Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 17:23:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190764 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Lipiec 01, 2009, 12:33:27 »

...
więc zamiast zaśmiecać kłutniami forum tu przenosimy się ze swymi bolączkami. Jeśli komuś się jadnak zapomni o tym wątku, nieomieszkamy jego przytyki przenieść w odpowiednie miejsce.
Myślę, ze pomoże ten temat wielu forumowiczom, poza tym nie ma potrzeby przenosić do śmiwtnika, z którego niezmiernie trudno cokolwiek odzyskać.
Darek





Proponuję powstrzymać się od używania pewnych słów - oczywiście chodzi o wulgaryzmy. Swoją opinię można wyrazić w bardziej kulturalny sposób. Jeżeli tego nie potrafisz to wróć gdy się poduczysz.
Przekleństwa w żaden sposób nie nadają większej wagi Twojej opinii - wręcz przeciwnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 18:39:30 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 01, 2009, 18:39:36 »

Kto dał ci prawo obrażania PCH?Rozumiem,że może ci się nie podobać to wszystko.Jednakże twoja odpowiedz odzwierciedla to kim jesteś.Nawet jeżeli uważasz PCH za sektę mógłbyś przedstawić swoją opinię bardziej klarownie.
Tyle ode mnie.
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 01, 2009, 20:05:04 »

To ja kulturalnie :-).

MrPawello gdy widze człowieka ktory drwiną próbuje dowodzić swoich pogładów widze zwykłe społeczne zero,które za pomocą zera próbuje kpić z czegoś czego skrytyklować sesnsownie swoim zerem nie potrafi.A to co masz do powiedzenia innym gdy ich krytykujesz,jest adekwatne do tego kim naprawde jesteś.Wiec sam sobie odpowiedz na pytanie kim jest człowiek próbujacy za pomocą zerowych argumentów kpić z innych.

Jakby tego było mało,bo przecież głupota jest wrodzona a nie nabyta i to ta trwała a o takowej tu dyskutuje.To gdy widze takie argumenty zerowe,ktorych jedynym wyrazem jest drwina i nic poza nią nie przekazują i widze pomocne im epitety i wulgaryzmy to oczywistym faktem jest dla mnie ze nie tylko osoba operujaca takimi argumentami jest kimś powyzej,to jeszcze jest skrajnie bezsilna w swoim zerowym argumencie i całkowicie nieceniaca zadnego swojego słowa gdyż podkresla je wulgarami,tudziez epitetami by nadac im wyrazu.Efekt jest oczywisty panie MrPawello,taka społeczna jednostka to zagubione,bezsilne i nic nie znaczace swoją wiedzą stworzenie próbujace głosno krzyczec by ktoś zwrócił na nie uwage.Co wiecej liczace na fakt,ze może ktoś p[rzestraszy sie jego chamstwa i zdesperowania i ukozy sie przed jego ogromem krzyku.Nic mylnego,gdyz w społeczenstwie sa jednostki o wyższej wartosci niż taki osobnik i jedyna reakcją na jego zachowanie jest nie tylko wybuch smiechu,ale co wiecej dolanie oliwy do ognia by taki człowiek pokazał gdzie koncza sie granice jego głupoty i zerowej wiedzy.Wiec ponownie cie zapytam kim jesteś Coś??

Oczywiscie ludzi nie mozna oceniac po jednym poscie i niegrzecznym by było mieszac z błotem takiego człowieka.Ale widzisz ja naleze do ludzi wyznajacych prosta zasade.Gdy ktoś nie ma szacunku dla ludzi,dla ich uczuć i dla tego co dla nich bardzo wazne nawet jezeli uwaza ze to jest głupie,płytkie wrecz chore zasługuje na takie samo traktowanie jak sam traktuje innych.Dlatego też uwazam ze MrPawello nie tylko nie dorosłeś do rozmowy z ludzmi z których uwarzasz za chorych i głupich ale sam niestety jesteś wiele szczebli nizej od tych osób.Czego przez własna głupote i pyche poprostu jeszcze nie zauwazyłeś.Mam nadzieje ze dobrze sie z tym czujesz,bo niechciałbym w zaden sposób robić ci przykrosci ani krzywdy.Poprostu mówie o rzeczach oczywistych a to co wyzej napisałem jest wystarczająca argumentacją mojego uzasadnienia.

