Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 12:44:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Magazyn Ekspresu Reporterów - sekta En-ki  (Przeczytany 172267 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
memphis
Gość
« Odpowiedz #100 : Wrzesień 22, 2009, 22:23:38 »

Arteq, tez czuje sie lekko zdegustowany tym co zobaczylem, ale i w mojej opinii, reportaz mial udowodnic teze zawarta w tytule....mimo wszytko niesmak pozostanie....niesmak i nowe pytania, zdecydowanie bez odpowiedzi...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #101 : Wrzesień 22, 2009, 22:25:42 »

Kto ja  Szok   nik mnie za nic nie złapał i nie mam zamiaru nawet na ten temat dyskutować.Stwierdziłam tylko fakt
Czyz swojego czasu nie wyparłaś się własnych słów/deklaracji?
Będę również zobowiązany gdy mówiąc/sugerując przekłamania będziesz wskazywała na konkretne słowa/obrazy.

edit: swojego casu uczciwie przyznałem, że są liczne wspólne cechy pch i sekty, ale nie mozna mowić o pch jako o rasowej sekcie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 22:27:05 wysłane przez arteq » Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #102 : Wrzesień 22, 2009, 22:28:43 »

Arteq, tez czuje sie lekko zdegustowany tym co zobaczylem, ale i w mojej opinii, reportaz mial udowodnic teze zawarta w tytule....mimo wszytko niesmak pozostanie....niesmak i nowe pytania, zdecydowanie bez odpowiedzi...

Wiele osób które obejrzały reportaż zapewne po tytule i tym co zobaczyli już mają zdanie o "sekcie i forum".
Obym się mylił ;(
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #103 : Wrzesień 22, 2009, 22:29:26 »

Góral, jak wzięto go na badania dotyczące "ojcostwa" też mówił do reszty:
- nie bójta sie, s palca bierum...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #104 : Wrzesień 22, 2009, 22:29:39 »

Ja nie widzialam tego programu , wiec kometowac nie moge.Jednak zasadniczym tematem bylo udowodnienie , ze Projekt Cheops to sekta, no niby take bylo zalozenie i cel programu.

Czy udowodniono to, czy potwierdzily sie przypuszczenia?

Inna sprawa sa rozne nieprawidlowosci , a jescze inna tedecyjnosc dziennikarzy , ktorzy juz na wstepie mieli przewage , gdyz to oni montowali material wedlog swojego widzimisie.
Albo pokazujemy calosc w 100% i do tej calosci sie odnosimy , albo musimy przyznac sie do bycia manipulantami z jakiegos powodu.

Jezeli nie bylo calego materialu byla to manipulacja swiadomoscia ogladajacych niczym nie rozniaca sie od takiej , ktorej dopuszcza sie Samuel wielokrotnie.

Nieuczciwosci nie wartosciuje sie druga nieuczciwoscia  , bo to sa idetyczne wartosci.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #105 : Wrzesień 22, 2009, 22:31:45 »

D))))) Ale łatwo pokierować waszą uwagą Uśmiech))
Podniecacie się tym programem, jakby to było cokolwiek.

A tu jakis łysięjący dziennikarzyna prowadzi dysputy z Dominikanirzyną było nie było.. Jak z Największej prawdziwej SEKTY przedstawicielem się gada jako expertem - to już wiadomo na czyje zleconko.

Mentalność artkowa.. skupić się na detalu i stracić sedno z oczu.


Ale za to p. Lucynka dostała kopalnie pieniążków na swoje zajęcia
Kaska chyba popłynie obficie, gdy Społeczeństwo Polskich Wałów zapłaci koszty procesu za nazywanie projektu "sektą" - co jest jawnym prawa łamaniem.




Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #106 : Wrzesień 22, 2009, 22:35:43 »

Arteq, tez czuje sie lekko zdegustowany tym co zobaczylem, ale i w mojej opinii, reportaz mial udowodnic teze zawarta w tytule....mimo wszytko niesmak pozostanie....niesmak i nowe pytania, zdecydowanie bez odpowiedzi...

To niesmak sterowany.On z zewnątrz do Ciebie przyszedł Memphisie.

Taki był plan abyś Ty i inni go doświadczyli.

Gdyby było trzeba-odwrotny efekt możnaby osiągnąc odpowiednio kamerką kręcąc.

Ale niestety-potrzeba inna była.

Jak ktoś puścił bączka,to nie oznacza dla nas,że mamy się delektować jego głębią.Nie musimy

również zapisywać go w pamięci dokładnie.

