Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 23:31:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepowiednia Nostradamusa o Planecie X/Nibiru  (Przeczytany 56727 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JACK
Gość
« Odpowiedz #50 : Czerwiec 12, 2010, 18:37:08 »

To zależy od odległości przelotu. Miałem na myśli niezwykle bliski przelot. Np w odległości 100 000 km
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #51 : Czerwiec 12, 2010, 22:48:06 »

takie założenie nie umniejsza rozmiaru bzdury - aby przeleciała w takiej odległości [planeta której pomimo deklaracji nie potrafisz podać linków do zdjęć] musi wcześniej się zbliżać i następnie oddalać - nie ma możliwość aby się teleportowała, więc skutki będą narastać stopniowo, a nie nagle pojawią się jednego dnia.
No ale już większe bajki czytałem w Twoich postach...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #52 : Czerwiec 13, 2010, 10:44:06 »

W mojej bajce  Nibiru , to ogromny "balon" materii słonecznej ( czy mógłby wyglądać jak czerwona planeta ?) wyrzucony ze Słońca. Takie "cóś" mogłoby poruszać się bardzo szybko. Księżyc zaś, to tarcza ochronna - bliźniak o dwóch twarzach. Pasuje to do bajek sumeryjskich.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwiec 13, 2010, 17:44:56 »

Ja już taki "Nibiru" widziałem na lotnisku Szczecin-Dąbie, a nazywał się Allegro. Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #54 : Czerwiec 14, 2010, 05:09:05 »

"Pasuje to do bajek sumeryjskich"
Przy bardzo dużej wyobraźni tak.
Sumerowie pisali o mieszkańcach Nibiru, królach związanych z tą kulą, problemach z jej osłoną, o hodowli zwierząt, o naukowcach z Nibiru itd..
To nie była bańka energii czy materii słonecznej .


"więc skutki będą narastać stopniowo, a nie nagle pojawią się jednego dnia"
 dokładnie to Arturze  jest opisane w tym filmie z początku wątku o zmianie osi obrotu.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5210.0

Czyli:
Wielodniowe (do 4 miesięcy) zmiany prędkości obrotowej ,  odchylania osi itd., potem zatrzymanie obrotu,
 a następnie:
godzina właściwej katastrofy z ponownym rozkręceniem Ziemii wokół nowej osi.
Czyli inaczej godzina przejścia  Nibiru.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2010, 06:24:23 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #55 : Czerwiec 15, 2010, 09:16:51 »

Gdyby Nibiru przezszła tak blisko jak zakładasz - około 100 tys km [to 4 krotnie bliżej niż księżyc] to po prostu rozerwałany Ziemię. Dodatkowo spowodowałaby niesłychane anomalie/katastrofy innych planet - ukłąd słoneczny nie byłby juz taki sam. Tłumaczyłam również, że w przypadku przejść tak ogromnego obiektu nie możemy mówić o tym aby nagłe nasilenie nastąpiło w ciągu pojedynczych godzin czy dni... - no chyba, że mówimy o rozerwaniu...
Proszę, pomyślcie, skonsultujcie się z osobami znajacymi nieco fizyki zamiast ośmnieszać się takimi teoriami... 
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #56 : Czerwiec 15, 2010, 09:18:59 »

Cytuj
Tłumaczyłam również

Artek zmieniłeś płeć?  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #57 : Czerwiec 15, 2010, 09:47:39 »

"no chyba, że mówimy o rozerwaniu... "
Płyty tektoniczne mają ulec rozerwaniu, w szczególności w rejonie tzw. Ryftu Atlantyckiego

Grzbiet Atlantycki nosi już zresztą ślady takich cyklicznych rozerwań w przeszłości.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #58 : Czerwiec 15, 2010, 14:33:44 »

Rozerwaniu planety...

Wiki, nie Uśmiech
i nie będę czarował - mężczyznom jest łatwiej...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Czerwiec 15, 2010, 20:52:30 »

>Jack<, za:

Cytat: regulamin
- założenie popularnego na forum tematu (min. 50 odpowiedzi). Użytkownik o tym fakcie powinien
   poinformować administratora poprzez Prywatną Wiadomość. W jej treści uwzględnić tytuł wątku
   oraz ilość udzielonych w nim odpowiedzi. Jeden temat pow. 50 postów jest równoważny z
   przyznaniem +3pf.

