Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 00:52:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Antrovis itp. ...  (Przeczytany 1119 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Marzec 10, 2009, 12:56:03 »

Witam
Nawiązując do tematu jaki poruszyliście odnośnie postaci "w kapturach " - mnie również to nie ominęło , ale w śnie . Śniło mi się ,że byłam u kuzynki , wywiązała się miedzy nami rozmowa na temat magii i wiedzy , zapytałam ją czy ma jakieś ksiązki , pokierowała mnie do bardzo dużego regału z książkami , znalazłam tam najrózniejsze tyt. , ale na samej górnej półce zobaczyłam swoją własną ksiązkę z moim imieniem - byłam zaskoczona ,że mam swoją własną ksiażke, póżniej poszłyśmy z kuzynka na spacer  , szłyśmy polną drogą i nagle przy drodze zobaczyłyśmy stragan z kwiatami , osobami sprzedającymi były cyganki , które na siłe chciały kuzynce sprzedać kwiaty , jednak ja ja przekonałam ,że  te kwiaty są żadnej jakości i na drugi dzień jej zwiędną , udało mi się przekonać i odeszłyśmy od straganu idąc dalej polną drogą . W tym momencie kiedy odchodziłyśmy usłyszałam znajomy mnie głos męzczyzny dlatego się odwróciłam bo, byłam ciekawa kto to jest - Była to postac w kapturze , która mówiła do cyganek ,że znowu ich przechytrzyłam , ale oni mnie jeszcze dostaną w swoje ręce , nie czułam lęku czułam jedynie spokój ,uśmiechnęłam się i poszłam w swoją stronę .Ten sen jest sprzed 3 lat i pamiętam go bardzo dokładnie do dziś.


Natomiast w medytacji spotkałam białą postać w kapturze , odczucia jakie miałam oraz energie jakie emanowały były dla mnie pięknym przeżyciem , którego każdemu życzę
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 13:03:02 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dlawtajemniczonych fifa11 ads rakul-axis klasa1e