To był tylko bączek. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 23:02:59 wysłane przez kot » Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #107 : Wrzesień 22, 2009, 23:03:02 »

I byc moze bym sie z Toba zgodzil Kocie, gdyby watpliwosci permanentnych projekt od dluzszego czasu nie wzbudzal...w sterowanie zadnej wiary nie daje, gdyz osoba sternika i intencje jego sa dla mnie calkowicie abstrakcyjne i logiki jakiejkolwiek pozbawione...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #108 : Wrzesień 22, 2009, 23:14:33 »

A tu jakis łysięjący dziennikarzyna prowadzi dysputy z Dominikanirzyną było nie było.. Jak z Największej prawdziwej SEKTY przedstawicielem się gada jako expertem - to już wiadomo na czyje zleconko.

Ale za to p. Lucynka dostała kopalnie pieniążków na swoje zajęcia
Kaska chyba popłynie obficie, gdy Społeczeństwo Polskich Wałów zapłaci koszty procesu za nazywanie projektu "sektą" - co jest jawnym prawa łamaniem.
O to może skorzystają z jasnie oświeconej rady i Ciebie zdoją - wszak miotasz tutaj dziennikarzynami i dominikaninarzynami oraz właśnie sektami. Wycieczki do wyglądu zewnętrznego człowieka są żałosne Phi i świadczą o Twojej ułomności - czy też połamanej mentalności...
Nazywasz okreslenie pch mianem sekty jako łamanie - i to jawne - prawa, a sam co robisz kilka linijek dalej - nazywasz KK/KrK właśnie sektą. Hipokryzja i bezczelność w czystej postaci.

Kocie, jak widzę jeżeli nie staje argumentów to starasz się zbagatelizować zaistniałe wydarzenia którymi to Łobos/samcio strzelili sobie w kolano. Jeżeli ktoś tutaj produkuje zgniła woń kłamstwa i manipulacji to pch w tej odsłonie w osobie Łobos. Kocie co byś nie zrobił to nie cofniesz słów Łobos które dobrowolnie wypowiedziała - "wpłacajcie" - a bezczelnie i gówniarsko zarzucałeś mi oczernianie gdy mówiłem, że takowe nawoływania mają miejsce. Tak samo jak słów o blokowaniu kont, czy też poradach rozwodowych gdy małżonek nie chce wierzyć i dotować misji "ratowania" świata. Jak zwykle zamiast rzeczowej rozmowy jakieś popisywanie bez większego ładu i składu.

P.S. może teraz osoba której tak przeszkadza zdrabnianie imion i żali się ciągle o to do adminów/modów, tym razem doniesie na Phi za "Lucynkę". Będzie miała tyle konsekwencji?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 23:20:57 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #109 : Wrzesień 22, 2009, 23:25:46 »

W tym programie PCh głosu nie zabierał,więc z tej strony manipulacja Ci nie grozi.

Ale mogę Ci polecić inne pozycje,skoro tak poważnie traktujesz to,co ktoś nakręcił.

Aby wykorzystać moment wiary głębokiej u Ciebie pooglądaj proszę-na you tubie filmiki z Nibiru.

Nie trać czasu.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 23:32:24 wysłane przez kot » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #110 : Wrzesień 22, 2009, 23:33:12 »

KRK jest sektą z definicji sekty, którą sami wypreparowali.. Oni sie już kompletni zagubili...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #111 : Wrzesień 22, 2009, 23:35:13 »

Krótko: jeżeli któraś cześć reportażu jest według Ciebie - co jak widze starasz się zasugerować - kłamstwem vel efektami specjalnymi wygenerowanymi komputerowo - to wskaż jasno która i będziemy rozmawiać. Jeżeli chcesz prawdziwość zarejestrowanych ujęć zdyskredytować przyrównując je do jakiś bliżej nie sprecyzowanych filmików na yt - to ośmieszasz się i ujawniasz swoją bezsilność. Co mają Twoje "porady" wspólnego z rejestracją materiału o którym prowadzona jest tutaj przez niektórych forumowiczów dyskusja?
To nie jest kwestia wiary - w materiale zamieszczone są FAKTY - prawdziwe ujęcia, prawdziwe zdarzenia i realnie wypowiedziane słowa. Nie mówię tutaj o komentarzach autorów materiału ale o samym MATERIALE.

Jeżeli w tym temacie zamierzasz znowu swoim zwyczajem pisać lakoniczne "porady" które są żałosną próbą obrony pch poprzez ośmieszanie i odbieganie z sedna tematu zamiast rzeczowo odnosić się do treści materiału to stanowczo nie ze mną.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 23:36:26 wysłane przez arteq » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #112 : Wrzesień 22, 2009, 23:39:25 »

Wybacz..

