Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 08, 2024, 05:20:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 40 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: upadek religii 2009  (Przeczytany 361895 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« Odpowiedz #350 : Styczeń 28, 2009, 18:34:29 »

Arteq, Kot, Stanley, Lucyna Kapłan

Kim jestem? posłuchajcie tej cęści:   http://pl.youtube.com/watch?v=L_wHI7ySgiU&NR=1

wszystko w jednej pigulce rozwój duchowy, wcielenia.........

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 18:36:04 wysłane przez wiki » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #351 : Styczeń 28, 2009, 18:51:24 »

Lucynko przepraszam Już Ci piszę:

Darek jest człowiekiem który podróżuje w astralu tak jak Monroe, chce nauczyć tego jak najwięcj osób. Pewnego dnia zapytał kim jestem? swoje wyższ ja. Wyższe ja mu odpowiedziałao, że może mu powiedzieć ale tylko o aspekcie Ziemskim. Kazał mu spojżeć w lusto  i wtedy zobaczył 1000 ce wcieleń stojących w kolejce, które wcielają się jednocześnie, ponieważ czas nie istnieje. Pierwszą osobą w tej kolejce był ufol a ostatnią on. Naszym celem jest zdobycie doświadcenia i przyjemności.

Podrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #352 : Styczeń 28, 2009, 19:14:55 »

Wiki - masz na myśli Darka Sugiera? Bo z tym autorem kojarzę pewną książkę właśnie o takich przeżyciach.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #353 : Styczeń 28, 2009, 19:20:55 »

Tene tak obejżyj koniecznie ten filmik ale są tez inne jak np "auto wywiad" uśmiałam się do łez z formy, ale poztym wszystko co mówi to prawda Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #354 : Styczeń 28, 2009, 19:40:01 »

A bardzo chętnie Uśmiech Czytałem książkę Darka (Miłość i Wolność poza ciałem) - świetna, i bardzo ciekawie pokazuje metody i możliwości doświadczania poza ciałem Uśmiech Co prawda nie wiem jeszcze dokładnie, jaki rodzaj podróży odbywa (astralną? mentalną? trudno zidentyfikować, bo jego opisy noszą cechy obu), ale świetna książka, świetny styl i ciekawe informacje. Zresztą, widać, ze bardzo charyzmatyczny człowiek Uśmiech
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #355 : Styczeń 28, 2009, 19:48:16 »

>Wiki< Wielkie Dzięki za ten link.
Zrzucam go na swojego chomika do folderu z pierwszym auto wywiadem Darka.
Ja nie jestem gotów do takiej prezentacji swoich własnych eksploracji w stanie OOBE, ze względu na to, że jestem nieśmiały, a dodatkowo emocje związane z nimi spowodują, że będę płakał, ponieważ wiem dokładnie co ich wkrótce czeka jeśli się nie obudzą z tego materialnego letargu.
Pozdrawiam Ciepło.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #356 : Styczeń 28, 2009, 23:26:31 »

spuentuje więc rozmowę o żebraku i mistrzu bo NIKT mnie nie zrozumiał widać - miałem na myślę, że ja naprzykład jestem żebrakiem o sercu mistrza - i to jest dopiero coś, ubogi ale bogaty duchowo - to dla tych co mnie nie zrozumieli przedtem...

Kapłan 718'
Zapisane
YourFear
Gość
« Odpowiedz #357 : Styczeń 28, 2009, 23:49:16 »

