Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 03, 2024, 11:56:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie nowego forum.  (Przeczytany 96469 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #125 : Styczeń 09, 2013, 00:16:29 »

No więc >nagum<, aby zakończyć te inwektywy i wszelkie przepychanki, właśnie z powodu, o którym wspomniałeś:

Cytat: nagum
Dla ludzi interesujących się nieco ezoteryka sam fakt przejęcia kontroli nad forum przez pewne osoby i utrata niezależności ma duży aspekt natury metafizycznej ...

oraz kilka innych, o których dość obszernie i oficjalnie pisaliśmy na tym forum, były powodem przeniesienia sie na prywatny serwer.
Nikt nic nie chce przejmować. Serwer należy (chyba dobrze to ująłem) do osoby związanej z forum i cała administracja (admini i modzi) są ci sami co tu.

Przejęcie, o jakim wspominasz, bardzo mocno zaczęło zaglądać nam w oczy właśnie tu, na tym forum. Coraz więcej osoby postronne, nie mające dostepu do panelu administracyjnego zaczęły ingerowac w nasz e forum, poza naszymi plecami.
Tego unikniemy, a przynajmniej zminimalizujemy na trzecim forum.

I myślę, ze nie ma już o czym dyskutować.

"jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu w gusta dogodził". Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #126 : Styczeń 10, 2013, 00:08:54 »

Skoro tyle osób wyraża sprzeciw PCH to czemu oni idą na to nowe forum, które nadal bazuje wokół PCH? to mnie właśnie dziwi. Gdyby było tak Darku, że założyłbyś nowe forum, a tam nagle nikt nie przyszedł i nikt się nie zarejestrował to za pewne wróciłbyś tutaj bo byłbyś do tego zmuszony. Ale prawda jest taka, że powolutku, powolutku rozpadacie się. Dla mnie treści tego forum iskrzą takim samym kłamstwem jak sesje tych złodziei i kłamców, którzy oszukali ludzi. Tyle razy już przeczytałem tutaj, że niby nie macie nic wspólnego z PCH, że nie wierzycie im itd. A jednak ku dziwo jakimś dziwnym trafem działy poświęcone temu Projektu nadal tutaj istnieją  Uśmiech i to jest właśnie ta zagadka. Kto tak na prawdę wierzy i dalej rozwija ich temat, ale odpowiedź pozostaje jednoznaczna. Administratorzy tego forum. I warto byłoby ujawnić to na tle publiczności, ale nie przyznacie się do tego, bo ruszy na was fala krytyki i pytań z którymi na pewno nie poradzicie sobie i załamiecie się. A chyba nie chcielibyście utracić władzę nad ludźmi, którymi tak na prawdę rządzicie dopóki zależy im, aby tutaj pisać. Ciekawe co jeszcze ciągnie tam ludzi, którzy sami przecież powiedzieli, że niby wyrzekli się PCH i nie mają z tym nic wspólnego.

Pogódźcie się z faktem, że tak na prawdę okłamujecie samych siebie.


I to jest podstawowy błąd, który popełniliście odnajdując to miejsce i środowisko o tejże tematyce jaką stąd znamy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 00:10:48 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #127 : Styczeń 10, 2013, 02:14:27 »

@racjonalista, idź pan spać bo głupoty piszesz, a i zaraz pod groźby karalne niektóre określenia podejdą  Zły
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #128 : Styczeń 10, 2013, 02:16:05 »

