Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 01:39:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prześladujące mnie cyfry, liczby.  (Przeczytany 14697 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mmt
Gość
« : Kwiecień 05, 2011, 18:48:06 »

Może to bez sensu... Uśmiech , ale od jakiś siedmiu miesięcy ciągle prześladują mnie liczby 35, 53 i 8.
Wie ktoś może co one znaczą i czy w ogóle mają jakieś znaczenie. Coś w rodzaju numerologii czy czegoś takiego?

Pytam z ciekawości, bo te liczby "atakują mnie" zewsząd, niemal każdego dnia.
Może to jakiś znak... , sam nie wiem, dlatego pytam. Chichot
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 06, 2011, 07:36:19 »

Znasz dowcip o Żydzie, który ciągle modlił się do Boga o wygraną w Lotto?
- Panie Boże spraw, żebym wygrał w Lotto!... - modli się pierwszy miesiąc
- Panie Boże spraw, żebym wygrał w Lotto!... - modli się drugi miesiąc
- Panie Boże spraw, żebym wygrał w Lotto!... - modli się trzeci miesiąc...

Pewnego dnia słyszy głos z niebios:
- Moryc, Ty daj mnie szanse. Ty kupon poślij...

pozdro

p.s. jak wygrasz to stawiasz pizze Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 07:37:09 wysłane przez between » Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 06, 2011, 09:06:04 »

Hahahahahahahaha....

Tak właśnie myślałem, że to o to chodzi. Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 09:06:23 wysłane przez mmt » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 06, 2011, 09:19:23 »

Mnie sie to kojarzy z liczba 8.

Ósemki to osoby energiczne, bojowe, ambitne, zrównoważone i pewne siebie. Posiadają niezwykle silną osobowość. Osiągają w życiu bardzo wiele zaczynając od niczego. Ósemka związana jest z władzą, siłą, sławą i sukcesami w każdej dziedzinie. Sukcesy zawdzięczają przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i chęci ryzykowania. Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania, a przeciwnie są wyzwaniem. Na życie mają proste recepty i nie uznają kompromisów. Gardzą kłamstwem, hipokryzją i intrygami. Są prostolinijne, i odpowiedzialne. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, lubią rozkazywać i kierować.

Dla obrony swych ideałów gotowe są zniszczyć przeciwnika. Ich wiara i zapał mogą uczynić z nich fanatyków religijnych lub politycznych. Są bardzo aktywne umysłowo i fizycznie. Wciąż planują zmiany, ponieważ ciągle są niezadowolone z tego co mają, chcąc więcej i więcej. Wtedy z wielką wytrwałością i poświęceniem realizują swój cel, aby zaraz zacząć realizację nowego.

Na ogół potrafią wiele wytrzymać i znieść panując nad własnymi emocjami, ale sprowokowane wybuchają, tracąc panowanie nad sobą i nie zważając na konsekwencje. W sytuacjach krytycznych i niebezpiecznych nie tracą zimnej krwi całkowicie panując nad sytuacją. Ponadto są sprawiedliwe, bezstronne i uczciwe. Negatywne cechy ósemek to: egoizm, złośliwość, nieufność, chciwość i brutalność.

Sytuacja materialna - mają wielki talent do spraw finansowych. Umieją zdobywać fortuny i dobrze je inwestować. Marzą o bogactwie, luksusie, prestiżu i oczywiście swoją pracą zdobywają to wszystko. Hojni dla rodziny. Pieniądze są dla nich gwarancją bezpiecznej przyszłości.

Sprawy uczuciowe - ósemki są bardzo zaborcze i dlatego niewiele jest osób gotowych tak się im podporządkować. Są niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, głównie za sprawą swojego dynamizmu, niebanalnej osobowości oraz nieuchwytnego czaru. Dla bojowych i energicznych ósemek najodpowiedniejszym partnerem może okazać się bardzo spokojna i czuła 2 i 6.

