Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 02, 2024, 09:00:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 112902 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Listopad 11, 2011, 00:30:07 »

Ciekawe jest to że w mediach cisza,kto kłamie pan W.  ? Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #76 : Listopad 11, 2011, 01:40:27 »

Jak to historia się lubi powtarzać . Znów Polakom przez Żydów nie wyszło Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Listopad 11, 2011, 03:37:25 »

Z ostatniej chwili:

CEREMONIA 11.11.11
(2011-11-10 22:20:30)


10 listopada 2011 roku

 
Kontrolę nad Płaskowyżem w Gizie przejęły władze wojskowe. Wszystkie zaplanowane na dzień 11 listopada spotkania i medytacje w Wielkiej Piramidzie w Gize zostały odwołane. Umundurowani wojskowi patrolują ulice i cały teren wokół Płaskowyżu. Zamknięte dla ruchu są ulice prowadzące na teren Piramid. Ogłoszono, że w dniu 11 listopada nie dostanie się tam żadna grupa. Sytuację taką wywołały protesty lokalnych grup, którym podsunięto nieprawdziwe informacje o rzekomej wizycie 1500 Żydów, którzy mieli „odprawiać modły“ w intencji „powrotu Żydów“ do Egiptu. W rezultacie uniemożliwiono wejście na teren Płaskowyżu w Gizie.

Reakcja wojska usprawiedliwiana jest względami bezpieczeństwa.

Warto zaznaczyć, że na Ceremonię wieczorną zgłosiło się przez biura turystyczne około 2000 osób. Rozczarowaniu uczestników towarzyszy utrata wiarygodności obecnych władz, które dopuściły do takiej sytuacji.

O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.


http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=

jeśli to "Fioletowy płomień" ma rację- to "matrix" dzielnie się broni,-
teraz wysłał nawet wojsko(mocne), ale siła zmiany nie leży w ceremoniach, a w ludzkich sercach..

pozdr. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 05:12:10 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Linda
Gość
« Odpowiedz #78 : Listopad 11, 2011, 11:02:16 »

 Chichot Chichot

No to się  narobiło.... Duży uśmiech

Następna informacja powinna dotyczyć tego jak zostanie zagospodarowane złoto.? Może będzie czekać na kolejną
niezwykła datę..np  12-12 -2012...?... Chichot
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #79 : Listopad 11, 2011, 13:09:21 »

Całkiem prawdopodobne, ze złoto już zostało "zagospodarowane" ;]
Co do kolejnej daty - z ust mi ją wyjęłaś (nic nie mówiłem o niej bo byłem ciekaw czy ktoś wpadnie na taki scenariusz...)
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 11, 2011, 13:34:14 »

Całkiem prawdopodobne, ze złoto już zostało "zagospodarowane" ;]
Co do kolejnej daty - z ust mi ją wyjęłaś (nic nie mówiłem o niej bo byłem ciekaw czy ktoś wpadnie na taki scenariusz...)

Oceniamy własną miarą ?

Poluzuj wodzom fantazji, jak Ty byś zagospodarował ZŁOTO, takie pięć minut i w Twoim życiu może otworzyć nowe perspektywy.Podziel się z nami swoimi marzeniami.One często się spełniają, gdy poświęcamy im większą uwagę. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #81 : Listopad 11, 2011, 14:03:33 »

Cytat: songo
siła zmiany nie leży w ceremoniach, a w ludzkich sercach..

Bardzo słuszne spostrzeżenie. Duży uśmiech
Ale jak widać z postów, to złoto nie daje ludziom spokoju co wymownie wskazuje na fakt, iż w sercach jesteśmy jeszcze bardzo przyziemni. Smutny
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopad 11, 2011, 14:22:57 »

Ale jak widać z postów, to złoto nie daje ludziom spokoju co wymownie wskazuje na fakt, iż w sercach jesteśmy jeszcze bardzo przyziemni. Smutny

E tam, Darku, zaraz przyziemni. Przecież mamy złote serca!  Duży uśmiech
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #83 : Listopad 11, 2011, 15:55:27 »

 Uśmiech

Cytat: kot
Poluzuj wodzom fantazji, jak Ty byś zagospodarował ZŁOTO, takie pięć minut i w Twoim życiu może otworzyć nowe perspektywy.Podziel się z nami swoimi marzeniami.One często się spełniają, gdy poświęcamy im większą uwagę. Uśmiech Uśmiech