Skoro tyle osób wyraża sprzeciw PCH to czemu oni idą na to nowe forum, które nadal bazuje wokół PCH? to mnie właśnie dziwi. Gdyby było tak Darku, że założyłbyś nowe forum, a tam nagle nikt nie przyszedł i nikt się nie zarejestrował to za pewne wróciłbyś tutaj bo byłbyś do tego zmuszony. Ale prawda jest taka, że powolutku, powolutku rozpadacie się. Dla mnie treści tego forum iskrzą takim samym kłamstwem jak sesje tych złodziei i kłamców, którzy oszukali ludzi. Tyle razy już przeczytałem tutaj, że niby nie macie nic wspólnego z PCH, że nie wierzycie im itd. A jednak ku dziwo jakimś dziwnym trafem działy poświęcone temu Projektu nadal tutaj istnieją  Uśmiech i to jest właśnie ta zagadka. Kto tak na prawdę wierzy i dalej rozwija ich temat, ale odpowiedź pozostaje jednoznaczna. Administratorzy tego forum. I warto byłoby ujawnić to na tle publiczności, ale nie przyznacie się do tego, bo ruszy na was fala krytyki i pytań z którymi na pewno nie poradzicie sobie i załamiecie się. A chyba nie chcielibyście utracić władzę nad ludźmi, którymi tak na prawdę rządzicie dopóki zależy im, aby tutaj pisać. Ciekawe co jeszcze ciągnie tam ludzi, którzy sami przecież powiedzieli, że niby wyrzekli się PCH i nie mają z tym nic wspólnego.

Pogódźcie się z faktem, że tak na prawdę okłamujecie samych siebie.


I to jest podstawowy błąd, który popełniliście odnajdując to miejsce i środowisko o tejże tematyce jaką stąd znamy.

jakbyś chciał edytować posta, bo tu wolno ciągle - to jest cytat u mnie Uśmiech

podkreślenie u góry moje, kolor inny

czuję, że jesteś za PiSem i Smoleńskiem, taki sam jad jak u kaczora i pisowców... ja jestem za PO i razi w oczy taki język pisowy!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 02:19:50 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #129 : Styczeń 10, 2013, 04:02:38 »

@racjonalista, idź pan spać bo głupoty piszesz, a i zaraz pod groźby karalne niektóre określenia podejdą  Zły

Proszę rozwiń i uzasadnij swoją przemądrą wypowiedź. Czyżbym się mylił co do PCH? chcesz powiedzieć, że to nie oszuści, ani złodzieje? że są to uczciwi ludzie współpracujący pod natchnieniem Miłości co ukazał rozłam Lucyny Ł. między Wojcikiewiczem i nagle zrobiły się dwa projekty jeden na lucynalobos.pl drugi na cheops.com? Na tym mają polegać działania czysto sumienne? zresztą co tu dalej gdybać, minął 21 grudzień, ludzie zdziwieni nie wiedzą teraz co się dzieje wokół nich dzieje, dlaczego tak dali wystawić się na manowce, a oni śpią dzisiaj na kokosach i tylko tyle z tego po naszej czczej gadce. Także po tym co się wydarzyło to już możecie co najwyżej zakładać sobie nowe fora i dla zabawy kopiować to co zotało na starym i tak w kółko.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 05:50:44 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #130 : Styczeń 10, 2013, 05:34:14 »

Skoro tyle osób wyraża sprzeciw PCH to czemu oni idą na to nowe forum, które nadal bazuje wokół PCH? to mnie właśnie dziwi. Gdyby było tak Darku, że założyłbyś nowe forum, a tam nagle nikt nie przyszedł i nikt się nie zarejestrował to za pewne wróciłbyś tutaj bo byłbyś do tego zmuszony. Ale prawda jest taka, że powolutku, powolutku rozpadacie się. Dla mnie treści tego forum iskrzą takim samym kłamstwem jak sesje tych złodziei i kłamców, którzy oszukali ludzi. Tyle razy już przeczytałem tutaj, że niby nie macie nic wspólnego z PCH, że nie wierzycie im itd. A jednak ku dziwo jakimś dziwnym trafem działy poświęcone temu Projektu nadal tutaj istnieją  Uśmiech i to jest właśnie ta zagadka. Kto tak na prawdę wierzy i dalej rozwija ich temat, ale odpowiedź pozostaje jednoznaczna. Administratorzy tego forum. I warto byłoby ujawnić to na tle publiczności, ale nie przyznacie się do tego, bo ruszy na was fala krytyki i pytań z którymi na pewno nie poradzicie sobie i załamiecie się. A chyba nie chcielibyście utracić władzę nad ludźmi, którymi tak na prawdę rządzicie dopóki zależy im, aby tutaj pisać. Ciekawe co jeszcze ciągnie tam ludzi, którzy sami przecież powiedzieli, że niby wyrzekli się PCH i nie mają z tym nic wspólnego.

