Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 09:12:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rząd tymczasowy USA  (Przeczytany 10536 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« : Luty 07, 2011, 21:26:35 »

Nie jest to pewnie miejsce na takie informacje,ale przed chwila przeczytalam na innym forum,ze podobno w Stanach powstal nowy rzad a wszyscy ambasadorowie maja sie stawic w Waszyngtonie w Departamencie Stanu.Podaja linki do tych wiadomosci ale niestety cos moj komputer szwankuje i nie moge skopiowac.Moze w nastepnych dniach bedzie cos wiecej na ten temat.
A pisze to w tym watku,bo moze ma to jakies powiazania z tym co sie dzieje w Egipcie.

Greto, przeniosłam tego posta i wszystkie nowsze tutaj ze względu na (być może) naprawdę luźne powiązania z Egiptem. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Nadałam też bardziej odpowiednią nazwę nowemu tematowi, którego jesteś teraz autorką. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 01:02:32 wysłane przez janneth » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2011, 21:42:00 »

Znalazłem. Pewnie Ci o to chodzi?
http://davidicke.pl/forum/usa-zosta-ustanowiony-nowy-rz-d-tymczasowy-republika-t6053.html
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 07, 2011, 21:43:09 »

Tak,tak to jest to.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 07, 2011, 21:48:25 »

Coś mi się wydaje że to ściema, w dodatku ten tekst to taki bigos że się tego czytać nie da. Skąd oni biorą takie opowieści? Film jest po angielsku więc nie wiem co tam mówią. Na pierwszy rzut oka wydaje się to bardziej niż nie prawdopodobne...

Po za tym jest to forum DI... więc co do wiarygodności to bym się grubo zastanowił.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 21:49:52 wysłane przez Sventer » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 07, 2011, 21:56:10 »

Podalam to jako ciekawostke.
A moze rzeczywiscie cos sie zaczyna dziac.Przeciez od dawna wiadomo jest,
ze sa bankrutami i nie wiadomo jak z tego wybrnac.A to moim zdaniem byloby ok.
Tez traktuje takie wiadomosci z przymruzeniem oka,ale w czasach,w ktorych
zyjemy wszystko jest mozliwe.Diabli wiedza o co chodzilo w Egipcie i okolicach,
ale ze bylo to i jest nie normalne kazdy widzi.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 07, 2011, 22:01:31 »

Greta może ja jestem na to za młody ale osoby starsze przeżyły dziesiątki takich rewolucji i wewnętrznych wojenek i co? Jest lepiej? Niestety dalej grają na tej samej harmonijce - zwanej wojną. Fajnie by było gdyby się coś rzeczywiści na dobre zmieniło, bo z pozoru to każdy umie... Ehh.
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 07, 2011, 22:10:44 »

To prawda co piszesz,ale kiedys przeciez napewno cos sie zacznie na dobre dla ludzi takich jak my,zwyklych ludzi,ktorzy nie maja dostepu do wielkiej polityki ani do wysokich urzedow.Tak bylo zawsze,Jak to sie mowi "palka sie przegla",i zobaczymy co z tego wyniknie.Zaczelo sie od bankow i ciagnie sie dalej,a prawdy i tak sie nie dowiemy i tak,tylko dla mnie ciekawe jest obserwowac jak sie ludziska w sferach rzadowych dwoja i troja,zeby jakos scalic to wszystko do kupy.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 07, 2011, 22:15:42 »

Także chciałbym sam coś z tym zrobić i nawet miałem takie plany - ale może to paradoks cieszę się, że ten plan nie wypalił. Miałem ze znajomymi zaaranżować pewną inicjatywę ale gdy poznałem poglądy jednego z nich angażującego się politykę to człowiek po prostu zastanawia się gdzie jest rozum.

I tak jak kiedyś gdzieś przeczytałem im bardziej człowiek wchodzi do polityki tym jest głupszy to teraz to mogę potwierdzić.

