Witamy serdecznie- powroty

(1/77) > >>

zuza:
Witaj Tomku:) ; ja zauważyłam i nawet zastanawiałam się dlaczego...
Życzę powodzenia w podjętej decyzji...

Tak więc podzieliłem wątek Nieobecności, więc chyba nie będzie stanowiło już problemu gdzie koga powitać, a gdzie ogłosić swą nieobecność.
Darek

I jeszcze jedno, sukcesywnie będę przenosił posty dotyczące pożegnań na swoje miejsce, więc jeśli znajdzie się tu nieodpowiedni, to nie ma co wszczynać larum, bo staram się naprawić te błędy, jednak za wszelkie wskazania z góry dziękuję.
No i jeszcze jedna spraw, jeśli w starym temacie ostały się jakieś powitania, to oczywiście przeniosę je również, jednak może to spowodować zmianę autora tematu, na to nie mam wpływu, więc proszę o wyrozumiałość.

Dariusz:
Witam wszystkich ponownie.
Wybaczcie proszę tak nagłe zniknięcie, ale nie miało to nic wspólnego z teoriami, jakie tu były wysnówane. Ot sprawy czysto prywatne (czytaj rodzinne). Na szczęście dość szybko wszystko rozeszło się po kościach i mogę znów spokojnie klikać swoje.
Przyznam, ze dobrze mi zrobiła ta przerwa.
Polecam taki "post" każdemu.
Pozdrawiam.

Tenebrael:
Uff, innymi słowy dobrze, bo nie sprawdziły się moje podejrzenia.

Witaj Darku ponownie, miło, że znowu jesteś :)

Pozdrowienia

Tene

zuza:
Cytat: Dariusz  Maj 02, 2009, 15:34:38

Witam wszystkich ponownie.
Wybaczcie proszę tak nagłe zniknięcie, ale nie miało to nic wspólnego z teoriami, jakie tu były wysnówane. Ot sprawy czysto prywatne (czytaj rodzinne). Na szczęście dość szybko wszystko rozeszło się po kościach i mogę znów spokojnie klikać swoje.
Przyznam, ze dobrze mi zrobiła ta przerwa.
Polecam taki "post" każdemu.
Pozdrawiam.


Witaj Darku ponownie:)
dobrze, że znowu jesteś...

rafalwesolek:
Wiedzialem ze Darek nie znikl z powodu PCH :) . A co do osob ktore opuscily forum no to coz , na pewno znajda sie nowi ,   chetni do dyskusji i w tym nalezy rozpatrywac przyszlosc tej naszej malej spolecznosci.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragonworld watahaczarnegoksiezyca stadniniakonna patrzdz ultrawinterfell