Na koniec niestety zmuszony bende skrytykowac twoje bardzo ograniczone merytoryczne wiadomosci.Otóz chrzest naprawde wymyslił kler i naprawde jest on zakazany przez Biblie.O czym w bibli jest wyraznie napisane.Mówiac tak bys zrozumiał,kler łamie prawo bibli chrzcząc ludzi.Biblia nakazuje przyjecie krztu w wieku dorosłym i tylko i wyłacznie przed Bogiem bez koniecznosci udziału osób trzecich i informowania o tym kogokolwiek.Ale tak to jest jak sie chce uchodzić za merytorycznie sensownego i nie zna sie informacji a opiera swoja wiedze na zasłyszaniu i fantazji.Zreszta reszta twego postu jest identyczna i nie ma tu o czym nawet dyskutowac.

Z powazaniem z czystej grzecznosci :-).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 20:10:32 wysłane przez Trel » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 01, 2009, 20:19:53 »

.Otóz chrzest naprawde wymyslił kler i naprawde jest on zakazany przez Biblie.O czym w bibli jest wyraznie napisane.Mówiac tak bys zrozumiał,kler łamie prawo bibli chrzcząc ludzi.Biblia nakazuje przyjecie krztu w wieku dorosłym i tylko i wyłacznie przed Bogiem bez koniecznosci udziału osób trzecich i informowania o tym kogokolwiek.Ale tak to jest jak sie chce uchodzić za merytorycznie sensownego i nie zna sie informacji a opiera swoja wiedze na zasłyszaniu i fantazji.Zreszta reszta twego postu jest identyczna i nie ma tu o czym nawet dyskutowac.

Z powazaniem z czystej grzecznosci :-).

czy aby na pewno?

Jezus dał Apostołom nakaz: „Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego” (Mt 28,19-20).
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 05, 2009, 15:28:08 »




Sam już nie wiem co jest bardziej kiepskie - sama sesja czy też niektóre komentarze do niej...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 18:39:56 wysłane przez Dariusz » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 05, 2009, 17:51:21 »

Bo nastawiony Artusiu jesteś na Krytykę.

Chodzi Ci tylko o to aby krytykować i nic więcj.

Fajnie pozytywnego jest coś zobaczyć ale w Twoim przypadku nie da rady inaczej oceniać bo Ty żywisz się tym co złe a głodny jesteś zwykle bardzo.


 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 05, 2009, 17:53:39 »

Oj głodny,
Ale wierzę, że i jemu kiedyś przejdzie Mrugnięcie


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 05, 2009, 18:09:48 »

Oj nie przejdzie!!

Wiarę w ludzi mam ale ten przypadek jest beznadziejny.
 Uśmiech Uśmiech

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 05, 2009, 19:13:47 »

Kocie, po ostatniej wtopie i zarzutach z których się nie raczyłeś wytłumaczyć wypadałoby nieco zawrzeć jadaczkę.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 05, 2009, 19:45:25 »

Czy to Ciebie odmieni Artusiu?

Jeśli moja jadaczka ma wplyw pozytywny mieć na Ciebie Artusiu,to ja ją używać będę zgodnie z Twoją instrukcją.



 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipiec 07, 2009, 18:51:39 »

Że tak powiem. Po co ten temat?
Kolejne kłótnie i tyle.
Mógłbym się dołączyć i wylać swoje żale tutaj ale to i tak nic nie zmieni bo osioł pozostanie osłem nawet jak mu się ogoń utnie.


