Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 12:18:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: "Złamanie Siódmej Pieczęci" - oficjalny artykuł [część trzecia serii]  (Przeczytany 1249 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Grudzień 06, 2008, 16:21:14 »

Podczas mojej długiej analizy AP 13:18 wielokrotnie spotkałem się z trudnościami polegającymi na problemie z której metody skorzystać bo sam do tego doszedłem i nikt mi nie mówił co i w jakim momencie zastosować, uznałem, że kluczem jest zastosowanie takiej formy, że biorąc oryginalne słowa z wersji greckiej obliczam ich wartość liczbową a następnie już podkładam słowa hebrajskie o tych samych wartościach liczbowych – gdyby wyszły bzdury to by znaczyło, że używam złych metod, ja jednak zaraz pokażę, że wyszło coś bardzo konkretnego i logicznego, nie jest to żaden bełkot ale zrozumiałe zdanie posiadające sens.

Zdecydowałem się podzielić całość na 4 części, aby można było potem połączyć każde z otrzymanych znaczeń i odczytać jedną zwartą i logiczną całość.

ΕΞΑΚΟΣΙΟΙ = 446 - podłożę teraz słowo o tej samej wartości liczbowej, ale w języku hebrajskim, pasującym słowem tutaj jest MShOVL – Ścieżka, ale także MVTh – Śmierć i Zniszczenie, są to dwa przeciwstawne znaczenia, to drugie to ostrzeżenie. Pamiętając, że kluczowe znaczenie tutaj ma liczba 718 trzeba wspomnieć, że 718-446=272, a jest to wartość dwóch ważnych słów, czyli VRIVN – Orion oraz AROA – Ziemia i teraz w tym kontekście 718 to MShOVL VRIVN – Ścieżka Oriona, ale jednocześnie 718 to MVTh AROA – Śmierć Ziemi, trzeba przyznać, że daje to do myślenia, pokazuje to też prawdziwość słów samego Samuela, który mówi, że od Nas, czyli Ludzkości zależy, która wersja się spełni. Samuel powiedział także, że Orion jest Drugą Ziemią.

ΕΞΗ = 73 – słowem hebrajskim o tej wartości liczbowej jest ChKMH, czyli Chokmach a więc Mądrość, jest to także, sefira na kabalistycznym Drzewie Życia, jest to ta sama Mądrość z początku wersetu, czyli ta, która sumowała się do liczby 718.

ΚΟΝΤΑ = 441 – tutaj jest tylko jedno słowo, które pasuje tutaj dokładnie idealnie, tym słowem o wartość liczbowej 441 jest, AMTh – PRAWDA, wszystko mówiące słowo, bardzo istotne w tej analizie, nie trzeba innego komentarza.

ΕΞ = 65 – kilka słów a języku hebrajskim posiada tą właśnie wartość, najpierw przedstawię tutaj tą, którą obliczył Aleister Crowley bo jest naprawdę istotna, słowem tym jest ADNI czyli Adonai – ważne imię anielskie, dalej mamy jeszcze takie słowa odpowiadające wartość liczbowej 65, są nimi HS – Cisza, HLL –Świetlisty, Blask, HIKL – Pałac, Świątynia ale także obliczone przez Crowleya słowo LVX jako wartości liczbowe trzech rzymskich liter, słowo LVX to oczywiście Światło.

Naiwny jest ten, kto myśli, że to już koniec, otóż nic bardziej mylnego, bo teraz trzeba to wszystko odczytać i dodać wszystkie 4 liczby do siebie i odczytać sens tego fragmentu. Odczytując teraz wszystko po kolei zamieniając słowa greckie na hebrajski o tych samych wartościach liczbowych otrzymujemy taki oto wynik:

MShOVL ChKMH HIKL AMTh – Ścieżka Mądrości [prowadząca do] Świątyni Prawdy

To było dosłownie ukryte i zwarte w słowach - Sześćset Sześćdziesiąt Sześć – tak to można odczytać, wiem, że jest więcej znaczeń tutaj skrywanych, ale to jest właściwe w tej analizie dotyczącej duchowej roli i zadania Projektu Cheops.

