Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 17:48:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: ZAHI HAWASS :)  (Przeczytany 1005 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nagumulululi
Gość
« : Listopad 24, 2009, 17:37:01 »



Cytat: wikipedia
Zahi Hawass (arab. زاهي حواس, ur. 28 maja 1947 w Damietcie) – jeden z czołowych egiptologów na świecie, sekretarz generalny Najwyższej Rady Starożytności przy egipskim Ministerstwie Kultury, zdobył międzynarodową sławę także poza środowiskiem archeologów dzięki częstym występom w telewizyjnych programach popularnonaukowych kanału Discovery Civilisation poświęconych cywilizacji staroegipskiej. Prowadzi działania na rzecz zwrócenia Egiptowi przechowywanych w muzeach całego świata staroegipskich zabytków.

tyle wikipedia, a teraz ja, ten pan jest odpowiedzialny również za wydawanie a raczej nie wydawanie zezwoleń na kopanie w Egipcie przez PCH

odkryłem dzisiaj coś ciekawego, widać, że Samuel miał rację, że DA SIĘ tego pana na swoją stronę (jaką?!) przeciągnąć

przełożyłem sobie tego pana na cyferki i o to co mi wyszło, są dwa bieguny, pozytywny i negatywny w sensie ogólnym, ZAHI HAWASS

ZHI HWS = 93

liczba 93 to najważniejsza z liczb w Thelemie Aleistera Crowleya, która to NOTA BENE powstała w pewnym sensie w Egipcie w 1904 roku w Kairze, gdzie miał miejsce przekaz Księgi Prawa, w tym samym przekazie również przekazano na ziemię liczbę 718! Jednak liczba 93 jest kluczowa z powodu jej gematrycznej zależności, otóż dwa szczególne słowa sumują się w grece do 93 - THELEMA (Wola) oraz AGAPE (Miłość) i stąd MIŁOŚĆ PODŁUG WOLI

ale zapis ZAHI HAWASS sumuje się do 156, jest to liczba BABALON - Wielkiej Nierządnicy, Partnerki Bestii 666, która ją ujeżdżą jak zapisano w Apokalipsie...

ciekawostka w każdym bądź razie, pytanie brzmi - KTÓRY aspekt u pana Hawassa będzie silniejszy....

KAPŁAN 718'


Odkrycie ameryki?
http://en.wikipedia.org/wiki/Aiwass
Crowley, being the Qabalist that he was, labored to discover Aiwass's number within the system of gematria. Initially he believed that it was 78: "I had decided on AIVAS = 78, the number of Mezla, the influence from the highest unity, and therefore suitable enough as the title of a messenger from Him." [7] After receiving a letter from a stranger, the typographer Samuel A. Jacob, whose Hebrew name was SHMUEL Bar AIWAZ bie YACKOU de SHERABAD, Crowley asked the Hebrew spelling of AIWAZ; to Crowley's great delight it was OIVZ, which equated to 93, the number of Thelema itself. Crowley remained perplexed, though, since the spelling of the name in AL was "Aiwass" not "AIVAS", which does not add up to 93. However, when Crowley decided to use the Greek Qabalah, he discovered that ...
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.019 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mojeprzysmaki gom skuterpolska blanciormt2forum ar-pl