Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 08, 2024, 04:34:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesje: 91, 92 i 93  (Przeczytany 127476 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #200 : Styczeń 21, 2009, 14:55:52 »

no wybaczcie, tak tylko pomyślałem sobie że dużo kasy moga mieć i mogę się nie mylić. Dlaczego? Bo jeśli pod PCh kryje się jakaś organizacja to mogą dobrze opłacać starania Lucyny. Ups lepiej się nie rozpisuję bo zaraz przez okno wojsko mi do domu wleci :]
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #201 : Styczeń 21, 2009, 14:56:14 »

Cysio91, jesteś jeszcze bardzo naiwny - bez złośliwości.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #202 : Styczeń 21, 2009, 14:58:37 »

Cysio91, jesteś jeszcze bardzo naiwny - bez złośliwości.

Masz zdanie wypowiadać swoje zdanie wiec wiesz nie razi mnie to ale skoro tak mówisz przedstaw mi swoje myślenie  i dowody że w tej sprawie jestem naiwny ; bo może i w tym temacie jestem
Ale skoro tak uważasz przedstaw dowody na to że źle myśle
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #203 : Styczeń 21, 2009, 14:59:01 »

arteq to może tak :

Pytanie: Następne pytanie z sali, kochany Enki, czytam wszystkie sesje i żyję tak jak nakazujesz w nich żyć. Zastanawia mnie jednak jedno - dlaczego jeszcze nie widać Nibiru?

Enki: Moja kochana, ja dzielny Enki, Samuel, znany jako Opiekun Ziemii i potężny Archanioł pełen miłości do was, powstrzymałem Nibiru. Nikt mi nie pomagał, sam oto stawiłem czoła temu czerwonemu demonowi prosto z czeluści tejze galaktyki!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #204 : Styczeń 21, 2009, 15:07:59 »

A ja na chwilę wrócę do tematu. Hasło wątku brzmi: Sesje: 91, 92 i 93... Każdy chyba myślący człowiek wie, że sesje, które nam tu udostępniono, nie są żadnymi sesjami "91, 92 i 93", a "odgrzewanymi kotletami", materiałami udostępnionymi (niezbyt etycznie) z sesjii prywatnych. jednak w grudniu (z tego, co pamiętam) odbyła się FAKTYCZNA sesja 91. Ciekaw jestem... gdzie się ona podziała? I czemu nie jest publikowana?

Dla jasności, podaję treść newsa z tamtego okresu:

SESJA PUBLICZNA Z LUCYNĄ ŁOBOS

OSTATNIA W TYM ROKU - PUBLICZNA PREZENTACJA PROJEKTU CHEOPS WRAZ Z SESJĄ CHANELINGU TELEPATYCZNEGO Z LUCYNĄ ŁOBOS ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ, 7 GRUDNIA WE WROCŁAWIU (PO KURSIE SILVY).

Dodma, ze nie jest to sesja 90, bo ta odbyła się 18 października 2008 w Bazylei.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 15:10:16 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #205 : Styczeń 21, 2009, 15:12:30 »

Być może nie jest opublikowana bo zawierała groźby kolegów z oriona tak jak to miało już miejsce kiedyś z sesją sześćdziestąt ileś. Raz była, potem ją usunęli a potem znów wkleili. Po prostu chcą aby było tajemniczo, na koniec pokażą tą sesje a tutaj się okaże, że zawiera groźby typu ,,więzić was będziemy'', ,,ziemia jest nasza'' , ,,zjemy was, mniam mniam'' ,, nie ma nadziei''.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #206 : Styczeń 21, 2009, 15:17:15 »

Być może nie jest opublikowana bo zawierała groźby kolegów z oriona tak jak to miało już miejsce kiedyś z sesją sześćdziestąt ileś. Raz była, potem ją usunęli a potem znów wkleili. Po prostu chcą aby było tajemniczo, na koniec pokażą tą sesje a tutaj się okaże, że zawiera groźby typu ,,więzić was będziemy'', ,,ziemia jest nasza'' , ,,zjemy was, mniam mniam'' ,, nie ma nadziei''.

nie strasz heh ; to może pytanko do nich czemu z tą sesją taki problem zamieścić skoro inne im tak długo nie zajmowały czasu
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #207 : Styczeń 21, 2009, 20:01:53 »

Było to już wyjaśniane. Ale skoro przeoczyliście, to przypomne. Otóż niebawem nastąpi zmiana "wystroju strony" i to jest główny powód opóźnienia.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #208 : Styczeń 21, 2009, 20:08:16 »

Było to już wyjaśniane. Ale skoro przeoczyliście, to przypomne. Otóż niebawem nastąpi zmiana "wystroju strony" i to jest główny powód opóźnienia.

