Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 17:10:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190764 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Sobek
Gość
« Odpowiedz #275 : Wrzesień 03, 2009, 18:22:56 »

Proponowałbym najpierw dowiedzieć się o co w tym sporze między Artqiem a Kotem chodzi. Arteg w innym temacie przypomniał, że Samuel nawoływał do przekazywania datków dla PCh, po czym Kot napisał, że Arteq oczernił tymi słowami Samuela (rozgłosił o Samuelu nieprawdziwe informacje).

fakt jest taki, ze Samcio w sesjach nie raz nawoływał do przekazywania datków, tylko że mogę się założyć, że problem nie polegał na tym, że Artek to przypomniał, tylko raczej to wypomniał Mrugnięcie
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #276 : Wrzesień 03, 2009, 18:28:37 »

Cytuj
Jeżeli Samuel zachęcał ludzi do składania darowizn na rzecz wykopalisk, to ja w tym nic złego nie widzę, bo zawsze gdzieśtam co roku jest składany raport finansowy w działalności pch i pewnie można mieć do niego wgląd!

ciekawe gdzie te raporty są?
w tajnym sejfie Lucyny? ;P
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #277 : Wrzesień 03, 2009, 18:30:25 »

Właśnie chciałem zaproponować aby Symeon przestał pieprzyć,tylko zajął się czymś pozytywnym.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #278 : Wrzesień 03, 2009, 18:31:29 »

A poza tym, gdyby Arteq pilnie śledził PCh, to wiedziałby, że konta w pewnym momencie zostaną zamknięte - no i Arteq może być cały szczęśliwy, bo już nikt z PCh nie będzie nawoływał o "mamonę", pozostanie jedynie ...............kk.

A może przez niego przemawia ból, że kasa płynie do PCh zamiast do............w/w?
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #279 : Wrzesień 03, 2009, 18:35:02 »

obawiam się że konta zostaną zamknięte wraz z przełożonymi Pch ;P
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #280 : Wrzesień 03, 2009, 18:37:36 »

ciekawe gdzie te raporty są?
w tajnym sejfie Lucyny? ;P


Widzisz kolego: nie znamy się, ale już wiem czym się różnimy....
Tobie opierasz się na ironicznych odpowiedziach, które są subiektywne
Ja opieram się na obiektywiźmie, który jest dla mnie najważniejszy
ale z obiektywizmem bywa tak, że nie jest to dar nabyty, lecz wrodzony Mrugnięcie

wszystkie informacje na ten temat mozesz znaleźć na:

http://www.krs-online.com.pl/

i sorki za poniższy cytat z tej stronki, ale nie moge się oprzeć Uśmiech
Cytuj
Odnalezienie danych na temat organizacji i firm, zweryfikowanie informacji o kontrahencie nigdy nie było tak proste.

Szukajcie, a znajdziecie Chichot
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #281 : Wrzesień 03, 2009, 18:48:32 »

Proponowałbym najpierw dowiedzieć się o co w tym sporze między Artqiem a Kotem chodzi. Arteg w innym temacie przypomniał, że Samuel nawoływał do przekazywania datków dla PCh, po czym Kot napisał, że Arteq oczernił tymi słowami Samuela (rozgłosił o Samuelu nieprawdziwe informacje).

fakt jest taki, ze Samcio w sesjach nie raz nawoływał do przekazywania datków, tylko że mogę się założyć, że problem nie polegał na tym, że Artek to przypomniał, tylko raczej to wypomniał Mrugnięcie


Podniosłeś mnie na duchu,drogi Sobku,że jako jeden z nielicznych na tym forum pochyliłeś się i odczytałeś moje intencje.

Kolega Symeon nie zadał sobie trudu,by przeczytac w czym rzecz jest.

Twierdzi,że potrafi czytać ze zrozumieniem ale jednocześnie jego wypowiedź  dowodzi,że tak nie jest.

