Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 00:25:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fałszywi Prorocy  (Przeczytany 7849 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skala
Gość
« : Październik 09, 2008, 13:20:41 »

Początek boleści [Vt-6,15]

4 Na to Jezus im odpowiedział:Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.

5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.

6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec!

7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.

8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

 

Prześladowanie uczniów [Vt-6,15]

9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.

10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.

11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą;

12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.

13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 13:21:36 wysłane przez Skala » Zapisane
Aryjski_Tradycjonalista
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 09, 2008, 14:05:36 »

Nie ma się to w zaden sposób do projektu Cheops. A nawet jeśli En-Ki by był wymysłem( tym o którym nas przestrzegał Jezus) to jego filozofia miłości w żaden sposób nie może zaszkodzić chrześcijanom.
Zapisane
Skala
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 09, 2008, 14:11:19 »

Mi chodzi o Fałszywych Proroków Lucyna nim jest Nostadamus,Klimuszko,Icke...itd
Napisał to żebyście zobaczyli że to się sprawdza.
Zapisane
aiden
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 09, 2008, 15:10:18 »

Zamiast co rusz sprawdzać co się stało, a co dopiero nadejdzie zacznijmy w końcu samodzielnie myśleć - nie tylko głową, ale i serduchem.
Fajnie że wielu z Nas tak wiele czyta, studiuje ciekawe, ba często kontrowersyjne - zgoła odmienne od przyjętych norm społecznych i politycznych książki. Internet daje nam nieopisaną swobodę dotarcia do wielu źródeł - wszelakiego rodzaju. Przyglądamy się przekazom, channelingom, mistycyzmowi, reiki, szeroko rozumianemu rozwojowi duchowemu.
Umiejmy z nich korzystać. To co ktoś napisał nie musi być wcale prawdą....hmmm a co do Biblii to już sama sprawa jej pochodzenia (szczególnie nowego Testamentu) budzi wiele sprzecznych odczuć.
Reasumując: czy nie lepiej jest pomóc staruszce przejść przez ulicę, pokłócić się troszkę ze znajomymi czy też rodzicami, wyrzucić niedopałek papierosa do kosza czy też "polukać" na biedronkę niż co rusz wytykać komuś jego niedociągnięcia, zaniedbania, albo co gorsza negować sens jego życia? I to tylko dla tego, że bliżej nie określona osoba coś kiedyś napisała? Z politowaniem I w cale nie odnoszę tego to PCh  lecz do ogółu....każdy niech wierzy w co zechce, niech daje świadectwo swych ideałów nie przeszkadzając innym w dążeniu do własnych celów.

A propos najważniejsza w życiu i tak winna być dyskusja, wymiana poglądów i głód wiedzy - tylko oczywiście w cywilizowany sposób Mrugnięcie

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 09, 2008, 19:10:29 »

Chcecie fałszywych proroków oto rozmowa na gg...
(numer gg osoby która do mnie napisała ocenzurowany)