+3pf

Gratuluję >Jack<, to już drugi, przez Ciebie utworzony wątek, który stał się popularny.  Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #60 : Czerwiec 15, 2010, 21:23:02 »

Gratuluję również, Jack...
Z przepowiedniami bywa tak, że nie jest to jedyny scenariusz w czasie i przestrzeni, tym bardziej, że w rozgrywanych wydarzeniach biorą udział skonsolidowane siły ziemskie, kosmiczne i między-wymiarowe.
Gdyby człowiek składał się tylko z fizycznego ciała i umysłu kierującego ciałem. te przepowiednie miałyby statyczny charakter. Jednak w przypadku ziemi i człowieka, przepowiednie stwarzają przyczynek do włączania się powyżej wymienionych sił, by respektując wolną wolę istot ludzkich zmienić lub chociażby złagodzić skutki przewidzianych zdarzeń.
Dlaczego kosmiczne i duchowe siły mieszają się w poczynania człowieka? Ponieważ znany jest wynik z przyszłości- kim będzie istota ludzka na ziemi, jak zrozumie swoją potęgę i moc.  one są potrzebne, by
w imię Jedności pomóc gatunkowi ludzkiemu ewoluować w najmniej bolesny sposób, respektując Wolę Pierwszego Źródła. Czy gatunek może obyć się bez pomocy? Pewnie może. Ale Ci, którym drogi jest nasz rozwój z planetarnego zwierzęcia do  między-wymiarowej, odpowiedzialnej rasy mają motywację pomocy zakodowaną w swojej świadomości, która jest z nami połączona.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #61 : Czerwiec 15, 2010, 21:29:20 »

uffff... trudna jest Twa mowa, któż jest w stanie jej słuchać...

Wyśmiewacie Biblię, a to właśnie w niej są proroctwa które się wypełniły i żadne siły międzygalaktyczne, międzygwiezdne nie były w stanie podskoczyć i zamącić...
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #62 : Czerwiec 15, 2010, 21:51:25 »

Ja Biblii i jej proroctw bynajmniej nie wyśmiewam. Wprost przeciwnie - uważam, że jest relacją autentycznych wydarzeń, choć znana nam dziś wersja tego wiekopomnego dzieła wydaje się znacznie odbiegać od oryginału. Jednak nie wykluczałbym ingerencji pozaziemskich bytów w historie tam opisane. Do najbardziej spektakularnych przypadków należy pewnie pojazd widziany przez proroka Ezechiela (ciekawe rozwiązanie kół!), czy drabina Jakuba (prowadząca, jak uważaja niektórzy badacze, do pojazdu międzygwiezdnego). Ciekawa też jest historia Henocha i wiele innych przypowieści, choćby związanych z arką Noego.

A już najbardziej szokujące są informacje o latach życia pierwszych patriarchów, sięgających wiele setek lat, z Matuzalemem na czele. Ciekawie wyjaśnia to Zecharia Sitchin - dla mnie absolutny guru wiedzy o czasach najstarszych.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #63 : Czerwiec 16, 2010, 05:36:31 »

Może east ma rację z tym słońcem...
http://wolnemedia.net/?p=22282



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Czerwiec 16, 2010, 05:48:13 »

Może east ma rację z tym słońcem...
http://wolnemedia.net/?p=22282



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

skoro sami naukowcy to przewidują to wypada tylko w miarę możliwości przygotować się na życie bez prądu..Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 05:48:40 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Trel
Gość
« Odpowiedz #65 : Czerwiec 16, 2010, 09:08:37 »

Tak sobie to wszystko czytam i przyznam troche ze sie usmialem.Sa pewne ciekawe fakty,ktore daja do myslenia ale wiekszosc tej poswiaty domysłow emanuje brakiem informacji.Zaczne od tego co naistotnijsze czyli od proroctwa.

