Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 14, 2024, 22:56:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lilith ->> "dyskusje okultystyczne"  (Przeczytany 34959 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mr_Azathoth
Gość
« : Luty 22, 2009, 23:18:17 »

Hell-o;]

Satanael i Lilith -> Czy oni stworzyli pokolenie Kainowe? Czy Kain byl ich synem, od poczatku znienawidzony przez Absolut. Czy byl synem Satana i Ewy.
Moze ktos ma pomysl dlaczego Lilith zostala prawie calkowicie wykreslona z binlii? I czemu mowi se iz Ewa byla 1 kobieta na ziemi a nie wspomina sie nawet iz Ewy byly dwie a pierwsza byla Lilith.
Wojna cherubinow i zazdrosc o czlowieka ktory ma wolna wole, ale jak ja moze miec skoro nie moze wybrac miedezy dobrem a zlem gdyz Absolut nie pozwolil zblizac sie do drzewa poznania, Ludzie byli wiec tylko marionetkami w oczach pysznego boga, ktory nawet nie wiedzial iz jablko zostalo zerwane, doniesli mu o tym aniolowie.

2 księga Samuela 24,1: „Jeszcze raz pan zapłonął gniewem przeciw Izraelitom . Pobudził przeciw nim Dawida słowami: idź i policz Izraela i Judę.” 1 księga Kronik 21,1: „Powstał Szatan przeciwko Izraelowi i pobudził Dawida, żeby policzył Izraela.”

Rozdwojenie jaźni? Ta sama postać? Zamiana określników?

„Temu, kto szuka boga, nie wolno tych poszukiwań zaprzestać, dopóki go nie odnajdzie. A gdy odnajdzie, ogarnie go pomieszanie, a gdy będzie zmieszany, zdziwi się.”
Wiec kto jest Satanem,Bogiem,Absolutem - kto jest dobry a kto jest zly.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 21:43:16 wysłane przez mr_Azathoth » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2009, 23:24:11 »

A czy ktoś jest dobry albo zły? Czy czasami Bóg, Szatan, nie są dwoma częściami Yin-Yang? Czy nie są dwoma aspektami tego samego Absolutu, które człowiek rozdzielił, by prośćiej mu było zrozumieć świat?
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2009, 23:27:58 »

No ale z tego co czytamy w biblii to bog zabija, morduje a Satan ten ktory niesie swiatlo.. Wiec kto jest kto ;]
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 23, 2009, 00:22:05 »

Synem Lilith i Adama, lub wg innej wersji nie Adama lecz Samaela jest Asmodeusz, a nie Kain. Niektórzy rabini uważaja, że Asmodeusz został poczęty przez Tubal-Kaina i jego siostrę Naamę. Ogólnie rzecz biorąc jest to kwestia nie do rozstrzygnięcia.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 00:24:21 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 23, 2009, 01:45:04 »

ogólnie rzecz biorąc biblia to ZBIÓR BZDUR i poza KSIĘGĄ GENESIS i APOKALIPSĄ sensu tam się nie odnajdzie Uśmiech

Azathoth - dobra droga, ja też tak samo zaczynałem 9 lat temu, od ciemności do światła to jest moja droga - teraz już jestem w świetle ale ciemność mnie wzmocniła bardzo, wiesz Ford, DR, Necronomicon, Grant i tym podobne sprawy, wszystko mam już za sobą Uśmiech

ta droga naprawdę prowadzi do światła!!!

9 lat miałem takie motto magiczne i się sprawdziło całkowicie "W NAJGŁĘBSZEJ CIEMNOŚCI JEST UKRYTE NAJWYŻSZE ŚWIATŁO!"

Kapłan 718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 23, 2009, 09:29:40 »

Jak zwykle. Co mozesz powiedzieć na poparcie swojego jaśnie oświeconego hasła?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 23, 2009, 10:28:35 »

że działa i JA jestem tego dobrym przykładem ale nie mam zamiaru o tym opowiadać bo to doświadczenie osobiste!