 Szok  Przecież to nie arteq gromadził to złoto, by snuć teraz marzenia jak je zagospodarować....Nie rozumiem wiec kocie o co tak naprawdę Ci chodzi? Uśmiech

Tak naprawdę  informacja jak oni zagospodaruja to złoto ostatecznie przesądzi(jak dla mnie) kim są Ci ludzie.Bedzie jednoznacznie pokazywała czy chodzi o mega naiwnoścć czy zwykła nieuczciwość.Jedno i drugie w tym przypadku jest wysoce szkodliwe.

Cytat: Darek
Ale jak widać z postów, to złoto nie daje ludziom spokoju co wymownie wskazuje na fakt, iż w sercach jesteśmy jeszcze bardzo przyziemni. Smutny

Oczywiscie ,ze jestesmy przyziemni... Chichot   w sercach oczywiscie.. Uśmiech,Po co zadawać niewygodne pytania ? To nie my  zrzucalismy się na pręty ...nie my finansowalismy wynajem piramid...(10 000 i 2500 chyba dolarów)..,Tylko ciekawe ,czy gdyby ktoś np. zakosił Wam ulubionego laptopa,wyczyścił konto bankowe,spowodował np jakąś inną stratę materialną, to rzeczą przyziemna byłoby protestowac.... Mrugnięcie Nic nie stracilismy tym razem wiec mozna spokojnie pozwolic sobie na wyższe uczucia..Ciekawe tylko co czują dzis ludzie w Egipcie...Myślicie ,ze oni nie zadaja sobie takich pytań?  Oj Darek ,Darek...  Chichot Jeszcze raz  potwierdza się fakt ,że to  punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Duży uśmiech 
 
Cytat: songo
siła zmiany nie leży w ceremoniach, a w ludzkich sercach..

No własnie, to po co ceremonie  ,zbiórki złota? Może wystarczą mniej kosztowne doswiadczenia,by dokonywać zmian? Chichot Chichot


Zapisane
orion250
Gość
« Odpowiedz #84 : Listopad 11, 2011, 16:29:23 »

Z najnowszych doniesień ze stadionu w Gizie, pojedynek dwóch gigantów Ludzkość vs Enki zakończył się po pierwszej połowie przewagą gospodarzy 1:0
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #85 : Listopad 11, 2011, 16:52:58 »

Linda. Punkt widzenia zawsze zależy od siedzenia. Jak ci ktoś zakosi ulubionego laptopa, rower i chomika i co tam jeszcze z przyziemnych rzeczy bedzie wazne (np dwia kartony wódki) to przy spisywaniu zeznania policjant powie ci miłym głosem: "to tylko przedmioty, wazne że jest zdrowie i inne mniej przyziemne rzeczy".
Wielu tu na formu walczy o to zloto jak by to ich było. to dosyć przyziemne i mało wymierne. walczcie o odszkodowania dla tych co kasę wydali na wycieczkę, o lekarza dla tych co stracili sens rzycia czy o cokolwiek o co warto a nie o parę kilo złota. I co oni mają teraz zrobić, znów przetopić na mikropiramidki i oddać?

Kosztowne to, kosztowne tamto. nie dziwię sie że świat sie wali i człowiek człowiekowi wilkiem jak wszystko mierzymy miarą pieniadza. Ja chyba chętnie oddał bym nasz świat bo nic wartościowego nie mozna sie spodziewać po ludziach z takim podejsciem. I to bardzo popularnym podejściem. może inne istoty będą lepsze bo gorszym juz chyba się nie da.
Z dnia na dzien jest coraż gorzej.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopad 11, 2011, 18:39:04 »

Złoto pewnie pójdzie na produkcję preparatu AU w wiadomej sprzymierzonej firmie i w ten sposób lepiej się spienięży  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 18:55:40 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
Aras188
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopad 11, 2011, 19:42:46 »

No i ceremonia doszłą do skutku.


11 listopada 2011

Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji. Wzięły w niej udział cztery „ziemskie Anioły“: Anna Dolińska z Polski, Inga Bruning z Danii, Michał Papierski z Polski i Gerardo Pizarro z Peru.

