Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 04, 2024, 19:47:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SKĄD to nagłe zainteresowanie nami?  (Przeczytany 52798 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
greta
Gość
« Odpowiedz #50 : Sierpień 25, 2012, 13:33:20 »

Darku,czy Oni nabrali do nas szacunku?Nie sadze.Nie tak to widze.
Gdyby ten szacunek byl i wzajemne zaufanie i wzajemna wspolpraca,to byloby inaczej.Nie widze niczego z tego,o czym napisalam.
Widze natomiast wyzsza sile,gorujaca ponad wszystkimi i to ona,ta sila,kaze robic tak a nie inaczej!
Bo skad wlasnie takie nas traktowanie skoro bylo inaczej bardzo dlugi czas!
Ta sila,mysle o ktorej my mowimy Bog,jest ponad wszystkim.I dlatego tak wlasnie jest.Istoty czy ludzie nam podobni,tez sa pod jej ,tej sily ,wplywem,bo jest ona przeogromna.I stad te dzialania,ale jeszcze nie na 100%/o te informacje dla nas mi chodzi/,sa wszyscy otwarci,stad to dawkowanie.Maja widocznie bat nad soba i musza postepowac wlasnie tak.Widocznie dostali juz dobrze po skorze,nie postepujac tak,jak powinni,stad wyciagnowszy wnioski,ale dalej nieufnie,pomalu,patrzac co bedzie,robia to ,co musza.
Byc moze i te istoty musza zrozumiec to,co my.Co jest tak trudno zaakceptowac.Wzajemna,bezinteresowna milosc jest tym,co ma zaistniec.To jest to wzniesienie,to jest ten raj,ktory nam bedzie dany,ale i im takze.
Widac,ze sa nieufni.My takze.Stad te watpliwosci i analiza.Nasze forum jest tego zywym przykladem.U nich tez na pewno sa takie same dyskusje i analizy,jak i u nas.Tylko jedno nas laczy.Nikt nie wie jak to bedzie na 100% i co pozniej.Ja to wszystko polaczyc,zaakceptowac,przyjac i zastosowac.

Tak mysle.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Sierpień 25, 2012, 13:37:17 »

Tiatia....tia... nic się nie dzieje z ziemią i nie zmienia swojego położenia , zupełnie nie ...  Duży uśmiech tylko skąd się biorą zmiany pasów startowych na lotniskach i zmiany koordynacji namiarów na nie dla samolotó bo stare są nie aktualne.

kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Greta , wyższa siła jak piszesz Bóg i miłość nikogo batem do niczego nie przymusza i na nikim siłowo presji nie wywiera. Nie tak jak myślisz jest w planach ewolucji o czym się przekonasz sama.
Były równocześnie dwa plany dotyczące roku 2012 , ale tylko jeden mógł się zrealizować. Przygotowane perfekcyjnie były dwie opcje , każda "wystawiła " swoich najlepszych "zawodników" i ci weszli na plan życia ziemskiego do działania. W grę został wstawiony yoker neutralny którego należało pozyskać dla siebie. Jego  decyzja po której stronie stanie przeważała szale zwycięzców. Każdy mógł swoimi środkami sprowokować by yoker przeszedł na jego stronę, ale nie można było tego zrobić żadnym przymusem bezpośrednim. Yoker też posiada swój system wartości i szedł za jego  głosem oraz swojego serca swojego.

Stwórca był obowiązany zaakceptować decyzję yokera, zatem cała rozgrywka na planie życia toczyła się o zdobycie jego świadomości. Obydwie opcje miały identyczne szanse do pewnego momentu przyszłość ziemi stała u progu dwóch bram, "srebrnej i złotej"

Jednak   wygrała opcja miłości , prawości i godności z prawem do ewolucji przez wzniesienie do IV wymiaru.  Ale zanim się to stało nastąpił wysyp informacji przeróżnych , czyli walka o świadomość Ludzi. Dlatego to nagłe zainteresowanie Ludźmi  z ujawnianiem przeróżnych informacji nie zawsze prawdziwych , a często tylko w małym stopniu prawdziwych i przekazywanych tak by ściągnąć nieświadomych ludzi w swoją stronę.

Ciekawostką jest fakt iż yokera nie można było zabić bezpośrednio, można  na było czynić mu każde utrudnienie lub ułatwienie , jednak w żadnym wypadku nie można było wymusić niczym jego decyzji.

