Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 10, 2024, 16:02:17


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Co jest z tymi Egipskimi "wykopkami"? ...  (Przeczytany 962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marek324
Gość
« : Grudzień 08, 2009, 10:44:19 »

chanell, stwierdzenie że jesteś gorsza niż komunistyczna cenzorka to i tak zbyt łagodne określenie. i co gorsza stronnicza - ale to już ci kiedyś napisałem. teraz widać jak głęboko sięgają macki PCH i kto go reprezentuje...
co do wykorzystania mojego czasu wolego też się odniosłem więc się nie powtarzaj.
nie będę swoich komentarzy przenosił do żadnych tematów "wyraź siebie" bo oceniam i ustosunkowuje się do konkretnej wypowiedzi konkretnej osoby w konkretnym temacie.

a wracając jeszcze na moment do stwierdznia sarah że to człowiek wymyślił czas (do którego dopisałem mój komentarz na który jak widać nie ma zupełnie nic do powiedzenia...) - to zupełnie tak samo jak stwierdzenie że Newton wymyślił grawitację... do tego momentu wszyscy sobie bujali w obłokach, przyszedł Newton, wymyślił prawo grawitaji i wszystko spadło na ziemię... uff. grawitacja (siła przyciągania) jak czas jest wieczne od momentu jak istnieje świat. Stwierdzenie że człowiek wymyślił czas jest po prostu głupie, tymbardziej w ustach człowieka mieniącego się "badaczem". Prościej tego napisać nie umiem. I nie piszcie mi że kogoś obrażam. oceniam jedynie poziom merytoryczny osoby piszącej coś takiego. i mam do tego prawo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2009, 12:20:00 wysłane przez marek324 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gom catzland republikanowegokucelgradu jaguarlife ar-pl