Ale dla mnie Dziennikarzyną jest - nie dziennikarzem,
człowiek który zapodaje "reportaż o projekcie"

Podczas gdy nawet nie wspomniano o książkach Barbary Choroszy.
Wiesz..ja nie jestem fanem Lucyny, ale Mierność tandetciarsko-katolickiego Polactwa dostrzegam.

(kiedyś go promowałem nawet, jak z tą uroczą panna programy prowadził)
Ale jak ta Niunia się ślizga po polach Lednickich, gdzie
imprezy się robi w hołdzie upamietniania dnia, gdy nóż wbito w rody Słowian.. to dla mnie Ci ludzi są infantylnymi karierowiczami. Amatorami... nie dzinnikarzami z prawdziwego zdarzenia...

Takie tam popierdy lizodupcze.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 22:06:58 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #113 : Wrzesień 22, 2009, 23:44:44 »

Faktem jest,że manipulowano materiałem montując go w ten sposób,że sam byś tego lepiej nie zrobił.

Ale co to za argument?-prawda?

Ważne,ze nie ma rysunkowych wstawek i wszystko jest prawdziwe.

Jesli nakrecisz wypowiedź kogokolwiek-najlepiej wroga swego i wytniesz kilka zdań z wypowiedzi,to się okaże,ze gosc z nagrania bredzi.

A Ty oczywiscie przytakniesz,bo nie widać nic,co wygenerowane komputerowo by było.
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #114 : Wrzesień 22, 2009, 23:46:37 »

Ja programu nie oglądałem ale powinniście wiedzieć że express reporterów nie jest programem dokumentalnym ale poszukiwaniem sensacji

Nie mam żadnych wątpliwości że dziennikarze starali się udowodnić z góry założoną tezę - pewnie doszło do jakiejś manipulacji materiałami itd i oczywiście brak chyba był widoku "z drugiej strony" - no ale to nie dokument więc w zasadzie jest to dopuszczalne. Proponuję by nie pisać komentarzy na gorąco ale najwyżej coś rano naskrobać jak już będziemy wyspani i umysł będzie świeższy a i emocje opadną.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #115 : Wrzesień 22, 2009, 23:53:04 »

Zaprezentowany był spory kawałek rozmowy dziennikarzy z Łobos podczas sesji - nie może więc być tutaj mowy o wyrywaniu z kontekstu. Kwestia "dotacji" była ciągnięta dosyć długo. Aby Ci to uzmysłowić dam pewien przykład: gdyby zamiast Łobos siedział tam ksiądz i zamiast projekt pch widniał np. caritas to zapewne Twoje zdanie byłoby drastycznie odmienne... a materiał nosiłby znamiona bezstronnego, ujawniającego prawdziwe oblicze oraz kompletnego. Niestety obraz i słowa Łobos wyraźnie mówią do jakich podłych "porad" jest zdolna aby pozyskać środki na pch/wizyty w słonecznym Egipcie.

Tak samo jak rozmowa na temat "cudownego" eliksiru produkowanego pod skrzydłami "pch". No i w pewnym momencie Pani wysypała się nt. zawartości/składu "leku".
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #116 : Wrzesień 22, 2009, 23:55:58 »

Chyba pomyliłeś adresy - ja do zwolenników PcH na pewno nie należę. Pani Lucynie nie wierzę.

Ale widziałem już programy z tej serii i po prostu wiem jak są skonstruowane.
Weź także pod uwagę, że np ksiądz miał jakiś czas na przygotowanie odpowiedzi natomiast pani Lucyna na pewno nie (no chyba, że się zdziwię).
Te programy to po prostu tanie poszukiwanie sensacji jak najmniejszym wysiłkiem.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #117 : Wrzesień 22, 2009, 23:58:17 »

Arteq,
programu nie widziałem, nie musiałem...
Zastanawia mnie tylko postawa tych, którzy widzieli, a dalej tkwią w swych EGOtycznych punktach płaskiego rozumowania...
Jeśli już wiesz, czujesz całym sobą, że to co masz przed sobą jest kłamstwem, to dlaczego dalej tkwisz w tej brei...
Kogo oszukujesz? Mnie?...

Oszukiwać można wszystkich, ale prawdę każdy musi przynieść z powrotem do DOMU...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #118 : Wrzesień 23, 2009, 00:08:45 »

Moze ktos to zamiescic kto nagrał,bo nie moglem niestety obejrzec.