Szczerze mówiąc po ujawnieniu tego o czym mówi Samuel upadek religii jest realny (liczę na to e PCH nie jest kolejnym wymysłem ludzi i jak twierdza co niektórzy sektą). Jestem katolikiem choć ta religia zaczyna mnie po woli irytować, co chwile słyszy się że trzeba iść do kościoła bo są jakieś kolejne święta. Niedługo dojdzie do sytuacji gdzie co dzień będziemy modlić się za innego Świętego... Jakiś czas temu usłyszałem w kościele, że nie uczestniczenie we mszy świętej w nowy rok jest grzechem ciężkim (a niby to z jakiej okazji?) w Biblii do której odnosi się cała religia takich rzeczy wyczytać nie sposób. Na siłę przyciąganie wiernych? Najlepiej 7 razy w tygodniu, niewrzucanie kasy na tace też będzie grzechem? Niby za co ksiądz kupi sobie nowy samochód? Nie uważam żeby przynależność do którejś z ziemskich religii była konieczna do zbawienia, nawet na samym przykładzie Biblii, gdzie Jezus mówił "Kto we Mnie wierzy, to choćby i umarł, żyć będzie". Katolikiem jestem z tego względu jak pewnie większość - od dzieciństwa było mi to wpajane, jako obowiązek, a jak to dzieciak karzą to idzie.
Od jakiś 3 lat czekam już na rok 012, jeśli projekt Cheops wypali co by się nie działo pewnie będzie lepiej niż teraz. Na dzień dzisiejszy świat podąża w zupełnie nie zrozumiałym dla mnie kierunku. Co dzień w mediach słyszy się o aferach z udziałem polityków, konfliktach zbrojnych, pedofilach, tragediach. Duża część ludzi poprzez technikę - głownie gry wideo odcięta jest od rzeczywistości jeszcze trochę a po wybuchu bomby atomowej zaczną mówić "GameOver". Ludzie na co dzień są zabiegani a to trzeba utrzymać rodzinę, a to coś innego.
Wiem że pewnie znajdą się osoby na forum, które uważają inaczej i mogą nie zgadzać się z moim zdaniem ja przedstawiłem tylko swoje przemyślenia i to co obserwuję na co dzień.

YourFear Język
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #358 : Styczeń 29, 2009, 00:07:10 »

nawiąże to Twojego nicka - TWÓJ STRACH powoduje to, że chodzisz do tego kościoła (budynku a BOGA MASZ W SERCU!) - boisz się piekła, szatana i innych bzdur wymyślanych aby oszukiwać i zniewolić ludzi w ciągu 2000. letniej szopki - ja przejrzałem na oczy 25 lat temu, czyli jak się urodziłem, rodzice mnie nie ochrzcili i chwała im za to!!!

Kapłan 718'
Zapisane
Lucyna D.
Gość
« Odpowiedz #359 : Styczeń 29, 2009, 00:09:27 »

YourFear, PCh nie wypali, najpierw poczytaj wszystkie posty, żeby się przekonać, że to nie jest nic dobrego... Większość ludzi na tym forum nie popiera PCh, ale są tutaj, bo są tu fajni ludzie i można ciekawie podyskutować :-)
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #360 : Styczeń 29, 2009, 04:20:18 »

YourFear, PCh nie wypali, najpierw poczytaj wszystkie posty, żeby się przekonać, że to nie jest nic dobrego... Większość ludzi na tym forum nie popiera PCh, ale są tutaj, bo są tu fajni ludzie i można ciekawie podyskutować :-)

wypali... tyle, że INACZEJ Uśmiech w sumie to, że JESTEŚMU TU NA FORUM to już jest sukces PCH - tyle ciekawych osobliwości w JEDNYM MIEJSCU!

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #361 : Styczeń 29, 2009, 08:20:44 »

Powiedzmy tak - same cele statutowe nie mają szans wypalić, bo bazują na bzdurnych przekazach. Natomiast dobrym efektem PCh jest efekt uboczny, polegający na tym, że ludzie np. na tym forum o tym rozmawiają, więc zwracają się ogólnie w kierunku rozwoju duchowego i poznania siebie.
Zapisane
BRAIN
Gość
« Odpowiedz #362 : Styczeń 29, 2009, 19:25:59 »

spuentuje więc rozmowę o żebraku i mistrzu bo NIKT mnie nie zrozumiał widać - miałem na myślę, że ja naprzykład jestem żebrakiem o sercu mistrza - i to jest dopiero coś, ubogi ale bogaty duchowo - to dla tych co mnie nie zrozumieli przedtem...

Przede wszystkim człowiek bogaty duchowo nie musi na lewo i prawo wszystkim to podkreślać natomiast Ty jesteś (sorry za słownictwo) zaje..ście nieskromnym człowiekiem. Co chwile piszesz że nikt Cię nie rozumie? nikt nie jest widać na Twoim poziomie duchowym?
Więc mistrzu duchowy postaraj się komuś przekazać tę swoją tajemną wiedzę.
Wielce uduchowiony człowiek nie ma w sobie tyle nienawiści co Ty (na każdym kroku ciskasz jadem jeśli jest jakaś wzmianka o KK). Ja też nie jestem zwolennikiem kościoła i z tego co widzę sporo osób innych też, ale nikt tak zajadle na niego nie wyzywa. Jeśli na tym ma polegać atmosfera miłości wśród tych uduchowionych?... to ja dziękuję.