Myślę także że sami możemy wpływać na świat może nie bezpośrednio ale pośrednio każdy z nas może coś zrobić to zależy od nas. Przykładem są na przykład Wolne Media prowadzone przez jednego człowieka rozwijająca się strona - portal informacyjny i wiele, wiele innych. Jeśli uwierzymy że nic nie możemy zrobić, to zabijamy siebie. Trzeba działać, choćby pośrednio.

Pozdro ; )
I się Nie poddawaj!
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 07, 2011, 22:42:34 »

Jakoś wyjątkowo dziś cicho w mediach o Egipcie. Czy to tylko przez nieszczęsny wypadek Roberta K. (życzymy powrotu do zdrowia i Formuły!), czy też może już jest po sprawie i zadymy na ulicach Kairu są już niepotrzebne? Coś
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 07, 2011, 22:43:55 »

Jakoś wyjątkowo dziś cicho w mediach o Egipcie. Czy to tylko przez nieszczęsny wypadek Roberta K. (życzymy powrotu do zdrowia i Formuły!), czy też może już jest po sprawie i zadymy na ulicach Kairu są już niepotrzebne? Coś
Media idą za sensacją, a wypadek Kubicy to sensacja. Wg. czytałem na tvn24 komentarze na forum... Nie którzy ludzie są nie normalnie - nazwanie człowiek rajdowcem za dyche... Eh
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Luty 08, 2011, 01:05:21 »

Jeśli to w ogóle prawda, a nie plotka jakich wiele, to łączyłabym to raczej z hakami, jakie były na poprzedni rząd. Wikileaks?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
greta
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 08, 2011, 09:33:08 »

Dzisiaj w wiadomosciach na tvn24.czytalam,az mi oczy rozblysly,Wy pewnie tez,ze Ameryka nie ma juz nic przeciwko Mubarakowi,a nawet jest za!
Kuriosum!
Widocznie tego "ZA" ma Pan Mubarak,az nadto i trzyma w szachu Ameryke!
A juz mysleli,ze im sie uda.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 08, 2011, 12:22:38 »

Istnieje też taka alternatywa;


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mubarak-schroni-sie-u-sasiada-polski,1,4168178,wiadomosc.html
 
   
 
Mubarak schroni się u sąsiada Polski?
14 minut temu JS / PAP
Hosni Mubarak wygłasza orędzie, fot. AFP
Hosni Mubarak wygłasza orędzie, fot. AFP

Coraz więcej niemieckich polityków opowiada się za przyjęciem w Niemczech egipskiego prezydenta Hosniego Mubaraka, przynajmniej tymczasowo - pisze tygodnik "Der Spiegel" w swym wydaniu internetowym.

W opinii "Spiegla" bez szybkiego odejścia Mubaraka z urzędu nie da się rozwiązać egipskiego kryzysu.

Tygodnik odnotowuje, że przez dziesięciolecia rządy niemieckie ściśle współpracowały z Mubarakiem, a obecnie coraz więcej niemieckich polityków uważa, iż przyjęcie go w Niemczech, gdy ustąpi, jest "rozsądną możliwością rozwiązania kryzysu w Egipcie".

- Niemiecki rząd powinien dyskretnie zasygnalizować Mubarakowi, że może przybyć do Niemiec, jeśli zechce - powiedział gazecie "Frankfurter Rundschau" eurodeputowany Elmar Brok (CDU), przypominając, że w 2003 roku podobną propozycję otrzymał obalony prezydent Gruzji Eduard Szewardnadze, który jednak postanowił z niej nie korzystać.

Zdaniem Broka, jeśli przyjęcie Mubaraka w Niemczech byłoby sposobem na zapewnienie pokojowej transformacji w Egipcie, to należy tak postąpić.

"Spiegel" odnotowuje, że w podobnym tonie wypowiedzieli się i inni politycy niemieckiej koalicji rządzącej (CDU/CSU - FDP). Proponowali jednak tylko przyjęcie Mubaraka w Niemczech na badania lekarskie, po których mógłby nastąpić dłuższy okres rehabilitacji. Oficjalnie Mubarak nie przebywałby więc w Niemczech na emigracji.