Zamknąć i Wyrzucić ten temat.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 07, 2009, 18:59:17 »

popieram pomysł

ten temat przyniesie więcej szkody niż pożytku
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Lipiec 07, 2009, 19:19:47 »

Cytuj
Zamknąć i Wyrzucić ten temat.

Jak już napisałem, temat utworzyłemby tu wyjaśniać swoje bolączki, nieporozumienia. Pewnie, że nie chodzi mi p to by każdy tu uskuteczniał swoje niesnaski.
Zdecydowana większość z nas potrafi ugryźć się w język, przemilczeć pewne zajścia, jednak są i tacy, którzy z byle powodu wszczynają zawieruchę, śmiecąc gdzie tylko się da. Więc od teraz magą wyjaśnić sobie niektóre prawdy w tym miejscu.
Oczywiście, jeśli ogół forumowiczów uzna, że temat nie powinien istnieć wtedy go usunę.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipiec 07, 2009, 21:23:01 »

Temat można zamknąć, ale czy można zlikwidować chęć rywalizacji, dominacji albo zwykłej potrzeby wyróżnienienia się od innych?
Niech się chłopcy różnią, niech im ego dokuczy do takiego stopnia, aż się na chwilę uspokoją...


POzdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 07, 2009, 22:30:24 »

nie zamykaj!!!!! Niech się tu wyżywają krzykacze Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 08, 2009, 10:56:11 »

Miło się Was z boku obserwuje.

No i jak widać każdy się określa według własnych wartości.

Darku, to dobry wątek. Utrzymaj go.

Za pewnymi osobami jeszcze kibicuję, ale jak tutaj widać, popłynęły już na całego.

Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 12, 2009, 08:16:33 »

Mora,czyli Łowca.

Mam dość twoich debilnych gierek.

Ty nie jesteś dieciaku mężczyzną.

Ty dzieiciuchem jesteś niegodnym tego forum.

Od dawna obserwuję cie i powiem ci,że nie jestes godny pomocy.

Z czystą premedytacją bawisz się (ja również)twoimi debilnymi pomysłami.

Chcesz aby ci współczuć.

Niezasługujesz na to.
Ty zasługgujesz jedynie na potępienie.



Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 12, 2009, 09:28:22 »

Kocie , nie potepiaj tak pochopnie, nikt nie zasluguje na potepienie. Kazdy ma odmienna droge rozwojowa a na niej zdarzenia, niezbedne dla niego.
Ja , ty inni , nie wiemy dlaczego takie, ale skoro sa to sa niezbedne wybrane przez ta osobe i Stworce dla niej. Chcesz potepiac Stworce?
Jezeli z jakiegos powodu jest Ci nie po drodze z kims, to nie idz droga jego systemu wartosci , idz wlasna. To wystarczy.
Dopuki Czlowiek , nie nauczy sie kochac  drugiego Czlowieka, Czlowiekiem w pelni nie stanie sie.
Pelnia  Czlowieczenstwa  to MILOSC BEZWARUNKOWA, AKCEPTACJA ODMIENNOSCI.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 12:20:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Łowca
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 12, 2009, 11:16:35 »

Mora,czyli Łowca.

Mam dość twoich debilnych gierek.

Ty nie jesteś dieciaku mężczyzną.

Ty dzieiciuchem jesteś niegodnym tego forum.

Od dawna obserwuję cie i powiem ci,że nie jestes godny pomocy.

Z czystą premedytacją bawisz się (ja również)twoimi debilnymi pomysłami.

Chcesz aby ci współczuć.

Niezasługujesz na to.
Ty zasługgujesz jedynie na potępienie.





Ulżyłeś sobie obrażając mnie?

Jestem człowiekiem i nie zasługuje na potępienie tak samo jak Ty. Dziwi mnie fakt że tak cholernie dobry jesteś że wierzysz Enkiemu a nie SŁUCHASZ go.