Kamień - topaz, rubin, szafir
Dzień - wtorek
Kolor - czerwony, czarny
Metal - żelazo, ołów
Szczęśliwe liczby - 8, 1, 6


Cos na ten temat.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 06, 2011, 09:44:55 »

35 i 53 są lustrzanym odbiciem. Skoro cię prześladują te liczby, pewnie jest jakiś powód.  Duży uśmiech

Może powinieneś zwrócić większą uwagę na to, co odbijasz w swoim lustrze? To dobry sposób na poznanie siebie.
Ósemka to doskonałość, nieskończoność. Także procesu tworzenia, w którym bierzesz udział.

W Internecie jest wiele na temat symboliki liczb, poczytaj, może olśni…  Mrugnięcie

Pozdrawiam

Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 06, 2011, 11:37:12 »

Dziękuję za odpowiedzi.

Zanim tu napisałem sprawdziłem w internecie znaczenie 8. Znalazłem coś podobnego co umieściła Greta, ale to jest w większości "lanie wody". Mówienie czegoś co pasuje niemal do wszystkich. Na przykład cytat: "Osiągają w życiu bardzo wiele zaczynając od niczego", wszyscy rodzą się "goli", bez niczego, albo cytaty mówiące o pieniądzach: "Marzą o bogactwie, luksusie, prestiżu i oczywiście swoją pracą zdobywają to wszystko", "Pieniądze są dla nich gwarancją bezpiecznej przyszłości.". Prawie każdy człowiek chce być bogaty, by się nie musieć martwić o przyszłość.

Bardziej chodzi mi o coś podobnego do tego co napisał Ptak, nie spotkałem tego wcześniej.
Po za tym internet nie jest w 100% rzetelnym źródłem informacji. Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 06, 2011, 11:51:16 »

Kryształowa sieć

Kryształ Om był więc pod względem struktury i użyteczności najbardziej kompleksowym ze wszystkich wspaniałych kryształów świątynnych w Atlantydzie. To nie oznacza, że pozostałe atlantydzkie kryształy nie posiadają potężnych zdolności, nie mają niesamowitej kompleksowości i nie służyły ważnym celom. W rzeczy samej są i czynią one tak właśnie. Udzieliliśmy Wam informacji o dziewięciu przygotowanych do użytkowania atlantydzkich kryształach, zdumiewających egzemplarzach arkturiańskiej i syriańskiej konstrukcji, przetransportowanych za pomocą ponadwymiarowych sposobów wewnątrz systemów ziemskich tuneli, przeniesionych w specyficzne, specjalnie do tego wybrane rejony. Powiedzieliśmy też, że Niebieski Kryształ Wiedzy zlokalizowany w worteksie Arkansas miał zostać aktywowany jako pierwszy. Rzeczywiście zastartował na nowo i podczas przesilenia letniego 2008 został ustawiony na 25% czyli pierwszy stopień mocy. Powiemy Wam, że podczas daty 8-8-8 został szybko przestawiony na połowiczną moc i wspiera 144 – częściową sieć, która posiada już 2/3 zdolności funkcyjnych. Aktywacja Niebieskiego Kryształu 8-8-8 będzie trygerowała sekwencyjną falę ciśnienia energii aksjatonalnych, co doprowadzi do połączenia sieci z pozostałymi ośmioma kryształami. Cztery z nich będą przyłączone zgodnie z planem na portalu 9-9-9 czyli dziewiątego września 2009. Są to kryształy: OM – wielowymiarowości w Shasta, Szmaragdowy Kryształ Uzdrawiania w Arkansas, Złoty Kryształ Uzdrawiania i regeneracji w Brazylii i Kryształ Światła Słoneczno-Księżycowego na jeziorze Titicaca.


A moze to jest cos z tej polki.
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 06, 2011, 15:02:14 »

Łał!
Poczytałem trochę o tej kryształowej sieci. Muszę przyznać, że teraz, dzięki temu, bardziej wierzę w to, co jest mówione w  projekcie Cheops. Uśmiech

Dziękuję Greto.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 06, 2011, 16:26:14 »

Przeczytaj rowniez te druga czesc,to oczy ci sie otworza jeszcze bardziej.

