Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 12:40:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WYBORY  (Przeczytany 64857 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #50 : Lipiec 06, 2010, 10:16:07 »

Prawie sprytnie Kiaro, ale tylko prawie. Otóż wypowiadzasz się o kandydatach świadomie używajać tylko inicjału - jak domyślam się nazwiska. Tylko, że obaj panowie mają nazwisko na K - Kaczyński i Komorowski. Ale cóż, zawsze później będzie można powiedzieć że wypowiadałaś się o tym drugim i wcisnąć kwadratowego puzla w układankę...
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Lipiec 06, 2010, 10:31:56 »

Witaj Val Dee,

niewatpliwie Twoj wybor byl najlepszy na jaki bylo Cie stac i dlatego otrzymales przebaczenie z gory. Pan Kaczynski reprezentuje system wartosci, z ktorymi nie kazdy musi sie zgadzac ale powinien przynajmniej respektowac jako cos, co jest czastka tego kraju, po ktorym stapa i ktory go zywi. Kaczynski ze swoim systemem wartosci jest zwiazany od lat, wyrosl  razem z nim i ponosi na wlasnej skorze wszystkie konsekwencje. Ten drugi jest nosicielem ... no wlasnie
czego, chyba raczej zespolu wytycznych i to ani wlasnych, ani jego partii. O jego osobowosci wole nie pisac bo bede musial zazyc tabletke forte plus.
Prymityw, jak sie zastanowic, to jednak cos szlachetnego w porownaniu z obecnym prezydentem.
pozdrawiam
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #52 : Lipiec 06, 2010, 10:52:31 »

polityka to sztuka czynienia iluzji,(mysle ze dolozono mu kilka procent:)  czasem potrzebna sa ofiary..., mysle ze teraz nas czeka jeszcze wiecej cudow, ludzie lubia byc oszukiwani i mamieni, a ze sa czasy takie ze wiekszosc samodzielnie nie mysli...i zeby nie wiadomo co czlowieka nie da sie zmienic, wiec bedzie piekny demontaz tego co jeszcze mozna bylo nazwac polskie

Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #53 : Lipiec 06, 2010, 10:59:07 »

Witaj Acentaurze,
Czy w obecnych czasach można prowadzić całkowicie suwerenną politykę? Nie sądzę… a te wytyczne i dyrektywy o których wspominasz jakoś dziwnie znów wiążą się z Kremlem. Lecz to już jest trochę inny Kreml, macki dłuższe i bardziej drapieżne, no i splątane z tymi z zachodu…

Nie wydaje mi się, że można pozostać samotną wyspą… Ziemia już dawno zawłaszczona… teraz pora na zawłaszczenie ludzkimi duszami… i o to idzie gra…
Na szczęście mamy swoje kody dostępu do nas samych. Czy powierzymy je zarządzającym? Być może niektórzy tak, ja wolę zatrzymać w sobie moją krainę… mlekiem i miodem pachnącą…
Patrzmy na ręce tych, których wybieramy…
A mówi się, że jaki naród, taki prezydent. Czy jednak nie za duże to uproszczenie?

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Lipiec 06, 2010, 11:35:28 »

Witaj ptaku,
Cytuj
A mówi się, że jaki naród, taki prezydent. Czy jednak nie za duże to uproszczenie?
jakas prawda w tym jest, ale pod warunkiem, ze mamy do czynienia w miare suwerennym krajem. Zalosne jest to, ze te masy nie zdaja sobie sprawy, ze realizuja "polityke" a raczej psychopatyczne zwidy totalnie obce Polsce.
Cytuj
Czy w obecnych czasach można prowadzić całkowicie suwerenną politykę?
strategicznie niejedno jest mozliwe, dopuki nie sprzedaje sie tego, co nie jest wlasnoscia ani partii ani rzadu, dopuki rzadzaca
51 procentowa wiekszosc nie zwala pozostalej czesci na glowe tego , czego nie da sie przez dziesieciolecia odwrocic.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #55 : Lipiec 06, 2010, 11:53:25 »