   
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 19:26:43 wysłane przez BRAIN » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #363 : Styczeń 29, 2009, 19:29:06 »

spuentuje więc rozmowę o żebraku i mistrzu bo NIKT mnie nie zrozumiał widać - miałem na myślę, że ja naprzykład jestem żebrakiem o sercu mistrza - i to jest dopiero coś, ubogi ale bogaty duchowo - to dla tych co mnie nie zrozumieli przedtem...

Przede wszystkim człowiek bogaty duchowo nie musi na lewo i prawo wszystkim to podkreślać natomiast Ty jesteś (sorry za słownictwo) zaje..ście nieskromnym człowiekiem. Co chwile piszesz że nikt Cię nie rozumie? nikt nie jest widać na Twoim poziomie duchowym?
Więc mistrzu duchowy postaraj się komuś przekazać tę swoją tajemną wiedzę.
Wielce uduchowiony człowiek nie ma w sobie tyle nienawiści co Ty (na każdym kroku ciskasz jadem jeśli jest jakaś wzmianka o KK). Ja też nie jestem zwolennikiem kościoła i z tego co widzę sporo osób innych też, ale nikt tak zajadle na niego nie wyzywa. Jeśli na tym ma polegać atmosfera miłości wśród tych uduchowionych?... to ja dziękuję.

LOL! no comments Z politowaniem
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #364 : Styczeń 29, 2009, 22:47:22 »

Wybaczcie, że trochę wam zmienię temat, ale ukazał się właśnie niezmiernie ciekawy post na temat "kk a sprawa polska" i tak mnie to w....iło, że zamieszczam gdzie można, aby jak najwięcej ludzi to przeczytało:

1079 r. - roku Swiety Stanislaw jako biskup krakowski rzucil na króla Boleslawa klatwe wylaczajac go przez nia ze spolecznosci wiernych.

1146(?)- klatwe arcybiskupa Jakuba ze Znina rzucona na seniora Wladyslawa zwanego Wygnancem.

1148 - klatwa biskupa rzymskiego na Eugeniusza III, w wyniku której legat papieski Gwidon wezwal na pomoc przeciw Polsce wojska cesarskie, które poprowadzil krzyzowiec Fryderyk Barbarosa (1157).

1206-1210 - papiez Inocenty III klatwami regulowal stosunki w naszym kraju.

1319 (jesien) - Sad papieski oklada króla Lokietka klatwa, a jego panstwo - interdyktem.

1381-82 - kiedy Ruprecht, ksiaze legnicki, jako prezent na Gwiazdke poslal bratu-biskupowi we Wroclawiu beczke swidnickiego piwa - ...zostala ona skonfiskowana, gdy tylko znalazla sie w granicach wroclawskiego Weichbildu, a furman który robil za sw. Mikolaja poszedl do wiezienia. Jako uzasadnienie tego kroku celnicy stwierdzili, ze na wyspie katedralnej monopol na warzenie
i wyszynk piwa posiada browar z Wroclawia, wiec piwo swidnickie, mimo, ze jest prezentem, naruszylo niewatpliwie ten monopol. Piwo swidnickie musialo byc przednie, skoro biskup zezlil sie na miasto Wroclaw i cisnal w nie klatwa. Rozkazal tez pozamykac wszystkie koscioly.

Juz prawie 600 lat temu, po bitwie pod Grunwaldem, ówczesny papa oblozyl klatwa króla polskiego i wszystkich Polaków "za walke przeciw Kosciolowi Swietemu". Tamtej klatwy ani ten, ani zaden inny papiez nigdy nie zniósl. Zgodnie z katolickim prawem kanonicznym, obowiazuje wiec ona nadal.
Chociaz Polacy razem z Królem odwolywali sie i proces w Rzymie wygrali, tamtej, klatwy ani ten sam Grzegorz XII, ani zaden inny jego nastepca wlacznie z naszym J.P.II - czy tez Niemiec B16, który jest spadkobierca zarówno papieza Marcina V, jak i niemieckiego mistrza krzyzackiego - nigdy nie zniesli i obowiazuje ona nadal do dnia dzisiejszego wlacznie, no i co???

