Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 08, 2024, 15:03:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 40 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: upadek religii 2009  (Przeczytany 361923 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #375 : Luty 01, 2009, 22:38:01 »

2012 będzie tym przełomem, minie wtedy 2000 i 12 lat czyli około 734 000 dni - słownie - siedemset trzydzieści cztery tysiące dni łałszu, kłamstwa i obłudy!

ta religia na prawdę nosi nazwę "żygacze kłamstw" - takie określenie dał im Jakub po tym co zrobili z jego bratem Jezusem, zachowało się to w dziełach żydowskich, które NIGDY nie zostały cenzurowane bo nie widzieli w tym żadnego celu!!!

religia oparta na KŁAMSTWIE jest skazana na upadek z definicji...

Kapłan 718'

Kapłan 718 - nie przeczę, ale mógłbyś podać konkretne źródło, skąd o tej rewelacji Jakuba wiesz?

TORA -> EMPIK -> 80 ZŁ Uśmiech

i tam jest wszystko, cała prawda, to żadna rewelacja!

denerwuje mnie już to Twoje "a możesz źródło podać?" TAK NIC NIGDY NIE ZROZUMIESZ - GWARANTUJĘ CI TO!

718'
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 22:39:46 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #376 : Luty 01, 2009, 22:59:15 »

denerwuje mnie już to Twoje "a możesz źródło podać?" TAK NIC NIGDY NIE ZROZUMIESZ - GWARANTUJĘ CI TO!

Pytam o źródło, bo nie jestem tępą maszyną, która przyswaja wprowadzone dane, a człowiekiem, który chce wiedzieć, co przyswaja i uznaje za prawdę i DLACZEGO.

Zresztą, spójrz z drugiej strony. Tak krytykujesz KK i katolików, dlatego, że ślepo wierzą w to, co im KK mówi. A z drugiej strony denerwuje Cię to, że ja robię odwrotnie i bardziej refleksyjnie podchodzę do sprawy. Więc zdecyduj się, które podejście uznajesz za stosowne. Bo katolicy (nie wszyscy oczywiście, chodzi mi o "szary tłum") robią dokładnie to, co tu postulujesz - nie pytają o źródło, a przyjmują "za dobrą monetę" - i za to ich krytykujesz.

Tak więc jedno bądź drugie.

A po Torę przeskoczę do biblioteki czy księgarni, albo znajdę w necie i poczytam, cóż też ów Jakub tam namodził Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #377 : Luty 02, 2009, 00:02:24 »

musi być Tora z komenrtarzem specjalnym - w czystym tekście tego tak nie odczytasz! TORA to nie książka! ważne jest to jak się czyta to co się widzi...

a co do tego co piszesz, ani takie podejście mi nie odpowiada ani takie - środkowe, zawsze jestem po środku całe życie i na dobre mi to wyszło Uśmiech

718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #378 : Luty 02, 2009, 09:16:48 »

to sobie poczekacie aż upadnie religia a tak naprawdę się nawet nie doczekacie
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #379 : Luty 02, 2009, 09:25:16 »

to sobie poczekacie aż upadnie religia a tak naprawdę się nawet nie doczekacie

Ale ja nie twierdzę, że upadnie. Zredukuje się ilość wiernych, może nieco ewoluuje - ale upadku bym raczej nie przewidywał.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #380 : Luty 02, 2009, 09:25:24 »

to sobie poczekacie aż upadnie religia a tak naprawdę się nawet nie doczekacie
Dlaczego jesteś tego taki pewien?
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #381 : Luty 02, 2009, 09:29:21 »

a kto wogóle takich bredni powiedział że upadnie Coś?
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #382 : Luty 02, 2009, 09:29:28 »

musi być Tora z komenrtarzem specjalnym - w czystym tekście tego tak nie odczytasz! TORA to nie książka! ważne jest to jak się czyta to co się widzi...

a co do tego co piszesz, ani takie podejście mi nie odpowiada ani takie - środkowe, zawsze jestem po środku całe życie i na dobre mi to wyszło Uśmiech