Yoker okazał się nie taki głupi i przejrzał plany ciemnej strony, wyrwał się jej z pod kontroli i poszedł swoją drogą za głosem serca , prowadząc ta drogą wszystkich Ludzi , którzy swoją wolną wolą też tak wybrali.

I fajnie, bowiem zupełnie niedługo przekroczymy bramy IV wymiaru , życia nasze zmienią się bezpowrotnie na lepsze bez możliwości degradacji nas powrotnej do przeszłości. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 13:59:22 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #52 : Sierpień 25, 2012, 14:15:54 »

Cytat: Kiara
Tiatia....tia... nic się nie dzieje z ziemią i nie zmienia swojego położenia , zupełnie nie ...   tylko skąd się biorą zmiany pasów startowych na lotniskach i zmiany koordynacji namiarów na nie dla samolotó bo stare są nie aktualne.

…że bieguny magnetyczne Ziemi zmieniają się, żadna dziwota. Nieraz już tak bywało i nie spowodowało
żadnego wzniesienia. Ot cykle. Ale jestem całym sercem (również fantazją) za wzniesieniem,
zawsze to szersze widoki z góry... Mrugnięcie

…a teraz biegnę zobaczyć się z tym, którego nie ma…  Duży uśmiech

Pa   Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Sierpień 25, 2012, 14:18:40 »

Kiaro, przemalowywanie oznaczeń pasów na lotniskach to tylko wędrówka magnetycznego bieguna północnego, w 18-tym wieku to było ok 40 km / na rok, potem kiedyś trochę przyhamowało do ok 20, a w ostatnich kilkunastu latach to jest ok 80 km rocznie w kierunku Syberii. linia tego przesunięcia nie jest prosta tylko bardziej zygzakowata, ale nigdy nie cofała się poniżej osiągniętego wcześniej punktu.
Co powoduje to zjawisko to osobny temat, ale słońce ma najwięcej tu do powiedzenia.
Oczywiście czym bliżej bieguna lotnisko tym częściej trzeba przemalowywać.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Sierpień 25, 2012, 14:33:56 »

nie zapominajmy o rezonansie schumanna:
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_rok_2012.html
ale chciałem się jeszcze odnieść do "Fali Plejadian" i ich powściągliwości do opisu przyszłości,-
otóż, jak to w jakimś przekazie ktoś zauważył- znajomość obrazu przyszłości bezpośrednio wpływa na jej zmianę,-
bo wiedząc co się wydaży, już nie/świadomie modelujemy rzeczywistość pod swoje oczekiwania,-
ale podoba mi się to co oni sami powiedzieli, że mamy szansę jako nieliczni na ułożenie wyszstkich elementów tej układanki do końca. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 14:44:32 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Tien
Gość
« Odpowiedz #55 : Sierpień 25, 2012, 15:05:31 »

ja myśle że 21 grudnia fizycznie nie stanie się nic

Bo co mogło by się stać z Breivikiem gościem który zabił 70 ludzi?Z innymi wszami które siedzą w wzięieniu?Co by się stało z nimi?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Sierpień 25, 2012, 15:50:59 »

istotnie, ludzie? pokroju Breivika nie ma ją za bardzo na co liczyć z ich niskimi wibracjami..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Tien
Gość
« Odpowiedz #57 : Sierpień 25, 2012, 17:33:16 »

Czemu oni nie? Jak już postanowione niby że wszyscy mają przejść do IV wymiaru to dlaczego nie oni? I wątpie czy Breivik i ludzie jego pokroju(czytaj wesz społeczeństwa) specjalnie przygotowują się do tego całego wzniesienia,a nawet pewnie a raczej na pewno gówno ich to obchodzi.Więc skoro i tak mają przejść wszyscy(niby to już jest postanowione) niezależnie od tego jakim się jest człowiekiem to nie widzę wogule sensu przygotowywania się do 21 grudnia.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Sierpień 25, 2012, 18:51:08 »

..no więc, czy przejdą wszyscy- sprawa jak dla mnie otwarta,-
a nie- 100% i basta, mogą pozostać w 3G na innej planecie dla psychopatów,-
ale sprawa podstawowa- to jak my sobie to wszystko oceniamy z płaszczyzny 3G ma się nijak dla naszego nawet spojrzenia z 4/5G.

