Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 16, 2024, 18:45:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rok 2012 a NZ i Japonia  (Przeczytany 4853 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mav
Gość
« : Marzec 22, 2011, 00:16:13 »

Hej wszystkim , mam takie male pytanie , mianowicie jak oceniacie kataklizmy ( trzesienie ziemi oraz tsunami ) ktore mialy miejsce w Japoni oraz Nowej Zelandii .

Pozdrawiam
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2011, 03:49:56 »

Tragedia to jest wielka, tym bardziej że 23 czyli w środę ten radioaktywny opar dotrze do Polski.
Zapisane
Mav
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 22, 2011, 03:54:34 »

W NZ jest ponad 95% miasta zniszczonego ,  ale ma byc odbudowywane a zwlaszcza katedra ma powstac dokladnie taka sama . Jest wizytowka tego miasta . Ja sam chce sie tam wybrac . Wiem , ze to przykry widok , ale napewno duze przezycie . Czasem sie zastanawiam odnoscie wulkanow w NZ . Mieszkam doslownie obok wygaslego wulkanu Mt Eden , a od czynnego dzieli mnie 45 minut promem ....  Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 08, 2011, 16:41:57 »

Dezinformacja radiologiczna przykrywką dla ludobójstwa Ameryki Północnej.


Dr Leuren Moret

Dr Leuren Moret ostrzega, że informacje o katastrofie w Japonii jest celowo rozdmuchiwane by ukryć ludobójstwo radiologiczne, które jest dokonywane na terenie USA, Kanady i Meksyku. Zawartość radioaktywnego jodu-131 w deszczówce w San Francisco przekracza 181 razy normę. Wszelkie pomiary za pomocą przenośnych urządzeń pomiarowych w okolicach Vancouver zostały zawieszone, gdyż cała Kolumbia Brytyjska jest pokryta radioaktywnymi chmurami. Moret potwierdza, że trzęsienie ziemi w Japonii wraz z następstwami jak awarie w elektrowni atomowej w Fukushima, są sabotażami przeprowadzonymi za pomocą nowoczesnych broni plazmowych i HAARP. Skażenie radiologiczne Północnej Ameryki i Meksyku jest porównywalne do tego w Japonii, co potwierdzają mapy radiacyjne Norweskiego Instytutu Badań Powietrza. 1/3 Japonii powinna zostać już ewakuowana z uwagi na wysoki poziom skażenia. Autorem zamachu nuklearnego na północną półkulę, jest firma General Electric – podobnie jak BP, który dokonał dywersji w Zatoce Meksykańskiej. TEPCO, które podlega rozkazom z GE wykonało świetnie zadanie zmaksymalizowania szkód radiacyjnych wynikłych z katastrofy. W artykule Coverup! California, Northwest, B.C. Canada under radiation as high as Japan http://civilizationsparasites.blogspot.com/ podane są linki do nagrań wideo, wywiadów z Leuren Moret. Z uwagi na powagę problemu artykuł i wywiady będą niedługo szczegółowo przetłumaczone.
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/07/wydarzenia-i-komentarze-8-kwietnia-2011r/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 11, 2011, 22:42:51 »

to skały emitują częstotliwosc do jono-sfery.

pozatym nie przesdzałbym z tym "Ludobójstwem" - bo to klonowanie było występkiem
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 12, 2011, 13:26:44 »

Uwielbiam takie newsy jak haarp itd .Tutaj jest coś jeszcze fajniejszego  :

Po udanej akcji dział orgonowych, które odpędziły uranowe chmury zmierzające nad Polskę, Zenobiusz organizuje teraz obronę Vancouver. „Przeszliśmy próbę wiary, jaka nie często się zdarza i najdziwniejszą internetową przygodę.(…) Być może, gdybyśmy nie zrobili nic, chmura z niebezpieczną zawartością, o której mówi pierwsza symulacja znad Skandynawii, skaziła by Polskę. Podjęliśmy walkę ,choć zapewne byliśmy jak mrówka wobec smoka. Bóg dokonał reszty.” - pisze Zenobiusz na swoim blogu http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/06/podziekowania/
Przyznam, że niewiele wiem nt. funkcjonowania działek orgonowych, jednak w rozpędzanie chmur wierzę – byłem świadkiem i mam to nagrane, jak indiański szaman w Peru w ciągu 15 minut rozgonił ciemne chmury. Zamieszczone tu zdjęcia ukazują jak szybko po akcji działek orgonowych rozpraszały się smugi z samolotów. Nie jestem pewien czy to są chemtrails, ale nigdy przedtem nie widziałem tak krótkich smug z samolotów! Czyżby był to przejaw mocy działania tych działek? Zdjęcia pochodzą z Warszawy, gdzie dosłownie godzinę wcześniej były ciemne chmury. Proszę o wasze opinie.
zob. Instrukcja: http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/07/instrukcja-dla-obslugi-dzial-orgonowych/


rewelka jak dla mnie Uśmiech)

Dobrze, że istnieją działka orgonowe Uśmiech

I przyłączam się do tych przedziwnych podziękowań ( cytat )  :
Cytuj
Dziękuję wam operatorzy działek,którzy stanęliście do walki.Dziękuję wsparciu modlitewnemu,które niewątpliwie działało.,zwłaszcza dzieciom Ojca Pio ,dzięki którym nasza intencja, zaniesiona została przed Tron Jasnogórskiej Pani.Przeszliśmy próbę wiary,jaka nie często się zdarza i najdziwniejszą internetową przygodę

Nie wiedziałem, że  o.Pio miał dzieci  Mrugnięcie  ...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 12, 2011, 14:30:10 »

Dobrze, że istnieją działka orgonowe Uśmiech
i... działki ogrodowe... ;]
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 12, 2011, 17:50:13 »

W imieniu Zenobiusza oraz obrońców ludzkości dziękuję więc i Tobie , operatorze działki ogrodowej , artequ Uśmiech
Zapisane
Mav
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 14, 2011, 11:49:06 »

Kompletnie nie na temat ....... Jaja sobie robisz East . Przeczytaj jeszce raz wontek , doslownie pytanie i odpowiedz sobie na nie , zanim odpowiesz nam .
3maj cie sie !
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin ganghg strzecha mylife ultrawinterfell