"Spiegel" dowiaduje się, że przeprowadzono już nawet rozmowy sondażowe z niemieckimi szpitalami, które mogłyby zająć się Mubarakiem. Podobno w grę wchodzi przede wszystkim klinika w Buehl koło Baden-Baden (Badenia-Wirtembergia). W zeszłym roku Mubarak korzystał już z pomocy lekarzy w Niemczech.

Pozytywnie do takiego rozwiązania odniósł się też socjaldemokratyczny eurodeputowany Martin Schulz. - Dlaczego by nie? Jestem za każdym środkiem, który ułatwi jemu osobiście (Mubarakowi) godne odejście oraz transformację w Egipcie - powiedział.

Przeciwny jest natomiast szef frakcji Zielonych w Bundestagu Juergen Trittin, który uważa, że Niemcy nie powinny pomagać Mubarakowi w ucieczce. - Byłaby to ostatnia rzecz, jakiej oczekują od nas Egipcjanie - powiedział Trittin.

Szef partii Zielonych Cem Oezdemir podkreślił, że "Niemcy nie mogą być luksusowym schronieniem dla upadłych despotów".

Na wypadek, gdyby Mubarak przybył do Niemiec, obrońcy praw człowieka grożą pozwami, obciążając prezydenta odpowiedzialnością za tortury w Egipcie.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 12:26:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 08, 2011, 18:19:02 »

Sventer
Cytuj
Coś mi się wydaje że to ściema, w dodatku ten tekst to taki bigos że się tego czytać nie da. Skąd oni biorą takie opowieści? Film jest po angielsku więc nie wiem co tam mówią. Na pierwszy rzut oka wydaje się to bardziej niż nie prawdopodobne...

Po za tym jest to forum DI... więc co do wiarygodności to bym się grubo zastanowił.
Sventer,nie jest to  forum DI, a link pochodzi z witryn Redmuluca.I nie jest to zadna sciema a fakt.Sledze juz od ponad pol roku dzialalnosc tych,ktorzy podjeli sie tego olbrzymiego wysilku tj.przywrocenia USA
do statusu panstwa-republiki,tak jak zakladala to pierwsza na swiecie konstytucja.Oczywiscie wiadomosci sa skape,bo korporacyjne media milcza i jedynie czegos sie mozna dowiedziec korzystajac z internetu.Jest rzad tymczasowy,mamy prezydenta w osobie Tima Turnera,jest vice-prezydent oraz sa przedstawiciele tego rzadu we wszystkich stanach(republikach) i jest wspolpraca z obecnymi kongresmenami i senatorami jak i rowniez z armia.Jest rowniez nowa konstytucja na bazie tej pierszej,ktora mowi,ze rzady beda sprawowac ludzie z woli ludzi i dla ludzi.Powrot do zrodla zamiast
struktury pseudo-demokratycznej,korporacyjnej i w sumie faszystowskiej.Nowy rzad dysponuje masa legalnych dokumentow,ktorych nikt nie jest w stanie zakwestionowac.Dysponuje rowniez masa dokumentow nielegalnego wprowadzenia systemu podatkow,praw korporacyjnych niezgodnych z konstytucja,przekretow
systemu bankowosci i federalnych rezerw,emisji pieniadza i parytetow..itp..itd..jest tego naprawde duzo.W marcu lub kwietniu mozna sie spodziewac upadku wielu dotychczasowych korporacji i zainstalowania nowego,w pelni legalnego rzadu.Tak wiec Amerykanie juz sie obudzili i choc jest juz za piec 12-ta,to maja wszystkie atuty za soba.Popieram ich dazenia calym "jestestwem",bo jesli Ameryka padnie,to pociagnie za soba wiele dotychczas bogatych panstw - efekt domina.Jest rowniez strona internetowa,maja wlasne chronione servery,tak wiec idzie ku lepszemu - Amen.
www.republicfortheunitedstates.org

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 18:40:32 wysłane przez Kahuna » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #14 : Luty 08, 2011, 18:39:56 »