Przeciez to chyba nie przypadek, ze po Jagiellonach od tego czasu zawsze bylo nam pod górke. Susze i powodzie, swawola szlachecka, potop szwedzki, chan krymski, rozbiory, przegrane powstania, dwie wojny, okupacja... i wreszcie Blizniaki namaszczone przez Rydzyka.

Na przyklad Jagiello ufundowal klasztor brygidek w Lublinie jako votum za rzekomo przepowiedziane przez sw. Brygide zwyciestwo pod Grunwaldem; Kazimierz Jagiellonczyk – ufundowal klasztor w Elblagu, by blagac o wstawiennictwo sw. Brygidy w wojnie 13-letniej (tymczasem 24.IX.1454 papiez Kaliksta III nie zatwierdzil pokoju torunskiego, a na Zwiazek Pruski, króla Kazimierza Jagiellonczyka i Polske rzucil na Polske kolejna klatwe, a bernardyni szpiegowali dla Krzyzaków). Szczególnie negatywna role odgrywa potem Pius II, niedoszly biskup warminski.

1424 r. - edykt wielunski neofity Jagielly ustanawial status "infamisa" dla wykletego za herezje. Infamisowi odbierano majatek, godnosci i urzedy i skazywany byl na banicje. Jesli nie opuscil kraju, mógl byc uwieziony, a nastepnie skazany na smierc. Infamisa kazdy mógl bezkarnie zabic, gdyz pozbawiony byl opieki prawnej, sprawców nawet nagradzano. W 1458 r. wydano prawo na mocy którego starostowie mogli konfiskowac majatki tych, którzy ponad rok pozostawali pod klatwa.

Po wybuchu w roku 1830 Powstania Listopadowego rzad Królestwa Polskiego zwrócil sie do papieza o blogoslawienstwo i moralne poparcie. Prosbe, podpisana przez marszalka sejmu Wladyslawa Ostrowskiego, zawiózl do Rzymu Sebastian Badeni. Zbyto go niczym. Polski posel nie wiedzial, ze ubiegl go ambasador Rosji i ze papiez stanal po stronie prawoslawnego cara przeciwko katolickiej Polsce. Papiez juz byl wyslal na prosbe cara brewe do biskupów w Polsce. Losy wojny jeszcze sie wazyly i ostroznie sformulowane brewe papieskie nie zadowolilo cara. Tymczasem Powstanie upadlo i papiez juz nie potrzebowal dyplomatyzowac. Wykoncypowal w brudnopisie nowy tekst i przeslal go ambasadorowi carskiemu w Rzymie hr. Gagarinowi do aprobaty. Gagarin poczynil pewne skreslenia i poprawki w papieskim tekscie i tak wspólnie zredagowana encyklika Cum primum z dnia 9 czerwca 1832 roku zostala wyslana do Polski.10) Byl to nikczemny paszkwil, w którym bohaterów Powstania zwie sie siewcami podstepu i klamstwa. Nazywal sie ten papiez Grzegorz XVI, o którym - zdaniem Ignacego Chrzanowskiego - "uczciwy Polak do dzis dnia spokojnie mówic nie moze..."

Grzegorz XVI - Encycklika z 15 sierpnia 1832 r. Mirari vos (fragment):
Z tego to zatrutego zródla indyferentyzmu pochodzi owa falszywa i absurdalna maksyma, albo raczej majaczenie, ze wolnosc sumienia winna byc nadana i zagwarantowana kazdemu. Blad ten nalezy do najbardziej zarazliwych, a droge mu przeciera owa wolnosc wyrazania opinii, absolutna i bez ograniczen, która, dla zniszczenia Kosciola i panstwa, wszedzie sie szerzy, a która pewni ludzie, poprzez swoje zuchwalstwo, nie boja sie przedstawiac jako korzysc dla
religii. "Jakaz smierc jest gorsza dla duszy niz samowola bledu!" powiedzial sw. Augustyn [Komentarz do Psalmu 124].