xxx 20:00:07
hej
XXX 20:00:21
mam Twoj numer z forum NPN
XXX 20:00:25
masz chwile żeby porozmawiać?
Ja 20:00:32
Elo
Ja 20:00:37
no mozemy
X 20:00:47
jakich warunków potrzebujesz do channelingu ?
Ja 20:00:49
ale zalezy kim jestes?
Ja 20:01:21
musze mieć spokój
Ja 20:01:31
i wiedziec ze nikt mi nie przerwie
XXX 20:01:37
masz teraz takie warunki ?
Ja 20:01:41
nie
XX 20:01:51
szkoda, chciałem Ci coś podesłać.
Ja 20:02:19
co takiego??
XXX 20:02:40
w gruncie rzeczy to możliwość channelingu
Ja 20:02:51
nierozumie??
XXX 20:03:16
chciałem dać Ci wtyczke do zbiorowości świadomości z 6tego wymiaru
XXX 20:03:30
nie wiem kim jesteś, widziałem tylko na forum
XXX 20:03:32
że potrafisz channeling
XXX 20:03:38
więc pomyślałem że skoro masz już to potrafić
XXX 20:03:46
sensownie dać Ci prawdziwe czyste źródło
XXX 20:03:50
blisko źródła (tego źródła)
XXX 20:03:56
żebyś miał co przekazywać
Ja 20:04:02
chyba sobie żartujesz
XXX 20:04:22
nie no, pisze poważnie chociaż nastroj mam radosny. Uśmiech
Ja 20:04:36
nieznam cię ale radze ci uważaj do kogo piszesz
XXX 20:05:04
ostrożność leży w naturze ego, miłość jest swobodna
XXX 20:05:10
najwyżej do mnie przyjedziesz i mnie zasztyletujesz
XXX 20:05:14
czy cokolwiek innego
Ja 20:05:20
bo ten byt z którym się komunikuje jest prawdziwszy niz tobie sie to wydaje
XXX 20:05:20
to i tak tylko iluzja materii, prawda?
Ja 20:05:36
niemam czasu na tego typu rozmowe
Ja 20:05:42
wiec chcesz czegos konkretnego czy nie??
XXX 20:06:10
ym chciałem tylko Ci dać wtycze do zbiorowości świadomości istot z 6tego wymiaru, żebyś nie czerpał informacji
XXX 20:06:14
od bytów z międzyświatów
XXX 20:06:18
tylko z wymiarów światła
XXX 20:06:20
to wszystko Uśmiech
Ja 20:06:29
tak tak
XXX 20:06:42
no tak
XXX 20:06:46
poza tym nic nie chce
Ja 20:06:53
Baldur ostrzegał mnie przed takimi jak ty Żegnam:)
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 09, 2008, 20:55:04 »

O rany !!! Mora kto to był?CośCośCoś? i skąd miał twoj nr gg ? Czy to duch?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mora
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 09, 2008, 20:59:33 »

O rany !!! Mora kto to był?CośCośCoś? i skąd miał twoj nr gg ? Czy to duch?
Jakiś koleś do mnie napisał na gg a moje gg ma z profilu na innym forum
Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 12, 2009, 13:23:20 »

Ciekawe,czy ktoś z Was słyszał o tym "Jezusie" z Opola? W jednym z wywiadów dla NTO powiedział,że wyczuwa potężne zło będące aż we Wrocławiu!Aż mnie ciarki przeszły...przecież tam rezyduje ten P.CH, En-Ki i Pani Lucuna .Ł Szok Dobrze że natrafiłem na tą informację:

Możemy teraz przenieść się bliżej współczesności i rozważyć sprawę najstarszego “Grant of Arms" (dar szlachectwa, uszlachcenie, nadanie herbu) w dziejach monarchów – uszlachcenia, które wyznacza Mesjanistyczną Krew Smoka na wsze czasy. Sumerowie określali to insygnium słowem Gra-al. Brzmi znajomo, nieprawdaż? Jednak z Biblii znamy to jako “Znamię Kaina" (“Dał też Pan znamię Kainowi..." – Księga Rodzaju, 4.15).

Czymże więc był ten sumeryjski Gra-al, który Biblia zwie “Znamieniem Kaina"? Był to pełen godności herb w postaci “Pucharu Wody" lub Rosi-Crucis (“Puchar Rosy"), który istnieje we wszystkich zapiskach (włącznie z egipskimi, fenickimi i hebrajskimi annałami) w postaci zwróconego ku górze czerwonego krzyża umieszczonego w środku koła. Na przestrzeni wieków znak ten ulegał różnym modyfikacjom i upiększeniom, lecz jego istota pozostała nie zmieniona i uznaje się go za oryginalny symbol Świętego Graala.

źródło: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,584

Co za dziwny zbieg okoliczności .Owy znak Graala z opola jest bardzo podobny...tyle,że nie czerwony tylko żółty w tle.Jest prawie taki sam,prawie... bo upiększony tymi czterema zielnymi sercami (bez sztyletu).