Witaj Acentaurze
Cytuj
Pan Kaczynski reprezentuje system wartosci, z ktorymi nie kazdy musi sie zgadzac ale powinien przynajmniej respektowac jako cos, co jest czastka tego kraju, po ktorym stapa i ktory go zywi. Kaczynski ze swoim systemem wartosci jest zwiazany od lat, wyrosl  razem z nim i ponosi na wlasnej skorze wszystkie konsekwencje. Ten drugi jest nosicielem ... no wlasnie
czego, chyba raczej zespolu wytycznych i to ani wlasnych, ani jego partii

Ależ z tych właśnie powodów Kaczyński był przewidywalny i niezmienialny , a ten drugi .... w każdym razie bardziej elastyczny. Kto i co na Niego wpłynie to również zależy od Ciebie. Przynajmniej nie da się zrzucić wszystkiego na karb tego o skostniałym , wyizolowanym od świata kręgosłupie, a część odpowiedzialności trzeba będzie wziąć samemu za postępowanie nowego nam panującego. Rozumiem, że takie rozumowanie może nie być pewnym ludziom na rękę.
W każdym razie Naród wybrał opcję, że nie wchodzimy po raz drugi do tej samej wody.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Lipiec 06, 2010, 12:26:17 »

Witaj east,
i co Ci mam odpowiedziec. Ja od lat obserwuje te psychoze zwiazana z bracmi Kaczynskimi. Widzialem to u wielu osob, ktorych bym nigdy o cos takiego nie podejrzewal. To obsesja bez precedensu, no moze porownywalna z Pilsudskim, no bo
przeciez kazdy nawet we snie, wydeklamuje ich straszliwe wady. Jeszcze nikogo, nawet tych czerwonych zbirow niszczacych
ten kraj, nie opluwano z taka zajadloscia. Po raz wtory sprawdzaja sie wizje wieszczow o miernocie ludzkich charakterow, szczegolnie tych, ktorzy jakby z roznych racji winni byc predestynowani do odrozniania trzeciorzednych od pierwszrzednych
czynnikow.
O tym wyizolowanym i skostnialym kregoslupie mowi z respektem swiat do dzisiaj w przeciwienstwie do mydlkow bez twarzy
ale lepiej skrojonych garniturach.
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 12:32:55 wysłane przez acentaur » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #57 : Lipiec 06, 2010, 12:40:51 »

Nie chcę wieszczyć za Wyspiańskim, ale oby nie było tak jak śpiewa Czesław Niemen…

Czesław Niemen - Miałeś chamie złoty róg....
http://www.youtube.com/watch?v=B-t7CqvBM2A

Pozdrawiam
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #58 : Lipiec 06, 2010, 12:45:45 »

Witaj Val Dee,

niewatpliwie Twoj wybor byl najlepszy na jaki bylo Cie stac i dlatego otrzymales przebaczenie z gory. Pan Kaczynski reprezentuje system wartosci, z ktorymi nie kazdy musi sie zgadzac ale powinien przynajmniej respektowac jako cos, co jest czastka tego kraju, po ktorym stapa i ktory go zywi. Kaczynski ze swoim systemem wartosci jest zwiazany od lat, wyrosl  razem z nim i ponosi na wlasnej skorze wszystkie konsekwencje. Ten drugi jest nosicielem ... no wlasnie
czego, chyba raczej zespolu wytycznych i to ani wlasnych, ani jego partii. O jego osobowosci wole nie pisac bo bede musial zazyc tabletke forte plus.
Prymityw, jak sie zastanowic, to jednak cos szlachetnego w porownaniu z obecnym prezydentem.
pozdrawiam

Wartości wyznawane przez Kaczyńskiego:
- kłamstwa (za jedno został skazany prawomocnym wyrokiem sądu)
- pomówienia (co ten pan wyprawiał jak był premierem to szkoda mówić... wszystkie te wykształciuchy, szarpane pielęgniarki, ZOMO)
- dwulicowość (nagle polubił lewicę i nie czuje do niej odrazy)
- tchórzliwość (strasznie nie lubi np udzielać wywiadów tym którzy mają nieco odmienne zdanie od niego, mocny w gębie ale tylko tam gdzie jest bożyszczem tłumów)
- całkowita uległość wobec oszusta Rydzyka