1860 - Klatwa papieska na przywlaszczajacych niektóre ziemie panstwa
koscielnego.

Jego Swiatobliwosc Pius IX nakazal ksiezom potepiac glosno powstanców, poniewaz wystepowanie przeciw zaborcom jest grzechem i obraza Bozego majestatu! Tym sposobem Pius IX przylozyl reke do upadku powstania styczniowego i unicestwienia heroicznego wysilku Polaków walczacych o niepodleglosc.

1896 - papiez Leon XIII "...orzeka najwyzsza Sw. Kongregacja, ze stwierdzone sa zuchwalstwo i upór ksiedza Stanislawa Stojalowskiego, a dlatego oglasza i wydaje wyrok, ze tenze ksiadz Stojalowski publicznie popadl za wspomniane przekroczenia pod kara klatwy samym prawem kanonicznym ustanowionej, a o ile tego potrzeba, tym dekretem publicznym naklada i wymierza te klatwe ze wszystkimi jej skutkami na tegoz ksiedza Stanislawa Stojalowskiego orzekajac, ze powinien byc unikanym i nalezy go unikac". Papiez Leon XIII gorliwie zachecal Polaków do posluszenstwa wobec zaborców, takie wskazówki otrzymywal
równiez kler polski. W jednym z listów do biskupów zaboru rosyjskiego papiez pisal: "Nie ustawajcie zarazem w daznosci, zeby ugruntowalo sie w duchowienstwie i we wszystkich innych, poszanowanie wladz wyzszych i zastosowanie sie do urzadzen publicznych". Temu nie podporzadkowal sie ksiadz Stanislaw Stojalowski (1841-1911), inicjator ruchu ludowego w Galicji, publicysta, wydawca czasopism: "Wieniec" i "Pszczólka", organizator kólek rolniczych, czytelni, wieców chlopskich i pielgrzymek. Zarzadzenie wykonawcze do tej klatwy wydal biskup przemyski Solecki.

Pius XII byl poinformowany o zamiarze napasci Hitlera na Polske, i jedyne co w tej kwestii zrobil, to bylo zerwania obowiazujacego konkordatu na jesieni 1939 r. w drodze ustanowienia nowej administracji koscielnej na terenach polski zgodnie z potrzebami agresora.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #365 : Styczeń 29, 2009, 23:15:42 »

alez temat pasuje - nazywa się UPADEK RELIGII - a takie rzeczy ten upadek właśnie sprawią! gdy się zbierze 10 milionów małych błedów robi się JEDEN WIELKI BŁĄD, widzisz Dariusz ja takich faktów przytoczonych przez Ciebie znam tysiące i dlatego tej religii TAK nie lubię - za to, szanuję BARDZO nauki Chrystusa (nie mylić z jezusem-nazwą!)

Dariusz polecam Ci książki Karlheinz Deschnera, napisał kilka tomów o błędach KK, ciekawa pozycja również ale innego autora "Życie Seksualne Papieży"

p.s. mam WSZYSTKO po polsku jako ebooki w pdf - chcesz to Ci na maila wyślę ale tego jest DUŻO bardzo!!!

mam następujące pozycje PO POLSKU - wszystkie w czytelnych zredagowanych pdfach:

Karlheinz Deschner - KRYMINALNA historia chrześcijaństwa
Karlheinz Deschner - OPUS DIABOLI
Karlheinz Deschner - I znowu zapiał kur tom1
Karlheinz Deschner - I znowu zapiał kur tom2
Karlheinz Deschner - Krzyż pański z Kościołem
Karlheinz Deschner - Polityka papieska w XX w. tom1
Karlheinz Deschner - Polityka papieska w XX w. tom2

Robert A. Haasler - ZBRODNIE w imieniu Chrystusa
Robert A. Haasler - Kobiety Watykanu
Robert A. Haasler - Tajne Sprawy Papieży
Helen Ellebre - CIEMNA STRONA crześcijaństwa
MŁOT NA CZAROWNICE!!!
Lesław Żukowski - Największe KŁAMSTWA i mistyfikacje w dziejach Kościoła
Nigel Cawthorne - Życie Seksualne Papieży

niedługo wszystko wrzucę na rapidshare jak opłacę konto - książki NIE SĄ ŚCIAGANE Z NETA, skanowali to kumple podczas akcji "młot na chrześcijaństwo", a teraz wszystko pójdzie w internet bo jest juz zgoda na to!