Ja w tych informacjach znalazlam wszystko to,o czym byly i sa dyskusje na forum.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 06, 2011, 16:56:11 »

Kryształowa sieć

Kryształ Om był więc pod względem struktury i użyteczności najbardziej kompleksowym ze wszystkich wspaniałych kryształów świątynnych w Atlantydzie. To nie oznacza, że pozostałe atlantydzkie kryształy nie posiadają potężnych zdolności, nie mają niesamowitej kompleksowości i nie służyły ważnym celom. W rzeczy samej są i czynią one tak właśnie. Udzieliliśmy Wam informacji o dziewięciu przygotowanych do użytkowania atlantydzkich kryształach, zdumiewających egzemplarzach arkturiańskiej i syriańskiej konstrukcji, przetransportowanych za pomocą ponadwymiarowych sposobów wewnątrz systemów ziemskich tuneli, przeniesionych w specyficzne, specjalnie do tego wybrane rejony. Powiedzieliśmy też, że Niebieski Kryształ Wiedzy zlokalizowany w worteksie Arkansas miał zostać aktywowany jako pierwszy. Rzeczywiście zastartował na nowo i podczas przesilenia letniego 2008 został ustawiony na 25% czyli pierwszy stopień mocy. Powiemy Wam, że podczas daty 8-8-8 został szybko przestawiony na połowiczną moc i wspiera 144 – częściową sieć, która posiada już 2/3 zdolności funkcyjnych. Aktywacja Niebieskiego Kryształu 8-8-8 będzie trygerowała sekwencyjną falę ciśnienia energii aksjatonalnych, co doprowadzi do połączenia sieci z pozostałymi ośmioma kryształami. Cztery z nich będą przyłączone zgodnie z planem na portalu 9-9-9 czyli dziewiątego września 2009. Są to kryształy: OM – wielowymiarowości w Shasta, Szmaragdowy Kryształ Uzdrawiania w Arkansas, Złoty Kryształ Uzdrawiania i regeneracji w Brazylii i Kryształ Światła Słoneczno-Księżycowego na jeziorze Titicaca.


A moze to jest cos z tej polki.

moze-cos-z-tej.

a co znaczy:
"trygerowała"?
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 06, 2011, 18:46:44 »

'Trygerowała' według mnie znaczy 'włączała'.

Jaką drugą część?

Edit: Już znalazłem. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 19:40:11 wysłane przez mmt » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 06, 2011, 19:34:29 »

jest to wspolbrzmienie- trygerowanie jest to wspolbrzmienie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 06, 2011, 21:17:05 »

Kolegę w szkole średniej też prześladowała pewne liczba - 1. Miał przez nią spore kłopoty.
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 07, 2011, 20:38:31 »

Kolegę w szkole średniej też prześladowała pewne liczba - 1. Miał przez nią spore kłopoty.

Chichot

Dopuszczam możliwość taką, że spostrzegam te liczby tylko dlatego, że moja podświadomość, bądź coś we mnie, chce je widzieć.
Ale świat mnie już wiele razy zaskoczył, dlatego, między innymi, napisałem na tym forum. Uśmiech
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 10, 2011, 00:06:59 »

Może to bez sensu... Uśmiech , ale od jakiś siedmiu miesięcy ciągle prześladują mnie liczby 35, 53 i 8.
Wie ktoś może co one znaczą i czy w ogóle mają jakieś znaczenie. Coś w rodzaju numerologii czy czegoś takiego?
3+5=8

Osiem wyjasnione ale można dopowiedziec:
3 Dzieło, to co 1-męskie + 2 żeńskie potrafią stworzyc=3 , czesto symbolizuje dziecko, ale również twórczośc radosną, nieskrepowaną zadowolenie i zaskoczenie z odkrycia. A także kompromis miedzy dwoma stronami, wspólnikami, przeciwnikami zawarty w imię oczekiwanych zysków.