Ale dobre jest jescze to co ON dalej pisze na forum NTO:

Syn Boży to JA Jezus Chrystus Miłość,
Syn Człowieczy to Wola Boża, Sprawiedliwość, Immanuel. Był na Ziemi dwa razy, ostatni raz od 1875 roku do 1941 roku i przyniósł ze sobą Sąd Ostateczny. (czyżby miał na myśli przepowiednie Edgara Caycego z roku 1941 o powolnym procesie zachodzących zmian geologicznych głęboko pod ziemią?)Ja go zakończyłem dnia 07.09.2007 roku.

Dobre jest to jeszcze to o czym ów Jezus wspomniał(tekst pochodzi ze strony http://forum.nto.pl/Jezus-pisze-blog-t5969.html)

Dawno temu około 2000 roku spotkałem na swej drodze na Ziemi Romana R., tłumacza Przesłania Imanuela, mojego najzdolniejszego ucznia Judasza Iskariockiego, który jako Eb-ra-nit służył Światłu przy Abd-ru-shinie, gdzie wraz z Mojżeszem Bogusławem Gasem, moim obecnym apostołem tępił wszelką ciemność, Egipt jako naród się sądził.
Tak Judasz Roman R. i dziś pełnił ważną rolę, chciał mnie z polecenia Lucyfera ukrzyżować. Ale rozpoznany został w swych niecnych planach, siłą Światła zatrzymany. Jak Eb-ra-nit przyjął maskę, działając Roman R. miał wiele twarzy; w Czechach w Karwinie, jako tłumacz Przesłania Graala na Vomperbergu, we Wrocławiu przy wielu kobietach (Leonarda R. z Obornik Śląskich…), z Haliną T. utrzymywał kontakt, posługiwał się ksywą Tobiasz29wp, Umbra i pewnie na MG działa pod innymi jeszcze ciemnymi formami.

Chyba mamy w Opolu jednego Annunaka Duży uśmiech Wystarczy przejrzeć jego filmiki na YT a dostrzeżecie ile w tym JEGO "przesłaniu miłości" jest negatywnych wibracji świadczących o nienawiści do ogółu społeczeństwa oraz braku uzasadnienia tego wszystkiego.

Jaka jest prawda?

Pozdrawiam
 Krons
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 12, 2009, 14:08:21 »

czy prawdziwy Bóg, albo jego syn potrzebują- jak to określa En-Ki jakiś technicznych atrap żeby przemawiać do ludzi?Coś?
to podstawowe retoryczne pytanie które dyskwalifikuje wszystkie tego typu "zjawiska"- z samym En-Ki niestety, choć channeling nie jest techniczną zabawką to trudno go jednoznacznie określić jako coś całkowicie wiarygodnego- szczególnie na naszym świecie.
To właściwie tylko moje rozważania, ale wszędzie gdzie rodzi się wątpliwość nie ma miejsca na prawdę i miłość.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 15:08:28 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
komandos040
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 12, 2009, 14:12:21 »

Wkrótce się dowiemy. Na czym tak naprawdę "stoimy".
Ja tylko ufam swemu Bogu i kroczę drogami z Moim Aniołem.
I tak pozostanie. A od czasu zaufania, jest mi coraz lepiej i wszystko idzie w jak najlepszym porządku.
Byle by chciwość nas nie zawładnęła, tylko umiar, spokój i dobra wola.
Pozdrawiam. Uśmiech
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 14, 2009, 13:17:35 »

Uśmiech Biedny Jezus,
gdyby wiedział, że z jego powodu tyle będzie wojen, kłótni, tyle zginie ludzi, tylu się od siebie odwróci,
to pewnie by sie 3 razy zastanowił zanim by tu przylazł.
Sobie chyba nie przemyślał kwestii. Chciał dobrze, a wyszło jak zwykle.

