Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 16:33:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Katastrofa w Smoleńsku - DLACZEGO - refleksje i ... spekulacje  (Przeczytany 117294 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Constantin
Gość
« Odpowiedz #150 : Październik 27, 2010, 14:55:10 »

Wiec powiedz jak interes by w tym mieli?
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #151 : Październik 27, 2010, 17:19:58 »

Tuska i całe PO zyskali władzę absolutną w Polsce. Dlaczego? Lech Kaczyński wetował i sprawował funkcję opozycyjną dążył do równowagi. Natomiast Komorowski jest z PO... Już widzisz gdzie mieli ten interes?

Oczywiście nie mamy żadnych dowód na to ale stwierdzam fakt co zyskali po tym. Teraz żadna ustawa nie zostanie zawetowana, nie ma równowagi, jest dyktatura.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 17:20:50 wysłane przez Sventer » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #152 : Październik 27, 2010, 17:57:50 »

Żeby mieć interes trzeba coś robić, a jak widać całkowita władza PO tylko ich pogrąża i obnaża brak pomysłów. Jak mieli Kaczyńskiego to zawsze był gotowy kozioł ofiarny na którego się zrzucało winę za brak ustaw ( nie to żebym była pro PiS, jest wręcz odwrotnie) ale bezruch PO mnie  rozczarowuje delikatnie mówiąc.


Pozdrawiam Uśmiech



Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #153 : Październik 27, 2010, 18:07:58 »

wystarcza same zabojstwa, krola, szyfranta zielonki i szefa kancelarii tuska
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #154 : Październik 27, 2010, 19:52:18 »

O ile mi wiadomo w sprawie smierci Zielonki ciaagle toczy sie sledztwo ale ale ty juz wiesz ze to zabojstwo. Oswiec mnie! Skad pochadza Twoje sensacyjne  informacje.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 20:01:26 wysłane przez Constantin » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #155 : Październik 27, 2010, 20:12:23 »

ok samobojstwo..zreszta on akurat moze zyje, ale raczej dobrze to nie wyglada
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 20:20:09 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #156 : Październik 27, 2010, 20:48:13 »

Ale w dalszym ciagu nie napisales jaki interes miala Rosja i Tusk w smierci Kaczynskiego.
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #157 : Październik 31, 2010, 16:44:28 »

przepis na sztuczna mgle? zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=zxWNuqJ3F4Y&feature=uploademail
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #158 : Listopad 07, 2010, 20:25:01 »

http://www.sfora.pl/Rosja-nie-chce-nam-oddac-broni-borowcow-Cos-ukrywaja-a25962


 Dodaj do Kciuk.pl1 źródło Sobota [06.11.2010, 15:35]
Rosja nie chce nam oddać broni borowców. Coś ukrywają?
broń | lech | kaczyński | glock | pistolet | bor | proukrator | śledztwo

 
Fot. wikimedia.org
Biuro Ochrony Rządu zawiadomiło prokuraturę.

Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie do dziś nie otrzymała broni (pistolety typu Glock) dziewięciu funkcjonariuszy BOR, którzy zginęli 10 kwietnia w katastrofie Tu-154M - donosi "Rzeczpospolita".
Wojskowa prokuratura zapewnia, że broń jest cały czas w posiadaniu Rosjan.

BOR KUPUJE NOWE AUTA. ZA 5 MLN>>

Prowadzą ponoć badania balistyczne, by wyjaśnić, czy to eksplodująca w ich magazynkach amunicja była źródłem wystrzałów, które słychać na filmie z miejsca katastrofy.

Dlaczego jednak trwają one aż 7 miesięcy? Tego wojskowa prokuratura nie wie.

Tydzień temu gen. Marian Janicki, szef BOR skierował do wojskowej prokuratury zawiadomienie w sprawie zaginięciu broni należącej do zmarłych funkcjonariuszy - zauważa dziennik.
ROSJANIE ZATRZYMALI BROŃ FUNKCJONARIUSZY BOR>>

Rzecznik BOR odmawia komentarzaponad zapewnienie, że Polska już dzień po katastrofie przekazała stronie rosyjskiej wszystkie dane umożliwiające identyfikację broni.

JS

http://www.rp.pl/artykul/2,560262-Gdzie-jest-bron-borowcow---.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #159 : Listopad 17, 2010, 09:37:24 »

TMC - 65


<a href="http://www.youtube.com/v/LQF8hsitxvY?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/LQF8hsitxvY?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>


Jeśli dalej twierdzicie że nie jest to możliwe zamknijcie tą stronę.

