Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 15, 2024, 21:02:56


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uwaga na telewizję cyfrową  (Przeczytany 2340 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Gość
« : Marzec 19, 2009, 11:25:25 »

Jaki czas temu znalazłem taki list otwarty do prezydenta Obamy: Warning Against Adverse Health Effects From the Operation of Digital Broadcast.

Chciałem bliżej się przyjrzeć tematowi, zanim wrzucę to na bloga, ale niezbyt mam na to w tej chwili czas, dlatego tylko krótkie streszczenie.

Trzej lekarze medycyny, w tym jeden neurolog i psychosomatyk, wystosowali petycję do Obamy, społeczeństwa amerykańskiego, członków kongresu i senatu, w którym opisują efekty uboczne działających anten nadających sygnał telewizji cyfrowej.

W Niemczech sygnał cyfrowy był stopniowo uruchamiany od roku 2003, na początku w dużych metropoliach. W wyniku uruchamiania większej liczby anten zaobserwowało w terenach miejskich pogarszający się stan zdrowia dzieci, nastolatków i dorosłych, którego nie dało się przypisać żadnej innej okoliczności. Kiedy w maju 2006 roku dwie stacje zaczęły nadawać w rejonie Heidelsteinu i Kreuzberga, w którym wcześniej nawet sygnał telefonów komórkowych był stosunkowo niski, w promieniu 20 km od masztów natychmiast pojawiły się następujące symptomy: ciągłe bóle głowy, nacisk na głowę, senność, problemy ze snem, niemożliwość jasnego myślenia, zapominanie, nierwowość, ucisk w piersiach, zwiększone tempo bicia serca, skrócony oddech, depresyjne nastroje, całkowita apatia, utrata empratii, swędząca skóra, wewnętrzne swędzenie, słabość w nogach, ból w kończynach, przenikliwy ból w różnych organach, wzrost wagi. Ptaki uciekły z okolicy, koty stały się ospałe i rzadko wychodziły do ogrodu, jedno dziecko popełniło samobójstwo, a drugie próbowało to uczynić.

Z czasem te same objawy pojawiły się w innych miejscach wraz z uruchamianiem kolejnych anten i znikały bardzo szybko kiedy osoby wyjeżdżały w miejsca nie objęte zasięgiem emisji.

Żadna z agencji w Niemczech odpowiedzialnych za zdrowie nie chciała zająć się sprawą, pomimo tego, że odpowiednie przepisy istnieją.

W Polsce obecnie sygnał cyfrowy emitowany jest w Warszawie, plany obejmują oczywiście przejście na całkowitą telewizję cyfrową w przeciągu kilku lat.

Nie lubię straszyć bez powodu, ale po antenach telefonii komórkowych, telefonach bezprzewodowych i sieciach WiFi jest to kolejny przykład na to, jak uproszczony model funkcjonowania ciała ludzkiego, może być przyczyną powstania urządzeń które w subtelny sposób robią nam krzywdę.

pozdrawiam
dyspensor
http://911redpill.blogspot.com/2009/03/uwaga-na-telewizje-cyfrowa.html
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 21, 2009, 21:32:07 »

Wiec potwierdzę to co podałeś, jednak nie jestem w stanie podać linków. Czytałem, ze telewizja wysokiej rozdzielczości, czy jak to się zowie, ma zły wpływ na ludzi i to nie tylko zdrowotny. Chyba w temacie "pranie mózgów..." było o tym równiez wspomniane.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

xsurvival sod darmowefora griffonsslupsk world-of-cats