Tak mnie się zdaje Mrugnięcie Ale ja jestem mały żuczek. I tylko toczę swoją kuleczkę gnoju.

pozdrawiam




« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 13:28:56 wysłane przez jeremiasz » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 14, 2009, 13:40:18 »

Nie bądź taki skromny, wszyscy wiemy że zamieniasz te kuleczki na złoto Mrugnięcie



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 14, 2009, 14:55:32 »

Nie bądź taki skromny, wszyscy wiemy że zamieniasz te kuleczki na złoto Mrugnięcie

A co ja ze złotem zrobię?
W kulce gnoju to przynajmniej larwy mogą się pożywić. A ze złota co?... ołtarzyk sobie zrobię?.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 14:56:08 wysłane przez jeremiasz » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 14, 2009, 14:59:03 »

Rób, rób ołtarzyki ze swoich złotych myśli Mrugnięcie


Bardzo mi się podobają...




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #14 : Grudzień 14, 2009, 15:20:19 »

Rób, rób ołtarzyki ze swoich złotych myśli Mrugnięcie


Bardzo mi się podobają...

Dzięki.
Ale od ołtarzy i ołtarzyków to już jest cała armia specjalistów. Nie będę im wchodził w paradę.

Ja się będę spokojnie rozmnażał. W gnoju.
W gnoju to przynajmniej życie aż hmm, kipi. Uśmiech
W przeciwieństwie do złota i ołtarzy.

Ot taki paradoks.

Jak ktoś kiedyś powiedział, żeby róża pięknie pachniała należy nawozić ją gó..em.


Sorry admina za offtopa.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 15:26:42 wysłane przez jeremiasz » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 14, 2009, 19:03:17 »

Cytuj
14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.
była. nadszedł.

Howgh!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 14, 2009, 20:24:13 »

O Jezus! co ten gość wypisuje, to co przytoczyłeś Krons to mieszanina tekstów Sir Laurence Gardnera

omfg a mówią, że to ja jestem pomieszany jakiś, dziękujcie, że macie Kapłana a nie Jezusa  Zły

teksty źródłowe odnośnie TEGO gra-ala:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,584/q,Gwiezdny.Ogien..Zloto.Bogow.1
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,586/q,Ukryte.dzieje.Jezusa.i.Graala
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,587/q,Ukryte.dzieje.Jezusa.i.Graala

@Krons - tak personalnie - symbol o którym piszę Laurence Gardner a Ty go cytujesz znajduje się w moim avatarze, z pewnością to najprawdziwszy symbol GRA-ALA, a czemu mam go u siebie w avatarze łatwo się domyślić...

718'


« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 21:23:52 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Krons
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 11, 2010, 17:55:04 »

O Jezus! co ten gość wypisuje, to co przytoczyłeś Krons to mieszanina tekstów Sir Laurence Gardnera

Dobrze,że podałeś mi jakiś czas temu tego autora bo by mi nie za bardzo świtało z tamtym znakiem.

Cytat: Kapłan 718
omfg a mówią, że to ja jestem pomieszany jakiś, dziękujcie, że macie Kapłana a nie Jezusa  Zły

Wiesz...przytoczyłem to bo dziwnie wszystko się złożyło Niezdecydowany Co do tego ostatniego to lepiej nie mówić, bo jeszcze jaś klątwa dopadnie Duży uśmiech

Cytat: Kapłan 718
@Krons - tak personalnie - symbol o którym piszę Laurence Gardner a Ty go cytujesz znajduje się w moim avatarze, z pewnością to najprawdziwszy symbol GRA-ALA, a czemu mam go u siebie w avatarze łatwo się domyślić...

718'

Fakt.Teraz zauważyłem,że było to opisane w dziale "WIEDZA TAJEMNA UKRYTA W OBRAZACH"

Pozdrawiam
Krons
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkolamagii cheeeemia watahacienia polskiserwerzycia x-cry