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 23, 2009, 10:36:13 »

Haha. Doiświadczenie osobiste, dobre sobie. Jak nie masz nic na poparcie to po prostu nie rzucaj słów na wiatr.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 23, 2009, 11:09:48 »

człowieku o czym Ty mówisz?! jakie poparcie!!! okultyzm to nie sfera dowodów - ale dośwadczeń, to czysta  magia, sceptycy zawsze już pozostaną sceptykami i nie rzucam słów na wiatr!!!

718'
Zapisane
Petras
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 23, 2009, 11:22:51 »

Bardzo przepraszam ale niesmiało pozwole sobie zadac pytanie:
Cytuj
No ale z tego co czytamy w biblii
Doszukałem, się informacji o ponad 3000 różnych bibli pisanych było w różnym czasie więc o której bibli dokładnie mówa, aha i dlaczego ta ma byc lepsza [bardziej wiarygodna] od innych?
Jeżeli juz ktoś powołuje sie na biblię traktuję go jako specjaliste w tej dziedzinie stąd moje nieśmiałe pytanie.
Jeżeli bym jeszcze mogł usłyszeć pytanie dlaczego bibli była wielokrotnie poprawiana ,,ulepszania" to bym był wdzięczny bo mam duże braki w tej dziedzinie, a spotykając znawców warto wynieść korzyść z takiego spotkania  (czyt pogłebić swoją wiedzę)
pozdrawiam i z góry dziękuje za odp
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 11:24:11 wysłane przez Petras » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 23, 2009, 12:24:51 »

Wiem ale nie powiem...
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 23, 2009, 17:18:49 »

człowieku o czym Ty mówisz?! jakie poparcie!!! okultyzm to nie sfera dowodów - ale dośwadczeń, to czysta  magia, sceptycy zawsze już pozostaną sceptykami i nie rzucam słów na wiatr!!!

718'
Człowieku. Jaki okultyzm? Tekst poproszę. Cytat zaprzeczający cokolwiek. Takie sranie w banie to sobie w piaskownicy uprawiaj. Ja będę następnym razem usuwał za offtop.
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 23, 2009, 22:32:10 »

Azathoth - dobra droga, ja też tak samo zaczynałem 9 lat temu, od ciemności do światła to jest moja droga.
Kapłan 718'
Dokladnie wiem oco Ci chodzi, moje motto tez mam juz dlugo, a necronomicony itp tez mam juz za soba.....
Ale dalej nie wiem co z ta Lilith, co z innymi Succubami w naszym obenym zyciu, mialem mozliwosc spotkac sie z kilkoma dziwne uczucie.
Niestety nie poznaja tego ludzie 'robaki' uzywajace tylko 5 podstawowych zmyslow.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 23, 2009, 22:34:31 »

O wielcy wtajemniczeni niech boska moc Sowy spłynie na was tak.

Jak tam rytuały?

PS: Wypraszam sobie nazywanie ludzi robakami.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 23, 2009, 22:49:09 »

Tia, necronomicon. Hahaha. Jak czytacie "władcę pierścieni" to też wierzycie w każde słowo?
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 23, 2009, 23:12:34 »

Napisalem ze necronomicon i inne bajki H.P.Lovecrafta mam juz daleko za soba. A ludzie sa 'robakami' pelzakami ktore widza tylko 2 wymiary, moga sie rozejrzec w prawo w lewo spojrzec w gore lub na dil. Nie potrafia uzyc zmyslow jak napisalem innych niz podstawowe. Oczywiscie nie wszyscy. Sa ludzie 'wrazliwi' ktorzy posiadaja mozliwosc zobaczenia co nie widzialne i uslyszenia co nie slyszalne. ;] Macie oczy a nie widzicie - znajomo brzmi?

Mora rytualy? Nie wiem o czym mowisz ;]
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 23, 2009, 23:45:26 »

Azathoth oni nie byli w mieście KADATH i nie wiedzą co to znaczy LODOWA OTCHŁAŃ i nie polecam w sumie!!!!

a z tymi robakami, hmm, ja bym nazwał to syntetyczne dusze - czyli nie świadomi ludzie, którzy biorą światło żarówki za blask iluminacji...

a "Pełzający Chaos" poznałeś???