Aha, oki, to już alles klar. A skoro piszesz... wiesz może, kiedy? Bo "niebawem" to nieco mało dokładna data Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #209 : Styczeń 21, 2009, 20:13:53 »

OSTATNIA W TYM ROKU - PUBLICZNA PREZENTACJA PROJEKTU CHEOPS WRAZ Z SESJĄ CHANELINGU TELEPATYCZNEGO Z LUCYNĄ ŁOBOS ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ, 7 GRUDNIA WE WROCŁAWIU (PO KURSIE SILVY).

Dodma, ze nie jest to sesja 90, bo ta odbyła się 18 października 2008 w Bazylei.


Ta sesja jest nieobecna,poniewaz ulega jeszcze "obrobce",..droga
channellingu cenzurowanego...hehehe.
Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #210 : Styczeń 21, 2009, 21:29:45 »

Masz zdanie wypowiadać swoje zdanie wiec wiesz nie razi mnie to ale skoro tak mówisz przedstaw mi swoje myślenie  i dowody że w tej sprawie jestem naiwny ; bo może i w tym temacie jestem
Chodziło mi o to, że - jak mi się wydaje - nie dostrzegasz różnicy pomiędzy przestrzeganiem prawa [a ściślej: nie daniem się złapać na jego nie przestrzeganiu] a etyczną i uczciwą postawą jest duża różnica. W tej róznicy mieszczą się tzw. nadużycia, czyli najczęściej wykorzystywanie "służbowych" finansów i środków dla prywatnych celów. Takim zjawiskiem może być np. prywatna podróż oficjalnie przedstawiona jako służbowa; prywatne spotkanie/przyjęcie wpisane jako konferencja, etc.

Dla jasności: piszę to w oderwaniu od fundacji "pch", nie wiem czy postępują podobnie czy tez nie. Ma być to przykład jakie nadużycia mają miejsce w niektórych fundacjach.


Darek, podany przez Ciebie powód jest słaby - cóż to jest przekleić tekst? Chyba, że mają zamiar wykuć go w jakiejś płycie - wtedy fakt zmiana formatki byłaby kłopotliwa...
Zapisane
Jason
Gość
« Odpowiedz #211 : Styczeń 21, 2009, 22:40:34 »

A ja na chwilę wrócę do tematu. Hasło wątku brzmi: Sesje: 91, 92 i 93... Każdy chyba myślący człowiek wie, że sesje, które nam tu udostępniono, nie są żadnymi sesjami "91, 92 i 93", a "odgrzewanymi kotletami", materiałami udostępnionymi (niezbyt etycznie) z sesjii prywatnych. jednak w grudniu (z tego, co pamiętam) odbyła się FAKTYCZNA sesja 91. Ciekaw jestem... gdzie się ona podziała? I czemu nie jest publikowana?

Dla jasności, podaję treść newsa z tamtego okresu:

SESJA PUBLICZNA Z LUCYNĄ ŁOBOS

OSTATNIA W TYM ROKU - PUBLICZNA PREZENTACJA PROJEKTU CHEOPS WRAZ Z SESJĄ CHANELINGU TELEPATYCZNEGO Z LUCYNĄ ŁOBOS ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ, 7 GRUDNIA WE WROCŁAWIU (PO KURSIE SILVY).

Dodma, ze nie jest to sesja 90, bo ta odbyła się 18 października 2008 w Bazylei.

Nie szukajcie już dziury w całym bo czepiacie sie juz byle sie czepiac, i to w dodatku nie mając racji. Sesja z 7 grudnia z Wrocławia jest udostepniona pod numerem 92 na http://www.pawelhorzela.com/session.aspx.

Prywatna zas jest tylko sesja z numerem 91, gdyz wspomniane juz 92 to publiczna sesja z Wrocławia, a 93 to publiczna sesja z Nowego Jorku. Twierdzenie wiec, ze wszystkie sesje są prywatne jest kłamstwem. Sesje 91 i 92 są z grudnia zeszlego roku, jedynie sesja 93 z roku 2006, a wiec twierdzenie, ze wszystkie 3 są 'odgrzewanymi kotletami' jest rowniez kłamstwem.