Kahuna popatrz,to jednak jest to prawda.Moj Boze!
Moze wreszcie cos ruszy sie ku lepszemu,bo nie ma co mowic,Ameryka to jest Ameryka.
Wszyscy na nia patrza i sie wzoruja,ale stwierdzic trzeba,ze ostatnimi czasy prawde mowiac
nie bylo sie na czym wzorowac.
Zdecydowanie bede teraz sledzic dalsze poczynania w Ameryce.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Luty 08, 2011, 18:52:53 »

Kahuna, to wspaniałe, cudowne wieści. W końcu coś konkretnego. Trzymam kciuki i wierzę w powodzenie.
To musi się udać, nie ma innej opcji, bo świadomość ludzi już inna.
Pozdrawiam
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 08, 2011, 19:06:44 »

Chcialbym bardzo, Ptaku, i Amerykanie tez..Nie wiemy tylko,jakie atuty i "argumenty"maja ci po drugiej stronie "barykady",ci,ktorzy sa za utrzymaniem obecnego status quo.
Pozdrawiam.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 08, 2011, 19:27:10 »

oby tylko nie "zamienił stryjek...", ale lepsza jakaś zmiana niż stagnacja i petryfikacja dotychczasowego układu/systemu!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 08, 2011, 19:28:59 »

Chcialbym bardzo, Ptaku, i Amerykanie tez..Nie wiemy tylko,jakie atuty i "argumenty"maja ci po drugiej stronie "barykady",ci,ktorzy sa za utrzymaniem obecnego status quo.
Pozdrawiam.

A jakież argumenty może mieć niesprawiedliwy SYSTEM? Czym można usprawiedliwić antyludzką politykę? Historia pokazuje, że każdy totalitaryzm musi upaść, bo ducha nie można uwięzić ani zabić.
Mamy nie tak dawny przykład związany z upadkiem komuny. Zawsze, gdy jest krzywda, jest również niezgoda na nią. I przybiera ona konkretne kształty.
To już się stało na wyższych planach.  Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 08, 2011, 19:53:02 »

Tak,tylko, ze tamci maja setki tysiecy spec-jednostek,podziemne bunkry-wiezienia,technologie i Bog wie co jeszcze.Chcialbym,zeby sie to odbylo bez zniszczen,zamieszek i ofiar w ludziach.Niestety,gwarancji
takich nie ma.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 08, 2011, 20:29:34 »

No niestety masz rację, gwarancji nie ma, że obędzie się bez ofiar.  Ale, czy aktualnie gatunek ludzki wraz z całą planetą
nie jest systematycznie unicestwiany? Jeśli nie powstrzymamy tego zbrodniczego procederu, to co dalej? Samo się zadzieje?
To wspaniałe, że ludzie przestają się bać i biorą sprawy w swoje ręce.
Pozdrawiam 
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 08, 2011, 20:36:46 »

Zdecydowanie,jezeli sie to juz stalo,to i przyzwolenie musialo byc,inaczej juz by bylo po wszystkim.Wylowili by tych ludzi i szybciutko by bylo cicho.Ale jezeli Ty Kahuno sledzisz to juz tak dlugi czas i nic sie nie dzieje a raczej dzieje sie za kulisami,za ktore my niestety jeszcze nie mozemy zajrzec,znaczy ze obrot jest w dobra strone.
Widac pozytywne zmiany musza nadejsc i to sie dzieje,czy sie komus podoba czy nie.
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 08, 2011, 22:06:41 »

W tym filmie facet mówi o jakimś wycieku z Wall Street,
 że w ciągu miesiąca zdewaluują dolara do 30 % obecnej wartości i każe kupować zapas jedzenia na 6 miesięcy:

http://www.youtube.com/watch?v=0jSCvAN7ukw&NR=1


O ile się nie mylę to już aresztowali tego pana.

« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2011, 22:07:36 wysłane przez JACK » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 08, 2011, 22:10:25 »

Kolejne duperelowe przepowiednie - zobaczymy tego 15 Marca czy coś się stanie. Po za tym ten tekst z tego linki, który zamieściłem jest tak śmieszny - pomieszanie głupoty z ignorancją że nie wiem czym się tu tak można emocjonować.

W sumie to zabawny temat.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszewatahy arminair cesarstwoniemieckie pomorska marootwock