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Sierpień 25, 2012, 18:52:34 »

Tien, a gdzie niby to jest wypisane, zagwarantowane, a już zwłaszcza, że wszyscy?
Masz tysiące przekazów, które mówią, że nie wszyscy, i nawet jeśli 3/4 z nich jest propagandą GFOL, lub nadawanych z ziemi, to z wielkim prawdopodobieństwem znajdziesz takie, które autentycznie pochodzą od niebiańskich.
Z całą pewnością "sprawiedliwość" niebiańska jest znacząco różna niż nasza, na dodatek nasze osądy, których zresztą powinniśmy unikać, wynikają jedynie z tych informacji, które znamy.
Tak Brevik dla nas jest odrażający, typowy zimnokrwisty psychopata, dla niektórych jest przerażający, być może jest to przykład znanego określenia Kiary.
Jednak wszystkie takie "bezsensowne" wydarzenia powodują szok w ludzkości, bo informacje o takim zdarzeniu docierają "na koniec świata". I są dla niektórych powodem zastanowienia się nad istotą człowieka i powodują generowanie fali buntu, a nawet złości, ale również znacznie większej fali współczucia i żalu też. Tu następuje polaryzacja ludzkości na szeroką skalę , bo nikt tego nie popiera, za wyjątkiem nielicznych naśladowców. Zresztą takie ekstremalne zachowania były "przepowiadane" w przekazach lata wcześniej.
Reasumując Tien, nie masz gwarancji, ani na piśmie, ani słownej, natomiast zaniechanie własnego rozwoju może mieć fatalne konsekwencje, oczywiście docelowo wszystkie dusze dojdą do Źródła, ale droga może być znaczne dłuższa i jeszcze bardziej uciążliwa. Zawsze masz wybór i będziesz odczuwał skutki twoich wyborów, w tym wymiarze z obydwu końców polaryzacji, Więc lepiej iść do przodu i projektować świat jaki ma być, a nie oczekiwać, że ktoś to zrobi za ciebie lub dla ciebie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #60 : Sierpień 25, 2012, 18:53:36 »

songo
sam pisales, ze miales wylew, a teraz dla kogo pracujeszCoś

Cytuj
a nie- 100% i basta, mogą pozostać w 3G na innej planecie dla psychopatów,-


Bo jakos malo wiarygodne z tym co wypisujesz, sorry! Poddaje dyskusji.

edit:

Juz cie przeprowadzili??? ... biale fartuchy sam widziale... kurcze, ale ja nauczam, choc nie zasluzyli...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 18:55:04 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Sierpień 25, 2012, 19:10:05 »

..dzisiaj pamiętam tylko ze śpiączki jak łaziłem po jakimś "księżycu",-
i były portale(same kamienne /łuki) przy niektórych kosmiczni strażnicy, ale jakby nieżywi,-
no i nigdzie nie mogłem przejść  Smutny
musiałem wrócić na ziemię 3G  Płacz
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Tien
Gość
« Odpowiedz #62 : Sierpień 25, 2012, 19:10:29 »

myślicie,że będziemy świadomi tego co będzie się działo 21 grudnia(o ile coś bedzie się działo).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2012, 19:11:55 wysłane przez Tien » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #63 : Sierpień 25, 2012, 19:45:56 »

Ja wam powiem tak przejdą wszyscy którzy mają światło w sercu Uśmiech A co się wydarzy 21 grudnia? Przygotowania do świąt? Chichot No zobaczymy ja nic sobie nie obiecuję, nie robię sobie na nic nadziei. "Co ma być to będzie...".
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #64 : Sierpień 25, 2012, 20:18:34 »

Ja tez jestem przekonana ze to bedzie normaly przedswiateczny dzien.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Sierpień 25, 2012, 20:44:04 »

Oj młodzi, nie upadajcie na duchu (to chyba z ewangelii). To, że nie potraficie jeszcze manifestować swoich zamierzeń natychmiast, nie znaczy, że ich manifestacja jest niemożliwa. Dotychczas manifestacja odbywała się głownie poprzez świadomość zbiorową / grupową, która z konieczności była sumą wyobrażeń grupy, więc nie zadowalała większości. Obecnie mamy olbrzymi napływ energii, które między innymi wspomagają nasze indywidualne manifestacje, choć ni są natychmiastowe, o realizują się znacznie szybciej. Zresztą danie możliwości natychmiastowej manifestacji myśli nagle wszystkim ludziom spowodowałoby prawdziwy "koniec świata" na ziemi, musimy się uczyć odpowiedzialności.
Jest wiele, wiele na temat manifestacji - jedne z najlepszych krótkie "codzienne wiadomości" Archanioła Gabriela - naprawdę warto na to spojrzeć.
Jeśli wy młodzi, chcecie "duchowej emerytury" to co maja powiedzieć takie dinozaury, jak ja.
Myślcie o tym czego chcecie w nowym świecie, wizualizujcie to, aby wszechświat znał wasze potrzeby, stagnacja, to cofanie się wstecz. Spróbujcie zrozumieć waszą istotę, duszę, iskrę Bożą, jakby tego nie nazwać i reagować z poziomu serca. Jeżeli wasze intencje nie będą "przeciwko", wszechświat będzie je wspierał, teraz bardziej wyraźnie. Obserwować możecie innych, wydarzenia, ale sami przyjcie naprzód z wnioskami z tych obserwacji.
Nie mam zamiaru udawać nauczyciela, ale stanie w miejscu nie służy wam, ani tym obok was.