Kazden kto zaglebil sie troche bardziej w interpretacji proroctw powinien wiedziec ze prawie kazden,ktorego proroctwa przynajmniej niektore sie sprawdziły mówil.
,,Proroctwo przenosi w czasie obecny stan rzeczy i wszystko co nastapi w przyszłosci odnosi sie do obecnych zalorzen w ktorych proroctwo jest spisane''Oznacza to ze ktos np jezdzi samochodem jak wariat i tarocista mowi mu ze jezeli tego nie zmieni to zginie.Jezeli jednak ktos to zmieni wcale proroctwo nie musi sie sprawdzic.Slynne przepowiednie Henoha rowniez juz w pierwszych slowach tej osoby o tym wieszczuja.Przepowiednie Sybilli takze.Dlatego nie mozna zakladac ze kazde z proroctw sie sprawdzi.Oczywiscie prawdopodobienstwo niezmiennego stanu rzeczy przy ludzkiej naturze jest bardzo duze,ale pamietajmy ze od niepamietnych czasow juz krolowie i samo klerostwo kozystało z tych dziwnych objawien przyszlosci i manipulowało rzeczywistoscia tak by pewne rzeczy nie miały miejsca.Przyklad z naszego zycia to zamach na JPII o ktorym wiedzialy nie tylko media i sam kler.Wedlug przepowiedni JPII mial zginac w zamachu a jak sie okazalo zamach był,ale JPII przezył.Mozna by tak rozmawiac o tych dziwnych i tajemniczych faktach bardzo dlugo.Pamietac jednak nalezy ze skoro przeszlosc i towarzyszace temu okolicznoisci wielokrotnie udowodniły ze to co napisałem moze byc prawda nalezy wziasc to powaznie pod rozmyslenie.A gdy dodac ze ludzie gloszacy te proroctwa oraz ci zyjacy dzis w postaci tarocistow czy wrozbitów uznanych za w miare wiarygodnych równiez o tym mówia to czyni sie z tego bardzo istotny fakt w naszej dyskusji.


Przedstawiacie pewna historie galaktycznej wizji jednego człowieka w oparciu o krazace informacje na temat ksiezyca.Zanim przejde do samego ksiezyca pragnołbym nieco zatrzymac sie na tej galaktycznej wizji.Drodzy panstwo nie ma na ziemi zadnych zródel i nigdy nie było z ktorych mozna by wyssac chodzby szczepy zawartych w tej wizji informacji.Nawet gdyby załorzyc ze autor znalazł kilka punktów zaczepienia i pozlepiaj sobie całosc w ciekawą historyjke to juz to swteirdzenie bardzo nikle stawia to dzieło w obliczy pojecia faktu czy prawdy.Jak wspomniałem powyzej nie ma na ziemi zadnych zrodel z ktorych mozna by wzisc sobie nawet punkty zaczepienia o naszej galaktyce.Jedynym i tak naprawde najbardziej wiarygodnym jest Epos sumeryjski,na ktorym nasz autor oparl wiekszosc swojej fascynujacej opowiesci.Nie rozumiem wiec kompletnie jak mozecie dyskutowac o tej historii rodem SF,ktora nie ma kompletnie zadnych faktow w sobie.

W necie krazy wiele historii o tej organizacji galaktycznej oraz o rasach obcych.Wiekszosc z nich pochodzi z chealingów telepatycznych ,chodz i sa takie zrodła ktore powoluja sie na kontakty z obcymi i przekazaniem tych informacji poprzez te kontakty.Nawet jezeli zalozyc by ze jest w tym czastka prawdy to znajac ludzkie zachowania przynajmniej 90% tej prawdy przeksztalciła sie w stek bzdury.Moze to i przykre ale idac tropem nawet najwiekszego poszukiwacza w stosie smieci nie mozemy uznac zadnych z tych informacji za fakt a juz na pewno nie nalezy sklejac sobie opowiesci ze strzepow dopasowan liczac na slepy traf prawdy.Tez lubie czasem pokombinowac i poszukac ,ale sa granice.By moc chodzby wysnuc strzepek treorii czy pogladu potrzeba przynajmniej kilku faktow,bez nich nie ma nawet co tu ukladac.Uwazam ze w tym temacie takich niestety nie ma i nigdy nie było.