446 + 73 + 441 + 65 = 1025, taką wartość liczbową ma słowo, które wszystko wyjaśni albo ukryje, jest nim MSTVRIN* - TAJEMNICA (N = 700 – nun końcowe) - kto tego nie zrozumiał to będzie dla niego ciągle tajemnicą, ale jest to także zasygnalizowanie, tego, czym jest Sześćset Sześćdziesiąt Sześć, bo pamiętajmy, że to wszystko powstało z zastosowania transformacji greckich słów poprzez ich wartości liczbowe w hebrajskie odpowiedniki. Teraz już pozostało tylko odczytać CAŁOŚĆ czyli AP 13:18 ukazać w nowym świetle.

OSTATECZNE ZNACZENIE AP 13:18

"Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy. Liczba to, bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć."

Wyrazy w kolorze czerwonym są tymi, które są kluczowe tutaj i będą poddane zamianie, o której cały czas piszę. Będzie to podsumowanie wszystkiego, co do tej pory tutaj napisałem i obliczyłem, dzięki czemu odnalazłem wiele odpowiedników na podstawie wartości liczbowych a czasem zamieniając słowa greckie na ich odpowiedniki hebrajskie.

"718  Złamie Wejście. Kto ma Wyliczenia, niech Myśl Bogów przeliczy. Faraon to, bowiem Podstawa Istnienia Ludzkiego. A Sfera jego Ścieżką Mądrości [prowadzącą do] Świątyni Prawdy."

Wydźwięk tych słów jest jasny, 718 (pamiętajmy, że tutaj ta liczba jest synonimem Mądrości) złamie kod tutaj zawarty, tylko ten, kto ma wyliczenia, czyli obliczenia – podda całość dokładnej analizie, co ja niniejszym uczyniłem – tylko tak można poznać to, co przekazali Bogowie (Wielkie Białe Bractwo), Faraon to oczywiście Cheops (Chufu), jego odnalezienie i złożenie do sarkofagu w Wielkiej Piramidzie, według słów Samuela ma uratować Ludzkość, dalsza część jest już bardzo skomplikowana, wystarczy powiedzieć, że jest to duchowa droga i znaczenie jest nie materialne – jest to mistyczna część tego wersetu.

Może być to nawiązanie do odnalezienia Sali Zapisów i spadku po poprzednich wielkich kulturach, jak mówi Samuel nawet mądrość atlantów została tam złożona w postaci ich prawdziwej historii oraz historii Ziemi. Ostatnia część tego wersetu, czyli:
"A Sfera jego Ścieżką Mądrości [prowadzącą do] Świątyni Prawdy." - jest odniesieniem do samego Cheopsa oraz do tego, co się wydarzy, gdy misja Projektu Cheops zostanie wypełniona prawidłowo, czas pokaże, co znaczą te tajemnicze słowa i gdzie odnajdzie się odniesienie do nich.

Nie było moim celem szukać na siłę znaczenia dotyczącego Projektu Cheops, to działo się stopniowego, gdy wszystko nagle zaczęło się układać i każdy element układanki pasował do siebie – wniosek może być TYLKO jeden, mianowicie w tym wersecie zostało to zapisane w momencie spisywania Księgi Apokalipsy, a pamiętajmy, że jak mówi Samuel ręka Św. Jana była prowadzona przez Bogów – widać, że było tak w istocie.

Teraz należy porównać to z tym, co mówił Samuel w sesjach, zobaczmy, zatem, czy znajdziemy tam pokrycie mojego wielkiego odkrycia. O to fakty podane przez Samuela:

