Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 20:46:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Transkomunikacja  (Przeczytany 5145 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Linda
Gość
« : Październik 25, 2009, 21:35:35 »

 Uśmiech
Nikt nie wie czym dokładnie jest transkomunikacja,choc istnieje na ten temat wiele teorii.Najprostsza definicja mówi ,że są to dzwięki lub głosy nieznanego pochodzenia,pojawiajace się w urzadzeniach nagrywajacych.Sceptycy uważaja,ze wychwytujemy
po prostu fragmenty audycji radiowych,albo że ludzki umysł w całkowicie przypadkowych dzwiękach doszukuje się sensownych przekazów,co jest swego rodzaju naduzyciem.
Inna teoria zakłada ,ze głosy są
 nieswiadoma projekcją osoby,która dokonuje nagrań.Możliwe jest równiez manifestowanie sie Ech traumatycznych wydarzeń,do jakich doszło w miejscu nagrywania:niektórzy sądzą ,ze mury domów absorbują energię zwiazana z konkretnym incydentem,po czym odtwarzaja zapis niczym "autorewers" w magnetofonie .
Głosy uznawano równiez za komunikaty pochodzenia pozaziemskiego,albo wypowiedzi dusz,które próbują nawiazać kontakt ze światem fizycznym.

W roku 1920 Thomas Edison jako pierwszy postawił hipotezę,ze radio mgłoby posłużyć za instrument komunikowania sie ze zmarłymi .Edison uważał ,ze pomiedzy zakresami fal długch i krótkich mozna ustalić częstotliwosc,która da szansę kontaktu.

Powiedział,że "Jeżeli nasza osobowość trwa po tym ,co nazywamy śmiercią,wówczas logiczne jest załozenie,że zachowana zostaje pamięc,rozum i inne zdolności oraz wiedza,jaką nabyliśmy na Ziemi.Toteż jeśli osobowość nadal istnieje,można sądzić,że ci ,ktorzy odeszli zechcą komunikować sie z tymi którzy pozostali tutaj.

żródło" Nieznany świat"nr.10/2009
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 25, 2009, 22:05:50 »

Mam w domu kilka komputerów stacjonarnych. Jakiś czas temu (ze dwa lata będzie Mrugnięcie) kupiłam do jednego z nich głośniki, nie miały być dobre, bo komputer jest typową stacją roboczą, więc oszczędzałam przy zakupie.
Nie mam już ich, ale był to na pewno Logitech 2.1 (modelu nie pamiętam).
Powodem, dla jakiego się ich pozbyłam były właśnie emitowane dźwięki nawet wówczas, gdy komputer był wyłączony. Na początku lekka konsternacja, próbujesz się na czymś skupić, ale ciągle wydaje Ci się, że słyszysz głosy Chichot
Potem zaczęłam chodzić z pokoju do pokoju i nawet mi przez moment do głowy nie wpadło, że to mogą być głośniki podłączone do odłączonego komputera.
W końcu, gdy zlokalizowałam źródło dźwięków i manualnie przez pilot zwiększyłam głośność, okazało się że moje głośniki łapią fale radiowe i to w dodatku jakiejś rosyjskiej audycji Uśmiech Nawet po wyciszeniu słychać było nadal czyjeś głosy.
Przeszperałam internet w poszukiwaniu informacji i okazało się, że nie jestem jedynym ich użytkownikiem, który łapie fale radiowe. Nie jestem osobą cierpliwą, więc głośniki zamieniłam na stare turystyczne Chichot Grają tylko wtedy i tylko to, co ja chcę.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 25, 2009, 23:33:30 »

a co sądzicie o kręgach w zbożu. Czy można nazwać je terminem TRANSKOMUNIKACJI ?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 27, 2009, 11:54:54 »

Komunikowałem się z nieżyjącym bratem
Kontakty ze zmarłymi
są faktem
O transkomunikacji, chirurgach z zaświatów i stosunku Kościoła
do mediumizmu z księdzem François Brune, autorem książki
Umarli mówią do nas, laureatem Honorowej Nagrody Nieznanego
Świata za 2008 r. rozmawia Wojciech Chudziński
- bardzo ciekawy artykol, polecam wszystkim.

http://www.nieznanyswiat.pl/content/blogcategory/15/39/
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 12:02:40 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 27, 2009, 12:31:57 »

 Mrugnięcie
Cytat: East
a co sądzicie o kręgach w zbożu. Czy można nazwać je terminem TRANSKOMUNIKACJI ?


