Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 12, 2024, 21:00:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja nr 103  (Przeczytany 44404 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 10, 2009, 21:18:30 »

Jesli wszyscy forumowicze przesledzili- od poczatku-wszystkie sesje,
to przede wszystkim daje sie zauwazyc transformacje samej p.Lucyny,
przekazow,transformacje p.A.Wojcikiewicza i celow statutowych fundacji
PCH/MF.Najpierw p.Lucyna straszyla nas Nibiru i zaglada fizyczna Ziemi
i ludzkosci i stad koniecznosc uruchomienia jakiegos zabezpieczenia
przy pomocy klucza-Cheopsa.W pozniejszych sesjach mamy juz wzmianki
o precesji,wzmozonej aktywnosci slonca i przebiegunowaniu Ziemi,a temat
Nibiru jest coraz bardziej wyciszany.Obecnie -p.Lucyna niesmialo
napomyka o transformacji naszych serc,umyslow i ciala fizycznego,,,
czyli o tym,o czym mowi sie juz od bardzo dawna.No coz,z Nibiru nie
wyszlo,wykopki rowniez przawdopodobnie nie dojda do skutku,wiec trzeba
uczepic sie tego o czym juz od dawna huczy w internecie.Sprytne,
prawda..?Z kwiatka na kwiatek..tylko co zrobic z jej prawdomownoscia?
Albo..jesli transformacja dotyczy tylko naszych cial i umyslow,to po
cholere Sleza,Hawara,Cheops i Piramidy???Brak w tym wszystkim spojnosci,jasnosci,planu i logiki.
Przebiegunowanie juz sie dokonuje i znowu wsrod "maluczkich",a Faryzeusze,podobnie jak przed 2-ma tys.lat,dzierza wladze,pieniadze
i pociagaja za wszystkie mozliwe sznurki.Jesli uwierzymy w przebiegunowanie naszych umyslow,to tym razem musimy uwierzyc,ze bedzie dotyczyc wszystkich i zacznie sie ono od samej"wierchowki".Bo jesli
ominie Gore,to juz tylko straszna,krwawa i wyniszczajaca globalna
rewolucja.Oby NIE,ale to rowniez zalezy od nas samych w stopniu wiekszym niz nam sie to wydaje.Ament.
Pozdrowienia.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #26 : Listopad 10, 2009, 22:20:57 »

Do czego zmierzam w swoich wypowiedziach. Ciągnąc wątek ewolucyjny, który poruszyłeś Kahuna, widać wyraźnie, że PCh ewoluuje wraz z   ... no właśnie, z kim ?
z ewolucją Enki ?
z ewolucją Lucyny ?
a może tak na prawdę, za sprawą NASZEJ ewolucji ?

To my sami pozwalamy Projektowi na zaistnienie w tej czy innej przestrzeni. PCh jest egregorem, który przemieniliśmy. Gdyby ktoś spróbował prześledzić rozwój sesji i rozwój forum dostrzegłby pewne zależności.
Nie chcę nikomu nic sugerować, a jedynie sygnalizuję taki swój punkt widzenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 22:21:35 wysłane przez east » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 10, 2009, 22:24:00 »

Kiaro, to może Marduk robi za Niego tą brudną robotę teraz.Uśmiech
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #28 : Listopad 10, 2009, 22:29:13 »

East, odbieram to inaczej [zgodnie ze swoimi dużo wcześniejszymi przewidywaniami]. Wychodzi na jaw, że pch to stek bzdur i kłamstw, dlatego próbują ratować swoją dupę i usiłują wyciszyć swoje wcześniejsze kłamstwa - fakty to potwierdzają. Stąd zmiana drogi, przy jednoczesnej przemożnej chęci utrzymania się w siodle.

Łobos - pamiętamy!
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 10, 2009, 22:48:29 »

arteq , być może jest tak jak piszesz, ale też sam przyznajesz, że zaistniała ZMIANA DROGI. Bez wnikania w przyczyny od teraz jest ona faktem. Ja uważam, że tą zmianę wywołaliśmy my , a nie kombinacje typu chęć utrzymania się w siodle. ( to też, ale nie w znaczącym stopniu ).

