Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 07:19:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Aborcja - tak/nie?  (Przeczytany 2159 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« : Październik 26, 2009, 18:14:24 »

Kamilu,
Nie wchodź już dalej w tą dyskusję, bo odnoszę wrażenie, że masz ogromny problem emocjonalny na tle swej seksualności. Zauważyli już to wszyscy wymieniający z Tobą poglądy. Myślę, że przyjdzie czas, kiedy bedziesz musiał udać się do specjalisty i naprawić to, co zepsuli Ci Twoi wychowawcy.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 26, 2009, 18:32:43 »

Powyższa odpowiedź nadaje się na PW. Nawet nie do: Masz coś do mnie.  Zresztą takie mówienie z pozycji boga, to nie wiem, czy gdziekolwiek się nadaje., ponieważ, jak sądzę, uderza w godność. I nieważne kogo dotyczy.

A tekst typu:
Zauważyli już to wszyscy wymieniający z Tobą poglądy

jest bardzo pospolitym chwytem manipulacyjnym. Wypowiadasz się Thotal również i za mnie, a to już jest poważna ingerencja. Smutny

Takie uwagi, zwłaszcza przekazywane z pozycji "ambony" rodzą jedynie opór i agresję. Ale Thotalik, myślący w końcu jest... Chichot

się pozdrawia Uśmiech

koliberek33
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 18:34:22 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 26, 2009, 18:42:43 »

Koliberku,
Twój punkt odbioru jest na szczęście tylko Twoim punktem.
Kamil potrzebuje mądrego wsparcia i pokierowania na drogę rozsądku, bo to co reprezentuje zakrawa na dewiację i komleksy, a szkoda chłopa...
Takie rzeczy procentują wielkimi kłopotami, chyba ze się mylę Z politowaniem


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 26, 2009, 20:00:42 »

Kamilu,
Nie wchodź już dalej w tą dyskusję, bo odnoszę wrażenie, że masz ogromny problem emocjonalny na tle swej seksualności. Zauważyli już to wszyscy wymieniający z Tobą poglądy. Myślę, że przyjdzie czas, kiedy bedziesz musiał udać się do specjalisty i naprawić to, co zepsuli Ci Twoi wychowawcy.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Nie wiem co powiedzieć,,mam się udać do specjalisty tylko dlatego,że dla mnie miłość oznacza coś więcej niż sex?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 26, 2009, 20:20:23 »

Nie wiem co powiedzieć,,mam się udać do specjalisty tylko dlatego,że dla mnie miłość oznacza coś więcej niż sex?

Kamilu, nie przejmuj się radami Thotala, on jest trochę wybujały w tych sprawach, więc granice normy ma przesunięte.  Duży uśmiech
I żeby nie było kolejnej wojny, nic nie mam do totalnej swobody w wyrażaniu uczuć …  Mrugnięcie
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 26, 2009, 21:42:45 »

Thotal, ale teraz to już zupełnie przegiąłeś. Gdyby ktoś Twojemu dziecku napisał tak publicznie... Wszelkie  opinie na temat stanu zdrowia, nie tylko psychicznego, ale nawet fizycznego są objęte tajemnicą i  naruszenie jej jest karalne. A takie sobie wydawanie tu opinii zalicza się jako oszczerstwo, zniesławienie i podlega tym większej karze. Żaden też specjalista nie ma prawa powiadomić o stanie zdrowia, czy jakiejkolwiek innej dewiacji, nikogo poza chorym i jego zgodą, czy może np. powiadomić rodzinę. A Ty śmiałeś nie tylko wydać wyrok, ale wszem i wobec nas o tym powiadomić.

Kimże jesteś Thotalu, że dajesz sobie prawo mówić garbatemu, jaki on garbaty, a może to Twój garb przesłonił prawdę o tym człowieku, który go wcale nie posiada? Poza tym przedrukuj tu swoje certyfikaty, jeśli już bierzesz się za takie jednoznaczne diagnozy. Czy to nie zakrawa na uprzedzenia, co najmniej.... Coś

Jeśli masz nawet szlachetne intencje, w co akurat jakoś dziwnie wątpię, to poruszasz się jak słoń w składzie porcelany. Przykro mi, że Ci tak bez ogródek piszę. Naprawdę Thotalu.... Smutny

Pardon za off top! Można go przerzucić gdzie należy.

koliberek33
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 21:51:43 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ar-pl skuterpolska rezerwat-mustangow jaguarlife catzland