Pogódźcie się z faktem, że tak na prawdę okłamujecie samych siebie.


I to jest podstawowy błąd, który popełniliście odnajdując to miejsce i środowisko o tejże tematyce jaką stąd znamy.

jakbyś chciał edytować posta, bo tu wolno ciągle - to jest cytat u mnie Uśmiech

podkreślenie u góry moje, kolor inny

czuję, że jesteś za PiSem i Smoleńskiem, taki sam jad jak u kaczora i pisowców... ja jestem za PO i razi w oczy taki język pisowy!

Kapłan ty to lepiej nie rozspiuj się już tyle, bo jeszcze niechcący drugą książkę tutaj wydasz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 05:34:34 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #131 : Styczeń 10, 2013, 06:14:03 »

@racjonalista, idź pan spać bo głupoty piszesz, a i zaraz pod groźby karalne niektóre określenia podejdą  Zły

Wiesz co ''kapłan'' ?
Już Ci kiedyś nie raz, nawet nie dwa zwracano uwagę, abyś bezceremonialnie nie objeżdżał ludzi. Tymbardziej, że nie przedstawiasz żanych argumentów, a wymianę intelektualną przemieniasz na prostackie egoizmy,  typu '' idż spać bo głupoty gadasz ''

Człowieku zrób coś z sobą ?

To, że jesteś młody nie zwalnia Cię z żadnego obowiązku w miarę normalnej komunikacji międzyludzkiej.

Każda bez wyjątku przestrzeń jest miejscem wymiany myśli i wiedzy, a nie
traktowania rozmówcy jak jakiś obiekt sformatowany.


Do Racjonalisty ....

Jesteś w tej chwili według mnie  jedynym użytkownikiem na tym forum otwartym  na argumenty innego, co jest podstawą do konstruowania sensów, wymiany myśli i wzajemnych dialogów, bo na tym właśnie polega sztuka rozmowy.

Osobiście byłem za zmianą forum, jakieś tam poczynania i rozmowy prowadziłem, czy nawet byłem gotowy ponieść pewne koszty.
Ale, sam się zastanawiam po co ten relikt przeszłości  (Cheops) w nazwie domeny i nazwy forum ?

Tak, czy inaczej ( podobnie jak moja siostra Ptak) w dn. 15. Stycznia kończę tą zabawę w użytkownika  forum na starym i  jak nowym forum.
Intersują mnie wartości  transcendentalne,  poszukiwane sensów, a nie jakieś pragmatyczne wymiany plików  (często poza wszelkimi  argumentami) zmierzające do zniewolenia rozmówcy.

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 06:22:29 wysłane przez Astre » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #132 : Styczeń 10, 2013, 11:06:27 »

Racjonalista & Astre, wy z jednej gliny więc napiszę wspólne przesłanie vel wyjaśnienie do obu, ok?

jestem obok Projektu Cheops od 2006 roku, na początku blisko, dostawałem wszelkie newsy na maila przed publikacją, dobrze wiem co się działo za kurtyną, teraz też wiem, ciągła korespondencja ma miejsce, więc mam cholerne prawo, żeby bronić PCh, co do rozłamu pomiędzy p. Wójcikiewiczem a p. Lucyną, cóż, zdarza, się to tylko ludzie, nie ma co wymagać nie wiadomo czego, nie będę oceniać tego konfliktu bo to nie moja rola Uśmiech

Zanim mnie zaczniecie atakować zobaczcie z kim macie do czynienia, mam jeszcze jeden szczególny powód, żeby stać za PCh, osobisty, podczas analiz wiele się potwierdziło ze słów Samuela, prywatne sesje z nim nigdy nie publikowane również wiele wyjaśniły Uśmiech

to chyba tyle,
Kapłan 718
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #133 : Styczeń 10, 2013, 13:19:39 »

cyt Astre
Cytuj
Intersują mnie wartości  transcendentalne,  poszukiwane sensów, a nie jakieś pragmatyczne wymiany plików  (często poza wszelkimi  argumentami) zmierzające do zniewolenia rozmówcy.