Ja wiem, że trzeba pamiętać drogę ewolucji, niemniej jednak wymarłe gatunki nie zmieniają teraźniejszości , a przecież my żyjemy TERAZ.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 10, 2009, 22:48:52 »

Cytuj
ale to rowniez zalezy od nas samych w stopniu wiekszym niz nam sie to wydaje.
To oczywiste

Cytuj
Ciągnąc wątek ewolucyjny, który poruszyłeś Kahuna, widać wyraźnie, że PCh ewoluuje wraz z   ... no właśnie, z kim ?
z ewolucją Enki ?
z ewolucją Lucyny ?
a może tak na prawdę, za sprawą NASZEJ ewolucji ?
To oczywiste

Cytuj
Kiaro, to może Marduk robi za Niego tą brudną robotę teraz.Uśmiech
U-Mar Duc.. niech żyje DUC
 Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 22:50:27 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 11, 2009, 12:39:15 »

Na pani Lucynie to ta transformacja to już się dokonała,niestety nie w tym kierunku co trzeba Duży uśmiech.Kiedy sobie przypominam to wydarzenie z programu w 2 Expres reporterów jak nawijała słowa do jednej takiej osoby (nagrane przez ukrytą kamerę)to ta JEJ koncepcja dążenia do celu stała się tak materialistyczna,że nawet śmiała wmawiać jednej z osób aby wzięła rozwód ze swoją druga połówką i przyłączenia się do P.Ch. to na myśl przychodzi ewangelia wg.ŚW.Mateusza r.24,w.23 przytaczać jej chyba nie trzeba

O zgrozo Zły
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 11, 2009, 12:49:42 »

Ja wiem, że trzeba pamiętać drogę ewolucji, niemniej jednak wymarłe gatunki nie zmieniają teraźniejszości , a przecież my żyjemy TERAZ.

Niekoniecznie.Wymarle gatunki nie zmieniaja terazniejszosci tylko dlatego,poniewaz juz tego dokonaly za zycia.Inaczej nie ma mowy o jakiejkolwiek ewolucji.

To my sami pozwalamy Projektowi na zaistnienie w tej czy innej przestrzeni. PCh jest egregorem, który przemieniliśmy.

Usilowalem w to uwierzyc,ale nijak nie dalem rady.Fakty przemawiaja
za czyms zupelnie innym.Dla mnie PCH/MF to podla,prostacka sciema,
a p.Lucyna z zadziwiajaca ptemedytacja(miala swoje grube wpadki)
udaje,ze przez nia przemawia Samuel-En-ki,Duch Sw.,Marduk czy byt
z Syriusza B.Sama rowniez podaje sie za kaplanke Ki - chyba..Ki
diabel wode maci..?
Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat i zupelnie
inny punkt widzenia,to jasne.
Pozdrawiam.

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 11, 2009, 13:05:12 »

Cytat: Kahuna
Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat i zupelnie
inny punkt widzenia,to jasne.

Kahuno,
i to jest właśnie cały pozytyw PCh.  Umożliwia on każdemu na wgląd w siebie poprzez konfrontacje z treściami,
które niesie projekt …  by zaś móc skonfrontować, trzeba dokonać własnych „wykopek”, znaleźć swój labirynt
oraz wyjść z niego …

Sądzisz, że to mało?

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 11, 2009, 13:10:09 »

Krons , nie oglądałem to nie wiem o czym piszesz. Ludzie są różni, a Lucyna to tylko człowiek. Dla niech PCh to całe życie więc namawia ludzi na PCh. W Kościele też namawia się na zrzutkę na tacę. Każdy "kapłan" będzie zasilał swoją żarówkę Mrugnięcie

Nie wnikam w oceny tych ludzi,  oceniłem sesje i wypowiedziałem się w kwestii co ona DLA MNIE  znaczy, jak ją rozumiem.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 11, 2009, 13:32:11 »


Urocze,madre,ale to stanowczo za malo,jak dla mnie,..zwlaszcza,ze
w swoim labiryncie bylem,zgubilem sie tylko jeden raz i..juz wychodze.
A jaki ma to zwiazek z PCH..nie widze zadnego.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #36 : Listopad 11, 2009, 13:52:03 »

A jaki ma to zwiazek z PCH..nie widze zadnego.