Nie wałkujmy tego tematu więc,bo dziesięc razy nie będę powtarzał o co mi chodzi zwłaszcza,że słowa moje do Artqa kierowałem i więcej do niego pisać nie mam potrzeby.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #282 : Wrzesień 03, 2009, 19:22:40 »

i Arteq może być cały szczęśliwy, bo już nikt z PCh nie będzie nawoływał o "mamonę", pozostanie jedynie ...............kk.

A może przez niego przemawia ból, że kasa płynie do PCh zamiast do............w/w?

Daruj sobie perfidne insynuacje.

I powtórzę: nawoływał? - nawoływał. Dlatego kłamstwo pozostaje kłamstwem bez względu na dorabianie teorii do niego.
I może w końcu Kot zdecydowałby się na jasne zasady: oburzał się, że nie użył KONKRETNEGO słowa "oszczerca" [ok, tłumaczyłem dlaczego postawiłem znak równości], tylko dlaczego teraz zaczyna ględzić o intencjach a nie bazuje na KONKRETNYCH słowach?
Jeżeli natomiast posłużymy się "intencjami" to Kot wypada jeszcze gorzej.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #283 : Wrzesień 03, 2009, 19:27:45 »

ciekawe gdzie te raporty są?
w tajnym sejfie Lucyny? ;P


Widzisz kolego: nie znamy się, ale już wiem czym się różnimy....
Tobie opierasz się na ironicznych odpowiedziach, które są subiektywne
Ja opieram się na obiektywiźmie, który jest dla mnie najważniejszy
ale z obiektywizmem bywa tak, że nie jest to dar nabyty, lecz wrodzony Mrugnięcie

wszystkie informacje na ten temat mozesz znaleźć na:

http://www.krs-online.com.pl/

i sorki za poniższy cytat z tej stronki, ale nie moge się oprzeć Uśmiech
Cytuj
Odnalezienie danych na temat organizacji i firm, zweryfikowanie informacji o kontrahencie nigdy nie było tak proste.

Szukajcie, a znajdziecie Chichot

a jaki KRS ma Pch?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #284 : Wrzesień 03, 2009, 19:29:24 »

Intencjami nie równaj sie ze mną proszę,bo wspólnego mianownika nie znajdziesz.

Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #285 : Wrzesień 03, 2009, 19:32:26 »

Artqu, a dlaczego przemilczałeś pierwszą część mojego postu, przecież tam pisze to, co powinno

Cię wreszcie uszczęśliwić i zakończyć dyżurny temat "zbierania kasy na PCH".
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #286 : Wrzesień 03, 2009, 19:39:40 »

Val Dee, PCH jest potoczną nazwą. Informacji musisz szukać odnośnie fundacji Daru Światowida. Przed oblicze sądu nie trafią ponieważ w świetle prawa nie dopuszczają się przestępstwa - w statucie fundacji "dziwnie" nie ma nic na temat osłon, orionczyków, nibiru i biegania z mumią faraona po pustyni w celu umieszczenia w sarkofagu. W statucie jest o archeologi.

Oczywiście Kocie - nie jestem w stanie i nie chcę schodzić do Twojego "mianownika".

Barbarax - bo nie uszczęśliwi. Z tego co mi wiadomo to nie wyciągają siłą pieniążków od ludzi - ludzie dają dobrowolnie. Co by mogło mnie uszczęśliwić to aby wszyscy ludzie byli w stanie dostrzec liczne kłamstwa i manipulacje [w sesjach - a na tym bazuje pch] których dopuszczają się ludzie z PCH/DŚ. Ale spokojnie - czas działa na korzyść prawdy i pogrąża PCH/DŚ - coraz więcej niewypełnionych proroctw...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 19:41:51 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #287 : Wrzesień 03, 2009, 19:54:07 »

Piszesz Artqu,że "schodzić"do mojego mianownika nie jesteś w stanie.

Odpowiem tak:

Kto się Artqu wywyższa-zostanie poniżony.

Pamiętaj o tym.Ja chętnie tą wyższośc Twoją uznaję alebowiem:

Kto się poniża zostanie.....


 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #288 : Wrzesień 03, 2009, 19:59:06 »

Święte słowa - ale nie ma w nich miejsca na perfidię.

