Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 19, 2024, 07:36:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Apel do Zwolenników i Przeciwników Projektu Cheops  (Przeczytany 1119 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enigma
Gość
« : Maj 18, 2009, 12:52:08 »

W takim razie arteq, obrazasz każdą osobe która czuje sie związana z pch i gości na tym forum szukających konkretnych informacji. Piszecie ze samuel sie myli, Nibiru leci zgygzakiem, ok ale to nie powód azeby przyrównywać czytelnika do idiotów. Wolość wyznania gwarantuje konstytucja, jak kiedyś napisała spostrzgawcza osoba: 'jesli zechce moge wierzyc nawet w dusze w żelazazku' - to indywidualna sprawa i wybór. Zatroszcz sie o swój stan ducha, zamiast poprawiac luzdi dookoła. Przeciez wiekszosc widzi sie po tych  dyskuscach, ze logika w sferze wiary ma male pole wpływu.

Lecz czy wziołes pod uwagę że medium po sesji hipnotycznej (Lucyna) niewiele pamieta - takie informacje zostały mi przekazane przez Iwone S. Pisałam wczesniej jak wyobrażacie sobie chat z Lucyna (lecz nikt nie podjoł tego watku) gdzie np na pytanie:
Na dodatek, klamiesz Enigmo.Wszystkie sesje sa nagrywane na tasmie i Lucynka
zapoznaje sie z nimi po sesjach,choc bardzo watpie zeby byla taka potrzeba.

To ze 'niepamieta' (według Iwony S) wcale nie wyklucza faktu ze 'są nagrywane na tasmie i Lucynka zapoznaje sie z nimi po sesjach' wrecz przeciwnie tym bardziej taką możliwość potwierdza Zanim zechcesz zarzucić komuś kłamstwo zastanów sie nad argumentami. Moze masz jeszcze jakiś sensacyjny cytat? I gdzie linek do owego wywiadu z Lucyną, bo nie podałeś a wywiadów w 2008r była cała masa. Mam moze siedzieć i przesłuchać wszystkie przez nastepne kilkadziesiąt godzin?
A co do ortografii, zdajesie nie spodobało ci sie określenie 'dziób' - to poprawiam. Chciałeś jeszcze aby w obrocie były wulgaryzmy, no ale co do tego to zasad pisowni wogóle nie znam (i domyślam sie ze protest byłby głebszy) Do twojej wiadomości pisze bez słownika worda, ani autopoprawki firefoxa. Automat pozbawiłby mnie okazji do poprawy jezyka, ale jesli ci zależy aby wytykać błędy możesz sie uczepić nawet literki - tez jest to jakaś obrona choć mizerna.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.268 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolodyjowskiego cocacolacompany life ruba travianek