…  wciąż namiętnie zwalczasz PCh … czyli ciągle krążysz w swoim labiryncie … jeszcze nie wyszedłeś …  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 11, 2009, 15:57:15 »

Ptaku, czy Twoje "piękne" słówka - do tego nie mające wiele wspólnego z prawdziwą działalnością pch - mogą zatuszować te wszystkie kłamstwa i podłości [np. namawianie na rozwód] do których dopuściła się Łobos i pch?

Równie dobrze [patrząc na Twoje zachwalanie pch] mogę np. wyrządzić komuś wielką krzywdę i cynicznie twierdzić, że to pozytyw bo to nauka dla niej. Jeżeli będzie mnie piętnowała to powiem, że nie potrafi docenić tej nauki i mojego dobra...
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #38 : Listopad 11, 2009, 16:46:28 »

Arteq, a skąd takie przypuszczenie, że zachwalam  PCh? Nigdy go nie popierałam i pisałam o tym jeszcze na starym forum. Od początku dostrzegłam fałsz i niespójność projektu.
Tutaj, parę postów wyżej, wyraźnie napisałam, że jedynym pozytywem PCh jest jego oddziaływanie na ludzi zmuszające ich do penetracji  własnego wnętrza …

Zawsze konfrontacja własnych prawd ze światem zewnętrznym jest dla nas korzystna i w tym sensie upatruję pozytywne oddziaływanie PCh. To, że ktoś początkowo nie będzie w stanie tego uczynić i podda się presji, np. opuszczając rodzinę i wspierając PCh, nie znaczy, że w końcowym efekcie nie oprzytomnieje, gdy koleje losu zmuszą go do myślenia i analizy … jednak wciąż jest to nauką … Jednemu wystarczy intuicyjne odebranie fałszu, inny musi przejść przez gąszcz doświadczeń , również wewnętrznych, by to odkryć.

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 11, 2009, 21:42:20 »

Może oprzytomnieje, może nie - ale krzywd wyrządzonych przez postępowanie do którego NAMÓWIŁA Łobos już nie cofnie. Działania pch i Łobos ciągną za sobą krzywdę i łzy innych - nie należy o tym zapominać.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Listopad 11, 2009, 22:04:20 »

Może oprzytomnieje, może nie - ale krzywd wyrządzonych przez postępowanie do którego NAMÓWIŁA Łobos już nie cofnie. Działania pch i Łobos ciągną za sobą krzywdę i łzy innych - nie należy o tym zapominać.

Arteq,
żartujesz sobie prawda?
Powiedz proszę, ze to żart z Twojej strony.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2009, 22:05:13 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 11, 2009, 22:52:25 »

Jak czytam taki post , jak arteq -a to się zastanawiam jak można wytykać komuś określoną postawą i jednocześnie zasilać organizację ,która sama o sobie mówi ,że jest niezmienna od dwóch tysiącleci, a przy okazji popełniła tyle okrucieństw na świecie ( Watykan), że jakieś "namowy" to wyglądają przy nich zupełnie niewinnie.
Nie żebym kogokolwiek usprawiedliwiał.
Lecz przyznajmy sami, że za mało wiemy jakie efekty "namowa" spowodowała, aby osądzać. Nie znamy tamtej historii od A do Z .
A tutaj komentujemy sesje 103 , a nie Lucyne czy kogotam.
Pomyślcie o tym jak o interesującej powieści wydawanej w odcinkach  ( w końcu sesje są ponumerowane ).
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 11, 2009, 22:57:25 »

Darku!!
Łzy artqowe nigdy żartem nie będą.
Tego cofnąć i naprawić już się nie da.
Zbyt głęboka rana powstała-niby rylcem twardym w sercu jego wyryta,by w następstwie smutku i cierpienia jego nie dostrzegać,wiec o żarcie mowy być nie może. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #43 : Listopad 12, 2009, 00:04:38 »

Nie Darek, nie zwykłem sobie żartować z krzywdy innych. Mam nadzieję, że Ciebie cudza krzywda nie śmieszy.

Sam widziałeś reportaż - czyżby to co mówili w nim ludzie było dla Ciebie mało lub uważasz przedstawione tragedie za żartobliwe?

East - jestem świadomy co jest pozytywnego w KK, jak również dostrzegam pewne patologie [i nigdy ich nie negowałem], natomiast pch przedstawia się w samych superlatywach. Wyjaśniłem nieco?

