Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 21:31:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 767801 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1800 : Listopad 30, 2012, 21:17:48 »

W tym przekazie Archanioł stawia sprawy jasno, jeśli chodzi o temat channelingu. Oczywiście trochę tez mówi o tym, co za niedługo ma nastąpić.

Zrozumcie, proszę, że Wasza intuicja jest głosem ducha. - Michael

To dobrze, że otworzyłeś się na wiadomość od naszego najdroższego przyjaciela Franciszka. Proszę pozostać otwartym na innych. Będziemy nadal zachować dostęp do was, jasne, tak długo, jak będziecie się trzymali swoich procedur przygotowawczych.

Wysoko cenimy zasięg i skuteczność naszych zaufanych channelerów w tym czasie. Oni działają wspaniale w bardzo trudnych warunkach. W niewielu tygodniach, znajdą siebie nagle z większą świadomością, możliwościami i łatwością w ich rolach, Gdyż cały otaczający i wewnętrzny opór zostanie usunięty. Prawdopodobnie będzie także konieczne, aby znaleźć sposoby ograniczenia dla siebie liczby nas których channelujecie. Nawet teraz wielka wrzawa jest słyszana. To jest powód, dla którego często używamy zbiorowego "my". A gdy tego nie robimy, często identyfikujemy się jako rady, kolektywy, federacje itp. Jest osiągnięte porozumienie i wybrany rzecznik dla tych połączeń, inaczej twoje początkujące zdolności wkrótce byłyby przeciążone.

Ponadto, podczas gdy jesteście w trzeciowymiarowej polaryzacji środowiska, to jest pożądane, a nawet prawie obowiązkowe, aby zabezpieczyć się przed negatywnością i zakłóceniami. Wkrótce osiągniecie punkt, który wyklucza takie rzeczy, gdyż one zależą od iluzji, a wy zostawiacie to za sobą.

Jeden punk chcielibyśmy omówić tego dnia. Dostrzegamy rosnącą częstotliwość żądań od wielu naszych channelerów potwierdzenia tego czy tamtego. Często mówimy, że  te informacje, dawane w ten sposób, są dostępne dla wszystkich. Gdy znajdziesz potrzebę prośby o poświadczenie kogoś innego, to naprawdę, mówisz: "Nie ufam mojej intuicji." To jest w porządku, drodzy. Ale zrozumcie, że waszym celem powinno być teraz, znaleźć wewnątrz siebie zaufanie, które pozwoli Wam to uwierzyć w to,  co się do was mówi.

Zrozumcie, proszę, że Wasza intuicja jest głosem ducha. Grzmiące głosy nie pochodzą z Nieba i nie instruują ludzi. Jest to, taki cichy "głos" w sercu, który musisz usłyszeć i posłuchać go. I każdy z was ma tak wielki dostęp do prawdy, jak każdy inny. W rzeczywistości, może wkrótce dla was stać się to niemal trudne, aby go zignorować.

Teraz osiągnęliście punkt, gdzie wielu czuje "jak gdyby mieli pęknąć". Być może czujecie się jak tańczący na ulicy. Nasze oczekiwanie jest tak wielkie, jak wasze własne. Zmiana w waszych sercach i świadomości idzie w górę. Wkrótce będzie czas dla nas, aby powiedzieć: "Zapraszamy do naszego świata."

Zbędne wydaje nam mówić, abyście byli dobrej myśli, ale możemy powiedzieć, to tak. Otaczamy was miłością. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.
 

30 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1801 : Grudzień 01, 2012, 09:47:29 »

To też króciutki przekaz od smoka, co to się porobiło.

Trzy rzeczy, które możesz zrobić, od teraz do 12/21.12.3012

Smok Brian:

Istnieje wiele tego, co możecie zrobić od teraz do 12/21 grudnia (i nie poza to), jednak mamy kilka sugestii w przypadku gdy jesteście zablokowani:

1. Rozpocząć wiązanie luźnych końców. Nie musisz tego zakończyć przed 12/21 grudnia, ale radzimy zacząć. Ponadto, podczas gdy to robicie, dowiedzcie się, od których luźnych końców możecie po prostu odejść.

2. Bawcie się dobrze, a nawet dołóżcie starań, aby oczyścić drogę dla rzeczy, które przynoszą radość. Mając więcej radości, będzie wam łatwiej połączyć się ze swoim sercem.

3. Miejcie oko na subtelne energie, obserwujcie, i zastanówcie się. Jest wiele do "zobaczenia", co łatwo przegapić. Część waszego zadania bycia tutaj, to jest być obserwatorem. Ale poza tym, przecież nie chcesz przegapić czegoś cool!