Swoją drogą jest zmiana strony, wiec wszystkie te 3 sesje są jeszcze upublicznione nieoficjalnie (nie na stronie PCH, gdyż w/w strona jeszcze nie jest stroną PCH)

sceptycy popadają juz w paranoję...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 22:44:35 wysłane przez Jason » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #212 : Styczeń 22, 2009, 07:02:20 »

Jason - Masz rację, chylę czoła i prostuję: Faktycznie, sesja 92 to sesja z 7 grudnia 2008, publiczna. Tak więc cofam moje pytanie, bo odpowiedź jest (a nie szukałem dziury w całym, tylko zadałem pytanie, gdzież to się sesja publiczna 91 podziała Uśmiech)

EDIT: No cóż, więc przeczytałem sesję 91 (czy, wedle liczenia PCh, 92, z 7 grudnia 2008). Większość pytań na niej to pytania osobiste - nie wiem, po co je zadawano, skoro to sesja publiczna? Można było wybrać takie, które przysłużą się każdemu. Wygląda to tak, jakby już ludziom brakowało pomysłów na ogólne pytania... lub prościej było odpowiadać na pytania prywatne, bo są nie do sprawdzenia.

Tak czy owak, z sesji wybrałem kilka co ciekawszych kwiatków (poza nimi były tylko pytania prywatne albo też odpowiedzi nic nawet nie wnoszące - jak zawsze):

PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Anny.  Co sądzisz o diecie optymalnej doktora Jana Kwaśniewskiego?

EN-KI:

Wszystko jest uzależnione od grupy krwi.  Jego dieta jest bardziej dobra dla grupy krwi osób, którzy posiadają grupę „0“.  Inne grupy krwi, które nie tolerują tak dużej ilości mięsa mogą się buntować.  Najlepsza dieta – to słuchaj swego organizmu, nie przesadzaj w nadmiernych posiłkach, mniej używek, regularne posiłki, dobrze się wysypiać – i to jest ten cud natury.  Słucha


Cóż, En-ki znowu pieprzy jak potłuczony. Dieta Kwaśniewskiego z mięsem ma niewiele wspólnego - opiera się głównie na jajkach, makaronach etc.


PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Bogdana.  Proszę o wyjaśnienie takiej sprawy.  W sesji 61 (z czerwca 2006 roku) na pytanie o Plejadan, którzy przestrzegają ludzi przed Orionem i współpracą z nim odpowiedziałeś:  „Plejadanie… Ziemia jest dla nich łakomym kąskiem (…) Zarówno Plejadanom jak i z Syriusza B wcale nie zależy na istotach ludzkich.  Zależy im na Ziemi“.  A w sesji 90 (z października 2008 z Bazylei) na pytanie jaką rolę odgrywają istoty z Plejady w ratowaniu ludzkości odpowiedziałeś: „Plejadanie – zacznę od tego – to nic innego jak „Białe Bractwo“.  To te same istoty, które zamieszkują Oriona, które budowały zabezpieczenia na Ziemi po to, żeby je teraz uruchomić…“  Dlaczego jest taka dysproporcja między tymi przekazami?  Chciałbym to zrozumieć?

EN-KI:

I tutaj musielibyśmy się spotkać, bo jest to długi temat, na temat Plejadan, ale powiem pokrótce.  Planeta Nibiru była zamieszkała i spotkał ją los taki, jaki spotkał wiele innych planet.  Planetę musiały opuścić istoty zamieszkałe ową planetę, wybierając różne planety.  Plejadanie swój początek, swoje korzenie – nie jest to kłamstwem, tylko może nie do końca jasno wytłumaczone – Plejadanie swoje korzenie mają z Nibiru.  Oczywiście, że im nie zależy na ratowaniu Ziemi i ludzi.  Posiadają własną planetę.  Ale kierując się – nazwijmy to – litością dla was, istoty ludzkie, przekazują wam informacje, ostrzeżenia dają.  Dają wzór, czy - przykłady, na przykładzie swoim, czy innych planet.  Mówią też o opamiętaniu…, mówią to Plejadanie.  Zatem, czy dużo zmieniłem?  Ja tylko nie dopowiedziałem, że pochodzenie Plejadan jest z Nibiru. Słucham.


