Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 17:31:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 767703 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #300 : Styczeń 31, 2012, 20:14:29 »

Mędrcy radzą nam mówić
dopiero wtedy, gdy nasze słowa przejdą przez trzy bramy.

W pierwszej bramie pytamy:
"Czy te słowa są prawdziwe ?"
Jeśli tak, pozwalamy im iść dalej;
Jeśli nie, wracają z powrotem.

W drugiej bramie pytamy:
"Czy są konieczne?"

A w ostatniej bramie się pytamy:
"Czy są życzliwe?"


Eknath Easwaran

 Duży uśmiech


Tylko, że w każdej bramie Ty stoisz jako bramkarz i decydujesz o wartości słowa.
I co, jeśli okaże się, że słowo wcale nie jest ani prawdziwe, ani konieczne, ani życzliwe?
A poszło w świat?  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #301 : Styczeń 31, 2012, 21:14:37 »

Odbierając świat jedynie umysłem często gubiłem się.  Uśmiech

Umysł miałem wypełniony przekonaniami i wyobrażeniami, które często przejmowałem od innych ludzi.

Zapełniały go oceny, lęki, emocje.

Sprawdzając, czego nośnikiem jest myśl do mnie docierająca skupiam się na sercu Duży uśmiech

Sercem pomagam umysłowi odbierać prawdziwość (jakość) wysyłanej myśli

Czasem, gdy odczuje energię serca – świat wokół mnie nabiera głębi i barw.

Zauważam, że Serce działa jak filtr oczyszcza Umysł z przekonań, lęków i wyobrażeń.

Sprawdziłem wielokrotnie,iż wtedy gdy umysł staje się partnerem serca bardzo łatwo jest odróżnić

myśli prawdziwe i życzliwe od popłuczyn wszelakiej maści  Mrugnięcie

Te inne można hm zneutralizować Język

Myśli, jakie wytwarza każdy z nas oddziałują nie tylko na ciało, ale wprowadzają w rezonans całe

otoczenie.  Uśmiech

Skutkują określonym stanami emocjonalnymi i przejawem rożnych form materialnych w naszym

otoczeniu.

Możliwości myśli ludzkiej przejawiają się w kolejnych etapach, także w budowie form.  Duży uśmiech

Dobry bramkarz powinien odróżnić coś pięknego i potrzebnego od jakiegoś hm... chłamu i kiczu  Język

 
.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 21:22:42 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #302 : Luty 03, 2012, 11:23:47 »

Jak dla mnie jest to niesamowicie niebezpieczna manipulacja chcąca przejąć naiwnych ale czyste świadomości. "Wybierzcie to..... to będziecie wybrańcami "... itd.... jest tak prymitywne że aż groteskowe.

Owszem Ludzie używający wszelakich używek ( od papierosów  przez alkohole do narkotyków wszelakich) niestety zniszczyli sami w sobie pewne subtelne i niesamowite funkcje mózgu , który ma związek z całym ich ciałem fizycznym.
Ale .. ci którzy będą w stanie sami stworzyć MERKABA odzyskają swoje ciała materialne w 100% zregenerowane bez żadnej skazy ni uszczerbku.
Nikt nie musi wybierać niczego z natarczywych wezwań tej Federacji gdyż to wszystko o czym oni piszą jest naturalnością dziejącego się procesu zmian i wszyscy będziemy żyli w takich warunkach , wszyscy , którzy już dawno temu wybrali swoją ewolucję.
Pewnie iż nie wszyscy będą pełnili identyczne funkcje , bo nie jest to potrzebne tak jak teraz nie jest potrzebne by na ziemi byli sami lekarze czy prawnicy.
Każdy ma inne predyspozycje i inne wybory doświadczeniowo- poznawcze i przez nie zrealizuje siebie w nowych warunkach.
Owszem ogniska konfliktów zgasną , wojska wrócą do domów, granice będą zbędne i system energetyczno- finansowy będzie opierał się na innych wartościach oraz sposobach realizacji potrzeb.
Tak samo jak ludzie nauczą się korzystać ze swoich mózgów jak z komputerów , to też prawda. Jednak nie ma żadnej potrzeby podpisywania kontraktów z Federacją , bo wszystko stanie się zupełnie naturalnie dla wszystkich , chociaż proces dochodzenia do maksimum możliwości korzystania z nowych warunków może trwać ( od 2013) od 3 do 7 lat. Zatem ważne jest teraz nasze życie , zarówno sposób myślenia jak i odżywiania i wszystkie fizyczne działalności.