Myśle ,ze tak .Chociaż przyjeło się ,ze transkomunikacja to jakby kontakt ze światem Zmarłych.Natomiast tak naprawde ,to jest sposób kontaktów z innym wymiarem. Tylko do konca nie rozwiązano zagadki  powstawania kręgów.Faktem jest ,że jeżeli wykluczymy oszustwo ludzi,to jest to jakiś sposób komunikowania sie na naszej Ziemi Istot z innego wymiaru.
Kurcze ..nigdy o tym nie myślałam..ale skoro o to pytasz ...to pewnie masz jakąs fajną teorię.. Chichot

=================================================================================

 Mrugnięcie
Cytuj
Jakiś czas temu jeden z teologów wa tykańskich,
ojciec Gino Concetti, stały komentator
,,Osservatore Romano’’, powiedział:
„Według nowego katechizmu Bóg pozwala
naszym drogim zmarłym, żyjącym
w
ultraziemskim wymiarze,
przesyłać nam wia domości,
które kierują nami
w trudnych momentach naszego
życia. Kościół postanowił,
że nie będzie już zakazywał
dialogu ze zmarłymi, pod
warunkiem, że owe kontakty
nawiązywane będą w
poważnych
celach religijnych i
naukowych”.
Czy to oznacza
dobrą wróżbę dla transkomunikacji
na przyszłość

Ks.Posocki, w tym artykule wypowiada się na ten temat.
.Wypowiada sie tez o nagrodzie "Nieznanego Świata". Oto link do artykułu.
.http://ien.pl/index.php/archives/1205

Scaliłem posty
Darek

 
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 14:55:58 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 27, 2009, 13:53:49 »

Serdecznie dziekuje za ten link. Temat jest bardzo interesujacy.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 27, 2009, 22:04:45 »

Mrugnięcie
Cytat: East
a co sądzicie o kręgach w zbożu. Czy można nazwać je terminem TRANSKOMUNIKACJI ?

(..)
Kurcze ..nigdy o tym nie myślałam..ale skoro o to pytasz ...to pewnie masz jakąs fajną teorię.. Chichot

Witaj Linda
Zgadłaś  Duży uśmiech
Nie tyle ja mam teorię co Nassim Haramein ( i wielu innych ). Kiedy obok radioteleskopów SETI pokazywały się w zbożach kręgi z pięknymi grafikami, których nikt nie mógł rozgryźć, Nassim postawił teorię, ze jest to sposób na komunikowanie się z nami obcej cywilizacji.
SETI zapytało " a dlaczego nie odpowiadają na sygnał radiowy ?" . Ano dlatego, że przesłanie jest skierowane do wszystkich ludzi w sposób, który ma nas uwrażliwić na nie-radiowy , bardziej bezpośredni kanał komunikacji.
Część tego przesłania, wg mnie brzmi " oto jest prawdziwa nauka - graficzne piękno niosące wiedzę wyrażone poprzez naturę". Nassim porównuje te grafiki ze swoimi odkryciami i odnajduje w nich podstawy fizyka wspólne wszystkim istotom żywym.
Ja spojrzałem na to nieco inaczej. Oto zboże staje się posłuszne tajemniczej woli. Nie można udawać ,że się tego nie zauważyło, że tego nie ma. Dlaczego właśnie zboże jest nośnikiem informacji ? Dlaczego nikt , żaden współczesny przyrząd nie wykrył działania żadnej znanej nam siły , chociaż wszystko dookoła jest monitorowane ?
Moim zdaniem dlatego, gdyż nośnikiem przekazu są ... geny . Działanie  na DNA OD WEWNĄTRZ prowadzi do określonego ułożenia się każdego źdźbła zboża. Żywe istoty są ze sobą połączone w sposób NATYCHMIASTOWY. Jest to możliwe , gdy wyobrazimy sobie, że wszystko ma naturę fraktalną. I jest to przekaz wielopoziomowy nie tylko ze względu na ukazane symbole, ale także ze względu na samo zboże ... "chleba powszedniego daj nam dzisiaj "...
Przecież to zboże nie zostało uszkodzone, a jedynie UŁOŻONE.
Jakaż to musi być technologia, która nie niszczy, a przekazuje, a co więcej - jaka to musi być delikatna i potężna zarazem ŚWIADOMOŚĆ.  Jeśli jest zdolna do manipulowaniem zbożem, to może uczynić dowolną rzecz każdej żywej istocie na tej planecie  ... ale nie robi tego. Nie wdziera się do naszej psychiki, ale raczej delikatnie ją stymuluje.
Nie pozostajemy obojętni na te kręgi zbożowe. Zastanawiamy się nad nimi, własną wolą dokonujemy samorozwoju. Sięgamy po więcej -też z własnej woli.... chociaż oczywiście, wielu to ignoruje czy wyśmiewa . I też ma takie prawo. Święte i nienaruszalne prawo.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Październik 27, 2009, 22:10:49 »

Bardzo ciekawe teorie, ale dalszą dyskusję o kręgach proszę byście przenieśli tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=67.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pets-forever curse-of-tiger mylife proskills 1sdh