Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 05, 2024, 19:41:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Zdrowie według En-ki  (Przeczytany 2055 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Luty 09, 2009, 16:49:22 »

Przeniosłam tu posty z zamkniętego wątku. 

Maciej
Nowicjusz

Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)   zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« : Luty 05, 2009, 21:12:55 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
gdy ratuje sie ludziom zycie to nie sprzedaje sie specyfikow smiechu wartych czy naprawde jestescie tak naiwni ?
Dlaczego nie sprzedaja po prostu rzeczy potrzebnych ktore nie budza watpliwosci,chocby to mial byc proszek do prania lub kosmetyki dla dzieci,ale cel jasny bo pieniadze potrzebne na projekt i nie ma watpliwosci.
A tu mi zaczyna pachnac sekta,dlaczego? - proste,bo takie grupy sa na calym swiecie a ludzie z projektu po prostu nie robia wszystkiego aby nie byc zaszufladkowani razem z cala rzesza szarlatanow.
Interesowalem sie projektem i sam jestem dosc mocno w opozycji do swiata (nie przeszlo mi od dziecka),ale gdy zobaczylem ze sprzedaje sie tu jakies wu czy czort wie co to jest to dla mnie sprawa jest przegrana z zaufaniem.
Pani Lucyna plakala w piramidzie,a Krystyna Janda placze kiedy chce i kropka.
en-ki moze jest,ale wole Pana Jezusa choc nie jestem swietoszkiem lub zwolennikiem super biznesmena ojca dyrektora.
mysle ze musimy byc krytyczni i stawiac bardzo wysokie poprzeczki takim ludziom bo nie mozna sobie nazucic nakazu wiary w ich przekonania to my mamy wymagac aby sensownie nas przekonano.
Ja nie wydam zlotowki na niejasne sprawy bo mam rodzine i mam na co wydawac,ale gdyby ktos mnie przekonal to zaledwie kilku ludzi wlaczajac mnie sfinansowalo by ten projekt. 
 
 Zgłoś do moderatora    Zapisane 
 
 
 
kot
Nowicjusz Master



Wiadomości: 74


Zobacz profil Prywatna wiadomość (Online)   Odp: zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« Odpowiedz #1 : Luty 05, 2009, 23:23:04 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Daj się przekonać,proszę!! 
 
 Zgłoś do moderatora    Zapisane 
 
 
 
chanell
Moderator
Boss ArchMaster



Płeć:
Wiadomości: 584


 
Zobacz profil Email Prywatna wiadomość (Online)   Odp: zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« Odpowiedz #2 : Luty 05, 2009, 23:32:55 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Kocie szkoda twojego czasu,on nie da się przekonać to widać   
 
 Zgłoś do moderatora    83.29.27.200 

--------------------------------------------------------------------------------
Lubię śpiewać,lubię tańczyć,lubię zapach pomarańczy 
 
 
Cysio91
Boss ArchMaster

Offline

Płeć:
Wiadomości: 578


Glory , glory Man United !


Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)   Odp: zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« Odpowiedz #3 : Luty 06, 2009, 09:45:01 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Cytat: Maciej  Luty 05, 2009, 21:12:55
gdy ratuje sie ludziom zycie to nie sprzedaje sie specyfikow smiechu wartych czy naprawde jestescie tak naiwni ?
Dlaczego nie sprzedaja po prostu rzeczy potrzebnych ktore nie budza watpliwosci,chocby to mial byc proszek do prania lub kosmetyki dla dzieci,ale cel jasny bo pieniadze potrzebne na projekt i nie ma watpliwosci.

Żeby to był tylko jakieś lekarstwo czy co sam nie wiem tylko znam nazwę ; ale jeszcze są płyty z sesjami , koszulki , czapeczki i inne gadżety - normalnie biznes się kreci ; szkoda że jeszcze sklepu na Allegro nie zrobili i tam nie sprzedają hehe
-------------------------------------------------------------------------

Cytat: Maciej  Luty 05, 2009, 21:12:55
A tu mi zaczyna pachnac sekta,dlaczego? - proste,bo takie grupy sa na calym swiecie a ludzie z projektu po prostu nie robia wszystkiego aby nie byc zaszufladkowani razem z cala rzesza szarlatanow.

Coraz więcej słyszałem właśnie takich wypowiedzi
Właśnie dlatego  wszystkie stronki z PCH wykasowałem (została tylko forum bo tu można pogadać na różne sprawy zreztą spraw PCH wogóle nie czytam) i właśnie dlatego jestem tylko obserwatorem i stoję z boku
---------------------------------------------------------------------

Cytat: Maciej  Luty 05, 2009, 21:12:55
Pani Lucyna plakala w piramidzie,a Krystyna Janda placze kiedy chce i kropka.
en-ki moze

płakać każdy może ; i na skrzyżowaniu można zacząć płakać ; kwestia ustalenia i aktorstwa
----------------------------------------------------------------------------------

Cytat: Maciej  Luty 05, 2009, 21:12:55
en-ki moze jest,ale wole Pana Jezusa choc nie jestem swietoszkiem lub zwolennikiem super biznesmena ojca dyrektora.

I prawidłowo Maciej ; bardzo dobrze; co z tego że świętoszkiem nie jesteś i tak zwolennikiem Rydzyka ; ale wierzysz w niego i tu podkreślasz że go wolisz że on jest bardziej dla Ciebie bliższy  ; (zresztą Jezusa Chrystusa do tego drugiego nawet nie ma co porównywać ale to szczegół) podczas gdy wielu tu obraża i Jego i kościół.
 
 
 Zgłoś do moderatora    Zapisane 

--------------------------------------------------------------------------------
Glory , glory Man United !
 
 
Stanley
Użytkownik Master

Offline

Płeć:
Wiadomości: 232



Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)   Odp: zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« Odpowiedz #4 : Luty 06, 2009, 11:02:26 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Wszystko się zgadza co mówicie, bo "tak lekarz kazał".
Dzięki serdeczne za info i powodzenia w ogłupianiu ludzi:

http://www.youtube.com/watch?v=m0EDc93zS1E

Pozdrawiam LDW i OS. 
 
 Zgłoś do moderatora    Zapisane 

--------------------------------------------------------------------------------
Wszystko Płynie
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=StanWu
 
 
Tenebrael
Forum Master



Wiadomości: 822


Zobacz profil Email Prywatna wiadomość (Online)   Odp: zdrowie według enki jestem rozczarowany bo pachnie znachorstwem
« Odpowiedz #5 : Luty 06, 2009, 11:26:33 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
Cytat: Stanley  Luty 06, 2009, 11:02:26
Wszystko się zgadza co mówicie, bo "tak lekarz kazał".
Dzięki serdeczne za info i powodzenia w ogłupianiu ludzi:

http://www.youtube.com/watch?v=m0EDc93zS1E

Pozdrawiam LDW i OS.


Wszystko się zgadza, Stanley, powinno się bulic 300 zeta za suplement Ki, "bo tak En-Ki" kazał.

Powodzenia w ogłupianiu ludzi!

Pozdrawiam WSZYSTKICH 
 
 


« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 16:54:01 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.367 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

siyah wolfmonster world-of-dogs js2210sanok planszowanie