Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 20:46:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190772 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mora
Gość
« Odpowiedz #125 : Sierpień 04, 2009, 19:52:36 »

Mora

IP: 85.14.85.118

Proszę konto BlaBlaBla skasowałem a miało dokładnie takie samo IP jak to które podaję powyżej i widać je gdyby sobie admin sprawdził.

Twoje teorie spiskowe Kocie dotyczące mojej osoby to tylko twoje wymysły i obłęd który cię otacza. Powtarzam po raz ostatni na tym forum jest jedno konto(było nim BlaBlaBla) teraz jest to Mora żeby wszystko było jasne. Marek i Byt to całkowicie inne osoby oraz twoje oskarżenia wobec nich powinieneś odszczekać bo jakbyś nie wiedział to jest brak szacunku.

Niestety czemu musi tak być że zło otacza mnie we życiu prywatnym jak i tutaj na forum? Czy wy ludzie chociaż raz nie moglibyście przestać?

Bitwa którą wy prowadzicie trwa a problemy rzeczywiste które otacza ten świat zeszły na drugi plan. Kocie jesteś zły w sposób jaki piszesz do mnie i ludzi podobnych mi to brak miłości. Zapomniałeś posłuchać Enkiego a i Znaku życia nie otrzymasz.

Zabawne jest to że jesteś na tyle słaby że sam nie potrafisz walczyć tylko potrzebujesz przewodnika.

Ba powiem Ci więcej będziesz umierał dokładnie tak samo jak ja będę. Żadnej ochrony, pierniczenia opętanych ludzi nie uratuje tego świata. Będę miał ogromną satysfakcję gdy w końcu poczujesz się jaka jest prawda, wiem że wtedy zrozumiesz że istotą projektu cheops jest zło i ułuda w luksusie. Utopi nie zbudujecie.

Trudno jest się przyznać do błędu.

Trudno jest Mi samemu powiedzieć że jestem hipokrytą i czasami oszukiwałem. Moje wieczne powroty i odejścia. Jak to nazwaliście "zabawą". Przepraszam znowu.

Moim jedynym celem jest prawda. Mam inne metody niż takie jakie byście chcieli fakt źle zrobiłem. Nienawidzicie mnie trudno ale takich "prób" i "testów" nie będzie więcej. Chciałem tylko pomóc i uświadomić oraz nauczyć innych i ocalić przed złem.

Nie chce wybaczenia bo i tak na nie zasługuje na to. Niech to co ma być jest takie jakie jest a sprawa tych rzekomych klonów itd. powinna zostać szybko rozwiązana.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 20:08:52 wysłane przez Mora » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #126 : Sierpień 04, 2009, 20:24:53 »

Mora!

A kto zakładał w przeszłości klony oszukując tym samym wszystkich?

Kto sesje chanellingowe z Bogiem Baldurem drukował?

Kto prywatną sesję z Enki spreparował aby wyżebrać błędne opinie na jej temat?

I Ty twierdzisz,że to ja jestem zły a Ty ten dobry masz być?

To moja wina ,że cały czas gierki swoje chcesz wprowadzać?

Pamiętasz nauki,które od Boga Baldura przekazywałeś?-Tylko z prawdą żyć należy.

Czy tak wygląda prawda,że robisz sobie jaja z ludzi wprowadzając ich w błąd?

Po co kasowałeś w takim razie konto Blablabla?

Może je zarejestruj ponownie i wtedy ktoś porówna adresy.

Moja reakcja wynika z oburzenia Twoim zachowaniem a nie z tego,że bezinteresownie złem zionę do Ciebie.

Zapracowałeś sobie na ten brak zaufania.

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #127 : Sierpień 04, 2009, 20:34:04 »

Kłamiesz.

Tłumaczyłem jakie były moje cele i motywacje.
Channeling z Baldurem wymysł tak ale miało to wam pokazać jak łatwo można zrobić sobie taki "projekt" i nikt nawet się nie połapie w tym. Wiele osób uwierzyło w te przekazy. Przeprosiłem i potem przyznałem się do błędu.

Potem zmyślona prywatna sesja z Enkim.
Cel był jeden próba podrobienia Enkiego i sprawdzenie czy aż tak naiwni jesteście. Gdybym się naprawdę postarał nie odróżnilibyście czy napisał to Mora, Enki czy ktokolwiek inny.