Opowiada się jako katolik ale jest:
- kawalerem (a przecież ma się rozmnażać ku chwale Boga)
- zwolennikiem kary śmierci
- jest bardzo daleki od polityki miłości itd

Podczas gdy pan Komorowski ideałem nie jest ale ideały ma i trudno mu odmówić walczenia o swoje przekonania. Wzorowy katolik (wykładał w seminarium przez wiele lat), ma żonę, 5 dzieci, piękny życiorys z czasów PRL (tu Kaczyński wypada znacznie gorzej bo niby się powołuje na to, że zakładał "S" ale jak go potem związkowcy pytali gdzie zakładał i jaki miał numer legitymacji to już nie wiedział).
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #59 : Lipiec 06, 2010, 13:07:58 »

Witaj east,
 Po raz wtory sprawdzaja sie wizje wieszczow o miernocie ludzkich charakterow, szczegolnie tych, ktorzy jakby z roznych racji winni byc predestynowani do odrozniania trzeciorzednych od pierwszrzednych
czynnikow.
No i co ja mam Tobie na to odpowiedzieć ... chyba tylko słowami Andrew Leppera z którychś tam wyborów prezydenckich ( na żywo padły ze studia wyborczego )  "Boże jaki my głupi naród mamy " Mrugnięcie Pamiętam , że wtedy to jedno zdanie przekreśliło w moich oczach tego człowieka na zawsze jako potencjalną głowę Państwa. Bo zapomina się, że to ludzie wybierają, że ten urząd jest po to, aby służyć ludziom wszystkimi swoimi umiejętnościami, a nie po to, aby błyszczeć gwiazdorstwem na arenie międzynarodowej.
Świat widać , jednak woli gwiazdorów zapominając , ze to służba a nie popisy w hali sportowej. Na zawodach to popieram, że :
Cytuj
O tym wyizolowanym i skostnialym kregoslupie mowi z respektem swiat do dzisiaj
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #60 : Lipiec 06, 2010, 13:18:51 »

Jednak również tu wrzucę te piosenki Kaczmarskiego, bo jakoś dziwnie korespondują z tematem… chociaż to może tylko moje widzenie?

Jacek Kaczmarski - Requiem rozbiorowe cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=FHTpqjh4NPU&feature=related

Jacek Kaczmarski - Requiem rozbiorowe cz.2
http://www.youtube.com/watch?v=kjLK61vTcoo&feature=related

==================


EDIT:
No i jeszcze to ku przypomnieniu…

HISTORIA POLSKI, From Poniatowski to Jaruzelski 1764-1989
http://www.youtube.com/watch?v=0mP2R98M-zQ&feature=related
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 13:42:58 wysłane przez ptak » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #61 : Lipiec 06, 2010, 13:44:26 »

Nikt nie jest bez "WINY",
a już na pewno nie politycy z pierwszej linii, żaden nie zaszedłby tak daleko, gdyby nie było na niego "teczki".
Żaden wysoko postawiony polityk nie może być całkowicie samodzielny, bez skazy na przeszłości. To jest warunek do postawienia takiego delikwenta ponad "szare eminencje" faktycznie sprawujące władzę.

Dzisiaj największą władzę na świecie mają ludzie manipulujący finansami, wielkie korporacje, banki...
Granice państwowe są tylko dla celników i podatników, światem rządzą ci, którzy pozwalają lokalnym przywódcom na sprawowanie pozornej władzy. Każdy z nich musi wywiązać się z umowy z "pracodawcą", bez konieczności wywiązywania się z obietnic wyborczych wobec obywateli. Te kontrakty podpisywane są daleko od naszych granic, nie mają nic wspólnego z suwerennością, a machanie szabelkami, to dziecinada dla naiwnych.