Kapłan 718'
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #17 : Luty 23, 2009, 23:51:42 »

pełzający chaos -> Nyarlathotep. ;]

robaki czy sysntetyczne dusze chodzi o to samo. Slepi.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 24, 2009, 16:20:17 »

no wlasnie - ślepi potrzebują ŚWIATŁA żeby otworzyć oczy a nie CIEMNOŚCI - pamiętaj o tym Azathoth  Zły

P.S. posiadasz NECRONOMICON wydawncitwa FOX? pytam, bo tam jest takie zdanie NA KOŃCU SAMYM - "książkę tą napisał szalony arab, gdy doszedłeś do tego miejsca NORMALNY JUŻ NIE BĘDZIESZ NIGDY!"

przeczytałem całą, również praktycznie  Duży uśmiech

Kapłan 718'
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 24, 2009, 21:03:42 »

Dobra koniec OT ;]

Powiedzcie mi cos o imionach, czy esli sa nadawane, osoba identyfikuje sie z imiennikiem? W sensie czy bezpieczne jest nazwanie kogos np. Lilith. Baphometh itp.

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 24, 2009, 21:14:02 »

tak jeśli się w stu procentach z tym identifkujesz - jak byłem oddany ciemności to nosiłem imię NOX i to mocno na mnie podziałało - stało się mną a ma być na odwrót, myślę, że używanie imion bytów starszych niż czas - vide LILITH jest złym pomysłem - chyba, że się naprawdę oddasz ciemności, ale Lucyfer jest już ciekawsze bo dąży się do światła - celu kazdej WŁAŚCIWEJ ścieżki...

wzywałem LILITH w kilku formach, na początku dostawałem zawsze kolokwialnie mówiąc "po jajach" czyli czakra seksualna ale ostatnim razem już dostałem po głowie czyli czakra korony i widzę więc dwa aspekty LILITH - przeżyłem to i pisze o własnych doświadczeniach a nie czyiś z książek - pierwszy aspekt to nierządnica, dziwka i tym podobne - to jest poziom najniższy ale jest też wyższy - ta, która naucza wiedzy "sprzed stworzenia" - LILITH stała się moją patronką na ścieżce ciemności a LUCYFER patronem - oboje doprowadzili mnie do Światła!!!

Kapłan 718'
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 24, 2009, 21:22:37 »

HEh ja spotkania z sukkubami wspominam.. ciekawie ;]
Jakos nie zamierzam wzywac ani Lilith ani Lucyfera. ;]
Jeszcze naladuja moj pentagram zla energia Język
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 24, 2009, 21:32:10 »

Hell-o;]


Witaj na naszym forum.
Mam małą prośbę. Czy mógłbyś w temacie umieścić wskaźnik np. "dyskusje okultystyczne". Dla mnie to fajne tematy, ale jest tu wielu takich, którzy zaglądając na tę stronę, natychmiast wszystko i wszystkich okrzykną ... . No więc aby tu nie zaglądali będzie to dobrą barierą.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 24, 2009, 21:37:18 »

Dariusz - z jednej strony racja - Azathoth -dodaj to do tematu faktycznie ale z drugiej to już całe forum jest OKULTYSTYCZNE Uśmiech

tyle, że w tym temacie - faktycznie, może lepiej niech ludzie będą ostrzeżeni - bo ja to mam już za sobą a wielu może zaszkodzić!!!

IA AZATHOTH  Zły

718'
Zapisane
mr_Azathoth
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 24, 2009, 21:46:31 »

Jak myslicie czy Lilith zbuntowala ie dlatego iz chciala byc podobna do swojego przyjaciela Satanaela? ;]
Niechciala byc zdominowana - a teraz wiekszosc kobiet lubi dominacje ;]
I co sie stalo z Ewa pierwsza i druga ;] Zostaly zabite? Wyzucone z raju?
I gdzie podziala sie Lilith gdy odeszla z raju, rodzac swoje dzieci i zabijajac dzieci Adama.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

khaleesi facetzjajami krolestwosurmenii cloudwind nocneigraszki