Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 12:58:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "Uzdrowiciele"  (Przeczytany 1130 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Sierpień 01, 2009, 08:34:27 »

Zachowujesz się jak nierozgarnięty smark. Wyraźnie - przynajmniej ja - twierdziłem, że zarobki nie pozwalają im na podstawowo godne życie U NICH w kraju. W przypadku naszych forumowych "cudotwórców" - SAMI mówili o stawkach jakie się należą za usługę - nie ja im narzucałem. Do tego "cudotwórcy" sami zapewniali o swoich możliwościach - poprosiłem tylko aby je wykorzystali do pomocy innym [nie mnie] do tego zadeklarowałem pomoc, także finansową na miarę własnych możliwości. Nie wspomnę o niebotycznych stawkach za "usługę" - chyba mających na celu odstraszyć od weryfikacji ich możliwości. Odstraszanie nie pomogło więc zaczęli pyszczyć...

Jesteś w stanie wysilić się i dostrzec różnicę? Jeżeli przynosi Ci radość bycia upierdliwym - mów śmiało i otwarcie, pozwolę Ci się wyżyć. Jeżeli natomiast Twoje zachowanie rzeczywiście odzwierciedla Twoje zdolności zrozumienia i percepcji... to współczuję.
 
Do tego "cudotwórcy" sami zapewniali o swoich możliwościach - poprosiłem tylko aby je wykorzystali do pomocy innym [nie mnie] do tego zadeklarowałem pomoc, także finansową na miarę własnych możliwości. Nie wspomnę o niebotycznych stawkach za "usługę" - chyba mających na celu odstraszyć od weryfikacji ich możliwości. Odstraszanie nie pomogło więc zaczęli pyszczyć...
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skuterpolska blanciormt2forum rezerwat-mustangow mojeprzysmaki jaguarlife