Wybory w Polsce nie mają żadnego wpływu na politykę światową, polityka światowa krąży różnymi drogami, ale już na pewno nie ma dla niej znaczenia, kto zostanie prezydentem, bo obaj i tak muszą wykonywać te same, z góry narzucone zadania.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #62 : Lipiec 06, 2010, 14:06:10 »

Ja nie wiem skąd ten marazm i nostalgia u Was. Puk puk, obudźcie się. To my tworzymy rzeczywistość, zapomnieliście już ?
Kiedy pisze rzeczywistość, to ją mam na myśli,a nie iluzje.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #63 : Lipiec 06, 2010, 14:17:13 »

Witaj East,
Cytuj
Ja nie wiem skąd ten marazm i nostalgia u Was. Puk puk, obudźcie się. To my tworzymy rzeczywistość, zapomnieliście już ?
Kiedy pisze rzeczywistość, to ją mam na myśli,a nie iluzje.

Widzisz, bo my pewnie niepoprawni romantycy, ot śnimy sen o kraju naszym… czy to iluzja, czy rzeczywistość?
Jeśli iluzja, to po ją zmieniać? Jeśli rzeczywistość, to znać nam trzeba jej fabułę…
Ale masz rację, jak by nie było, to my tworzymy jedno i drugie. 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipiec 06, 2010, 14:19:39 »

Tam Kraj Twój , gdzie Serce Twoje ... jak mawiali Templariusze - baardzo romantycznie i dosłownie bo przecież  serce , jak się nie mylę, nosisz zawsze w sobie.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipiec 06, 2010, 14:23:21 »

… ale stąpam też po ziemi swojej…  Uśmiech
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipiec 06, 2010, 14:24:40 »

jasne, jezeli ogladales v jak vendetta..to tak tylko mozna wplynac ..Uśmiech za 5 lat wszyscy beda juz tak zmanipulowani ze beda robic cokolwiek wsztstko bedzie dozwolone i wszystko bedzie sprzedane i upolitycznione w gorszym sensie bo poza jakakolwiek moralnoscia i interesem Polski, zabic ducha narodu i juz bedzie pozamiatane w sumie juz jest



ps. Kaczynski wlasnie nie byl zwiazany z tymi ukladami dlatego przecholowal - szczegolnie z ta tarcza...swoja droga ciekawe jak wyplacze sie z tego po w zamian za przysluge.., sam przeciw wszystkim i tak sobie niezle radzil

« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 14:31:29 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #67 : Lipiec 06, 2010, 15:18:22 »

Witaj Thotal,
Cytuj
Wybory w Polsce nie mają żadnego wpływu na politykę światową, polityka światowa krąży różnymi drogami, ale już na pewno nie ma dla niej znaczenia, kto zostanie prezydentem, bo obaj i tak muszą wykonywać te same, z góry narzucone zadania.
i tu sie grubo mylisz. Istnieje wiele powodow , dlaczego zmiany w jakiejs prowincji w Zimbabwe nie pozwalaja zasnac wlasnie tym, ktorzy rzadza. Ci psychopaci nie sa w stanie strawic zadnego odstepstwa w "swoim" ogrodku. Bo zarowno chodzi o fakt wylamania sie z "systemu" jak i o jego nastepstwa. A oni musza wszystko mierzyc dwa kroki do przodu a juz pojedynczy wylom nie daje przewidywalnych rozwiazan. Oni wtedy dostaja i dostawac beda zawsze ostrej sraczki, slinotoku i znacznego obnizenia aktywnosci swego zdegenerowanego zwierzecego mozgu. I po tym mozna ich bardzo dokladnie rozpoznac.  Duży uśmiech
Witaj east,
Cytuj
No i co ja mam Tobie na to odpowiedzieć ...
tylko tyle ile zechcesz, tylko tyle co chcesz o sobie powiedziec, tylko tyle o tym co bedziesz zawsze bronil i chronil, tylko tyle o tym czego nie powierzysz jakiemus palantowi w dobrej wierze polegajac na jego mialkich obietnicach..... Uśmiech  Powaznie east, jesli chcesz, to powiesz to co najwlasciwsze.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #68 : Lipiec 06, 2010, 15:42:02 »