5 Nieparzysta związana z duchem (parzyste to bardziej materia, typowa czwórka-budowanie lub ograniczenie przez tzw 'cztery ściany) więc piątka to kolejna liczba ekspresji i radości (która wyzwoliła sie z okowów pasywnej czwórki) dodatkowo wiąże ja namiętna twórczośc- liczba artystów, swobodnego tworzenia i smakowania osiągniętych sukcesów - 5 zmysółw. Pentagram piecioramienna gwiazda, ukazuje człowieka z rozpostartymi ramionami, jakgdyby chciał obwieścić światu  'Oto jestem! wolny, nieskrępowany' Odwrócony pentagram (identyfikują sie z nim sataniści), ukazuje negatywne cechy człowieka, cień ego skłonnośc do zła - podsyconą ludzkimi namietnościami - kojarzona z nieślubnym potomstwem Mrugnięcie

Kombinacja tych dwu liczb, sprowadzona do materialnej ósemki (nieskończonośc), daje informacje która z liczb ma przewagę (forma dziesietna).

35 Potrójna dziesiątka - podparta piatką. Informuje że nad nieokiełznanymi emocjami bierze góre chęc stworzenia czegoś, kreacji. Wybujałe ego piatki podpożądkowuje sie kompromisowi jakie zawarły 1 i 2 dla dobra wspólnej sprawy. Słowem 35 chętnie narzuci swoją wole innym, ale tylko dla dobra sprawy/ogółu, dodatkowo znając swoją wartośc, bedzie domagac sie uznania w oczach innych (zasłużonego). W skrócie liczbę tę nazwałam sobie 'uznanie kompetencji'. Zawiera w sobie dobrą i mocną energie, choc trzymanie sie zasad może sprawic wrażenie nieco 'sztywnej', a to dlatego że osoba naznaczona liczba 35 (np suma z imienia i nazwiska) bardzo stara sie aby odpowiednio na owo uznanie zapracowac.

53 Pięć dziesiątek i trójka informuje że namiętnośc, pasja weźmie górę nad ewentualnym zamiarem stworzenia czegokolwiek. Zamiast dażyc do kompromisu w imię sprawy 53 będzie zdolne zburzyc wszystko, byle osiagnąc zamierzony cel. Na usprawiedliwienie można dodac że 53 przyświecają tzw 'dobre intencje' - walczyc bedzie wiec imię sprawy, słusznej oczywiście z obranego punktu widzenia. Lecz z tego wzgledu nie cofnie sie przed najwiekszym szaleństwem, o czym informuje liczba 3 - bo osoba pod wpłyem tej liczby naprawdę pragnie coś osiąnąć. Możliwe sa przy takiej postawie zranienia, utrata pieniędzy a potrzeba: dyskrecji i zrozumienia swoich emoci/uczuc. W jednym słowie można liczbę tą określić jako 'walka'.

Jesli ktos szuka znaczenia liczb powyżej dziesiątki/ dwunastki czy 21 polecam książkę: Nataszy Czermińskiej "Liczby Losu" opisane dość dokładnie do 78 (1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12=78) . Z kombincji setek (zwielokrotnienie dziesiątek, równiez mozna wysnuc ciekawe informacje.

Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 10, 2011, 16:04:38 »

Dziękuję Enigma. Uśmiech

Właśnie o coś takiego mi chodziło.

P.S. Nie dawno trafiłem na horror "The number 23". Leciał na TVN'ie.
Tam głównego bohatera prześladuje liczba 23, fabuła jest "zawrotna" Duży uśmiech.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 05, 2011, 17:58:42 »

To napewno ma jakieś znaczenie, czasem liczby 'pokazują sie' nam na chwile w ciągu dnia i niestety możemy gdybać dlaczego bywają tak 'natrętne'. Ta dziedzina 'wiedzy' jest dość interesująca, choć zrozumienie symboliki liczb (podst 10) wymaga nieco refleksji i zatrzymania sie.