Warto więc skupić się na sobie wsłuchiwać w potrzeby organizmu , ufać sobie bardziej i dokonywać świadomych wyborów dla własnego dobra.
Bowiem na ile podniesiemy swoją wibrację przez etyczne i pełne miłości życie na tyle będziemy z niej korzystać po przekroczeniu IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Wybierzcie teraz, jeśli chcecie wznieść się do wyższych światów

03 lut 2012 4 komentarzy

by krystal28 in Galaktyczna Federacja
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edytowała Patrycja Kosiarkiewicz
.
.
Jeżeli wasze wyrzeczenia doprowadziły was do nowych ścieżek przygody i mądrości, to oznacza to, że w dłuższym czasie, były one tego warte.  Spróbujcie spojrzeć na rzeczy z wyższej perspektywy i spróbujcie dostrzec to, że odpuszczenie tego starego zawsze tworzy miejsce na nowe.  Uwolnienie starych nawyków i tendencji jest bardzo ważnym wyborem dla was do podjęcia dzisiaj i nikt was nie zmusza do robienia czegokolwiek.  To wszystko zależy od was.  Widzimy tych nagłaśniających swoje niezadowolenie, gdy dowiadują się o wewnętrznych zasadach Galaktycznej Federacji, która zastrzegają sobie wolne od narkotyków środowisko pracy  i rozumiemy waszą dezorientację związaną z tą regułą. Pragniemy wyjaśnić fakt, że Wzniesienie jest całkowicie innym zagadnieniem niż pracowanie z Galaktyczną Federacją i te dwie kwestie nie mają ze sobą nic wspólnego w tym względzie.
.
Wielu nowo zatrudnionych członków zespołu zostanie przydzielonych do stanowisk monitorujących i obsługujących wysoce wyrafinowane i zaawansowane urządzenia.  Niektóre z tych zaawansowanych technologii pociągają za sobą bezpośrednie powiązanie pomiędzy waszym procesem myślowym i tą skomputeryzowaną technologią.  Co chcemy przez to powiedzieć jest to, że sprzęt komputerowy jest bezpośrednio kontrolowany waszym procesem myślowym wewnątrz waszego umysłu bez żadnej potrzeby używania waszych rąk do dotykania jakiegokolwiek urządzenia lub oczu do patrzenia się na monitor lub sterowania.  Biorąc to pod uwagę, mamy nadzieję, że zrozumiecie lepiej naszą politykę rekrutując tylko tych, którzy zdecydowali się podjąć zobowiązanie do utrzymywania umysłów czystych i wolnych od wszelkich substancji odurzających przez cały czas.  Optymalne funkcjonowanie mózgu ma ogromne znaczenie podczas pracy i monitorowania tak specjalistycznego sprzętu, gdyż wasi koledzy z załogi i członkowie załóg innych statków Federacji liczą na właściwe funkcjonowanie tych systemów.
.
Spróbujcie zrozumieć to, że my Galaktyczna Federacja, asystujemy światom, które potrzebują naszej pomocy w wielu ważnych i istotnych obszarach, włączając w to restrukturyzację rządów, oczyszczanie środowiska, stabilność geofizyczną oraz usunięcie wszystkich opresyjnych sił zbrojnych, które często wiąże się z prowadzeniem walk z wysoko zaawansowanymi systemami broni.  Czy nie zauważacie, jak bardzo te zadania wymagają umysłów nieskrępowanych przez substancje zmieniające stany świadomości?  Czy nie rozumiecie, jak nawet sporadyczne używanie narkotyków może i wpływa na systemy motoryczne, chemiczne oraz hormonalne procesów myślowych ludzkiego mózgu?  Jeśli jeszcze nie rozumiecie tego, proszę zapoznajcie się z tymi informacjami, które są łatwo dostępne i być może spojrzycie na rzeczy z naszej perspektywy.  Najważniejsze jest to, że wybór należy do was.  Możecie wybrać kontynuowanie używania narkotyków, zarówno do celów rekreacyjnych jak i leczniczych, albo możecie być wzięci pod uwagę na stanowiska w Galaktycznej Federacji.  Nie możecie mieć obu.  Proszę uszanujcie nasze zobowiązanie do zatrudniania jedynie tych, których celem  jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla innych oraz światów, na których żyją.  Patrząc wstecz na wasze trójwymiarowe życia, raz wstąpiwszy do wyższych światów, jesteśmy przekonani, że wielu z was nie będzie już odczuwało potrzeby doświadczeń substancji zmieniających stany umysłowe, z jakiegokolwiek powodu, ani rekreacyjnych ani leczniczych, a kiedy rozpoczniecie nowe życie nie będziecie tęsknili za jakimikolwiek nisko-wymiarowymi czynnościami do których dzisiaj czujecie pociąg.
.
Przechodząc do spraw dotyczących naszej misji na świecie, nie widzimy żadnej sposobności dla ciemnego kabała, by ponownie odrodzić się przeciwko nam.  Stracili oni ogromną liczbę ich wojskowego personelu i ich ogromne bufory zaawansowanej broni zostały na trwałe zdemontowane.  To nie będzie długo, zanim każda broń, technologiczna lub fizyczna, będzie zabezpieczona przed ludzkością i waszą planetą.
Jesteśmy przygotowani, aby pójść do przodu z ogłoszeniem Ujawnienia, które zapoczątkuje wiedzę o naszej obecności dla tych w waszym świecie, którzy jeszcze muszą dowiedzieć się o naszej egzystencji.  Z czasem, wszyscy poznają  tę rzeczywistość.  Jak już poinformowaliśmy, wielu będzie reagowało bardzo wyjątkowo na wieść o tym i prosimy ponownie, żeby wszyscy pracownicy Światła wykonywali swoją rolę tak, aby wszyscy ci, którzy mają trudności w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości otrzymali wskazówki i wsparcie jakie możecie im zaoferować.  Wiemy, że możecie wykonać tę pracę i widzimy już tak wielu z was, pracujących bardzo  ciężko w tym zakresie.  Pragniemy jeszcze raz podziękować za waszą służbę dla Światła i waszych braci i sióstr z waszego świata.
.
Pokój wkrótce zostanie przywrócony do każdego zakątka waszego świata.  Nie będzie pozwolenia na ani jeden strzał z broni, na raz zabezpieczonych obszarach.  Żadne siły zbrojne nie będą miały pozwolenia na zajęcie innych krajów lub terytoriów.  Zapewniamy, że wszystkie siły zbrojne, które dziś zajmują ziemie innego kraju zostaną usunięte.  W waszej przyszłości nie będzie potrzeby żadnych granic i żaden obszar waszego świata nie będzie miał czegoś więcej lub mniej, co ktoś inny posiada.  To jest wasza nowa ekonomia i wasz nowy system finansowy.  Będzie równy podział wszystkich zasobów waszego świata i nikt nie będzie wyłączony z prawa do dzielenia waszej nowej obfitości.  Tak, wielu z was widziało takie trudności przez wiele reinkarnacji, ale teraz mówimy wam wszystkim: wszystkie wasze zmagania są na zawsze zakończone, jeśli tylko tak wybierzecie.  Wybierzcie teraz, jeśli chcecie wznieść się do wyższych światów i kontynuować wasze lekcje i waszą podróż poza te ograniczenia trójwymiarowego świata.  Wybierzcie teraz, aby rozpocząć nowe przygody oparte na czymś więcej niż tylko na codziennej walce o przetrwanie.  Wybierzcie to, a będzie to wasze i jesteśmy  tutaj, aby upewnić się, że cokolwiek wybierzecie stanie się to waszą nową rzeczywistością.
.
Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.
.
Przekaz przez Greg Giles,  17.1.2012
ascensionearth2012.blogspot.com
Podziel się tym:

