemniej jednak świadomość tego faktu pozwala na swobodny wybór- jak ma wyglądać nasza przyszłość.

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #43 : Lipiec 07, 2011, 11:28:41 »

"Śpiący prorok już kiedyś robił takom ceremonię z otaczaniem piramidy Cheopsa kordonem ludzi i staraniem się jej uruchomić ponownie jako energetyczny zasilacz.
Nie wyszło wówczas. Wspomniała o tym w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi P.L.Ł. poszukaj na jej forum informacji.

Nie wiem kim jest i kim był David Wilcock , tej postaci nie znam.

Natomiast Autori poznałam osobiście , byłam raz na jego warsztatach , wiem co i jak robi i jakom trudność w tym co robił spowodowała mu moja obecność. Nie będę tego wartościować , bowiem są różne relacje ze spotkań z nim a musiała bym wkroczyć na osobiste pole , czego nie zrobię.
Mogę tylko powiedzieć to co On sam mówił na swoich spotkaniach o sobie.
Otóż po tym wypadku , który go spotkał przeszedł dzielnie bardzo trudny okres swojego życia , ale użyczył swojego ciała fizycznego pewnemu pasażerowi o imieniu Ajan.

Od tej pory większość jego decyzji życiowych podporządkowana jest woli Ajana , sam to mówił ponieważ zaskakują go "jego wybory jako człowieka" , który obecnie wybiera rzeczy  których wie ze nie lubił.

Czy jest wcieleniem Echnaton? Z tego co ja wiem to nie , rozmawialiśmy na ten temat wiele godzin.
Wymieniliśmy wiedzę , która nie jest ogólnie znana ludziom , jednak obydwoje ją posiadamy. Co do poruszanych tematów jesteśmy zgodni w 100%. ECHNA - ton to kobieta , władczyni dźwięku tonu , to nie był mężczyzna , zwyczajnie jest to imię ( jedno z imion) Nefertiti , bowiem ona została faraonem.

Zapłaciła za to okrutnym losem zgotowanym jej przez najbliższych , była to wielka tragedia , wiedzę tą posiada Autori , ale..... nie wiem czy nadal uważa się za Echna -ton.?
Nie mniej jednak jego stary przyjaciel z branży ( Phil Gruber) również twierdził iż Autori nie był Echna - ton , chociaż żył w tych czasach i był bliską osobą tej kobiecie.
To tyle.

A jaki ma to związek ze współczesnościom? Autori organizował warsztaty w Egipcie ( nie wiem czy teraz też to robi?) bowiem nie interesuje się jego sprawami.

Zawoził grupy  do Egiptu w jedno miejsce w jednej ze świątyń i podłączał   do sieci enegoinformacyjnej , mówił o tym połączeniu uczestnikom , nie jestem pewna czy dokładnie sam wiedział co to znaczy. Jednak na warsztatach w Polsce też to robił.
Zatem bardzo ważna osoba dostarczająca kolejne osoby zasilające  sieć , bezpośrednio z nim mają połączenie wszyscy jego słuchacze a on może być łączem między nimi a punktem z którym będzie połączony. Energia popłynie od wszystkich , którzy są z nim jeszcze w jakiś sposób połączeni.

Wszystko OK ! jak ludzie świadomie wyrażą na to zgodę , a bardzo nie fajnie gdy  czynione jest to podstępnie poza ich świadomością.

Jednak zawsze chodzi o to samo , o energię!


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 12:45:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #44 : Lipiec 07, 2011, 11:55:29 »

Zastanawia mnie, jak  to jest możliwe podłączyć sieć poza świadomością tych, których się podłącza.
Czy nie przeczy to idei wolnej woli, która musi być respektowana?

Czyżby ludzie z „sieci” udzielili wcześniej mistrzowi karte blanche na wszelkie posunięcia?
Tym samym cedując swoją wolną wolę na jednego dysponenta?

Wątpię, by tak było.
Zatem mistrz nie może dysponować siecią, bez zapytania każdego z jej członków. 
To tak na zdrowy rozum.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 12:15:02 wysłane przez ptak » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Lipiec 07, 2011, 12:12:43 »

.."wampiryzm" energetyczny- to chyba nic nowego, ale o tym nie uczą w szkołach, no ale na masową skalę ten numer nie przejdzie.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ChufuLove
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 07, 2011, 17:00:06 »

Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za interesujące odpowiedzi. Ciekawe, że w dyskusji o ceremonii pojawił się wątek  "fioletowego płomienia", poza tym muszę różne sprawy na spokojnie przemyśleć, bo sporo tego, naprawdę sporo. Pozdrawiam Was serdecznie:)
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #47 : Lipiec 08, 2011, 19:48:34 »

Cytat: songo
... Zgodnie z kalendarzem Azteków, ludu, który zamieszkiwał Amerykę Środkową, 24 grudnia 2011 roku nastąpi kres epoki Nahui Olin (Słońce Trzęsień Ziemi). ...

Tylko troszkę daty Ci się pomerdliły. Duży uśmiech Mrugnięcie

Daty datami - ale z tego olina tak lekką rączką bym nie rezygnował.
Tam zaraz zę na h..
U nas już jeden Olin się pojawił.
I co było ? Jatka w Sejmie. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 19:48:49 wysłane przez komandos040 » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Lipiec 08, 2011, 20:05:21 »

agent "Olin"- w służbie jej królewskiej mości Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #49 : Lipiec 08, 2011, 20:59:32 »

Na forum przeczytałem posty - informacje z których wynika, że jest organizowana konkurencyjna impreza - star tydzień później.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chatka telenovelas mexicanas xbustyx ania2018