Btw 23 to bardzo dobru numer  Uśmiech nie wiem czemu zaistniała w takim 'strasznym' gatunku. Król gwiazda - spadek, protekcja, wolność...same superlatywy, jedna z moich ulubionych.
Zapisane
mmt
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 06, 2011, 19:24:42 »

Coś niedawno odkryłem. Chichot
Lecz nie wiem czy to ma sens..

Otóż mam sześcioro rodzeństwa i tak się składa, że jeżeli licząc od najstarszego, to jestem 5-ty, a jak od najmłodszego to jestem 3-ci.

Tak sobie pomyślałem, że one wskazują na mnie.
Tylko po co..?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 08, 2011, 20:12:00 »

 Duży uśmiech No prosze jakie to proste, zagadka rozwiązana.
Widać skomplikowane zaklęcia, były niepotrzebne. Może myślisz często o swoim rodzeństwie, lub szukasz właściwego sobie miejsca w rodzince ?  Mrugnięcie Kolejność wśród dzieci raczej nie jest przypadkowa. Słyszałam kiedyś pogląd, że pewne role potrafią być związane ze starszeństwem - np opieka nad młodszymi co w przypadku rodzin dysfunkcyjnych (tam gdzie dzieci czasem zastępują rodziców) sprawdza sie 'szablonowo'.
Moja ciocia, której to tato (a mój dziadek) nadużywał trunków procentowych, wspomniała że na przykładzie jej doświadczeń wyglądało to tak:
1 dziecko bywa najbardziej odpowiedzialne za rodzeństwo, nierzadko pilnuje je, ubiera, dba
2 z tego powodu, drugie bywa pomijane i niedoceniane, zupełnie niesłusznie, co sprawia mu później problemy.
3 tzw 'cicha woda' - spokojne, grzeczne i bezproblemowe...pozornie  Język (moja mamcia)
4 ma poniekąd być utalentowane - ale to opinia ciotki, samej o sobie
5 ... tu niestety pamięć mnie zawodzi, tak czy inaczej w opisanej rodzinie piąty był wujek, chołubinony i ochraniany przez rodziców, niestety z nie do końca pozytywnym skutkiem
6 wychowuje sie niejako samo - niestety więcej nie umiem sobie przypomnieć z tego tematu, ale napewno zostało to poważnie potraktowane przez środowisko naukowe.
Znany mi jest również przypadek, kiedy jedno z dzieci czując że zostało niesprawiedliwie potraktowane, próbuje zająć miejsce starszego, lub tego któremu poświęca sie wiecej uwagi  Uśmiech Temat ciekawy i wart zgłębienia.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 08, 2011, 21:55:46 »

Niedawno mialam sen, ze pokazala mi sie liczba 1222, duzo myslalam o tym co ten sen z ta liczba ma mi do powiedzenia.
Jak dotad, niestety nie znalazlam odpowiedzi. Moze mi ktos pomoze?
Rafaela
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 09, 2011, 10:00:15 »

jeżeli następnej nocy miałaś senne widzenie i zobaczyłaś w nim liczbę 1221 to zacząłbym się zastanawiać co się stanie za nieco ponad trzy lata... moim zdaniem "it's a final count down".
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 11:12:17 wysłane przez marek324 » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 09, 2011, 18:52:37 »

A kolejnej 1220... no tak.
A tak poważnie, to należałoby najpierw sprawdzić okoliczności pojawienia sie tej liczby, tzn znaczeniu snu. Następnie można się przyjrzeć znaczeniu poszczególnych 'części składowych' czyli: 1000, 200 i 22, ewentualnie dwójka skoro pojawia się trzykrotnie. Połączyć kolejno składniki i ciasto gotowe  Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 12, 2011, 13:38:26 »

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Co-wspolnego-maja-ze-soba-katastrofa-w-Smolensku-i-atak-na-WTC,wid,13280564,wiadomosc.html?ticaid=6c78e
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicanas xbustyx ania2018 hkcz batawia