Co tu komentować? En-ki znowu odpowiada na pytanie, mijając się z tym, co mówił wcześniej.


PYTANIE:

Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Włodka.  Drogi En-Ki, dlaczego Najwyższa Rada Starożytności w Egipcie tak bardzo blokuje pozwolenia na poszukiwanie prawdy w obrębie Piramid w Gizie?

EN-KI:

Bo, wiedzą co się znajduje pod Piramidami, pod Płaskowyżem i nie chcą, żeby tam wejść.  A ponadto, w ich umysłach zostało tak „namącone“, że „odkręcenie“ tego myślenia jest raczej niemożliwe.  Otóż, w ich myśleniu jest coś takiego – wiedzą o roku dwunastym, ale wierzą, że to oni są i tylko oni  - „narodem wybranym“, a  cała reszta populacji ma zginąć.  I dlatego wiedzą też, że ratunek dla Ziemi znajduje się pod Płaskowyżem.  Nie wiedzą jeszcze gdzie, ale to – wiedzą.  I nie jest w ich interesie, aby jak najwięcej ludzi się uratowało, ale żeby jak najwięcej zginęło.  Słucham.


Mhm, tradycyjnie. Kto nie jest za Projektem Cheops, ten jest wrogiem ludzkości, zna i ukrywa prawdę, i dąży, żeby nie było zabezpieczenia. Zieeeeew.

PYTANIE:

Dziękuję, następne pytanie. Drogi En-Ki, proszę powiedz jaki wpływ na duchowość i fizyczność człowieka ma spożywanie białego proszku złota?

EN-KI:

Myśmy spożywali ten proszek życia.  Długo żyliśmy…, bardzo długo.  Tu chodzi o wasze zdrowie, o wydłużenie czasu życia na Ziemi.  Nie wieczność, ale wydłużenie czasu życia.  Słucham.
 


I znów skrzętne ominięcie pytania o wpływie proszku złota na DUCHOWOŚĆ.


Czyli - nic nowego, znowu kilka wpadek, kilka naciagnięć, kilka ominięć tematu. To, co zaaaawsze.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 07:45:31 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #213 : Styczeń 22, 2009, 08:40:05 »

Cysio91, jesteś jeszcze bardzo naiwny - bez złośliwości.

Masz zdanie wypowiadać swoje zdanie wiec wiesz nie razi mnie to ale skoro tak mówisz przedstaw mi swoje myślenie  i dowody że w tej sprawie jestem naiwny ; bo może i w tym temacie jestem
Ale skoro tak uważasz przedstaw dowody na to że źle myśle

No słucham cię ; co tak długo ;  nazwać od naiwniaków łatwo ale przedstawić dowody na swoją tezę i pokazać mi że w tym temaie jestem łatwowierny to już gorzej
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #214 : Styczeń 22, 2009, 10:13:47 »

Cysio, sparafrazuję Ciebie: łatwo zarzucać brak odpowiedzi, a przejrzeć kilka postów pod zapytaniem to się nie chce?
Przetrzyj oczy zamiast wysuwać pochopne oskarżenia.

Masz zdanie wypowiadać swoje zdanie wiec wiesz nie razi mnie to ale skoro tak mówisz przedstaw mi swoje myślenie  i dowody że w tej sprawie jestem naiwny ; bo może i w tym temacie jestem
Chodziło mi o to, że - jak mi się wydaje - nie dostrzegasz różnicy pomiędzy przestrzeganiem prawa [a ściślej: nie daniem się złapać na jego nie przestrzeganiu] a etyczną i uczciwą postawą jest duża różnica. W tej róznicy mieszczą się tzw. nadużycia, czyli najczęściej wykorzystywanie "służbowych" finansów i środków dla prywatnych celów. Takim zjawiskiem może być np. prywatna podróż oficjalnie przedstawiona jako służbowa; prywatne spotkanie/przyjęcie wpisane jako konferencja, etc.

Dla jasności: piszę to w oderwaniu od fundacji "pch", nie wiem czy postępują podobnie czy tez nie. Ma być to przykład jakie nadużycia mają miejsce w niektórych fundacjach.