    Share

http://krystal28.wordpress.com/
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #303 : Luty 03, 2012, 20:51:52 »

Jak dla mnie jest to niesamowicie niebezpieczna manipulacja chcąca przejąć naiwnych ale czyste świadomości. "Wybierzcie to..... to będziecie wybrańcami "... itd.... jest tak prymitywne że aż groteskowe.
Ale jakże wspaniale działa i "łowi", prawda?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #304 : Luty 03, 2012, 22:53:37 »

@Kiara
Cytuj
Ludzie używający wszelakich używek ( od papierosów  przez alkohole do narkotyków wszelakich) niestety zniszczyli sami w sobie pewne subtelne i niesamowite funkcje mózgu , który ma związek z całym ich ciałem fizycznym.
Ale .. ci którzy będą w stanie sami stworzyć MERKABA odzyskają swoje ciała materialne w 100% zregenerowane bez żadnej skazy ni uszczerbku.
Czyli znów są lepsi i gorsi.
Gorsi oczywiście na swoje własne życzenie, bo coś tam w sobie popsuli, bo mają chęć na używki itd. W przekazie mowa o tym, że nie dostaniesz pracy w Federacji jak będziesz popijał albo palił skręty , ponieważ do podłączenia umysłu pod nowe urządzenia potrzebny jest umysł absolutnie czysty.