Uważam siebie za dobrego człowieka bo tak powinno być powinniśmy wierzyć w dobro które każdy ma w sobie. Konto BlaBlaBla skasowałem bo było pod innym nickiem a wysuwałeś różne teorie dlaczego to nie Mora a BlaBlaBla jest moim nickiem. Widać takiemu elegancikowi jak ty nie dogodzisz bo po prostu kłamiesz w tym co piszesz poczytaj swoje posty i zachowanie w stosunku do innych forumowiczów bo może nie byłeś wtedy sobą.

Gierki widocznie lubisz gry... tak ty to nazywasz a dla mnie jest to zupełnie co innego. Jest to bardzo poważna sprawa.

Jak dla mnie powiedziałeś swoje i chyba wystarczy teraz ładnie jak kotek poczekasz aż pan Stolo sprawdzi IP z panem Markiem i Bytem i zobaczymy co wtedy powiesz...

Jak dla mnie znam wielu ludzi i wszyscy Ci którzy zachowują się podobnie jak Ty nie zasługują na dyskusje ze mną. Wolę trzymać się od takich ludzi z daleka. Także powodzenia bo będzie Ci potrzebne.

Widziałem wczoraj(jak się nie mylę) na forum Stola jak narazie cisza a szkoda.



« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 20:35:33 wysłane przez Mora » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Sierpień 04, 2009, 20:41:33 »

Pisałam do Solo w innej sprawie (w sprawie załączników) i odpisał mi że jest na wakacjach .Jak wróci to zajmie się forum.Nie wiem czy mnie nie ochrzani za to że wypaplałam tę wiadomość  Zawstydzony
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #129 : Sierpień 04, 2009, 20:42:42 »

Pisałam do Solo w innej sprawie (w sprawie załączników) i odpisał mi że jest na wakacjach .Jak wróci to zajmie się forum.Nie wiem czy mnie nie ochrzani za to że wypaplałam tę wiadomość  Zawstydzony

Aha dzięki chanell. Widocznie Bal z udziałem kota będzie trwał dalej szkoda że Tomek nie loguje. :/
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #130 : Sierpień 04, 2009, 20:48:36 »

To,że tłumaczyłeś pobódki kłamstwa swojego nie rozgrzesza Cię w żaden sposób i kłamcą pozostajesz nadal.

Bandyta w sądzie tez stara się usprawiedliwić dokonane zbrodnie ale bandytą pozostaje już do końca życia.

Nie mów więc z zarzutem do mnie,że kłamię,bo Ty kłamstwem posługujesz się na codzień,więc naganne to dla Ciebie nie jest.

Ten zarzut od Ciebie brzmi śmiesznie.


Ponawiam prośbę,byś zarejestrował Blebleble aby porównać adresy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #131 : Sierpień 04, 2009, 20:50:12 »

Cytuj
Ponawiam prośbę,byś zarejestrował Blebleble aby porównać adresy.

Próbujesz mnie podpuścić czy co? Dobrze wiesz że jeżeli będę mieć dwa konta zostanę zbanowany.

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #132 : Sierpień 04, 2009, 20:53:46 »

Załóż dla oczyszczenia sie z zarzutów,na co masz dowód w postaci tej korespondencji.

Nie korzystaj z drugiego konta ale niech będzie czynne.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #133 : Sierpień 04, 2009, 20:58:44 »

Niestety dzisiaj się chyba nie będę mógł zarejestrować.

http://images43.fotosik.pl/174/2e0396f559634aa8med.jpg
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Sierpień 04, 2009, 20:59:04 »

Lubie czarne koty zwłaszcza te z zielonymi oczkami ,mam małą prośbę Kocie  Z politowaniem odpuść sobie trochę plisss... Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #135 : Sierpień 04, 2009, 21:00:56 »

Ależ nie Chanell zostaw niech wielki detektyw bawi się dalej ale jego zabawa za nie długo się skończy.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #136 : Sierpień 04, 2009, 21:04:15 »

Chciałem aby Mora oczyścił się z zarzutów.

W jego to interesie jest.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #137 : Sierpień 04, 2009, 21:12:30 »

Taki eksperyment przeprowadźcie gdy któryś z adminów będzie na forum, na te chwilę odpuśćcie sobie juz.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #138 : Sierpień 04, 2009, 21:17:47 »

Poproszę po raz ostatni: podaj dowody, że BlaBlaBla, Byt i marek to ta sama fizycznie osoba. Krótko i na temat.Jeżeli je masz to zostaną zbanowani, jeżeli nie, to powinieneś zarobić stosowne punkty karne i przeprosić. 

Dowodem na to,że Blablabla,czyli Mora kręci jest to,że sie zmył kolejny raz po angielsku,podczas,gdy zależało mu na porównaniu pewnych adresów.