Edit: literówki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 12:03:35 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #66 : Sierpień 26, 2012, 11:50:40 »

songo cyt

Cytuj
..dzisiaj pamiętam tylko ze śpiączki jak łaziłem po jakimś "księżycu",-
i były portale(same kamienne /łuki) przy niektórych kosmiczni strażnicy, ale jakby nieżywi,-
no i nigdzie nie mogłem przejść 
musiałem wrócić na ziemię 3G 



To cesarska armia wojownikow z terakoty - Chiny, Xi'an prowincja Saanxi.



Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #67 : Sierpień 26, 2012, 12:20:28 »

Mam kilka figurek.W zeszlym roku bylam na malutkiej wystawie w Miedzyzdrojach tych wlasnie figur wojownikow.Byla wspaniala!
Dostalam na pamiatke male pudelaczko a w nim 4 figurki wojownikow i jeden konik.Bardzo ladne.

A ta armia?
No wlasnie.
To jest zagadka.Moze czekaja na "tchniecie ducha",na powrot swojej duszy?
Skoro wiekszosc z nas jest syntetykami,to kto wie czy nie tak wyglada produkcja nas?
Kazdy jest inny,nie ma drugiej takiej samej figury.Kto wie.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #68 : Sierpień 26, 2012, 12:30:29 »

Cieplo, cieplo, goraco!
Jasne, masz racje greto.
To jest wlasnie 3D  Mrugnięcie, ale malo kto zdaje sobie sprawe!

Pisalam miesiace temu o Birmie i ich swietych figurach, ktore nazywali "nuts" - to to samo. Duchy uwiazione w innej gestosci, ale ktos albo cos je wlasnie tam pozamykalo! Tedy nalezy toczyc mysli dalej, kto i po co?

Swietnie, ze obejrzalas te wystawe, moze kiedys wybiore sie do Chin?
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #69 : Sierpień 26, 2012, 12:32:54 »

Chiny,to tez moje marzenie.Moze kiedys sie tam wybierzemy?
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #70 : Sierpień 26, 2012, 13:06:57 »

Nie wykluczam. Tylko baza turystyczna jeszcze w powijakach, ci co tam byli, a z ktorymi rozmawialam, to raczej nie specjalnie zadowoleni... trzeba odczekac zmian i u nich. Ale do obejrzenia cala masa!
Np. palac cesarski w Pekinie - wszystko wg swietej geometrii do najmniejszego szczegolu.
I zobaczcie jak taka cywilizacja przechodzi przez wrota historii... czy moze nie jest to ta sama? Mrugnięcie
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Sierpień 26, 2012, 13:44:52 »

Zboczyłyście z tematu, ale w Chinach obecnie następują potężne zmiany, polityczne również. Nie tak dawno jeden z bardzo tam znanych polityków został zamordowany. To nigdy wcześniej się nie zdarzało!
Wracając do tematu i postu grety z początku strony.
Myślę, że to nie siła Stwórcy działa tutaj. Źródło nie musi demonstrować swojej siły, i myślę, że nigdy tego nie robi. Jeżeli już po naszemu chcielibyśmy to nazwać, to pełny przekrój nazw odnajdziecie w przekazach od zalecenia do rozkazu, choć i one pewnie nie są adekwatne, ale pozaziemscy ich używają dla naszego zrozumienia. Ale najczęściej jest to słowo: pozwolenie! Na przykład pozwolenie na bezpośrednią interwencję wobec prób użycia broni nuklearnej, również w przypadku ataku terrorystycznego. Próg "czułości" tych pozwoleń z biegiem czasu się obniża i "autoryzacja" interwencji dotyczy zdarzeń o coraz mniejszym znaczeniu.
Przynajmniej tak jest to nam komunikowane, choćby w "wywiadzie" Steve Beckov'a z Ashtarem gdzieś tu na forum.
Bardziej adekwatnym wyrażeniem tutaj wydaje mi się zamiar czy intencja Stwórcy / Źródła, która i tak musi się zamanifestować i oczywiście poprzez kogoś lub z czyjąś pomocą.
Dlatego nie wrzucałbym do jednego wora wszystkich nadawców przekazów, na pewno są fałszywki i nie mało, ale negowanie roli pozaziemskich też do niczego nie prowadzi.
Oni także są w różnych stadiach rozwoju, ale ponieważ nie mamy powodu uważać siebie za najwyższe stadium rozwoju, jak niegdyś, to ci z wyższych wymiarów mają wyższą wiedzę oraz doświadczenia, między innymi ze wzniesienia, choć to jest wyjątkowe, bo zabieramy ciała.
Dodając o tego w części poglądy Kiary, będziemy mieli dość duży obraz w odpowiedzi na tytuł wątku.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #72 : Sierpień 26, 2012, 14:03:06 »