Wiesz jaka różnica jest między mną a Tobą?
Taka że ja robię co chcę i wiem że czasami źle i potem żałuję a Ty za to robisz to co ktoś ci każe choćby podświadomie. Także różnica wieku nas dzieli bo ty nie chcesz mnie zrozumieć ani nie słuchasz tego co chce przekazać. Zresztą kto mnie słucha? Skoro w Realu rzadko kto słucha tego co mówię to sobie piszę na tym forum a mam do tego prawo takie samo jak Ty.

Dla mnie nie jest to zabawa traktuje to raczej jako pewien sposób poznania ludzi. Ciekawi mnie to smuci i dziwi że ludzie używają tak mało intelektu który im pan bóg niby dał a tym bardziej wolną wolę skoro słuchają jakiegoś DUCHA.

Czy jesteście na tyle słabi że nie potraficie sami kreować swojego losu?

I po raz któryś pytam po co ten temat? Żeby ktoś taki jak kot mnie obrażał?

Serdeczne dzięki.


Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 12, 2009, 13:03:35 »

Mi również Łowca przypominał Morę,ale myślałem,że tak tylko mi się wydaję nawet nic o tym nie wspominałem, czy naprawdę nikt inny się nie domyślił tylko ja i Kot???

Ale Kocie kilka słów do ciebie,
Kim ty jesteś,że wyznaczasz kto jest godny tego forum a kto nie,każdy ma takie samo prawo aktywnie uczestniczyć w życiu forum,nie zależnie czy jest za czy przeciw pCH.
Mora zrobił bardzo dużo dla tego forum i nadal robi, i wyzywanie od "dzieciaków" jest tu nie na miejscu,a poza tym,robi się już to nudne.
Ciekawe czy o tobie nikt nie powie "dzieciak,który heroicznie bronił pCH" kiedy ów projekt  przypieczętuje  swoją klęskę.
Przyjąłeś na tym forum rolę zwolennika,
Więc zamiast obrażać innych,poświęć czas na poszukanie argumentów i dowodów przemawiających za słusznością  słów  En-kiego i sensu misji pCH które mógłbyś użyć w merytorycznych dyskusjach ze sceptykami,albo przyznaj się do porażki i nie przeciągaj tego dalej w czasie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2009, 13:06:06 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipiec 12, 2009, 14:31:04 »

Witam,
Temat jest według mnie zupełnie niepotrzebny, wywołuje tylko kłótnie, a to działa na nas destrukcyjnie, więc powinniście się pogodzić. Każdemu sie zdarza powiedzieć pod wpływem emocji kilka przykrych słów za dużo, ale później trzeba przeprosić i nie brnąć dalej w nienawiść, bo to Was zniszczy.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Lipiec 12, 2009, 20:42:07 »

Cytat: Symeon
Temat jest według mnie zupełnie niepotrzebny, wywołuje tylko kłótnie

temat został utworziny po głównie to, by przeność tu wszelkie kłótnie z innych wątków.
A że ktoś przy okazji tu sobie wyjawi kilka prawd wiary, to chyba lepsze niż śmiecenie w szędzie tam, gdzie powinno być czysto.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Łowca
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 12, 2009, 20:50:27 »

Serdecznie Ci dziękuje Dariuszu.

Normalnie skacze z radości czy znowu ma się tu zrobić prawdziwy grill żeby ktoś w końcu zareagował na to?



Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Lipiec 12, 2009, 21:23:58 »

Jak napisałem, mam nadzieję, że jeśli już ktoś gdzieś ma się prztykać, to właśnie tu. Dzięki temu może wreszcie forum będzie przejżystrze (czytać należy - przyjaźniejsze) dla innych, zwłaszca nowicjuszy.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 12, 2009, 22:19:33 »

Dodatkowo można urządzić bitwy po lekcjach, za harcówką... :d
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicanas batawia ania2018 hkcz opravsko