Ksiezyc o ktorym piszecie to bardzo ciekawe zagadnienie.Przynajmniej tutaj mamy jeden ciekawy fakt.Od bardzo dawna mowi sie o tym ze na drugiej jego stronie znajduje sie baza obcych i tak samo na marsie.Niby mozna by to wysnuc z palca ,ale sa pewne ciekawe fakty.Jak wiecie rozwuj sieci telekomunikacyjnej spowodował ze ogromne firmy medialne coraz czesciej dopuszczane sa do budowy satelit,a raczej modułow satelitarnych.Byly w necie pewne nagrania ktore szybko zniknely na ktorych moglismy zobaczyc co dzieje sie w kosmosie.Najslynniejsze to nagranie ze stacji Alfa przechwycone przez jednego z modułow pewnej satelity i nielegalnie rozkodowane i opublikowane na yt(dosc krotko niestety).Zdjecia teleskopowe robione przez amatorow tez niekiedy były dosc ciekawe.Na podstawie tych informacji ktore zadnymi faktami nie sa i moga byc rownie dobrze spreparowane jak wiekszosc ciekawosci w necie mozna wystosowac prosta teze,a moze to prawda?Coś.Za potwierdzeniem tych ciekawych tez moga swiadczyc fakty iz ludzie ktorzy je umieszczaja robia to z chwilowych kont,filmiki badz zdjecia sa conajwyzej minute dwie na yt i potem przekazywane droga uploadu i obraz zawarty na nich pochodzi tylko z kamer przemysłowych o zblizonych parametrach do autentycznych.A fakt ze taka kamera np na stacji Alfa kosztuje wiecej niz nasz zlomiasty Tupolew ze Smolenstka dosc istotnie daje do myslenia.Powtarzam ze nie mozna tu mowic o scislych faktach czy prawdzie,ale przynajmniej mozna porozmawiac majac pewne punkty zaczepienia.I o naszym ksiezycu to tyle bo reszta to stek bzdur.

Zdjecia z misji Apollo - Nigdy NASA nie udostepnila zdjec z misji Apollo polecam poszukania informacji z tamtych lat.
Zdjecia ksiezyca i kraterow - Teleskopy robia zdjecia za pomoca obrobki ,nie sa to prawdziwe zdjecia tylko obrobione i zanim trafily do opini publicznej na pewno dosc porzadnie.
Ksztalt kraterow i radioaktywnosc - Informacje o tym posiadamy dzieki tym samym ludzia ktorzy nieopublikowali nigdy zdjec z misji Apollo a Amstrong do dnia dzisiejszego na pytanie o swoim ladowaniu na ksiezycu tnie w gupa.

Zdjecia Amatorskie - problem w tym,ze przy obecnej dostepnej technice optycznej nie ma mozliwosci by amatorsko uchwycic pelny ksztalt kratera na ksiezycu.A teleskopy bazujace na technikach SPT nie sa dostepne do sprzedazy i w ogole sa zakazane przez wojsko zaczynajac juz od lornetek czy lunet.


Najlepsze sa fotosy z flaga amerykanska na ksiezycu i cieniem Amstronga .Wiatr na ksiezycu :p na ktorym nie ma atmosfery i cien taki jak na ziemi przy innej grawitacji buhahahahahaha.No coz wierzycie w co chcecie :-) Dla mnie nie ma o czym tu rozmawiac a co do Nibiru powiedzialem ze cierpliwie poczekam do polowy 2010 roku.Mamy juz ta date bez miesiaca i stwierdzam ze prawdopodobinstwo niezauwazenia tego obiektu wynosi prawie 0%.Gdziie jeszcze rok temu wedlug mnie mialo szanse na przynajmniej 40%.Tak wiec pozostaje czekac a w 2012 24 grudnia usiasc w fotelu i sie usmiechnac majac przed soba lustro :-)
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #66 : Czerwiec 18, 2010, 21:10:34 »

"wypada tylko w miarę możliwości przygotować się na życie bez prądu.."