To ja w takim razie zabezpieczę barek w odpowiednią ilość alko, coby nikomu nie przyszło zaoferować mi podłączenia pod jakiekolwiek "kosmiczne" przekaźniki lub też cudowne merkaby odnawiające ciało czy też oferujące nieśmiertelność.
Chichot
Uważam, że na prawdę nie o to chodzi na tym świecie.
Nie rozchodzi się o nowy, czyściutki świat bez skazy, kontrolowany, by nikomu niczego nie zabrakło ( choć to może i lepsze niż ten świat pełen wojen i cierpienia ) pełen ludzi podłączonych pod kontrolujący wszystko serwer.

Chodzi o odzyskanie wolności. Jak mam ochotę , to sobie zapalę blanta, albo pójdę z kolegami na piwo. I mam gdzieś co o moim mózgu myślą wszyscy święci kosmiczni czy ziemscy.

A ta cała federacja mi pachnie na kilometr NWO . Powolutku przygotowują swoich "pracowników światła" by uspokajali ludzi, gdy będzie wprowadzane NOWE.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #305 : Luty 04, 2012, 00:18:20 »

Federacja dla mnie tez jest zwykłym przekrętem nie popieram tych działań , nie podobają mi się te uzależniające propozycje.

Ale .... narkotyki szczególnie ale nie tylko one tworzą deformacje ciał subtelnych , oczyszczanie  ich trwa czasami przez kilka wcieleń. Chcesz posiadać doskonałość to twórz ją , pracuj nad nią , efektem końcowym , rzec można egzaminem jest możliwość stworzenia Merkaba , czyli osobistego pojazdu między wymiarowego.
Możesz pracować nad tym lub nie Twój wybór przecież nikt Cie do tego nie zmusza east . To nie jest w kwestii wartościowania lepszy gorszy, a już możesz stworzyć albo zrobisz to później.
Czy absolwent podstawówki jest gorszy od maturzysty? Nie , on tylko jeszcze nim nie jest. a czy będzie kiedyś? jak tak wybierze to będzie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #306 : Luty 04, 2012, 00:24:03 »

Ciągle tylko to merkaba i merkaba. Niech no tylko dostanę urlop, to zbiorę się i w końcu sobie sklecę tę zabawkę aby przekonać się czy nie jest zbytnio przereklamowana...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #307 : Luty 04, 2012, 01:58:51 »

@Kiaro
Cytuj
Chcesz posiadać doskonałość
Otóż to. Nie chcę być doskonały. Jestem normalnym człowiekiem, z wadami i przywarami. I prawem wyboru niedoskonałości . Więc wybieram swoją drogę bez federacji, w swoim przedszkolu.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #308 : Luty 04, 2012, 07:49:32 »

Ja wybieram doskonałość możliwą dla mnie też bez Federacji , nie uważam ich niezbędność za konieczną w moim życiu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #309 : Luty 04, 2012, 07:56:27 »

Kiedyś dałem się namówić by wstąpić do Zuchów (mali harcerze Uśmiech)

Później tak jakoś się działo w moim życiu, że nigdzie należeć nie musiałem Uśmiech

Osobisty pojazd między wymiarowy brzmi fajnie, naprawdę bardzo fajnie, ale niestety ja też

jestem normalnym człowiekiem, lubię od czasu do czasu z kolegami pójść na piwo  Duży uśmiech

Pośmiać się, powygłupiać, podoba mi się to co robię Uśmiech

Lubię sam budować swoją przestrzeń, lubię sam decydować w jaki wymiar wejdę Uśmiech

Tyle  też jest ćwiczeń, medytacji, które pozwalają dostrzec inne.... wymiary, przestrzenie...