Odnalezienie Grobowca ma ogromne znaczenie. Cheops pochodzi z prostej linii z Oriona. Cheops przełamie kod otwierający bramę do Drugiego Świata. Piramida, Sfinks i Grobowiec posiadają zabezpieczenie. O odnalezieniu Grobu Cheopsa decydują Bogowie, Wielkie Białe Bractwo. To wszystko jest zapisywane. Sfinksa budowano przy pomocy Wielkiego Białego Bractwa (Bogowie), z prostej linii mieszkańcy Atlantydy. W momencie pojawienia się Jezusa na Ziemi tunel został zamknięty i nie ma już bezpośredniego połączenia. Rada Najwyższa to Rada Bogów. – zauważmy tutaj liczbę mnogą a nie pojedynczą, wyraźnie jest tutaj mowa o Bogach. Samuel mówi, że to Bogowie prowadzili rękę Świętego Jana, podczas gdy spisywał przekaz od nich, nazwany "Księgą Apokalipsy Świętego Jana"

Stasowanie przeze mnie metody, którą nazwałem "Klucz Trzech Kultur" jest dość logiczne, ponieważ raz użyłem odpowiednika egipskiego, ale bez niego nie możliwe by było odczytanie całości, teraz pokrótce wyjaśnię historyczne znaczenie tego klucza, a mianowicie jak wiadomo, po upadku kultury egipskiej wszystko zostało poddane hellenizacji i zostało zamienione na grekę i tak Thoth stał się Hermesem, Ra stał się Heliosem i tak dalej, wszystko, co egipskie zostało zamienione na język grecki, kolejnym dobrym przykładem jest Heliopolis, bo grecku Miasto Słońca a w języku egipskim w oryginale było to ON lub INU, czyli po prostu Słońce, natomiast greka i język hebrajski ma jeszcze więcej wspólnego, ponieważ sam alfabet jest dość podobny, w grece A to Alpha, w język hebrajskim Aleph, w grece B to Beta, czyli hebrajskie B, G w grece to Gamma, czyli hebrajskie Gimel D to w grece Delta, czyli hebrajskie Daleth – cały alfabet jest tak do siebie podobny. Klucz, który opracowałem był w stanie złamać Siódmą Pieczęć, która okazała się super-szyfrem kryptograficznym, czyli mówiąc po ludzku jest to kod ukrywający zapis zrozumiały tylko dla wtajemniczonych. Jego wielopoziomowa złożoność upewnia mnie w tym, że cały werset AP 13:18 nie został wymyślony przez człowieka a tylko przez niego spisany.


Tutaj kończy się moja, trwająca 30 dni analiza. Dużo zostało ujawnione, – lecz nie wszystko, część musi pozostać TAJEMNICĄ…


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Źródło wszystkich przeliczeń "słów na liczby”, z jakiego korzystałem podczas niniejszego opracowania jest Sepher Sephiroth – Aleistera Crowleya, który jako pierwszy opracował bardzo spójne zestawienie zapisów słów hebrajskich według ich wartości liczbowych, jest to swoisty indeks pozwalający na pracę z gematrią (porównywanie słów na podstawie ich wartości liczbowych).
O postaci, jaką jest Aleister Crowley napiszę dokładniej w trzecim artykule poświęconym liczbie 666, bo odegra on ważną rolę jak się okażę w Projekcie Cheops, – mimo, że od bardzo dawna już nie żyje. Natomiast podczas przeliczania słów greckich rzecz się miała prościej, bo każda litera ma wartość liczbową i liczyłem je zgodnie z nimi. To co zostało tutaj napisane na tych 11 stronach tekstu w tajemniczy sposób pokrywa się z wizją Aleistera Crowleya precyzyjnie opisaną w książce "Serce Mistrza" – zostanie to przybliżone w kolejnym artykule.

Tekst posiada autoryzację Projektu Cheops / Pana Andrzeja Wójcikiewicza i może być rozpowszechniany z zaznaczeniem, że pochodzi z tego miejsca. O każdym umieszczeniu go gdziekolwiek należy mnie powiadamiać, żadna część, tego tekstu ani całość nie może być zamieszczona ani kopiowana bez podania praw autorskich, które są zastrzeżone w całości. Każde złamanie praw autorskich będzie surowo egzekwowane i ścigane drogą prawną.


HELIODOR "718" BIERNACKI
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE (c) PROJEKT CHEOPS 2007
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 16:21:58 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.139 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

catzland mojeprzysmaki rezerwat-mustangow ar-pl doggieslife