718'

przepraszam że się wtrącę, z komentarzem specjalnym czyim??? to może być bardzo ciekawe.
tora to :
    1. בראשית - Bereszit (tłum. "Na początku"; pl. Księga Rodzaju łac. Genesis)
    2. שמות - Szemot (tłum. „Imiona"; pl. Księga Wyjścia; łac. Exodus)
    3. ויקרא - Wajikra (tłum. "I zawołał"; pl. Księga Kapłańska; łac. Leviticus)
    4. במדבר - Bemidbar (tłum. "Na pustyni"; pl. Księga Liczb; łac. Numeri)
    5. דברים - Dwarim (tłum. "Słowa"; pl. Księga Powtórzonego Prawa; łac. Deuteronomium)
co można znaleźć w każdej Biblii.
Czy to mają być te dzieła żydowskie w których opublikowano słowa Jakuba po tym co zrobili z jego bratem Jezusem??
Jeżeli tak to ja tam nic takiego nie znalazłem
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #383 : Luty 02, 2009, 09:32:25 »

Religia jeszcze długo potrzebna będzie tym, którzy mają potrzebę władzy, oraz tym, którzy bez zwierzchnictwa nie potrafią sobą pokierować.

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #384 : Luty 02, 2009, 09:35:24 »

Cysio to jest nieuniknione. Nie wiem czy wydarzy się to w tym czy następnym roku ale się wydarzy. Doktryna wojenna zwana Chrześcijaństwo upadnie ludzie porzucą tą wiarę na rzecz innej która się nam objawi lub już się objawiła. Dlaczego wierzysz i bronisz kościoła mimo tylu kłamstw o których piszemy tutaj na forum aby pokazać wam iż nie wszystko jest takie święta jak wam pokazują.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #385 : Luty 02, 2009, 09:39:18 »

jeszcze raz pytam ; kto powiedział że ma upaść ??
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #386 : Luty 02, 2009, 09:40:49 »

jeszcze raz pytam ; kto powiedział że ma upaść ??
Samuel i jego Team  Duży uśmiech

EDIT: Może to dziwne ale tu się zgodzę z Samciem iż religie upadną. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 09:41:45 wysłane przez Mora » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #387 : Luty 02, 2009, 09:42:32 »

heh tak myślałem ale wolałem się upewnić
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #388 : Luty 02, 2009, 09:46:34 »

Cysio to jest nieuniknione. Nie wiem czy wydarzy się to w tym czy następnym roku ale się wydarzy. Doktryna wojenna zwana Chrześcijaństwo upadnie ludzie porzucą tą wiarę na rzecz innej która się nam objawi lub już się objawiła. Dlaczego wierzysz i bronisz kościoła mimo tylu kłamstw o których piszemy tutaj na forum aby pokazać wam iż nie wszystko jest takie święta jak wam pokazują.

Czy ten "samcio" gdzieś powiedział że ma upaść religia chrześcijańska i to na dodatek obrządku rzymsko-katolickiego? a co z obrządkiem prawosławnym? albo z zielonoświądkowcami? albo z Luteranizmem, a może kościół anglikański, który nie podlega papieżowi?
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #389 : Luty 02, 2009, 09:57:51 »

Cysio to jest nieuniknione. Nie wiem czy wydarzy się to w tym czy następnym roku ale się wydarzy. Doktryna wojenna zwana Chrześcijaństwo upadnie ludzie porzucą tą wiarę na rzecz innej która się nam objawi lub już się objawiła. Dlaczego wierzysz i bronisz kościoła mimo tylu kłamstw o których piszemy tutaj na forum aby pokazać wam iż nie wszystko jest takie święta jak wam pokazują.

Czy ten "samcio" gdzieś powiedział że ma upaść religia chrześcijańska i to na dodatek obrządku rzymsko-katolickiego? a co z obrządkiem prawosławnym? albo z zielonoświądkowcami? albo z Luteranizmem, a może kościół anglikański, który nie podlega papieżowi?

Jak dobrze pamiętam to upadnie ta która... nie umie se przypomnieć :/ sorka
Poszukaj w tym wątku na pewno gdzieś to będzie.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #390 : Luty 02, 2009, 09:59:05 »

Blad - albo religia jednego z plemion afrykańskich, liczącego obecnie 4 członków, z których wszyscy są w wieku powyżej 70 lat (dzieci już mieć nie będą, więc i religia ich upadnie).

Po drugie, co innego upadek religii jako dogmatów, a co innego upadek religii jako kodeksu moralnego.

Co innego upadek religii jako głębokiej wiary, a co innego upadek SYSTEMU religijnego.