Darek, podany przez Ciebie powód jest słaby - cóż to jest przekleić tekst? Chyba, że mają zamiar wykuć go w jakiejś płycie - wtedy fakt zmiana formatki byłaby kłopotliwa...
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #215 : Styczeń 22, 2009, 10:37:51 »

kurde mam wrażenie że Enki naprawdę jest wytworem ludzkiej wyobraźni. Po pierwsze plejadianom/plejaranom ziemia nawet nie jest potrzebna, mają swoją własną, lepszą a nawet kilka planet. Po drugie to JEDYNA CYWILIZACJA JAKA KONTAKTUJE SIĘ Z ZIEMIANAMI a dokładnie z jednym ziemianinem (Billem Meierem). Sami o tym nieraz wspominali. Sam Meier również stwierdził, że WSZELKIE CHANNELINGI Z PLEJADIANAMI/PLEJARANAMI to oszustwo. Oczywiście nie każdy to oszust, niektórzy po prostu wierzą, że z nimi rozmawiają. Jak przeczytałem biografie lucyny łoboś to padłem - po smierci klinicznej słyszała różnie głosy co coś jej podpowiadały. Po śmierci klinicznjej człowiekowi może stale zryć się mózg przypominam. To wszystko wyjaśnia (no może nie wszystko).Najprawdopodobniej Nibiru, Enki i reszta to wytwór ludzkiej wyobraźni, który ma wielki wpływ na naszą psychike przez to że został dobrze wypromowany. Gada takie pierdoły że brak słów. Obwstawiam, że w 2010 powie że jak zaczęli wypalać meteory ze swoimi orionidami to wpadli nagenialny pomysł wyp[alenia nibiru.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #216 : Styczeń 22, 2009, 11:51:38 »

Co do plejadian, to ów channeler też mógł to wymyśleć, by zapewnić sobie "wyłączoność".

Co do reszty, to trudno się nie zgodzić. Zresztą, argument o pomieszaniu psychicznym po śmierci klinicznej wysunął nawet psycholog - tyle, ze przez wielu został tu wyśmiany i nazwany idiotą ;]

A niestety, obraz PCh coraz mocniej leci na łeb, na szyję...
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #217 : Styczeń 22, 2009, 12:18:38 »

Tenebrael od Meiera wszystko się zaczęło. On jako jedyny ma setki zdjęć, kilka filmów, nagrania odgłosów statków kosmicznych, ma nawet zdjęcie kosmitki (jednak podejrzewają że to pewna aktorka z lat 70tych). Sam Meier rzucił na początku hasło ,,plejadianie'' o co poprosili go plejaranie. To miało jakby również zdemaskować kłamców. Oczywiście jak ktoś wierzy w przekazy channelingowe to niech wierzy, każdy wierzy w co chce

,,Co do reszty, to trudno się nie zgodzić. Zresztą, argument o pomieszaniu psychicznym po śmierci klinicznej wysunął nawet psycholog - tyle, ze przez wielu został tu wyśmiany i nazwany idiotą ;]''

Hitler też miał nawalone we łbie (schiza) a popatrz do czego doszedł :]
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #218 : Styczeń 22, 2009, 12:54:41 »

EN-KI:

Bo, wiedzą co się znajduje pod Piramidami, pod Płaskowyżem i nie chcą, żeby tam wejść.  A ponadto, w ich umysłach zostało tak „namącone“, że „odkręcenie“ tego myślenia jest raczej niemożliwe.  Otóż, w ich myśleniu jest coś takiego – wiedzą o roku dwunastym, ale wierzą, że to oni są i tylko oni  - „narodem wybranym“, a  cała reszta populacji ma zginąć.  I dlatego wiedzą też, że ratunek dla Ziemi znajduje się pod Płaskowyżem.  Nie wiedzą jeszcze gdzie, ale to – wiedzą.  I nie jest w ich interesie, aby jak najwięcej ludzi się uratowało, ale żeby jak najwięcej zginęło.  Słucham.




Wczytajcie sie w ten bezsens samciowego belkotu,z ktorego wynikaja:
1.Te Araby z Egiptu,to piramidalne matoly!Zalezy im na tym,aby zginela
jak najwieksza ilosc ludzi,a sami jak sie uratuja?Chyba,ze ewakuuja sie na
Plejady… lub na Oriona….lub..ze..  sa Kamikaze!!??
2.Teraz juz na pewno wiemy,kto to sa Illuminati!!.To sa znowu be-be Araby
z Egiptu,gdyz w/g przekazow samcia,to wlasnie Illuminati daza do zmniejsze-
nia populacji Ziemi o 2/3.BS(bull shit) do potegi trzeciej!!I naprawde nie chce
mi sie wierzyc,ze sa jeszcze tacy,ktorzy wierza w te wszystkie pierdoly!!
Przepraszam za slowo “wszystkie”.Czy ten samcio w ogole wie co mowi;
i o czym!!??Ja juz dawno zwatpilem!!
Pozdrawiam.
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #219 : Styczeń 22, 2009, 13:30:58 »