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 09:38:52 wysłane przez Sventer » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : Listopad 17, 2010, 10:05:05 »

Dobra, solidna radziecka robota !!
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : Listopad 17, 2010, 14:13:38 »

kiedy robi się zimno i ludziska zaczynają palić w piecach czym popadnie- szmatami, butami, starymi skarpetami i oponami,-
mgła zaczyna się snuć wokół domów i wychodzić na drogi- trzeba uważać na takie niespodzianki które pojawiają się bez ostrzeżenia na jezdni i znikają równie nagle,
a ta pora znów nadchodzi...Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #162 : Listopad 17, 2010, 18:42:49 »

O tym było już 31 października:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4963.msg68012#msg68012

Zamknąć czy scalić ze wskazanym?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #163 : Listopad 23, 2010, 16:17:32 »

Tuska i całe PO zyskali władzę absolutną w Polsce. Dlaczego? Lech Kaczyński wetował i sprawował funkcję opozycyjną dążył do równowagi. Natomiast Komorowski jest z PO... Już widzisz gdzie mieli ten interes?

To jak rozumiem wcześniej władzę absolutną miał w Polsce PiS???

che che ;P
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #164 : Listopad 23, 2010, 22:26:38 »

Cytuj
Tuska i całe PO zyskali władzę absolutną w Polsce. Dlaczego? Lech Kaczyński wetował i sprawował funkcję opozycyjną dążył do równowagi. Natomiast Komorowski jest z PO... Już widzisz gdzie mieli ten interes?
Nie widze. Kaczorowi konczyla sie kadencja i nie mial szans na reelekcje wiec po co mieli by sobie zadawac tyle trudu wystarczylo troche poczekac i kaczora sam by sie usunal.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #165 : Listopad 23, 2010, 22:54:40 »

Cytuj
Tuska i całe PO zyskali władzę absolutną w Polsce. Dlaczego? Lech Kaczyński wetował i sprawował funkcję opozycyjną dążył do równowagi. Natomiast Komorowski jest z PO... Już widzisz gdzie mieli ten interes?
Nie widze. Kaczorowi konczyla sie kadencja i nie mial szans na reelekcje wiec po co mieli by sobie zadawac tyle trudu wystarczylo troche poczekac i kaczora sam by sie usunal.

W taki lekceważący sposób, to możesz sobie pisać o Kaczorze Donaldzie z kreskówek Walta Disney'a, a nie o Prezydencie Najjaśniejszej Rzczpospolitej. Konstytucja (mówi Ci to coś?) nakazuje (tym, co takiej podpowiedzi wymagają) szacunek do godła, flagi i najwyższych urzędów państwowych. To elementarne definicje z dziedziny patriotyzmu, państwowości i poczucia wspólnoty narodowej. Tyle na ten temat...
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #166 : Listopad 24, 2010, 12:01:28 »

Byłym prezydencie. Poza tym nie jestem patriotą nie utożsamiam się z żadnym narodem a o "prezydencie" będę mówił jak mi się podoba jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj albo zgłoś do moderacji.
Cytuj
Najjaśniejszej Rzczpospolitej.
Ale się uśmiałem najjaśniejsza to może być żarówka:D
 Ps. Konstytucja nie wspomina o martwym prezydencie więc pudło.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 12:22:47 wysłane przez Constantin » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #167 : Listopad 27, 2010, 23:18:50 »

http://www.kciuk.pl/Polacy-i-Rosjanie-pobili-sie-na-wraku-tupolewa-l43913

Ciekawe jak długo będą wychodziły na jaw różne ciekawostki?



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #168 : Listopad 27, 2010, 23:34:33 »

Byłym prezydencie. Poza tym nie jestem patriotą nie utożsamiam się z żadnym narodem a o "prezydencie" będę mówił jak mi się podoba jeśli Ci to przeszkadza to nie czytaj albo zgłoś do moderacji.
Cytuj
Najjaśniejszej Rzczpospolitej.
Ale się uśmiałem najjaśniejsza to może być żarówka:D
 Ps. Konstytucja nie wspomina o martwym prezydencie więc pudło.