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 23:30:40 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #366 : Styczeń 30, 2009, 08:34:35 »

Kiaro, Sarah54, Kapłan 718 dzięki wielkie za rady Uśmiech

Na razie to ja sama nie wiem czego szukam, ale pewnie jak znajdę bedę wiedziała, że to to Uśmiech))))

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #367 : Styczeń 31, 2009, 11:48:32 »

Sekretne życie księży

Zakochują się. Romansują. Uprawiają seks, płodzą dzieci. Jak normalni faceci. Tyle, że w ukryciu. Ponad połowa polskich księży katolickich chciałaby mieć legalne żony i jednocześnie odprawiać msze w kościele. O sekretach księży w świetle najnowszych badań nad celibatem prof. Józefa Baniaka pisze Anita Czupryn

http://www.polskatimes.pl/fakty/kosciol/81729,sekretne-zycie-ksiezy,id,t.html
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #368 : Styczeń 31, 2009, 12:34:00 »

Przeciez to normalni ludzie, ktorym bezprawnie odebrano ludzkie prawa w imie maniakalnie rozumianej wyzszosci.W koncu pora wiedziec iz zakazy i nakazy tworza bunt przeciw sobie. Przelamia ta tame z olbrzymia sila.
Absolutnie ksieza maja prawo do NORMALNEGO LUDZKIEGO ZYCIA Z MILOSCIA < SEKSEM I RODZINA, JEZELI TAK WYBIORA SAMI.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #369 : Luty 01, 2009, 09:57:33 »

To nie obsesja, to czas poszukiwania prawdy i konfrontacji z manipulatorstwem w wydaniu ludzi z Watykanu Zły


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #370 : Luty 01, 2009, 11:07:32 »

ale czekacie żeby upadla religia co ??
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 11:07:37 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #371 : Luty 01, 2009, 17:11:50 »

ale czekacie żeby upadla religia co ??

OCZYWIŚCIE, BO WIEMY, ŻE JEST TO NIE UNIKNIONE! KU CHWALE BOGA PRZECIW KOŚCIOŁOWI  Zły

718'
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 17:12:30 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #372 : Luty 01, 2009, 17:19:45 »

Upadek religii będzie związany z chaosem. Cysio wiesz dlaczego upadną religie?
Odpowiem ci, dlatego iż w czasach kryzysu ludzie się zmieniają. Ziemia potrzebuje "wstrząsu". A to że religie upadną albo inaczej ich wiara się załamie jest nieuniknione. 2000 lat zbieranych kłamstw w końcu kiedyś musi paść.


Pozdrawiam
Mora Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #373 : Luty 01, 2009, 17:32:49 »

2012 będzie tym przełomem, minie wtedy 2000 i 12 lat czyli około 734 000 dni - słownie - siedemset trzydzieści cztery tysiące dni łałszu, kłamstwa i obłudy!

ta religia na prawdę nosi nazwę "żygacze kłamstw" - takie określenie dał im Jakub po tym co zrobili z jego bratem Jezusem, zachowało się to w dziełach żydowskich, które NIGDY nie zostały cenzurowane bo nie widzieli w tym żadnego celu!!!

religia oparta na KŁAMSTWIE jest skazana na upadek z definicji...

Kapłan 718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #374 : Luty 01, 2009, 21:54:48 »

2012 będzie tym przełomem, minie wtedy 2000 i 12 lat czyli około 734 000 dni - słownie - siedemset trzydzieści cztery tysiące dni łałszu, kłamstwa i obłudy!

ta religia na prawdę nosi nazwę "żygacze kłamstw" - takie określenie dał im Jakub po tym co zrobili z jego bratem Jezusem, zachowało się to w dziełach żydowskich, które NIGDY nie zostały cenzurowane bo nie widzieli w tym żadnego celu!!!

religia oparta na KŁAMSTWIE jest skazana na upadek z definicji...

Kapłan 718'

Kapłan 718 - nie przeczę, ale mógłbyś podać konkretne źródło, skąd o tej rewelacji Jakuba wiesz?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 40 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.222 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

patrzdz carstworosyjskie meute-de-loups ultrawinterfell fairth