Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 18, 2024, 10:42:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Bóg, kim On jest?  (Przeczytany 950 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« : Marzec 06, 2009, 21:05:02 »


Laguno, nie rozumiem co konkretnie zarzucasz Petrasowi. Mogłabyś, to jakoś jaśniej sformułować? Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika.


Witaj Ptak

Napisałam dzis bardzo ogólnikowo, ponieważ nie dysponuje czasem , ale napisze swoje własne doświadczenia jakie miałam w otarciu sie o wiedze   Antovis , ale o wiedze nie mam na myśli człowieka , bo jednostka nie ma tu żadnego znaczenia . To, że ktoś kroczył taką czy inną drogą to jego indywidualna sprawa , wiedza jest wszedzie i w każdym z Nas . Zresztą jeśli chodzi o samą organizacje to sporo przeczytałam w internecie , ale nigdy nie byłam na żadnym spotkaniu , miałam zetknięcie z tą wiedzą , ale nie w kategoriach spotkań , szkoleń - bo wtedy kiedy funkcjonowała ta organizacja nie wiedziałam nawet, ze takowa istnieje. Zresztą wiedze jaką reprezentował Antrovis uważam za wiedzę na wysokim poziomie  inaczej nie korzystałąbym z niej do dziś a robie to , chodzi bardziej o moje wnioski jakie mam , ale to tylko moje indywidualne odbiory , które opisze w momencie kiedy będe bardziej dyspozycyjna niż dziś , stąd proszę wybaczyć moje pobierznie sformułowane posty.


pozdrawiam

Wiedza jest jednością , tylko każdy może korzystać z niej wedle swoich przekonań , swoich intencji . a czasem nawet cełow - tak się dzieje na całym świecie i tak będzie  zawsze ....
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

maro loki rzeczypospolitasedecka milosnicywalki paktprzyjazni