Ekipa skupiona wokół portalu www.zetatalk.com.

ostro przygotowuje się na życie w  tak zwanym "Aftertime"   (po przejściu Planety X)
pod napięciem  zaledwie ....... 12  volt.  Podobno takie będzie najlepsze
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #67 : Czerwiec 19, 2010, 14:21:33 »

yyy... to w końcu kiedy ma przejść, skoro okazało się, że w 11/12 2012 r. będzie dopiero widoczna?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #68 : Czerwiec 20, 2010, 18:28:39 »

Zgodnie z "planem" za 2,5 roku, choć Zetaki (szare klony z Syriusza B)  ciągle straszą że wcześniej.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #69 : Czerwiec 20, 2010, 22:10:33 »

to komu w końcu wierzyć? - szarakom czy samciowi? bo pomysły nawzajem się nieco wykluczają...
przypominam - co innego widoczność [np. słońce, wenus, mars, jowisz - widzimy codziennie], a co innego przejście z oddziaływaniami/skutkami.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #70 : Czerwiec 22, 2010, 07:40:20 »

"to komu w końcu wierzyć? - szarakom czy samciowi? "
Jest oczywistym, że samciowi.
To Twój  pra-pra dziadek.
Masz w sobie jego białą krew. Jesteś jego potomkiem.
Stare pisma sumeryjskie mówią, że był bardzo dobry dla ludzi.

Kto wie, czy gdyby nie genetyczne manipulacje Annunaki , Enki i ich miłosne igraszki z Ziemiankami, nie uciekałbyś teraz przede mną na drzewo w jakiejś dzungli z garścią bananów w łapach.


Wg mnie Enki nie robi tego tylko i wyłącznie z miłości do ludzi, ale też z poczucia obowiązku.

To On nawarzył tego genetycznego bigosu na Ziemii i on chce posprzątać ten bałagan po sobie.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2367.0   (pierwszy tekst ostatnio nieco zmieniłem)

Prawdopodobnie Enki współpracuje bezpośrednio również z samymi Siewcami DNA, jako że to min. On porozrzucał książki w Bibliotece Siewców , czyli planecie Ziemia.






« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2010, 07:52:12 wysłane przez JACK » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #71 : Czerwiec 22, 2010, 09:18:30 »

Jeżeli chcesz aby był Twoim przodkiem - to proszę bardzo, ja tam wolę swoich, bo dzięki nim jestem gdzie jestem i jestem tym kim jestem, a także potrafię swoje poglądy i wnioski argumentować/udowadniać miast dawać się wodzić kłamcom za nos...
Co do tego kto przed kim, gdzie i z czym uciekałby - nie wiem i nie wypowiadam się. Jak rozumiem to uważasz się za "oświecone wcielenie annuaki...", ale w takim razie Twoje wyjaśnienia na forum powinny być bardziej merytoryczne.

Które "stare" pisma sumeryjskie mówią, że był dobry dla ludzi?
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #72 : Czerwiec 22, 2010, 10:07:15 »

Kiedyś pisał o tym min. Forrest.
Wiem że niektórzy z czytających ten tekst potrafi podać jakieś cytaty, które pomogą Artkowi.
Osobiście od lat nie siedzę już w tych tematach.
"a także potrafię swoje poglądy i wnioski argumentować/udowadniać miast dawać się wodzić kłamcom za nos..."
to jak wg ciebie powstał człowiek ? nie przedstawiłeś nigdy Twojej wiedzy na ten temat w dziale "DNA. Grzech pierworodny"
Chętnie się zapoznam z Twoimi poglądami w tamtym dziale.

Pozwolę sobie jednak wrócić do tematu wątku czyli Nostradamusa.

Oto inne przepowiednie z w.w. książki "Przepowiednie Nostradamusa"

str.51

Na niebie pojawi się Wielki
                  Król Przestrachu:
Wskrzesi wielkiego króla
                       z Angouleme,

inna ze str.82

Niebiański ogień zagraża od
                            zachodu,
A od południa rozprzestrzeni się aż na wschód:
(Rośliny) obumierają od
                  środka nie mogąc się ukorzenić.
Trzecia era ujrzy Marsa na
                            ścieżce wojennej,
Ujrzymy ogniście błyskające
                                    czyraki,
W końcu po erze czyraków
                              nastąpi głód.