Było to niezwykle silne przesłanie wraz z uruchomieniem odpowiednich energii poprzez kryształ, złote pręty oraz energię Wielkiej Piramidy. Poza główną Ceremonią z udziałem czterech ziemskich „Aniołów“, odbyła się równoległa medytacja z osobami przybyłymi do Kairu  z Polski, Polaków z Chicago oraz z innych krajów.

O godz. 23:00 odbędzie się również Ceremonia wieczorna – tak jak zostało to zaplanowane, choć nie będzie na terenie Plateau, ale w pobliżu Trzech Piramid.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o medytację i wysłanie energii miłości w stronę Wielkiej Piramidy i Matki Ziemi dzisiaj o godz. 23:00 czasu egipskiego (godz. 22:00 czasu polskiego). Dziękujemy za wsparcie.

O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.


http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #88 : Listopad 11, 2011, 21:04:32 »

Cytuj
No i ceremonia doszłą do skutku.
ale moja też.  Duży uśmiech
Jak zwykle okolo 6:45 pojechalem do pracy. W przerwie obiadowej odprawiłem ceremonie ochrony ludzkości przed tymi co nie wiedzą co czynią.
Więc najpierw przedzierzgnąłem się w złotego Centaura, a co, nie pożałowałem sobie przy takiej okazji.
Spłynąłem po zielonym promieniu na czubek piramidy, gdzie zaraz zaparłem się wszystkimi nogami. Odwrociłem się moją tylną częścią w kierunku konkurencji. Takie są wymogi tego rytuału, nie moja wina. Nie muszę dodawać, ze byłem dla nich niewidoczny. Wymówiłem szybko potrzebną formulę i w jednej chwili pozbyłem się nadmiaru powietrza. Efekt byl porażający.   Zły
W jednej milisekundzie wszystko pozostało tam, gdzie było w poprzedniej. Faraon w piachu, piramidy w Egipcie a konkurencja w trakcie swojej zredukowanej ceremonii bez znaczenia.
I wtedy zeszła na mnie chmura, okryła mnie i uslyszałem jakiś głos płynacy do samej mojej istoty -
... no ale to już moja sprawa.  Duży uśmiech
Droga powrotna była jeszcze łatwiejsza. Z lekka załomotało i już byłem z powrotem i to bez defektu czasu.  Uśmiech

Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #89 : Listopad 11, 2011, 21:39:14 »

Cytuj
11 listopada 2011

Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji.

Czyli raczej nie w piramidzie więc po co wogóle w Egipcie , można było w Polsce na ulicach podczas świętowania , masa ludzka byłaby większa a i święto zakończenia wojny całkiem na miejscu pokojowe pełne miłości .
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #90 : Listopad 11, 2011, 21:57:40 »

Cytat: zodiakus
Czyli raczej nie w piramidzie więc po co wogóle w Egipcie , można było w Polsce na ulicach podczas świętowania , masa ludzka byłaby większa a i święto zakończenia wojny całkiem na miejscu pokojowe pełne miłości .

Może i nie byłoby to głupie, bo dzisiejsze zakończenie tego "święta" raczej nie było przejawem miłości. Smutny Szok
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #91 : Listopad 11, 2011, 22:14:01 »

Tagi: piramida Cheopsa, Egipt, piramidy
Rozmiar tekstu: standardowyRozmiar tekstu: średniRozmiar tekstu: duży Drukuj
IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie
Piramida w Gizie zamknięta z powodu "masońskich" rytuałów
dzisiaj, 20:18 JS / huffingtonpost.com
Wido na piramidy w Gizie, fot. Wojciech Kardas / Agencja Gazeta
Wido na piramidy w Gizie, fot. Wojciech Kardas / Agencja Gazeta

Egipskie władze zamknęły największą z piramid w Gizie po informacjach, jakoby pewne grupy starały się w niej odprawić duchową ceremonię dzisiaj – 11.11.2011 o godzinie 11:11 - podaje huffingtonpost.com.

Mustafa Amin, szef jednostki odpowiedzialnej za zabytki, powiedział w dzisiejszym oświadczeniu, że piramida Cheopsa będzie zamknięta dla zwiedzających aż do sobotniego poranka, z powodu "niezbędnych prac konserwacyjnych".