Tak - świadomie napisałem "zejść" ponieważ tak musiałbym zrobić aby wykazywać pewne Twoje widoczne na tym forum zachowania, np. - brak odpowiedzialności za wypowiedziane słowa i wykręcanie się z nich, brak umiejętności przyznania się do błędu, fanatyczne podejście do pewnych spraw.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #289 : Wrzesień 03, 2009, 20:00:38 »

Dlatego wyższy jesteś Artqu i słusznie wyższość swą podkreślasz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 20:01:57 wysłane przez kot » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #290 : Wrzesień 03, 2009, 20:07:20 »

Artqu, ale Kot to nie Twoja ścieżka rozwoju.

Idź po prostu.....swoją drogą, a Kota już sobie odpuść, skoro on Cię ściąga w dół.

Wszyscy Ci życzymy wszystkiego najlepszego. Uśmiech.......Kotu oczywiście również Uśmiech.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #291 : Wrzesień 03, 2009, 20:07:23 »

Postaram się jeszcze raz "bardziej wykazać" i uciąć pogawędkę - ku uciesze innych forumowiczów. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę w oparciu o konkrety chętnie się przyłączę.

edit: skoro pojawił się na mojej ścieżce to zapewne w jakimś celu, podejrzewam, że dla rozwinięcia pewnych cech i pozytywnej weryfikacji innych oraz spostrzeżeń.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 20:11:08 wysłane przez arteq » Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #292 : Wrzesień 03, 2009, 20:10:28 »

Artqu, a nie pomyślałeś, że Twoje konkrety są konkretami............dla Ciebie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #293 : Wrzesień 03, 2009, 20:14:36 »

Moje przekonania są moimi przekonaniami być może podzielanymi przez pewne osoby, ale fakty [konkrety] pozostają faktami dla wszystkich.
Np. wschód słońca pozostanie zawsze wschodem - słońce wyłania się zza horyzontu - i nikt nie może temu zaprzeczyć. Zgodzę sie natomiast, że dla wielu osób może oznaczać różne rzeczy - pora wstawania, pora spoczynku, radość z kolejnego dnia bądź smutek dla osoby w depresji.
Dziękuję.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #294 : Wrzesień 03, 2009, 20:24:54 »

No tak, ale ja mówiłam o Twoich konkretach, a więc........lepiej chyba poczytać sobie forum, bo jak z tego wynika Artqu, ja też Cię ściągam w dół. A więc powodzenia. Uśmiech Chichot Duży uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #295 : Wrzesień 03, 2009, 20:32:38 »

Arteq sam będąc w "dole" próbuje wszystkich ściągnąć do "siebie", taka jego rola...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #296 : Wrzesień 03, 2009, 20:35:18 »

Artqu, a nie pomyślałeś, że Twoje konkrety są konkretami............dla Ciebie.

konkret jest konkretem absolutnym - nie podlegającym subiektywnym ocenom

konkretem jest np że piszę ten o post wieczorem

i z tym nie da się dyskutować Uśmiech

o jakich innych konkretach mowa?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #297 : Wrzesień 03, 2009, 20:40:03 »

A takich,że dla jednych konkret to dwie kulki lodowe w wafelku.lub ciastko a dla innych konkret to

schabowy z kością plus kapustka plus tłuczone ziemniaczki prosto z wody tłuszczykiem polane

dla naprzykładu. Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #298 : Wrzesień 03, 2009, 20:41:12 »

Tak, masz rację, konkret jeżeli jest konkretem to....jest konkretem jak najbardziej, ale nie nie musi być nim coś, co dana osoba uważa za konkret.
Tak jest w przypadku Artqa, który uznaje za konkret tylko i wyłącznie to.......co on sam uznaje.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #299 : Wrzesień 03, 2009, 20:43:50 »

a co jest "niekonkretem"?
proszę o przykład

kot - co to ma być za argument?
mylne postrzeganie i operowanie pojęciami to nie najlepszy sposób na dyskusję
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.237 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mexicanas bornfost telenovelas opravsko female-vs-male