Pyszczyłeś, że Mora = Blablabla = byt = marek324. Nie prosiłem Cię o dowody, że Mora = blaBlaBla - to akurat dla mnie oczywiste. Wyraźnie prosiłem abyś podał dowody, że Mora/Blablabla = byt = marek324. Dowody proszę.

Cytat: Kot
Nawet niektóre teksty na prośbę mógł kolega pisać.
Z jego morowego natomiast komputera nadawać będzie jego klon.
Kto to taki?
Domyślam się ale pozostawiam to dla siebie.
Ależ już Ci mówiłem - te wywody powyżej to są jedynie przypuszczenie, a nie dowody. Trzeba było te przypuszczenie zatrzymać dla siebie aż do czasu zdobycia dowodów lub jasno wyartykułować, że są to jedynie przypuszczenia. Artykułując oskarżenia nie mówiłeś, że są to jedynie luźne przypuszczenia. Dałeś d...y z Lindą, potem głupkowato próbując wykazać, ze był to żart. Żarty się skończyły, więc teraz dawaj dowody. Więc jeszcze raz: proszę o dowody potwierdzające Twoje [być może szkalujące niewinnych] tezy.

Zarzuty o próbę robienia z forumowiczów wałów przez Morę przy wykorzystaniu Baldura - przyjmuję i uważam za uzasadnioną. Kto uwierzył to uwierzył, kto przy okazji się ośmieszył ten ośmieszył, a kto twierdził, że to przekręt to twierdził. Ale to całkowicie odmienna sprawa od sprawy "klonów"

Druga sprawa - uważam, że Mora kpi sobie z forumowiczów zakładając lipne konta - za to powinien zostać zbanowany - zresztą w myśl regulaminu. Do tego Mora nadal kłamiesz i nie jesteś konsekwentny - ileż to razy zapowiadałeś i zapewniałeś o definitywnym odejściu z forum - nawet ostatnimi czasy. Dla jasności - nie przymuszam i nie zachęcam do tego, ale nie zmienia to faktu, że Twoje słowo nie jest nic warte.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #139 : Sierpień 04, 2009, 21:22:48 »

Cytuj
Mora nadal kłamiesz i nie jesteś konsekwentny - ileż to razy zapowiadałeś i zapewniałeś o definitywnym odejściu z forum - nawet ostatnimi czasy. Dla jasności - nie przymuszam i nie zachęcam do tego, ale nie zmienia to faktu, że Twoje słowo nie jest nic warte.
Nie kłamie. Niech kot dostanie za swoje i chcę pokazać że mam tylko jedno konto na tym forum a gdy już sprawa się wyjaśni.

Powiemy sobie BajBaj raz na zawsze.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #140 : Sierpień 04, 2009, 21:24:17 »

Mora, Co Kot to Kot, co Ty to Ty.
Dwa krótkie pytania:
1. Zapewniałeś, że definitywnie odchodzisz z forum?
2. Odeszłeś?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #141 : Sierpień 04, 2009, 21:26:50 »

1. Tak
2. Nie

Sam na PW żądałeś ode mnie wyjaśnień a teraz masz pretensje że jeszcze tu jestem?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #142 : Sierpień 04, 2009, 21:29:24 »

Nie żądałem - to raz. Dwa - dane słowo jest danym słowem. Powtórzę jeszcze raz: nie mam pretensji że jesteś - to nie moja decyzja i nie mnie dotyczy, nie ja namawiałem do niej czy nawet sugerowałem, wskazuję jedynie na brak konsekwencji i łamanie obietnic co dla mnie jest kłamstwem.
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #143 : Sierpień 04, 2009, 21:30:39 »

 Jak widać najpopularniejszy temat to - ''masz coś do mnie''.

Świadczy to wyraźnie o poziomie tego forum, które jest poprostu żałosne.
Jacy ludzie takie forum.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 21:32:16 wysłane przez Silver » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #144 : Sierpień 04, 2009, 21:41:25 »

Jest mnóstwo tematów Silverze do wyboru.

Echo nie szaleje w nich a dyskusja się toczy.

Czemu więc niesie Cię do działu tego,skoro Ci nie odpowiada?

On jest szczelnie wytłumiony i chyba nie musisz się z jego powodu rozpraszać.

Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #145 : Sierpień 05, 2009, 04:20:11 »

Cytuj
Marku a skąd Ty to wiesz? znasz osobiście Kota? hm..... jak łatwo ludzie oceniają nie mając bladego pojęcia o drugiej osobie.....prykre ale niestety powszechne......