Zamknięcie nastąpiło po niepotwierdzonych doniesieniach w lokalnych mediach, że niezidentyfikowane grupy starają się odprawić "żydowskie", albo "masońskie" rytuały i na miejscu skorzystać z tajemniczych mocy pochodzących z piramidy.

Amin uznał wszystkie doniesienia o planowanych uroczystościach w piramidzie za "całkowicie pozbawione prawdy".

Dyrektor kompleksu, Ali al-Asfar, powiedział, że pewna egipska firma starała się w zeszłym miesiącu o pozwolenie do przeprowadzenia imprezy o nazwie "przytulić piramidy", w której 120 osób miało trzymać się za ręce wokół pradawnych budowli.

- Zamknięcie obiektu jest niezależne od plotek - powiedział Ali al-Asfar, dodając, że piramida wymaga niezbędnych prac po dużej liczbie odwiedzających z okazji zeszłotygodniowych dni wolnych.

Reszta kompleksu składającego się z dwóch innych dużych piramid, licznych grobowców i Sfinksa, pozostały otwarte. Mimo niepotwierdzonych doniesień dziesiątki policjantów i żołnierzy zostały wysłanych, by chronić cały kompleks.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/piramida-w-gizie-zamknieta-z-powodu-masonskich-ryt,1,4904619,wiadomosc.html

Ale są przynajmniej w onecie Mrugnięcie
I nie tylko :
Portal gazety Al-Ahram informuje:

"Po reakcji egiptologów i opinii publicznej w proteście przeciw ceremonii medytacyjnej, która miała odbyć się tam 11 listopada 2011 r., Naczelna Rada Starożytności zdecydowała o zamknięciu do 12 listopada dostępu do piramid. Organizowana przez Polaków impreza miała na celu ?ratowanie Ziemi?.
Aly El-Asfar zarządzający zabytkami w Gizie poinformował Al-Ahram, że odwołaniu uległy wszystkie rezerwacje, jak i sama ceremonia. El-Asfar poinformował, że o zdarzeniu powiadomiono wszystkie agencje i biura podróży. Dodał, że zamknięty zostanie teren wokół Wielkiej Piramidy.
Oficjalne wytłumaczenie Rady Starożytności mówi o dokonywaniu tam prac konserwacyjnych na planowane tam imprezy związane ze świętem Eid. Władze zamknęły dostęp do Piramidy już w czwartek wieczorem. Na miejscu jest policja, jak i prywatna ochrona.
Kontrowersyjna ?medytacja? została początkowo zaaprobowana przez Radę. Celem jej organizatorów było zachowanie Ziemi od kosmicznych zagrożeń. Zgodnie z programem imprezy opublikowanym przez fundację ?Dar Światowida?, która sponsorowała wydarzenie, w sarkofagu Chufu miała zostać umieszczona kryształowa piramidka mająca stanowić łącznik z siłami kosmicznymi.
Rozeszły się jednak pogłoski mówiące, że wśród medytujących miało znajdować się 1200 żydów, którzy chcieli umieścić na piramidzie symbol gwiazdy Dawida. Kilka lat temu Zali Hawass przerwał prace wykopaliskowe tych samych ludzi, którzy organizowali tegoroczną medytację. El-Asfar informował jednak, że ceremonia Polaków miała taki sam charakter jak wiele innych prywatnych ceremonii organizowanych na płaskowyżu w Gizie i nic nie miało być umieszczane wewnątrz sarkofagu Cheopsa."

-LINK-
http://english.ahram.org.eg/NewsContent/9/40/26266/Heritage/Ancient-Egypt/Khufu-Pyramid-closed-tomorrow.aspx
tłumaczenie przez http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?s=&showtopic=7179&view=findpost&p=91096
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 22:21:22 wysłane przez east » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #92 : Listopad 11, 2011, 22:43:59 »

 Założyli  fundację o nazwie projekt -  HAKIM.

http://www.tzecmoan.com/

Na pierwszej stronie czytamy : ( tłumaczenia z hiszpańskiego poprzez translatora google)

Pogrubiłem słowa, która mówią do czego potrzebna jest ta ich kolejna fundacja/


Działalność Fundacji-Moan przed naszą erą Tzec
 Fundacja członków-Moan Tzec pracuję od 2008 roku w celu wsparcia aktywacji Projekt Piramidy Cheopsa, który teraz nazywa projekt Hakim. Jednak Fundacja oficjalnie działa od 2010 roku do próby rozpowszechniania istotnych informacji, które zapewnia projektu.

Tłumaczenie wszystkich sesji, artykuły, filmy i książki z języka polskiego na język hiszpański jest jednym z naszych składek do projektu.Kolportaż ulotek głównie w północno-wschodniej Meksyku, w innych krajach, programu telewizyjnego w cotygodniowym dwóch stacji radiowych i publikowanie artykułów zainteresowania w magazynie "Connect", należą również naszej działalności.
 Obecnie pisanie artykułów na tej stronie, gdzie są na różne aspekty aktualnej sytuacji na świecie, nie tylko o wygląd katastrof, ale o wadą dzisiejszego życia.

Zaproszenie do rozmowy, aby zobaczyć projektu nie zawsze jest wystarczająco, na szczęście mieliśmy okazję i przyjemność daje wykład na Universidad del Valle de Meksyku, gdzie wielu młodych ludzi słuchała z zainteresowaniem.
 Jesteśmy również próbuje kontaktować się z innymi, którzy mogą być zainteresowani współpracą z nami, zwłaszcza w stanie Jukatan, dom Majów Prophecies i dlatego, którego tematem 2012 roku ma bardzo szczególne miejsce.
 Wyzwanie jest duże, ale staramy się iść do przodu i nie wiele czasu. Energia Wielkiej Piramidy musi być uruchomiony i tak wielu ludzi jak to możliwe, powinni o tym wiedzieć.
 Tzec Foundation
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 22:52:57 wysłane przez Astre » Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #93 : Listopad 11, 2011, 22:59:01 »

czyli Pan Wójcikiewicz poniekąd ma alibi...ale i tak jestem sceptycznie nastawiony do tematu...więc:
dlaczego nie pozwolić mu zrobić ceremonii, która nie zagraża zabytkom?
dlaczego w ostatniej chwili dusi się w zarodku "śmieszną" ceremonię, która nic nie wniesie bo jest sztucznym wyimaginowanym tworem wyobraźni?
dlaczego mogąc zarobić na wynajęciu terenu na kilka godzin władza zmienia zdanie w ostatniej chwili?

...władza Egiptu nie jest sceptycznie nastawiona...
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 22:59:49 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #94 : Listopad 11, 2011, 23:10:13 »

ciekawe uwagi. Czemu tyle szumu dookoła czegoś co nic nie znaczy?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #95 : Listopad 11, 2011, 23:14:17 »

No cóż ? Stara zasada potwierdziła się po raz kolejny ; plan ludzi sobie a plan Stwórcy zawsze jest ponad nim.
Co jest niezgodne z zamysłem Stwórcy nie zaistnieje , nie wydarzy się pomimo przeróżnych podstępów i kombinacji ludzkich.

Nie jest istotne jak formalnie nazywa się blokada niedopuszczenia do Piramidy Cheopsa nawiedzonych grup, czy konserwacja czy zabezpieczenie przed  inwazją  Żydów? Chodziło o skuteczny sposób zablokowania wejścia a to zostało zrealizowane.

Nie odbyła się żadna ceremonia w Piramidzie a to co jest w niejasnej informacji jest pokrętnym kłamstwem , bowiem "Ceremonia w Piramidzie" to Ceremonia w Piramidzie a nie w hotelu bo tam nie było kanału łączącego gwiazdę z jądrem ziemi przez Piramidę. To wszystko. 

Dodać tyko należało by iż kosmiczny strumień energii połączył się z jądrem ziemi o właściwej godzinie we właściwym miejscu bez żadnych ceremonii. Ot tak zwyczajnie jak zwykle.

Do zaistnienia takich transferów naprawdę nie są potrzebne kilogramy złota , kamery , dziennikarze i międzynarodowe fundacji gadżety wymyślne robione za granicą.

Wystarczy czystość intencji i serca by napełnić światłem miłości unoszącą się coraz wyżej ziemię ponad zostające poniżej energetyczne blokady , które tracąc zasilanie rozpadają się w pył.

Bowiem taki był cel strumienia energii łączącego się dzisiaj z jądrem ziemi, oderwanie ziemi od więzów stworzonych dla niej tysiące lat temu.


Kiara Uśmiech Uśmiech



ps. Ceremonia acentaura bardzo mi się podobała , nawet służby ochronne nie mogły sobie z nią poradzić.  Uśmiech Uśmiech Uśmiech brawo ace.!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Listopad 11, 2011, 23:18:54 »

Zastanawiam się właśnie dlaczego lub czego obawiają się władze Egiptu ,przeciez to tylko medytacja  Szok  Nie wmówicie  mi że obawiają się gwiazdy Dawida w sarkofagu lub złotych prętów  Szok

Cytuj
dlaczego mogąc zarobić na wynajęciu terenu na kilka godzin władza zmienia zdanie w ostatniej chwili?

No własnie ! dlaczego ?......hm......chyba że sami przeprowadzają  jakąś "ceremonie"      Z politowaniem
Jest jeden plus.......ludzie wygrzeją się w Egipcie i wrócą mocno opaleni  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #97 : Listopad 11, 2011, 23:22:11 »

Egipcjanie mogą sobie przeprowadzać ceremonie, ale bez złotych prętów , "gwiazdorów" oraz wsparcia Enkiego to się nie liczy Mrugnięcie he he he
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #98 : Listopad 11, 2011, 23:32:57 »

Poluzuj wodzom fantazji, jak Ty byś zagospodarował ZŁOTO, takie pięć minut i w Twoim życiu może otworzyć nowe perspektywy.Podziel się z nami swoimi marzeniami.One często się spełniają, gdy poświęcamy im większą uwagę. Uśmiech Uśmiech
To nie moje złoto, wiec nie miałbym prawa nim "gospodarować" - to po pierwsze, po drugie - nie nawoływałbym aby przysyłano mi złoto w celu abym je wykorzystywał. Co do moich marzeń - pracuję nad tym aby mogły się spełniać, ale nie cudzym kosztem, czy też cudzymi rękoma. Nie potrzebuję nic ponadto co już mnie spotyka...
Nie interesuje mnie złoto ściągnięte od ludzi przez Pch jako takie, lecz cała otoczka z tym związana, tj. sposób, cel i tłumaczenia.

Co do "miarki" - wykorzystuję rozum i serce w celu oceny zjawisk, jak do tej pory się sprawdza (jak np. podczas naszej ostatniej dyskusji odnośnie przylotu nibiru...)

Wracając do ścisłego wątku - oficjalnie władze Egipskie twierdzą, że nic im nie wiadomo aby zezwolono na jakieś obrzędy wewnątrz WP - i jak to ma się do zapewnień PCh że taką zgodę otrzymali - pokazanie oficjalnego zezwolenie rozwiązałoby definitywnie sprawę. Czy takowe istnieje, czy pokażą? Może wystosujmy list otwarty?

A stwierdzenie, że "Dzisiejsza poranna Ceremonia odbyła się. Została przeprowadzona o godz. 11:00 rano w warunkach dostosowanych do obecnej sytuacji." rozwaliło mnie doszczętnie. Ciekawy jestem dokładniejszych informacji, czyli co kryje się za tajemniczym "w warunkach dostosowanych do aktualnej sytuacji"? No przecież - zgodnie ze wcześniejszymi zapewnieniami - cały pic miał polegac aby te uroczystości odbyły się właśnie wewnątrz WP, bo to jakiś przekaźnik, bo to okienko skierowane na Oriona etc... (to i tak drastyczne obniżenie poprzeczki w porównaniu do wcześniejszych zapowiedzi, że niezbędna jest mumia w sarkofagu)
Ale nic mnie nie zdziwi w wykonaniu PCh - zawsze po wtopie pojawia się komentarz w stylu "to nić, ze nie tak jak zapowiadaliśmy, i tak się udało" :]
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 23:34:12 wysłane przez arteq » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Listopad 11, 2011, 23:39:28 »

Jedno jest pewne zapowiadana na  dzisiejszy dzień ceremonia ,oraz data 11.11.11 przyciągnęła na forum nowych ludzi i powróciło wielu dawno nie widzianych forumowiczów  Chichot Wszystkich serdecznie pozdrawiam i niech moc będzie z wami  Buziak
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 7.573 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

female-vs-male opravsko mexicanas telenovelas batawia