Mnie tez to interesuje. Glownie, co inni mysla, a nie czytanie zlinkowanych artykulow prasowych o niskim stopniu wiarygodnosci. Czyli takich pod publiczke.
Kiara maczuga u mnie zawsze pod reka:) Zajrze do Was, ale bardziej dryfujecie w strone bloggowania i monologow.

Do Dariusza! Obejrzalam to nowe forum i zmrozilo mnie, gdy przeczytalam co wpisales "Horoby psychiczne"

Choroba jasna! Poprawiaj to natychmiast! Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 13:20:22 wysłane przez Kate » Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #134 : Styczeń 11, 2013, 15:10:33 »

Cytuj
Do Racjonalisty ....

Jesteś w tej chwili według mnie  jedynym użytkownikiem na tym forum otwartym  na argumenty innego, co jest podstawą do konstruowania sensów, wymiany myśli i wzajemnych dialogów, bo na tym właśnie polega sztuka rozmowy.

Osobiście byłem za zmianą forum, jakieś tam poczynania i rozmowy prowadziłem, czy nawet byłem gotowy ponieść pewne koszty.
Ale, sam się zastanawiam po co ten relikt przeszłości  (Cheops) w nazwie domeny i nazwy forum ?

Tak, czy inaczej ( podobnie jak moja siostra Ptak) w dn. 15. Stycznia kończę tą zabawę w użytkownika  forum na starym i  jak nowym forum.
Intersują mnie wartości  transcendentalne,  poszukiwane sensów, a nie jakieś pragmatyczne wymiany plików  (często poza wszelkimi  argumentami) zmierzające do zniewolenia rozmówcy.

Dziękuję Astre i pamiętaj, że to co napisałeś również i o Tobie świadczy. Dobrze wiedzieć, że jest ktoś z kim można się zrozumieć. Odwzajemniam Astre  Uśmiech

Cytuj
Zanim mnie zaczniecie atakować zobaczcie z kim macie do czynienia, mam jeszcze jeden szczególny powód, żeby stać za PCh, osobisty, podczas analiz wiele się potwierdziło ze słów Samuela, prywatne sesje z nim nigdy nie publikowane również wiele wyjaśniły Uśmiech

Ależ Szanowny Panie Kapłanie Uśmiech

My o nic więcej nie prosimy jak jedynie o dowody. Więc jakbyś mógł rozwinąć swoją wypowiedź i uzasadnić na bazie czysto logicznych argumentów, na spokojnie bez stresowo, bez zbędnych ataków słownych, wściekłości, wybuchu emocji, niekontrolowanych zachowań... to pewnie było by wszystkim miło Uśmiech

Cytuj
prywatne sesje z nim nigdy nie publikowane również wiele wyjaśniły Uśmiech

No i tutaj się z tobą zgadzam. Minął 21 grudnia i faktycznie wszystko z tych sesjii się wyjaśniło Uśmiech

Cytuj
Zanim mnie zaczniecie atakować zobaczcie z kim macie do czynienia

z kim?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 15:29:58 wysłane przez Racjonalista » Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #135 : Styczeń 11, 2013, 15:53:34 »

Boże jakie tu Trololowisko się zrobiło...

Cytuj
Pogódźcie się z faktem, że tak na prawdę okłamujecie samych siebie.
Myślę że jedyną osobą, która okłamuje sama siebie jesteś Ty sam. Odnoszę wrażenie że poza PCh nie umiesz kompletnie nic innego na tym forum przeczytać... czyli zapewne nie przeczytałeś minimum 80% tematów, które były tutaj poruszane.
Mnie nigdy nie interesował za bardzo Projekt Cheops i praktycznie nigdy (może z pojedynczymi wyjątkami) nie brałem udziału w dyskusji na ten temat. Mimo to siedzę tu już kilka lat. Nie sposób ogarnąć wszystkich tematów poruszanym na tym forum.
Ale Ty nie potrafisz tego dostrzec... starasz się tak oponować całemu PCh że to chyba Ci przysłoniło całą resztę... okłamujesz sam siebie. Także ochłoń troszeczkę i przyjrzyj się temu jeszcze raz bo póki co twój nick traktuje bardzo ironiczne Uśmiech
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #136 : Styczeń 12, 2013, 13:46:26 »

Jeszcze trochę i wojenka się skończy, a to forum umrze wraz z tymi wszystkimi trolami. Gorsze będzie jak się wszyscy przeniosą na nowe forum.
Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #137 : Styczeń 12, 2013, 20:01:29 »

A moze zostawmy to stare tak jak jest.
Problem lezalby w zmianie regulaminu (nie mowie o chamstwie-oszukanstwie).
Bo druzyna jest wierna.