Z tych rzeczy, i wszystkich innych rzeczy, róbcie wszystko z miłością. Nie chcielibyśmy rozważać miłości, jako rzeczy do zrobienia, bo to coś należy zawsze nosić w swoim sercu. Miłość jest oczywiście najważniejsza i jest czymś, co jest najbardziej zniekształcone w rzeczywistości Ziemi teraz.

Wyobrażamy sobie, że docenicie nas utrzymanie tego krótkim.

Od smoka.

01 grudzień 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/172200/three-things-you-can-do-between-now-and-1221
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1802 : Grudzień 01, 2012, 19:06:35 »

songo1970
Cytuj
..w końcu "na początku było słowo"- dźwięk/wibracja.
OM 

Hm szacowny ale w wersji podstawowej Duży uśmiech
Wersja ful wypas głosi, że na początku była Myśl Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1803 : Grudzień 01, 2012, 19:54:23 »

Tutaj też raczej krótkie przemyślenia Joe'go na temat obecnego okresu przed Wzniesieniem. Terminologia Planety A, A/B, B pochodzi z przekazów Kosmicznej Świadomości.


01 grudnia - Aktualizacja nt Wzniesienia

Jest już trzy tygodnie do 21.12.12, prorokowanego zakończenia Wzniesienia Gai. Gdzie my jesteśmy? Co my teraz postrzegamy? Dla mnie przynajmniej, Gaia pozostaje silnie na jej drodze zakotwiczona w nowej postaci krystalicznej 3d, która staje się bardziej solidna i realne codziennie. Presja przeżycia konfrontuje wielu, jak również wielu nowych możliwości wzrostu i życia.

W moim własnym życiu zupełnie nieoczekiwane zdarzenie w moim miejscu pracy całkowicie przebudowało moje życie zawodowe, kiedy będziemy usiłowali pokryć straty kluczowego pracownika. Jeden z naszych głównych techników, tylko jeden, który pracował problemami produktu, z którym osobiście pracuję, stała tak zła, że ona odeszła z pracy i nigdy nie wróciła zabierając wszystkie jej lata doświadczeń i rozwiązywania problemów z nim. Zrobiła to w czasie, kiedy była najbardziej potrzebna. Więc radzimy sobie, adaptujemy i zmieniamy.

Widzę, że Bliski Wschód staje się coraz odizolowany od reszty świata, zakorzeniony w sposobie bycia, myślenia i życia, które niewiele ma wspólnego z resztą świata. Jednak nie pozostaje zbyt wiele, witalności, ducha i kreatywności, aby zginąć. Bliski Wschód stał się tym, co ludzie pojmowali jako Planeta B. Tym, przyciąganym do takiego życia i jego wyzwań wystarczy wsiąść do samolotu i udać się tam na doświadczenie Planety B. Wierzę, że to będzie kontynuowane daleko w przyszłość.

Ci, związani z Planetą A nie chcą tu być i znajdują coraz więcej życia w ich głowach w rzeczywistościach, które nie są w zgodzie z faktami fizycznymi ich środowiska, obecnych realiów nowej 3d krystalicznej Gai. Oni stają się duchowymi pustelnikami, którzy znajdują różne miejsca bezpieczeństwa, zakonnego stylu życia i zwiększenia komunikacji z królestwami nie-fizycznymi i ze sobą nawzajem. Prawdziwa Planeta A nie jest na tej planecie w fizyczności i może zostać osiągnięta jedynie po śmierci i uwolnieniu ciała krystalicznego 3d lub jego przekształceniu / Wzniesieniu do czystego światła. To przekształcenie rzeczywiście zdarzy się dla niektórych osób. Ale przede wszystkim życie na planecie A jest życiem w sferze ducha.

Pozostały krystaliczne szczątki 3d Gai, to, co zostało nazwane Planetą A / B. Widzę wielu, w tym siebie, coraz bardziej podekscytowanym tym nowym światem, tym nowym życiem, które teraz otwiera się przed nami pod nowym kierownictwem i nowymi zasadami fizycznej manifestacji. Widzę moje życie ułożone przed sobą w ścisłym związku i harmonią z Gaią, jej ochronę i jej wsparcie.

Technologia jest na pierwszym planie, gdyż większość wydaje się umieszczać swoje nadzieje w nowoczesnej technologii i młodym pokoleniu, aby znaleźć rozwiązania dla wyzwań, przed którymi obecnie stoimy. Nie ma odwrotu od tej technologicznej fali. Jednak niewielu z nas rycerzy Jedi pozostało, tych którzy wierzą w "siłę".

Podsumowując, jesteśmy na dobrej drodze. Energie rosną; na Bliskim Wschodzie jest eskalacja, ci przyciągani do Gai znajdują emocje nowego świata i przyszłości, natomiast ci, tęskniący za Planetą A czują się coraz bardziej odlegli od współczesnej rzeczywistości. Oczekuję, że wszystkie trzy z tych rzeczy będą kontynuowane aż do ostatniej chwili, przesilenia zimowego 2012 roku. Wtedy nowa energia przyjdzie dla nadchodzącego roku i zaczniemy kolektywnie ruszać do przodu na serio.
[/b]
Jasne błogosławieństwa

-Joe

01 grudzień 2012
Channeler: Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/172218/1-december-ascension-update
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1804 : Grudzień 01, 2012, 19:59:02 »

songo1970
Cytuj
..w końcu "na początku było słowo"- dźwięk/wibracja.
OM 

Hm szacowny ale w wersji podstawowej Duży uśmiech
Wersja ful wypas głosi, że na początku była Myśl Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

dziękuje w.szacowny Przebiśnieg- to oczywista oczywistość,-
ja to odnośnie tego pisku w głowie co podnosi oktawy Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1805 : Grudzień 01, 2012, 20:44:47 »

Szacowny songo wiem, że Wiesz, wiem tez że jak bym odkrył, ze jesteś moim kuzynem ze strony mamy ojca czy też kogoś tam to pewnie bym się ucieszył Uśmiech
Ucieszył i zapytał co musi się zadziać by szacowny blu zszedł na Ziemię Cool
Bo mi np ręce opadają Zły Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1806 : Grudzień 01, 2012, 21:07:14 »

Szacowny songo wiem, że Wiesz, wiem tez że jak bym odkrył, ze jesteś moim kuzynem ze strony mamy ojca czy też kogoś tam to pewnie bym się ucieszył Uśmiech
Ucieszył i zapytał co musi się zadziać by szacowny blu zszedł na Ziemię Cool
Bo mi np ręce opadają Zły Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

no nie wiem szacowny co ci poradzić,-
jeden jest, kogoś innego znów nie ma,-
lustra, lustra, lustra..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1807 : Grudzień 01, 2012, 22:02:40 »

Ależ Ja Jestem, tu na ziemi, nigdzie nie odleciałem.
To, że tłumaczę byty i inne twory, to nie znaczy, że z którymkolwiek się utożsamiam, czego arteq do tej pory nie może zrozumieć, bo jak wstawiam tłumaczenie to jakby moja idea była, a tak wcale nie jest. I nie dyskutuję treści, choć mogę coś dla wyjaśnienia zawartej tam myśli ująć to innymi słowami. Zresztą jako tłumacz różnych nie mogę prezentować swojego stanowiska, bo tłumaczenia przestaną być tłumaczeniami.
"Dla każdego co innego" i ja właśnie zapewniam to inne, aby inni mogli zobaczyć inny punkt widzenia, poczytać między wierszami, a nawet niektórzy między słowami w prostym zdaniu. Podobno od przybytku głowa nie boli, co najwyżej żyć, ale to już nie moje zmartwienie.
Każdy swój rozum ma, to niech z niego korzysta.
Nie da się zrealizować wizji arteq - niedzielnej szkółki - gdzie będzie królowała jedna prawda podana na talerzu ze wszystkimi zalecanymi dodatkami, czyli komplet, to zbyt dobrze znamy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1808 : Grudzień 02, 2012, 00:06:34 »

Nie mam żadnej wizji niedzielnoszkółkowej. Zadawałem proste pytania na które nie potrafisz/nie chcesz odpowiedzieć, nie potrafisz się nawet odnieść (mieć własnego zdania) do tekstu który zamieszczasz i tyle, może dlatego że w przypadkach gdy już zabierałeś głos wychodziła niewiedza bądź wymysły (jak było np. w Twoich wypowiedziach nt. 5 gęstości...), ostatnio próbowałeś "czuwać" nad wypowiedziami dotyczącymi wpadek pch, efekt ten sam - ucieczka "nie będę dyskutował"... ok nie musisz, tylko po co stroszyć piórka.

Panowie koledzy "ręka rękę myje", proszę chociaż stwarzajcie pozory obiektywności i minimum przyzwoitości... i gdy już personalnie do kogoś pijecie, to nie wywalajcie lotem błyskawicy postu osoby która odnosi się do Waszych prywatnych wycieczek - to tak na zasadzie poszanowania wzajemności środków.