quetz napisał  ..
Cytuj
za 5 lat wszyscy beda juz tak zmanipulowani ze beda robic cokolwiek wsztstko bedzie dozwolone i wszystko bedzie sprzedane i upolitycznione w gorszym sensie bo poza jakakolwiek moralnoscia i interesem Polski, zabic ducha narodu i juz bedzie pozamiatane w sumie juz jest
ojojoj .. poważna sprawa ..
Czyli że będziemy biedni, skrępowani, omotani, ubezwłasnowolnieni, a za to oni ..to będą mieli wolność. A ten nasz bohater Kaczyński zacierał będzie ręce z radości - a nie mówiłem, trzeba było na mnie zagłosować, to byśmy z szabelką na tanki poooszli.  I wtedy on da się łaskawie wybrać, jako inne, mniejsze zło.
Czy na prawdę tylko taki świat widzicie ? Taką historię chcecie powtarzać ?
A w niej siebie - bezwolne maszynki do głosowania ... na mniejsze zło ?

Może zmień filmy na bardziej twórcze quetz , bo, jak widać, co projektujesz to dostajesz.

Tam, na planie Wyższych Jaźni Twoje prawdziwe ja siedzi sobie w sterówce razem z Wyższą Jaźnią Komorowskiego i .. zabierają się za scenariusz do filmu dla Polski.
Q -Wiesz Bronek, taki fajny film widziałem v, jak vendetta, pobawmy się w piekło , albo odkurzmy coś Orwella.
B - tak myślisz ? W zasadzie to nie mam pomysłu więc niech Ci będzie - pada odpowiedź.

.. ale równie dobrze mogłoby być inaczej, bo tam na wyżynach przecież nie ma Państw i Narodów. Są tylko dusze.
Q - Zróbmy stary tam coś dla nas wszystkich, żeby ludziom żyło się lepiej , powalczmy o człowieka !
B - o!  to jest myśl, działajmy, walić system  Duży uśmiech

Ptaku
Cytuj
… ale stąpam też po ziemi swojej… 
.. ależ ziemia ta nigdy nie należała do nas. My, ludzie, fizyczne istoty, tylko ją podzieliliśmy na parcele, kraje, powiaty i gminy. Dla wygody swojej, a przecież Ziemia to żywy, inteligentny organizm i też ma serce swoje więc jak można mówić, że się posiada czyjeś cudowne życie ?

pozdrawiam
Mrugnięcie
East
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 15:48:01 wysłane przez east » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #69 : Lipiec 06, 2010, 15:57:23 »

A to Kaczyński nie był związany z opus dei ?

Wreszcie powyłaziło, kto tu stał za jakimi nickami. hihi

Cytuj
Ja nie wiem skąd ten marazm i nostalgia u Was. Puk puk, obudźcie się. To my tworzymy rzeczywistość, zapomnieliście już ?
..i to coraz perfekcyjniej.

a tak z innej mańki:
To zaprzestańcie tworzyc ch**nię!  Duży uśmiech

Mój kandydat był na tyle uczciwy - w zestawieniu z poprzednim prezydentem,
że przy podobnym rozkładzie sił
nie myślał "wygraliśmy" i teraz zagarniemy wszystko dla siebie, bo mieliśmy te kilka procent więcej.
Był obiektywny. To dobrze swiadczy.

Ja pamiętam jak zachował się Kaczyński w podobnej sytuacji. Oj pamiętam.
Ale to też symptomatyczne dla okreslonej sfery PODLEGŁOŚCI.

Cytuj
Jeśli iluzja, to po ją zmieniać? Jeśli rzeczywistość, to znać nam trzeba jej fabułę…
To sie wzcie i przefiltrujcie,
bo jak podam tym tutaj paralitykom fabułe to bede musiał potem zmieniac,
a i tak mam tu roboty nieco.

Teraz tak..
W sobotę troche dni wczesniej był pewien plutoniczno-saturniczno-uranowy krzyż astronomocznie.
Wielka zwrotnica kół arepo została przełożona.
Kolejny punkt zero odblokowany i transformowany.

Ależ spokój był w tym oku rotacji.. Blask ciszy świetlistej. Bezwietrznie, że listek nie drgnął.

Na ślęży udało się też parę rzeczy mimo zabiegom kapłańskich misjonarzy.
(ten gnojek od podsłuchów który tamtym donosił już trafił na ruszt grillowy. pozdro Mrugnięcie

Spoko-melodia !


Pozostaje spytać, co nowy prezydent rozumie przez słowo "Solidarność" ?.. i dociekać trymować szczegółów tego znaczenia współcześnie. (bo sierpień 80 był dobry na sierpień 80 - teraz mamy 30 lat  w bok na spirali od tamtego zwoju.) A wiadomo, kto i jaki przekret chce uszyć posługując sie tym słowem i nie jest to Bronek. Jeśli sie w pore kapnie - to zmieści się w przejściu.

Pamietam tego Krzaklewskiego i cywilizacje Kleszczy, dla której zrobił w Polsce tyle shitu.
Pozakładali całe mateczniki. Robactwo niewyjęte.


Jestem optymistą,

potrzeba stabilnego prezydka, gdy machiny będa sieRealizować,
gdyż rozpiździel wynikły z onych prac, w który szybko włączył sie
ten drugi, ktoś musi przeca przytomnie ogarnąć..

i dla zewnetrzności też trzymać pewna forme

a i lepiej ze nie mam rzyga na pełniacego funkcje, bo to do wkurwienia 2 kroki, a potem 10 mld w piz-du za jeden nietakt.

Tak wiec nie ma wstydu.. i jest rozważna Serdeczność

to sa roboty miedzy młotem a kowadłem i trzeba miec predyspozycje. Dyplomatyczne.

Zupka jest smaczna.

Drugie danie w rekach młodych. Nie tych od jp2, co spowodował zalanie  w `97.
nie tych bez kregosłupa ani.

Cytuj
Te kontrakty podpisywane są daleko od naszych granic, nie mają nic wspólnego z suwerennością,
zwolnij tociu bo chrzanisz.
Ja podpisywałem w Szczebrzeszynie Mrugnięcie

Cytuj
Dzisiaj największą władzę na świecie mają ludzie manipulujący finansami, wielkie korporacje, banki
Ale Ty sobie swiat szykujesz chłopie, kurde
zbastuj ten amok, bo klepia za toba ten niechciany swiat rozentuzjazmowani mieszkańcy dżungli.
Mieli do 2007.

Teraz sprawy mają sie nieco inaczej.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 16:01:07 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #70 : Lipiec 06, 2010, 16:14:41 »

no tak w ksiazce dla dzieci mozesz napisac taka bajke:), a rzeczywistosc to krew, pot i lzy,(dla liberalow przedewszystkim pieniadze:) a zmieni sie wszystko dopiero pewnie wtedy jak karma tego swiata splonie w kosmicznym ogniu, materializm przetopi sie w cos innego, nie wiem tak mialo chyba byc Uśmiech

sam napisales gdzies "nie uważam, że "smutny musi być Nasz Pan". To , co się dzieje jest takie, jakie ma być, właśnie takie, jak zostało zaplanowane. Przejście poprzez cierpienie i traumę ma wyzwolić w nas miłość, która transformuje rzeczywistość"

tak jak juz bedzie naprawde zle, np nastolatki zaczna sie zjadac tak jak w Rosji, zapragniemy zmian, a moze i nie, ale napewno nie mozna sie zgadzac ze swiatem, chciec sprawiedliwosci, a wyzwolenie od tego wszystkiego i tak pewnie pzyjdzie przez cierpienie..

o juz sie cos nie zgadza, dziwne ze to gw podala..

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8107642,Polsce_przybylo_ponad_200_tys__mieszkancow_w_ciagu.html


albo to czy ma to byc smieszne w kontekscie tego co sie stalo??

http://www.kciuk.pl/Bronek-kaczobojca-a18695

rozmiem jeszcze Rosje ale ci palanci z po kim oni sa? przeciez tam zgineli tez ich koledzy o kolezanki

i caly czas pieprzenie - wiadomo ze tego nie wyjasnia

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zezwolili-Tu-154-na-50-m%3B-Klich-nic-na-to-nie-wskazuje,wid,12448760,wiadomosc.html?ticaid=1a799&_ticrsn=5

http://www.sfora.pl/Tu-154-nie-mogl-bezpieczne-wyladowac-Stare-dane-dla-GPS-a21907
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 16:27:56 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #71 : Lipiec 06, 2010, 16:30:25 »

W artykule wyszło, ze niby w ciągu 2 tyg przbyło nam  20 000 uprawnionych do głosowania. No nie wiem, może aż tyle osób uzyskało prawa wyborcze, czyli zaliczyło swoje 18te urodziny w międzyczasie ?
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #72 : Lipiec 06, 2010, 16:36:09 »

e tam, za jeszcze kilka dni znowu wyjdzie cos nowego, ja osobiscie nie wierze zeby Kaczynski przegral wybory, w nocy wygrywal...nie mogli go dopuscic poprostu do tego, ale co dalej z ta sprawa, (mysle ze Kaczynski nie zaognial by tego ale chcialby to wyjasnic bo to posrednio z jego winy do tego doszlo budowa tarczy, ale chyba zrozumial swoj blad..)ale co dalej ztym co zakaza o tym mowic?, moze jak zdominuja media, pozamykaja gazety itd..? to i tak przeciez bez sesnu, ludzie tego nie wytrzymaja..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 16:36:54 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Lipiec 06, 2010, 18:37:59 »

Witaj Val Dee,
Cytuj
Wartości wyznawane przez Kaczyńskiego:
- kłamstwa ...
w roku 1980 bylem na rocznym szkoleniu w Krakowie w jednostce wojskowej. Glowny macher od spraw politycznych postanowil osobiscie zajac sie tematem expose' owczesnego genialnego
premiera bodajze, towarzysza Babiucha. Wyciszyl sale, wzniosl oczy do gory i tak pozostal do konca
tego pokreconego belkotu. Wtedy po raz pierwszy opuscilem swoje cialo, jako naturalna obrona przed
postradaniem zmyslow. I byl to czas kiedy Ci bohaterowie z dyplomami nadanymi w Moskwie
robili w majty i produkowali nieprawdopodobne brednie na lewo i prawo.
I cos mam wrazenie , ze to jeszcze trwa a przynajmniej gdzieniegdzie. Ta sama obluda i wstretna sluzalczosc ale nie narodowi i nie konstytucji. Produkcja "dowodow" i dokumentow jakie tylko mogly te schizofreniczne typy wymyslec.
Nie wiem czy naprawde to sa Twoje przemyslenia czy tez gdzies to przeczytales?
pozdrawiam
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Lipiec 07, 2010, 20:08:25 »

Jak Kaczyński wygra, to mnie wyleczą
Aleksandra Lewińska, Bydgoszcz
2010-07-07, ostatnia aktualizacja 2010-07-07 15:03




Angelika Thiede przed urzędem gminy w Pruszczu: - Pewnie, że ojciec się wyborami zdenerwował, ale nie tak, żeby od tego umierać. Teraz ludzie robią z niego bohatera
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta


Remigiusz Thiede chciał od urzędników pieniędzy na leki i na rehabilitację. Nie dostał. Dlatego położył się na schodach urzędu gminy i czekał. - Jak Kaczyński wygra, szpitali nie sprywatyzują i będą mnie leczyć - krzyczał. Zmarł dzień po wyborach

...

W gminie Pruszcz wygrał Komorowski. - Proporcje ułożyły się 2200 głosów do 1400 - mówi wójt.

http://wyborcza.pl/1,75478,8108553,Jak_Kaczynski_wygra__to_mnie_wylecza.html



« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 20:08:48 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

hkcz batawia female-vs-male xbustyx ania2018