P.S. Problem lezalby tez w zmianie kompetencji "moderatorow". Bo Darek robil dobra robote.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2013, 20:02:07 wysłane przez Kate » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #138 : Styczeń 12, 2013, 22:59:41 »

Jeszcze trochę i wojenka się skończy, a to forum umrze wraz z tymi wszystkimi trolami.

Czyżbyś mówił o sobie? O tych wojenkach i trolach....?
Chyba, że Ci te  ( -7 pnkt. )  same spadły  z nieba ?
Zapisane
Racjonalista
Gość
« Odpowiedz #139 : Styczeń 13, 2013, 00:22:29 »

Boże jakie tu Trololowisko się zrobiło...

Cytuj
Pogódźcie się z faktem, że tak na prawdę okłamujecie samych siebie.
Myślę że jedyną osobą, która okłamuje sama siebie jesteś Ty sam. Odnoszę wrażenie że poza PCh nie umiesz kompletnie nic innego na tym forum przeczytać... czyli zapewne nie przeczytałeś minimum 80% tematów, które były tutaj poruszane.
Mnie nigdy nie interesował za bardzo Projekt Cheops i praktycznie nigdy (może z pojedynczymi wyjątkami) nie brałem udziału w dyskusji na ten temat. Mimo to siedzę tu już kilka lat. Nie sposób ogarnąć wszystkich tematów poruszanym na tym forum.
Ale Ty nie potrafisz tego dostrzec... starasz się tak oponować całemu PCh że to chyba Ci przysłoniło całą resztę... okłamujesz sam siebie. Także ochłoń troszeczkę i przyjrzyj się temu jeszcze raz bo póki co twój nick traktuje bardzo ironiczne Uśmiech

Nie, to Ty w tym momencie oszukujesz siebie samego i najprawdopodobniej wiele jeszcze stąd ludzi. Powiedzieć Ci dlaczego?
Po pierwsze odnalazło to forum mnóstwo osób, którzy ingerują w tak zwany "Rozwój Duchowy". Czym jest "Rozwój Duchowy"? żeby jasno to sprecyzować już wyjaśniam:

Rozwój duchowy to podnoszenie swoich wibracji poprzez oczyszczanie i rozszerzanie swojej świadomości oraz dostrajanie się do wibracji miłości. Rozwój duchowy to samorealizacja i urzeczywistnianie w sobie miłości oraz wszystkiego co najlepsze dla najwyższego dobra swojego i innych. W Rozwoju duchowym poznajesz siebie i swoje możliwości duchowe. Uczysz się z nich korzystać i wprowadzać do swojego życia. W Rozwoju duchowym mamy do dyspozycji między innymi modlitwy, medytacje, kursy, praktyki i kontemplacje. Jest to praca przede wszystkim nad oczyszczaniem swojego umysłu i serca, a także nad pozytywnym nastawieniem do siebie oraz do świata.

Czyli wyjaśniło się już, że mówimy tutaj o tak zwanej Miłości, że forum, które w znacznej mierze poświęca swoją uwagę "Rozwoju Duchowemu" teoretycznie propaguje ideę nauczania o Miłości. No tak to można przyjąć i zrozumieć, bo inaczej konkretnie się nie da. Drugim elementem z którego się składa oprócz nawoływania do Rozwoju Duchowego jest Projekt Cheops, którego metoda werbowania również polegała na śpiewaniu o Miłości. Co więcej, bo mało jeszcze powiedziane... nazwałbym to nawet metodą bombardowania miłością. Na czym ma polegać to bombardowanie miłością? już wyjaśniam: