Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 18:29:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 27 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Masz coś do mnie?!  (Przeczytany 190764 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #300 : Wrzesień 03, 2009, 20:47:32 »

Vall Dee, co dla Ciebie jest argumentem, to dla innych......niekoniecznie. Chichot
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #301 : Wrzesień 03, 2009, 20:50:10 »

hmm rozmowa przypomina dialog z dzieckiem:

- dlaczego nie chcesz iść do szkoły?
- bo nie!

i to jest taki argument jakiego używasz...

no a potem się dziwisz że nikt takich brzdąców nie traktuje poważnie
jakoś nie widzę możliwości rozwoju u Ciebie (ale na szczęście Ty je widzisz i to jest dla Ciebie najważniejsze)
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #302 : Wrzesień 03, 2009, 20:50:34 »

Bo niektórzy nie baczą na obecność innych.

Pępek i wokół niego ciałko boskie czują i nic poza tym.

 Później gdzieś dalej leci Merkury,Wenus,Ziemia z intruzami,Mars,Jo......
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #303 : Wrzesień 03, 2009, 20:53:01 »

znasz ukłąd planetarny tak samo dobrze jak Enki (to nie jest komplement) ;P

skoro nie baczysz na obecność innych to co tu robisz?
zrób sobie swoje własne forum i tam pisz do siebie ;P
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #304 : Wrzesień 03, 2009, 21:00:49 »

Ale Kot nie pisał o sobie, tylko jeżeli już to o mnie.

A więc jednak..................... te gruszki i pietruszki.

Val Dee, dziękuję za uznanie. Duży uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #305 : Wrzesień 03, 2009, 21:05:38 »

znasz ukłąd planetarny tak samo dobrze jak Enki (to nie jest komplement) ;P

skoro nie baczysz na obecność innych to co tu robisz?
zrób sobie swoje własne forum i tam pisz do siebie ;P

Nauczka aby cytować post,do którego się ustosunkowujemy.

Zbyt szybko nowe posty powstaja i moja odpowiedź w złym miejscu się znalazła.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #306 : Wrzesień 04, 2009, 13:11:55 »

Cytat: Sobek
Bo nieważne czy w 2012 cos się stanie, czy nie - ważna jest przemiana duchowa, którą każdy z nas powinien przejść, niezależnie czy za trzy lata coś się stanie, czy nie..

jakoś dziwnie się z Tobą zgadzam.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Symeon
Gość
« Odpowiedz #307 : Wrzesień 04, 2009, 22:37:07 »

Kocie,Ty sam pieprzysz jak potłuczony. Fakt, że jesteś kłamcą pozostanie faktem. Przyjaciele Ci nie pomogą. Kłamstwo powtarzane wiele razy nie stanie się prawdą. Nawet jeżeli Arteq wypomniał to, że Samuel nawołuje do finansowania PCh, to nie wolno Ci było nazywać tego oczernianiem Samuela, bo oczernianie to podawanie nieprawdziwych informacji na czyjś temat. Ci wszyscy, którzy nie znają tej sprawy, nie powinni się wtrącać, bo swoimi głupawymi postami się tylko coraz bardziej ośmieszają.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 22:41:02 wysłane przez Symeon » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #308 : Wrzesień 04, 2009, 23:20:54 »

Symeonie!!

Ty nic nie zrozumiałeś.

Ganisz pewne zachowania ale nie rozumiesz czemu są naganne.

Uspokój sie,bo igrzyska dawno sie już skończyły i wszyscy poszli do domu.

Ty jeden na trybunach pozostałeś- być może zamroczony substancją podejrzaną i sprawiedliwości źle rozumianej sie domagasz.

Idź do domu i nie awanturuj sie więcej.



Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #309 : Wrzesień 04, 2009, 23:32:09 »

Zareagowałem tylko na Twoj post:
Właśnie chciałem zaproponować aby Symeon przestał pieprzyć,tylko zajął się czymś pozytywnym.
Wcześniej nie miałem czasu, dlatego czynię to tak późno.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #310 : Wrzesień 05, 2009, 12:57:00 »

Widzę, że wielu ma tu coś do drugich, a tak naprawdę do siebie. 
Gdy się każdy upora z tym „mieniem czegoś do kogoś” -  garb odpadnie i lekkość uwzniośli.
Dopiero wówczas można smakować życie bez postawy roszczeniowej … no i zaznać wolności …

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #311 : Wrzesień 05, 2009, 18:52:12 »

Ptaku, nie chciał byś coś mieć do koliberka, przypadkiem nieprzypadkowym? Zaraz byłoby weselej? a TY zaraz w taką powagę i uświęcenie? Przecież dzięki temu, to forum jeszcze istnieje. Tam gdzie na forum dzieje się dobrze, tam forum obumiera i zaczyna się prawdziwe życie. A więc wybieraj Bracie Pierzasty. Wszak wolna wola. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 18:52:37 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #312 : Wrzesień 05, 2009, 19:26:56 »

A więc wybieraj Bracie Pierzasty. Wszak wolna wola. Mrugnięcie

Raczej siostro Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #313 : Wrzesień 05, 2009, 19:41:05 »

Ptaku, nie chciał byś coś mieć do koliberka, przypadkiem nieprzypadkowym? Zaraz byłoby weselej? a TY zaraz w taką powagę i uświęcenie? Przecież dzięki temu, to forum jeszcze istnieje. Tam gdzie na forum dzieje się dobrze, tam forum obumiera i zaczyna się prawdziwe życie. A więc wybieraj Bracie Pierzasty. Wszak wolna wola. Mrugnięcie

