Wyższa & Niższa Ziemia

<< < (3/27) > >>

barneyos:
To lekkie przesunięcie Ziemi w bok ....

Jard megalityczny - najstarsza ziemska meta-jednostka - od niej wywodzą się wszystkie ziemskie systemy miar - definiowała koło jako 366 stopni. No to może dlatego te 6 sopni zgubiliśmy kiedyś.

Kiara:
Jako ciekawostkę mogę już powiedzieć ( gdyż minął już  rok od tamtego zdarzenia) przestawiony wzorzec czasu ziemski ( w tamtych  zdarzeniach zmieniający wibracje ziemi ) znajduje się w Egipcie na Elefantynie.

Kiara :) :)

Dariusz:
Cytat: blueray

Jak widać plan na 2012 nie jest dla nas zbyt przyjemny, niestety ludzkim rozumem nie da się chyba pojąć motywów "Starszych".

Nie martw się>blueray<, nie jest tak źle jak wnioskujesz po tych kilku zdaniach. ;D

Cytuj

Po co to wszystko?

To proste, dla nas. Byśmy mieli pojęcie jakim manipulacjom wciąż jesteśmy poddawani.
Nawet w tych kliku, powyższych komentarzach. ;)

Cytat: Kiara

Nie skupiaj się na tych skomplikowanych opisach ble ble , ble a zrób konkretną analizę faktów odpadnie ściema zostaną zdarzenia które zaistniały naprawdę.

Bleblaniem może się to wydawać każdemu kto nie pokusił się o zapoznanie z materiałem, a postanowił oceniać całość.
Nie dziwi więc fakt zamieszczania choćby takich, zapewne niezgodnych z myślcielskimi   O0 >:D ;) tekstami, wstawek:

Cytuj

Zawsze , lub prawie zawsze przy tego typu przekazach ( dokładnie nieprzestawiających zdarzenia) jest użyty podstęp wykorzystujący kompletny brak informacji na temat odbiorcy.
...

Proponuję jednak zapoznać się przynajmniej z tymi materiałami >>, a wiele się rozjaśni.
I może wówczas zaprzestaniemy przejawiania tej nie chcę napisać narodowej ale jakże pospolitej przywary, a mianowicie potępiania tylko dlatego, że coś nie pasuje do mego światooglądu, "wewnętrznej wiedzy" itp., itd..

Kiara:
Darek ja absolutnie  nie neguję faktu przestrojenia rzeczywistości i przesunięcia osi ziemi i gwiezdnych korytarzy , wiem doskonale że tak było i to podkreśliłam w moich powyższych postach.

Neguję nazewnictwo i neguję stosowanie technik w celu uzyskania osobistego rozwoju duchowego. Wiem doskonale iż są to skróty , które w rzeczywistości są pułapkami.
Historia ziemi i ludzkości nie jest taka jak powszechnie propagowana i ja to wiem doskonale. Wiem również iż w określonych strefach czasowych są wymieniane informacje prawdziwe na fałszywe i cały czas istnieje manipulacja informacją. Może istnieć ten proceder ponieważ Ludzie nadal ( bynajmniej w większości wypadków) mają  zablokowany dostęp do swojej wewnętrznej wiedzy. Miast ufać sobie i swoim odczuciom ufają ciągle nowym "mistrzom duchowym " którzy to niby wiedzą więcej i lepiej od nich samych. Myśliciele uczą żeby tego nie robić , żeby bardziej ufać sobie niż innym gdyż cała wiedza istnienia zdeponowana jest w każdym z nas. Wiem dokładnie iż bardzo trudno jest zaufać sobie gdy ktoś dosłownie wylewa z siebie potoki informacyjne zupełnie prawdopodobnych informacji. Ja na takich ludzi mam dużą wrażliwość bardzo dokładnie analizuję efekty które wywołuje taki wypływ informacji. Bowiem te końcowe efekty są dla mnie prawdziwą informacją o celu jaki ten ktoś chce naprawdę uzyskać.

Zauważyłam od dłuższego czasu grę dużą dawka prawdziwych informacji ale tak podanych by  wywołały korzystny efekt dla żonglujących nimi.
Ponieważ Myśliciele nie przekazują takich rewelacji już dawno wypadli z ratingu , ale oni mnie nauczyli oceniania wartości takich przekazów przez najwyższy system wartości , a nie efekty dzięki pięknym słówkom. Zatem nie oglądam ich  przez początkowe przydługie opowieści usypiające sobą rozróżnianie ( to norma w takich przekazach) a przez efekt finalny , przez analizę.
Mało komu chce się zawracać sobie głowę analizami lepiej jest łyknąć ciekawostkę bo ktoś napisał tak ... czy tak.... a dla mnie to zbyt mało ja muszę poczuć w tym prawdę , jak nie poczuje to dla mnie ściema i kolejna manipulacja tylko wyższych lotów.
I nie jest dla mnie ważne co ktoś sobie o mnie pomyśli i powie, ale co ja czuję i czy sama sobie się nie sprzeniewierzam  dla "zachowania twarzy" w cudzych oczach.
Tego nigdy nie robiłam i nie zrobię. Pamiętaj iż ta walka informacyjna trwa nadal , grają w niej autorytetami , bo ludzie nauczeni są być wodzeni za nos przez autorytety, miast myśleć i analizować samemu ufają jeszcze ciągle tytułom autorytetów  i wianuszkom  zgromadzonych słuchaczy.

Żeby gdzieś po coś sięgnąć trzeba zawsze osiągnąć moc osobistą i wiedzę ( to droga rozwoju duchowego , nie technicznego , a duchowego) oparta na osobistych doświadczeniach , które dają nam osobistą moc. Nie daj sobie wmówić iż osiągniesz ją zastępczymi technikami, na chwilkę i dla jakiejś pojedynczej czynności , tak, jest to możliwe. Ale nie jest to  dla całokształtu osobistego wzniesienia. Tu nie ma drogi na skróty jest tylko droga wybrana w planie przed urodzeniowym ( zawsze najlepsza i niezbędna dla każdego z nas) uzupełniająca brakującą nam wiedzę i dopełniająca niezbędną moc. Trudno jest temu zaufać iż to taki prosty i naturalny sposób , złudzenie umysłu szuka cudów. A wszystko zawarte jest w prostocie codzienności i etyce oraz moralności życia.
Czy zatem niezbędne jest poznawanie tych cud książek , cud technik i cud mistrzów żeby osiągnąć doskonałość? Nie nie jest potrzebne i dodam iż wielu bardzo prostych ludzi żyjących zgodnie ze swoim sumieniem i szacunkiem dla każdego życia przewyższa rozwojem te obwieszczone autorytety.
Jednak jeżeli komuś ułatwi coś przeczytanie czegoś , zobaczenie czy podyskutowanie to proszę bardzo , jednak niech nie twierdzi iż jest to sposób na osiągnięcie mądrości życia. Bowiem ją się osiąga na drodze przeżywania zdarzeń , osiągania dzięki nim wiedzy i stosowaniu jej tak by nie krzywdziła ni siebie ni innych ludzi obok nas.

Zatem zawsze warto najpierw odczuć czy ta wiedza, ten przekaz , czy ta droga buduje dobro? Co sobą tworzy , jakie uczucia i odczucia się pojawiają na niej. Różnimy się systemami wartości zatem nie ma potrzeby nikomu narzucać wbrew jego woli swoich odczuć dobra, ale warto zawsze na coś zwracać uwagę.

Kiara :) :)

Dariusz:

No toś mnie uspokoiła.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

drugarepublikasuderlandu obozyjenieckie glrp patrimonium yourlifetoday