Hm fajnie szacowne panie tu piszą też ciekaw jestem Chin np muru i tych wojowników,ale pozwolę sobie wrócić do materii. Duży uśmiech
Cytuj
SKĄD to nagłe zainteresowanie nami?
Moim skromnym zdaniem stary procek się kończy to raz.
Oni tak zresztą jak i większość ludzi tu na Ziemi i w Kosmosie utożsamiają się z ciałem fizycznym (tzn uwierzyli że są ciałami a nie mają ciała) to dwa
Widzą iż nasze tzn ziemskie ciała stały się najbardziej podatne na zmiany i przemiany tzn najmniej ze wszystkich ciał z całego wszechświata odczuwają dolegliwości związane z hm... przejawianiem się energetycznym Innej Przestrzeni  to trzy.
Lęk i ogień pod, że tak pozwolę sobie wyrazić  dupskiem to cztery Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech


Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #73 : Sierpień 26, 2012, 15:43:49 »

Od wczoraj mnie to nurtuje,wiec musze napisac.
Kiaro,przepraszam ale napisalas,ze "Stworca byl obowiazany zaakceptowac decyzje yokera".
Czegos tu nie rozumiem.
Stworca czyli Bog - tak?

A od kiedy to Bog,jako najwyzsze dobro i milosc musi cos zaakceptowac?
Wydaje mi sie,ze jezeli pozwolil On,do wejscia do gry jokerowi,to tylko na Jego - Boga warunkach!

I nie mowie,ze Bog kogokolwiek kaze,czy tez jest pogromca,czy tez trzyma bat w reku.Nie!

I dalej:"Jednak wygrala opcja milosci,prawosci i godnosci..."
czyli opcja Boga,skoro On tym jest!

Nie potrzeba nad nikim trzymac bata,ani nikogo bic,zeby ten ktos wiedzial co ma robic.
Jest to podswiadomosc?
To mamy w sobie od chwili urodzenia,ale robiac cos zupelnie normalnie wg.nas,nie zastanawiamy sie skad my o tym wiemy,skad wiemy jak to robic.Robimy machinalnie,bez zastanowienia,bo to jest w nas,to cos naturalnego.A to wlasnie jest podswiadomosc.I okazuje sie,ze w tych innych istotach - ludziach,tez to jest i dlatego wiedza co maja zrobic,ale sa nieufni do konca.Bo jak uwierzyc nie przezywszy tego?

Stad wydaje mi sie cale to zamieszanie.
A Bogu trzeba wierzyc,bo nigdy nie chce dla nikogo zle.Kocha nas bezinteresownie.I to jest piekne,a tak trudno to zrozumiec.Nie tylko nam.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Sierpień 26, 2012, 16:41:51 »

Kiara pewnie odpowie, ale ja to zrozumiałem tak: Bóg scedował decyzję na jokera i przyjmuje ją jakakolwiek będzie, bo inaczej cesja nie byłaby cesją, musiałaby być cofnięta, czego po Bogu też spodziewać się nie można.
Natomiast słowo "musi" ma tylko zły wydźwięk, to  zapewne wynik szybkiego pisania, ale w rzeczywistości "musi", bo inaczej zmieniłby swoją poprzednią decyzję, czyli nie byłby absolutem, a w myśl tego każde Jego działanie jest doskonałe, więc (tu następna pułapka) nie może (powinien) go zmieniać.
Ot takie logiczne dywagacje.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielone-wzgorze x-cry watahaslonecznychcieni watahacienia julandia