P.S. Blueray - wszak ja też mówię o Twoich poglądach i opiniach... oraz sposobie ich prezentacji...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1809 : Grudzień 02, 2012, 00:09:43 »

Manipulujesz zmieniłeś tekst w porównaniu tym ze śmietnika! I nie dyskutuję  z tobą!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1810 : Grudzień 02, 2012, 03:54:34 »

Darowałem sobie "ot kopiarka" i - co oczywiste - wkleiłem P.S., kto zechce sprawdzi.
Na temat "dyskusji" też się wypowiedziałem.

Tyle.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1811 : Grudzień 02, 2012, 09:18:06 »

Bardzo sympatyczny ciepły wspierający tekst, takie przekazy warto czytać , by zrozumieć iż jesteśmy na właściwej drodze.
Człowieku skup się na sobie , swoim sercu i nie słuchaj tych , których jedynym celem jest wmawianie ich jedynej  racji innym  ....., ośmieszani  poniżanie i udowadnianie innym  iż tylko ich droga jest  jedynie właściwa...
Ten tekst ukazuje iż każda droga  , która powoduje w tobie  spokój, dobro i radość serca jest właściwa  dla tego kto ją wybrał.
A reszta.... to tylko czepiające się twoich nogawek rzepy..... które nie potrafią inaczej.


Kiara Uśmiech Uśmiech



czwartek, 29 listopada 2012

Szczęśliwej drogi, kochani podróżnicy

Gdy mkniecie swą Ścieżką Wzniesienia, jej energie nieustannie was unoszą. Pozwalacie sobie płynąć po tych wciąż przybierających falach energii, która przysługuje wam z urodzenia i która jest waszym wybawieniem od niższych gęstości.

Wasza prawdziwa esencja jest przed wami. Codziennie jesteście w niej coraz bardziej ugruntowani, i dziękujecie jej za to waszą niewzruszoną Miłością i wytrwałością.

Pozwólcie sobie na przyjmowanie, kochani; przyjmujcie wciąż narastające energie, które są wam dostarczane, i dostarczane są wam z miłością przez Wyższe Wymiary - wymiary, do których się przyzwyczajacie jako do swego nowego domu. My witamy was. I oczekujemy was. Teraz nic już nie stoi wam na drodze.

Radujcie się, gdyż jest to bardzo blisko; jest to namacalne; jest nieuniknione i macie w tym żyć i cieszyć się tym, kochani. Radujcie się, gdyż nic nie może powstrzymać waszych Ciał Świetlnych od tego, by być w pełni pochłoniętymi przez Światło i Miłość w jej najczystszej formie, jeśli tylko na to pozwolicie. Gdyż czas na to nadszedł. Rozłóżcie swe ramiona i otwórzcie serca, i przyjmijcie to z pełnym oddaniem, kochani.

Radujcie się, gdyż Miłość i Radość i Obfitość pojawiają się w waszych zręcznych dłoniach i zaczynają wirować jak jedwab na wrzecionie. Nikt nie może was teraz powstrzymać. Zacznijcie wybierać kolory waszej tkaniny Życia i waszych nowych dzieł, które z miłością stwarzane są i kształtowane przez wasze wprawne dłonie i serca.

Stańcie się znów jak dzieci - dzieci, którym pokazano właśnie wielkie ilości plasteliny wszelkich kolorów i rodzajów, i zacznijcie z czystą radością lepić i formować wszystko, co tylko zechcecie stworzyć. Dajcie upust swym wizjom i patrzcie, co stworzycie.

Jesteście mistrzami w tym współ-stwarzaniu i zaczynacie przypominać sobie jak to robić z taką łatwością. Użyjcie swych marzeń jako modelu i zacznijcie na ich wzór rzeźbić wszystko, czego tylko pragniecie. Nic nie jest niemożliwe, nic nie jest niewłaściwe. Ponieważ teraz stwarzacie wszystko z Miłości, wszystko co stwarzacie jest piękne i radosne i cenne dla wszystkich, którzy tego doświadczają.

Tego właśnie będziecie doznawać w Wyższych Wymiarach, a każde z was będzie tworzyć biorąc za wzór marzenia swego serca i wizje tego, co jest pełne równowagi i piękne i funkcjonalne, i czym wszyscy mogą się radować. Każde z was ma swój własny podpis energetyczny i dźwięk, zatem w rezultacie waszego stwarzania powstanie symfonia przepięknej muzyki i kolorów, która przyniesie głęboką satysfakcję i Spokój dobrze wykonanego dzieła, którym wszyscy mogą się cieszyć i doświadczać go be