A co ja mogłabym mieć do takiego ptaszeczka maluśkiego?  Mrugnięcie
Toż to w koliberku wichrzycielku sama słodycz … no i pobratymstwo pierzaste między nami, więc nic nie mam, prócz przyjaźni  …
Powiadasz, że bez kłótni fora umierają? To tak jak w małżeństwie …  Duży uśmiech


Symeonie, koliberek jest gramatyczny, więc ptak, choć ptaszka, bratem jest …   Mrugnięcie


Pozdrawiam wszystkich mających coś ...  Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 20:21:56 wysłane przez ptak » Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #314 : Wrzesień 05, 2009, 20:24:39 »

Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Przestancie wreszcie ,czuje sie nie jak na forum dyskusyjnym , ale jak na rozprawie sadowej!
Co jest z wami?
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #315 : Wrzesień 05, 2009, 20:29:53 »

Betti, przecież już przestaliśmy. Wiem, że czytanie tych wszystkich postów nie jest przyjemne, ale to już jest taki temat.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #316 : Wrzesień 05, 2009, 20:30:37 »

Licho jakieś chyba z nami jest. Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #317 : Wrzesień 05, 2009, 20:40:49 »

Ptaku, a Ty żeś jakiego środka odurzającego sie gdzie wziął i nie nachłeptał? Twój dawny waleczny nastrój ulotnił się niczym kamfora. Takiś miły i tolerancyjny, że mi się dziób wziął i zarumienił.  ZawstydzonyWidać wiele tu do równoważenia musi być, skoro nawet Ptak pazurka swojego schował. Czyli, że tak rychło upadek nam nie grozi. Oj, po(l)eciało by się gdzieś wyżej nieco, poleciało...

Licho jakieś chyba z nami jest. - albo kot jaki czarny, co najmniej! Mrugnięcie Zły Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 21:02:54 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #318 : Wrzesień 05, 2009, 22:47:31 »

Kochani , co wy jadacie ze tak wierszem gadacie?
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #319 : Wrzesień 05, 2009, 23:22:18 »

Widocznie ptaki już tak mają.
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #320 : Wrzesień 06, 2009, 02:21:43 »

Symeonie tracisz czas na pajaca. Olej kota bo to zwykły błazen, który karmi się nerwami innych. Była mowa o takich ludziach na forum, to naprawdę strata czasu podejmowanie dyskusji z nimi. Szkoda, że nie ma na forum jakiejś funkcji, która ignoruje konkretnych użytkowników i nie wyświetla ich postów. Niestety administracja ma SERDECZNIE W DUPIE rozpasanie kota i zamiast reagować wymaga od innych ignorowania go, jakby był jakimś członkiem rodziny, którego trzeba tolerować. No, ale cóż zrobić. I niech się administracja za to nie obraża bo nie o to chodzi by cokolwiek sobie wypominać. Pozwalacie by niezgodnie z regulaminem, który sami ułożyliście ten osobnik obrażał innych i bez żadnej odpowiedzialności sypał ubliżające użytkownikom posty. Nie reagujecie na jego jad i cynizm, a powinniście. Ja prosiłem o to kilkukrotnie, najpierw samego kota o spokój, później o reakcję kolejno moderatorów i administrację - zero reakcji, od wszystkich kolejno.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 02:24:50 wysłane przez Byt » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #321 : Wrzesień 06, 2009, 13:25:59 »

Co ty chcesz od Kota, sam jestes arogancki i uzywasz paskudnych wyrazow. Porzadek nalezy zaczac robic od siebie, a Kota prosze zostawic w spokoju. Basta.
Zapisane
Barbarax
Gość
« Odpowiedz #322 : Wrzesień 06, 2009, 13:42:56 »

Wiesz co Bycie, a ja się dziwię, że administracja nie reaguje również na Twoje zachowanie na forum.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : Wrzesień 06, 2009, 14:06:45 »

Bycie ,proponuje wpisać w wyszukiwarkę wyraz " dupa " i wtedy przekonasz się który z forumowiczów uzywał tego wyrazu najwięcej.Nie przypominam sobie posu Kota w którym uzywałby wulgaryzmów . Może trochę nerwowo reaguje na ataki sceptyków ,ale nie spotkałam się z przekleństwami z jego strony ,co zdazało się innym.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Symeon
Gość
« Odpowiedz #324 : Wrzesień 06, 2009, 14:29:23 »

Proponuję wziąć coś na uspokojenie, usiąść spokojnie przed komputerem, założyć okulary jeśli trzeba i jeszcze raz przeczytać pewne posty naszego ulubieńca Kota. Niestety na tym świecie jest tak, że wad u swoich przyjaciół/dobych znajomych często nie widzimy lub widzieć nie chcemy.

Co ty chcesz od Kota, sam jestes arogancki i uzywasz paskudnych wyrazow. Porzadek nalezy zaczac robic od siebie, a Kota prosze zostawic w spokoju. Basta.

Byt troche się zagalopowal, to trzeba przyznać, ale nie dziwię się wcale, że "ma coś" do Kota, skoro Kot go publicznie oskarżył, że jest Morą, Stolo temu zaprzeczył, a Kot do dziś dzień Byta nie przeprosił, ja też bym się wkurzył.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 14:29:53 wysłane przez Symeon » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 27 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.139 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

chatka xbustyx batawia bornfost ania2018