 A ja myślałem, że są jakieś granice cynizmu... To, co piszesz jest po prostu obrzydliwe. Ale jeśli ci z tym dobrze, to gratuluję samozadowolenia. Bez odbioru...
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #169 : Listopad 28, 2010, 13:34:40 »

  Smutny

Profesor fizyki o katastrofie smoleńskiej

Profesor fizyki Mirosław Dakowski twierdzi, że w obliczu przedstawionych informacji, skrajnie nieprawdopodobnym faktem było zejście śmiertelne wszystkich osób na pokładzie prezydenckiego samolotu Tu-154.

http://hotnews.pl/artpolska-1498.html
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #170 : Listopad 28, 2010, 19:31:41 »

Cytuj
A ja myślałem, że są jakieś granice cynizmu... To, co piszesz jest po prostu obrzydliwe. Ale jeśli ci z tym dobrze, to gratuluję samozadowolenia. Bez odbioru...
Wiem ze wyznawcy pisu chca zrobic z Kaczynskiego meczennika i siwetego ale nic nie zmieni faktu ze byl mierny politykiem z ktorego smiala sie cala Europa. Do tego nie szanowal ludzi (slynne "spieprzaj dziadu") wiec nic dziwnego ze ;ludzie go nie szanuja a to ze zginal tragicznie nie czynie go mezem stanu i wybitnym politykiem.

Cytuj
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały",
kłótliwy, przeciętny, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk.

Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym",
"ja panią załatwię", nieznający słów refrenu hymnu narodowego...

Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, z
rekordowo niskim, sięgającym 12% poparciem społecznym...

...

W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu",
"patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego
Polaka", "równego królom"...
Kto podmienił zwłoki!?

Ten cytat doskonale to oddaje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 19:33:49 wysłane przez Constantin » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #171 : Listopad 28, 2010, 19:45:46 »

Cytuj
Ten cytat doskonale to oddaje.
To pokazuje jedynie jakie jest społeczeństwo Polskie, i brak szacunku do zmarłych. Const? Nie masz nic przeciwko że powiem Ci jak Twoja matka umrze że jest taka i owaka? "Zimny Lech" jak gadają o naszym zmarłym prezydencie?
Tak ma być?
Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #172 : Listopad 28, 2010, 19:53:48 »

Co to za glupia zasada ze o zmarlych mozna tylko dobrze mowic nawet jesli trzeba bezczelnie kalmac?
Bo nazwanie Kaczynskiego wybityn politykiem to bezczelne klamstwo. Czyli jesli ktos umrze nagle staje sie swiety?
Wybacz ale przytoczony cytac to stwierdzenie faktu i nie bede klamal ze Kaczynski byl wybitnym politykiem tylko dlatego ze jest martwy.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #173 : Listopad 28, 2010, 20:36:46 »

Cytuj
A ja myślałem, że są jakieś granice cynizmu... To, co piszesz jest po prostu obrzydliwe. Ale jeśli ci z tym dobrze, to gratuluję samozadowolenia. Bez odbioru...
Wiem ze wyznawcy pisu chca zrobic z Kaczynskiego meczennika i siwetego ale nic nie zmieni faktu ze byl mierny politykiem z ktorego smiala sie cala Europa. Do tego nie szanowal ludzi (slynne "spieprzaj dziadu") wiec nic dziwnego ze ;ludzie go nie szanuja a to ze zginal tragicznie nie czynie go mezem stanu i wybitnym politykiem.

Cytuj
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały",
kłótliwy, przeciętny, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk.

Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym",
"ja panią załatwię", nieznający słów refrenu hymnu narodowego...

Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, z
rekordowo niskim, sięgającym 12% poparciem społecznym...

...

W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu",
"patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego
Polaka", "równego królom"...
Kto podmienił zwłoki!?

Ten cytat doskonale to oddaje.


Prezydent Lech Kaczyński był patriotą i zawsze najważniejsza dla niego była Polska.
A to,że był mało-nowoczesny nie uprawnia do nazywania go miernym politykiem.
Każdy może  przecież zaliczyć jakąś drobną wpadkę,a śmieje to się z nas cała Europa teraz,że bezkrytycznie akceptujemy wszystko to co przedstawiają nam Rosjanie w sprawie Katastrofy Smoleńskiej.
I daj sobie na wstrzymanie, tak to sobie dyskutuj na onecie,tam są podobnego poziomu komentarze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2010, 20:37:40 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Constantin
Gość
« Odpowiedz #174 : Listopad 28, 2010, 20:39:06 »

Kamilku niestety nie ty bedziesz decydowal gdzie prowadze moje dyskusje:)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.314 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

doggieslife republikanowegokucelgradu catzland gom skuterpolska