 W tym ostatnim ujęciu (upadek głębokiej wiary) chrześcijaństwo nie może upaść, bo ono już leży jak długie.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #391 : Luty 02, 2009, 10:02:13 »

tene .... najwyżej to wyleci ... Uśmiech Uśmiech Uśmiech //graba
Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #392 : Luty 02, 2009, 10:42:29 »

Witam i pozdrawiam wszystkich uczestników,jestem tutaj od niedawna i staram się nadążyć ,jak dla mnie bardzo ciekawe miejsce. Uśmiech
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #393 : Luty 02, 2009, 10:58:18 »

Witaj maniek3713  Uśmiech))


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #394 : Luty 02, 2009, 11:34:28 »

Cysio to jest nieuniknione. Nie wiem czy wydarzy się to w tym czy następnym roku ale się wydarzy. Doktryna wojenna zwana Chrześcijaństwo upadnie ludzie porzucą tą wiarę na rzecz innej która się nam objawi lub już się objawiła. Dlaczego wierzysz i bronisz kościoła mimo tylu kłamstw o których piszemy tutaj na forum aby pokazać wam iż nie wszystko jest takie święta jak wam pokazują.

Czy ten "samcio" gdzieś powiedział że ma upaść religia chrześcijańska i to na dodatek obrządku rzymsko-katolickiego? a co z obrządkiem prawosławnym? albo z zielonoświądkowcami? albo z Luteranizmem, a może kościół anglikański, który nie podlega papieżowi?

Jak dobrze pamiętam to upadnie ta która... nie umie se przypomnieć :/ sorka
Poszukaj w tym wątku na pewno gdzieś to będzie.

Sesja nr 67

Andrzej: Dziękuję bardzo. Następne pytanie. Jest konflikt pomiędzy religią chrześcijańską i muzułmańską... Czy Allach zwycięży na całym świecie?

Samuel: Zaczekajcie... Zaczekajcie jeszcze trzy lata i będzie upadek wszystkich religii. Bóg... Bóg Najwyższy... Właściciel Ziemi - do niego należy religia... Do niego należą wszystkie istoty... Religie... Religie nie zostały ustanowione przez Boga, ale przez ludzi. Za słowem "Mahomet" też jest Bóg Najwyższy. Nie będzie zjednoczenia wszystkich religii. Będzie upadek wszystkich religii... Potem nastąpi chaos... Po dwunastym roku dopiero nastąpi odbudowanie religii i jednej... Jeden pasterz poprowadzi całą owczarnię. Słucham.

Nauczę was jak goglać !

Wystarczy wejść na google.pl i wpisać projekt cheops upadek
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 11:35:13 wysłane przez Baltazar » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #395 : Luty 02, 2009, 11:38:53 »

Ciekawe:
"Benedykt XVI prowadzi Kościół katolicki w stronę sekty
 

artykuł:"Kościół powinien potępić biskupa, który neguje holokaust"

"Joseph Ratzinger jest błyskotliwym teologiem, pisze wspaniałe homilie i niewątpliwie ma charyzmę. I prowadzi Kościół katolicki w kierunku wspólnoty sekciarskiej" - pisze austriacka gazeta "Die Presse".

W "atakach na relatywizm, pojednaniu ze spadkobiercami przedsoborowego schizmatyka (Marcela) Lefebvre'a, wreszcie powołaniu Gerharda Marii Wagnera na biskupa pomocniczego Linzu" gazeta dostrzega "wyraźną koncepcję" - chodzi o "małe, dobrze pilnowane stadko, któremu świat zewnętrzny ze swą różnorodnością i wieloznacznością, ze swą barwnością i wielorakimi propozycjami, nijak nie może zaszkodzić" - czytamy w austriackim dzienniku.

"Ma powstać Kościół 100-procentowych katolików, sprzysiężona katakumbowa wspólnota bezlitośnie dobrych" - pisze "Die Presse" na zakończenie.










Zapisane
maniek3713
Gość
« Odpowiedz #396 : Luty 02, 2009, 11:49:40 »

No i właśnie tak powolutku się to toczy-wolny wybór aż nastąpi samoistne rozdzielenie
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #397 : Luty 02, 2009, 12:13:05 »

a ta wasza sesja z którego roku jest ??
Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #398 : Luty 02, 2009, 12:17:35 »

a ta wasza sesja z którego roku jest ??

Sesja nr 67 z dnia 19 listopada 2006

http://www.pawelhorzela.com
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #399 : Luty 02, 2009, 12:56:25 »

a ta wasza sesja z którego roku jest ??

Sesja nr 67 z dnia 19 listopada 2006

Czyli co skoro za 3 lata to 2006 + 3 = 2009
Czyli mają upaść w 2009 roku

No to nie sprawdzi się ; się rozczarujecie
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 40 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.176 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fairth patrzdz dragonworld stadniniakonna carstworosyjskie