Cytuj
Marku to Ci napiszę, że bardo się mylisz, a ocena na podstawie kilku postów w necie jest płytka i nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością tak jest bardzo często.

Przeczytaj wypowiedzi kota. Jeżeli "W realu" jest w porządku, to znaczy, że w Internecie lub wyłącznie na tym forum odstawia celowo lub dla własnej przyjemności coś takiego, że już słów brakuje, a już zupłenie przy totalnym braku rekacji ze strony władz forum, a nikt nie ma ochoty tego tutaj znościć. Powiedz mi co to za człowiek, a nawet nie człowiek, użytkownik, którego prosi się kilkukrotnie i zachowanie spokoju i pewnego poziomu dyskusji, a on robi na przekór?

Cytuj
Mora, Co Kot to Kot, co Ty to Ty.
Dwa krótkie pytania:
1. Zapewniałeś, że definitywnie odchodzisz z forum?
2. Odeszłeś?

Cytuj
1. Tak
2. Nie

Hehehe

Cytuj
Jak widać najpopularniejszy temat to - ''masz coś do mnie''.

Świadczy to wyraźnie o poziomie tego forum, które jest poprostu żałosne.
Jacy ludzie takie forum.
Silver, cały "syf" na tym forum nakręca kot, ponieważ nie potrafi się uspokoić. Kiedy już widzę, że jest poprawa, za chwilę znowu oskarżenia, kąśliwe teksty i chamstwo. Ręce człowiekowi opadają, dlatego nie pozostaje nic innego jak ignorować tego osobnika do przyjazdu administracji, która mam nadzieję zajmie się całą sprawą, a nie omieszkam na ten temat porozmawiać z administratorem osobiście.

P.S. Mora, daj spokój z tematem, olej gościa bo to nie ma sensu. Za niedługo wszyscy na forum okażą się Twoimi klonami. Podejrzewam, że kot ma już nad łóżkiem blaclistę, tarczę z nickami i rzuca w nie lotkami Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 04:27:29 wysłane przez Byt » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #146 : Sierpień 05, 2009, 08:29:02 »

No to się ubawiłem Uśmiech

kocie, wiesz jak to się nazywa? to co cię dręczy nazywa się manią prześladowczą. niestety Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 09:19:27 wysłane przez marek324 » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #147 : Sierpień 05, 2009, 09:54:17 »

Jak chcecie zakończyć tą kłótnie skoro cały czas jedna ze stron konfliktu prowokuje drugą.


Kiedy już widzę, że jest poprawa, za chwilę znowu oskarżenia, kąśliwe teksty i chamstwo.


Może to wynika stąd, że kiedy widzicie poprawe, nie możecie znieść takiego stanu rzeczy i poprzez prowokacje wywołujecie na nowo konflikt.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #148 : Sierpień 05, 2009, 10:32:10 »

Ponieważ nie otrzymaliśmy Kocich dowodów na rzucone przez niego potwarze, apeluję do administracji co następuje:
1. Zażądanie od Kota tychże dowodów na podstawie których wysnuł oskarżenia.
2. W przypadku braku takowych - nakazanie oficjalnego przeproszenia [nie tam żadne "sorki, żartowałem"] osób które oskarżał, do tego przyznanie odpowiedniej ilości punktów karnych [nie mi osądzać ile]
3. W przypadku braku jasnych dowodów [nie przypuszczeń] przy jednoczesnym braku rzeczowych przeprosin - ban/czasowy ban.

Odnośnie Mory - ban/czasowy ban za jawne kpienie z regulaminu, który zakazuje POSIADANIA wielu kont, które zdarzało się, że były wykorzystywane jednocześnie. Tak samo - ban - dla każdego posiadacza wielu kont.

Myślę, że wniosek jest uczciwy, sprawiedliwy i ma oparcie w konkretnych zapisach regulaminu. Do tego - mam nadzieję - będzie zimnym prysznicem na rozpalone łepetyny, nauczką i przestrogą na przyszłość. Do tego może nieco nauczy niektóre osoby odpowiedzialności. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 10:36:30 wysłane przez arteq » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #149 : Sierpień 05, 2009, 10:35:23 »

Symeonie, ja się nie kłócę - jedynie podsumowałem pewien fragment wypowiedzi które tutaj przeczytałem. Nawet nie jest on agresywny, można go określić mianem diagnozy Uśmiech

A teraz z innej beczki, jakby niezwiązanej z tematem - ale co tam, pasuje wszędzie.
Zaległa jakaś taka cisza... rzekłbym grobowa Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 11:51:23 wysłane przez marek324 » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bornfost telenovelas mexicanas opravsko female-vs-male