Federacja  Duży uśmiech - wcześniej już byli tacy co zadeklarowali się nas zbawiać na siłę też... Język

 
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2012, 08:32:49 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : Luty 04, 2012, 08:50:23 »


A ta cała federacja mi pachnie na kilometr NWO . Powolutku przygotowują swoich "pracowników światła" by uspokajali ludzi, gdy będzie wprowadzane NOWE.

nie da się ukryć odczucia, że obiecują więcej niż ziemscy politycy..? Duży uśmiech
więc może są ich najnowszą odmianą, czyli agenci NWO, ale najpierw BlueBeam, powrót mesjasza, dla każdego ten pożądany, itd.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #311 : Luty 04, 2012, 10:26:38 »

Przebiśnieg, czuję, że nadajemy na podobnych falach Uśmiech
Twoje wypowiedzi bardzo ze mną rezonują, tchną spokojem , a jednocześnie niosą zawsze coś więcej niż tylko słowa. Stoi za nimi jakieś głębokie doświadczenie, które mam nadzieje, że nam rąbka wyjawisz ( trochę już to zrobiłeś pisząc o snach ) o ile uznasz, że chcesz.

Mam wrażenie, że w tym ezoterycznym tyglu przekazów panuje jakieś ciśnienie na doskonałość. I ciągłe warunkowanie z presją typu : Jeśli chcesz być tam ( ach jak warto, jaka to doskonała perspektywa och i ech) to musisz zrobić to i tamto, a tego nie i nie narzekaj , tylko masz wierzyć, że statki/przemiana/cuda na kiju/  są już obecne, tylko że jeszcze niewidoczne. 

Wszystkie też mówią łaskawie, traktując z góry, że jak wybierasz inaczej to trudno, ale następna szansa za 26000 lat.

To ciekawe dlaczego w historii ludzkości pojawiali się mistrzowie, którzy twierdzili, że w każdym czasie możesz dostąpić tego, co nazywa się oświeceniem ?

Dlaczego mój rozwój duchowy ma być uzależniony od tego co jem, co piję , czym oddycham, w jakim środowisku żyję czy też w jakiej "klasie" jestem ?
W moim przekonaniu już sama wolna wola, gwarantuje, że wszystkie drogi, wszystkie linie życia stoją przed człowiekiem otwarte. Nie pod jakimś warunkiem. To raczej kwestia dostrojenia siebie, jako duszy,  do określonych wibracji.

Rozumiem, że jest jeszcze logistyczna kwestia przełożenia tych drgań na organizm ( w tym umysł, mózg, ciało ), ale to też tylko sprawa znalezienia sposobu zmiany (wygaszenia lub wzmocnienia ) zagnieżdżonych w nas częstotliwości. W ten sposób rzuciłem palenie w 30 minut bez efektów typu głód czy wewnętrzna walka.
To doświadczenie uzmysłowiło mi falową naturę rzeczywistości. Nie jest to kwestia dobra czy zła. Owszem, harmoniczne , rekursywne ( zgodnie z PHI ) wibracje odpowiadają ludzkiemu odczuwaniu błogości czy nawet miłości, lecz trudno sobie wyobrazić jak można by je warunkować.
Czy na przykład pijak nie potrafi kochać ? Czy jak zapalisz trawkę , to gorzej miłujesz ?

Kiedyś czytałem na temat badań, które sugerowały, że mózgi medytujących znajdujących się w ekstazie uwalniały więcej naturalnego narkotyku, DMT , który produkuje nasz mózg niż normalnie. Czyżby wyższe stany świadomości otwierały się na haju ? Mrugnięcie

Wskazywałoby to na możliwość, że to tzw " trzeźwe" umysły dają się lepiej kontrolować z zewnątrz, niż te niepokorne, niedoskonałe , odurzone.
Uwolnienie prawdziwe przychodzi wtedy, gdy nic nie musisz, gdy nie masz parcia ani na wódkę, ani na doskonałość taką czy inną.

To raczej tak, jak Przebiśnieg napisałeś "budowanie swojej własnej przestrzeni", pełna wolność od jakiejkolwiek ważności tej czy innej opcji. I wtedy, czasami, pojawia się stan takiej wewnętrznej radości, który przypomina radość z zabawy bez względu na to jak "ważnych" konsekwencji zabawa dotyczy.
Trudno to jednoznacznie dookreślić.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #312 : Luty 04, 2012, 11:57:36 »

East

Moim zdaniem ludzie mający podobne zainteresowania często nadają na podobnych falach np Zuchy,

smakosze piwa, itd... Mrugnięcie

Ktoś wyciszony bardzo łatwo u kogoś zauważy spokój  Uśmiech

Doświadczenie ?

Staram się wyciągać wnioski z doświadczeń nie tylko moich Uśmiech

Szanując inność drugiego człowieka (dla każdego dobre co innego) z góry dziękuje każdemu

usiłującemu namówić mnie do jakiejś swojej opartej na swoich zasadach o