Wg mnie dość dokładnie przypomina to scenariusze poruszane przeze mnie w dziale Zmiana osi obrotu.


 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2010, 08:05:39 wysłane przez JACK » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Czerwiec 22, 2010, 10:28:58 »

Cytat: arteq
Które "stare" pisma sumeryjskie mówią, że był dobry dla ludzi?

Cytat: Jack
Wiem że niektórzy z czytających ten tekst potrafi podać jakieś cytaty, które pomogą Artkowi.

Pomijając Z.Sitchina, np. >radoław< podał link do ciekawgo materiału, w którym negatywnie przedstawia się Anunaki, jednak o samym En-Ki'm wypowiadają się w poytywnym znaczeniu - czego nie można powiedzieć o En-Li'lu:

http://davidicke.pl/forum/anton-parks-wywiad-geneza-anunnaki-i-innych-ras-t1995.html

Bardzo ciekawa lektura. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #74 : Czerwiec 22, 2010, 11:07:42 »

JACK, co do pierwszego fragmentu (bo nie cały przytoczyłeś) czterowiersza Nostradamusa, to wydaje się mieć on zupełnie inny kontekst niż tez związany z przelotem Nibiru. Są jego inne interpretacje, jak chociażby te poniże z forum Gazety Prawnej w temacie „Kiedy wybuchnie III wojna światowa”. Pozostałe też pewnie mają różne odniesienia…

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Cytat:
"Przedstawiam różne tłumaczenia znanego czterowiersza Nostradamusa dotyczącego szczególnego wydarzenia
w roku 1999 zgodnie z obowiązującym kalendarzem juliańskim(Juliusza Cezara)-obecny gregoriański jest przesunięty o około miesiąc z godnie z papieską reformą Grzegorza.

Autor Aleksander N Centurio-tłumaczenie z języka niemieckiego -Ewa Jurczyk.

Wydano w języku niemieckim w roku 1973-numeracja tłumacza.A.N Centurio


10,76

W roku 1999 w siódmym miesiącu
Na niebie pojawi się król przestrachu
Wskrzesi wielkiego króla z Angouleme
Przed i po wojnie światowej panować będzie -zgodnie ze swoim korzystnym horoskopem

Uwagi:

w 1999 roku w miesiącu ósmym(kalendarza gregoriańskiego)-czyli w sierpniu nad Francją i południową Europą było pełne zaćmienie Słońca w Polsce było częściowe.
Angouleme to miasto w którym koronowali się królowie Francji.
Centurio uważa ,że w tym dniu urodzi się Henryk V Szczęśliwy -P(wielki Selin -Pogromca półksiężyca),który odmieni losy III wojny i pokona muzułmanów,Po wojnie będzie panował jako Król i Władca absolutny nad Zachodnią Europą.
Proszę też zwrócić uwagę na dość długi tekst(ale w polskim języku) ostatniej linijki czterowiersza.
Autor Andy Collins-tłumaczenie z języka angielskiego-tłumaczenie oficyna wydawnicza Rytm


Pierwsze dostępne wydanie rok 1997
Centuria X 72.

Rok 1999.siódmy miesiąc ,
Z nieba nadejdzie wielki Władca Terroru
Wskrzesi wielkiego Króla mongołów,
Przed i po Marsie by panować szczęśliwie.

A więc uwaga temu tłumaczowi chodzi o to ,że narodzi sę nie król Francji -a władca Mongołów który od tego roku wprowadzi terror.
Angouleme w starofrancuskim odpowiednio zapisanym oznacza też Mongollię-są też inne różnice.


Jest w sumie 14 różnych tłumaczeń (znanych mi)tego czterowiersza - w tym moje z roku 1984


Persage X 72 ,12


W roku 1999 w ósmym miesącu
Zaćmienie spowoduje przyjście nowych czasów
W dawnym królestwie Mongołów
Będzie rządził potwór przed i po III wojnie.

Uwaga: za czasów Nostradamusa do Mongołów należały dzisiejsze:Pakistan,Afganistan ,Irak,Iran cała Syberia itd.

Centurio"

Źródło: http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&start=140


Pozdrawiam  Uśmiech

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.267 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicanas ania2018 bornfost hkcz female-vs-male