Kocie, tak rozwijasz się teraz w wypowiedzi, a kilka postów wcześniej nie potrafiłeś odpowiedzieć na proste pytanie...
Zapisane
Agawa
Gość
« Odpowiedz #44 : Listopad 12, 2009, 14:09:45 »

oczywiście, tak jak i Wy, nie mam pojęcia kim jest En-Ki, rozum zawsze podpowiada mi żeby być przewidującą i do podawanych info mieć dystans
w sesji 103, mówcie co chcecie, ale mądrych rzeczy troche sie znajdzie
podoba mi sie fragment o TRZECIM OKU:
En-Ki:
Zatem - jedni zamknęli, a wy starajcie się otworzyć to trzecie oko wbrew zakazom, co by was mogła czekać „piekielna zapłata” - czyli moglibyście się dostać do „piekieł”… Mimo wszystko otwierajcie trzecie oko.

moje wnioski:to bardzo wązne że ktoś mówi nam o tym, ze będąc zaślepionymi zjadaczami chleba możemy czuć bezpieczeństwo, przyjemność, spokój, dlatego że w razie zagrożenia możemy kogoś sie poradzić, coś przeczytać, ktoś nam zawsze pomoże, ktoś WIE - mądry człowiek żyjąc tak dostrzeże wiele nieprawidłowości, błędów, dążenie w złym kierunku itp., wtedy intensywnie nad tym medytuje i prawda do niego sama przychodzi(otw. trzecie oko), jednak widać wtedy czarno na białym całe okrucieństwo, ciemnota umysłowa, brak logiki w postępowaniu ludzi, 'zło' itp. , ci bardziej leniwi, którym w zaciemnieniu było wygodnie powracają na tamtą ścieżke i tym samym zatrzymuja sie, nie szukając prawdy we wszystkim, to nie ich problem, a inni biorą na swój karb 'piekielne widoki' i idą dalej, wymaga to więcej poświecenia, trudu w porozumieniu sie z ludźmi na hajlajfie, przy tym powoli(bo łatwo nie jest) realizują swoje cele, jednocześnie nabierając siły i doświadczenia

dziwne, ze nikt nie zaatakował jeszcze En-ki za tą 'piekielną zapłatę'
mi akurat ta jego/Lucyny/Iluminatów/Ciotki Reginy myśl bardzo sie spodobała
 Afro
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Listopad 12, 2009, 14:21:08 »

chyba nie jest tak łatwo zaatakować kogoś takiego jak En-Ki,- tym bardziej jeśli miało by się okazać na końcu że jest tym za kogo się podaje Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Agawa
Gość
« Odpowiedz #46 : Listopad 12, 2009, 14:32:47 »

naprawde nie wiem kim jest Chichot, ale na jego miejscu też śmieszyło mnie by(jego śmieszy) np. to
że ludzie pytają o takie głupoty: jak mam wyleczyć swoją śledzione, co mój mąż miał na myśli,
jaki kolor ma tapeta u mnie w pokoju xDDD
tak jakby jakaś istota miała przenikać w sekunde przez wszystko i dać odpowiedź, aktoś zakreśla rubryke i w okienku stawia + po pozytywnej odpowiedzi.
Z wszystkich sesji ogólnie podoba mi sie też gdzieś twierdzenie En-Ki że istoty inteligentne maja nadzwyczajne poczucie humoru, jeżeli on istnieje naprawde to go chyba lubie

















<bede uratowana hehe>
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 12, 2009, 14:37:24 »

jeżeli my mamy poczucie humoru, a jesteśmy stworzeni na podobieństwo naszego stwórcy- to on je ma i wszystkie inne istoty
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Agawa
Gość
« Odpowiedz #48 : Listopad 12, 2009, 15:00:02 »

chodzi mi o wypowiedź o tym, że istoty inteligentne wysoko rozwinięte(spoza Ziemi) maja nadzwyczajne poczucie humoru i niejednokrotnie z istot ludzkich żartują
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Listopad 12, 2009, 15:06:14 »

z penością tak jest skoro amerykanie mają kilka tomów dowcipów o Polakach- to istoty na wyższym poziomie rozwoju duchowego mają pewnie niezły ubaw z nas ludzi;-)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.682 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenowele radiomms jasminowygaj compaanions tb