,, Illuminati daza do zmniejsze-
nia populacji Ziemi o 2/3.BS(bull shit) do potegi trzeciej!!I naprawde nie chce
mi sie wierzyc,ze sa jeszcze tacy,ktorzy wierza w te wszystkie pierdoly!!''

jednak są tacy (ja) :] W sumie to Illuminaci nie dążą do tak gwałtownych zmian w populacji ile do wprowadzenia NWO. Co z tego wyjdzie - zobaczymy z czasem, póki co oni już działają.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #220 : Styczeń 22, 2009, 14:32:04 »

,, Illuminati daza do zmniejsze-
nia populacji Ziemi o 2/3.BS(bull shit) do potegi trzeciej!!I naprawde nie chce
mi sie wierzyc,ze sa jeszcze tacy,ktorzy wierza w te wszystkie pierdoly!!''

jednak są tacy (ja) :] W sumie to Illuminaci nie dążą do tak gwałtownych zmian w populacji ile do wprowadzenia NWO. Co z tego wyjdzie - zobaczymy z czasem, póki co oni już działają.


Wyrwales te slowa z ogolnego kontekstu.Wczesniej uzylem;w/g slow
samcia...tego,co wynika z jego przekazow o Illuminati.To nie sa wiec
moje slowa i spieraj sie z nim ,samciem,n/t ich programow!
Pozdrawiam.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #221 : Styczeń 22, 2009, 21:19:04 »

Idzie baba do lekarza a lekarz też baba


Najnowszy kawal z Chicagowa.
Przyleciala Nibiru do lekarza.Lekarz:…Zaraz,zaraz!..Powoli ! Cos Pani jest!!??
Nibiru:…Oj,panie doktorze..ja juz sama nie wiem…planetaX,czyscicielem,
niszczycielem czy tez moze precesja?…Niech Pan sie lepiej spyta Samcia.!.!
Lekarz:..A kim Samcio jest!!??…Nibiru:…On sam nie jest pewien!!
Lekarz:..To po cholere Pani do mnie…..przyleciala,haaaa!!??
Nibiru:…Chcialam zwolnienie choc na pare miesiecy…bo od 8 lat nie mialam
ani jednego wolnego dnia!!
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #222 : Styczeń 22, 2009, 21:38:47 »

Tanebrael!
Jeśli chodzi o dietę Kwaśniewskiego,to stwierdzam,że to Ty "pieprzysz jak potłuczony" a nie En-Ki.Dieta Kwaśniewskiego polega na pochłanianiu właśnie mięska -i to tłuściutkiego.Powinieneś przeprosić En-Ki.Okazało się,że On zna się na tym lepiej od Ciebie.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #223 : Styczeń 22, 2009, 21:46:12 »

Tanebrael!
Jeśli chodzi o dietę Kwaśniewskiego,to stwierdzam,że to Ty "pieprzysz jak potłuczony" a nie En-Ki.Dieta Kwaśniewskiego polega na pochłanianiu właśnie mięska -i to tłuściutkiego.Powinieneś przeprosić En-Ki.Okazało się,że On zna się na tym lepiej od Ciebie.

Nie do końca. Dieta ta polega na tym, by ograniczyć spożycie białka, a zwiększyć tłuszcze pochodzenia zwierzęcego. Przy czym mocno zalecane jest jedzenie przede wszystkim dużej ilości jajek np. Nie jest istotne samo jedzenie MIĘSA, a to, by było ono (jak je już jemy) TŁUSTE. Tak więc wpierdzielanie kilogramów chudziutkiej polędwiczki nie zda egzaminu. A En-ki przedstawił ta dietę tak, jakby jej głownym celem było spożywanie jak największej ilości jakiegokolwiek mięsa. Co jest akurat bzdurą.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #224 : Styczeń 22, 2009, 22:08:38 »

Doczytaj jeszcze albo podpytaj znawców i odpowiedz,czy En-Ki miał rację,czy Ty.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

etavlon ultrawinterfell patrzdz stadniniakonna meute-de-loups