Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 12, 2024, 19:15:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Kod peszerowy i wiedza współczesna - komentarze.  (Przeczytany 967 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Marzec 24, 2009, 11:51:27 »

Kiara ma rację - jest WETERANEM tego forum, należy jej się własne poletko bez waszych "komentarzy", to samo Leszkowi w dziale Święta Geometria!

Michał wiadomo, że najwięjszy krzykacz i przeciwnik wszystkeigo - Tenebrael będzie przeciwko, myślę, że tom1ek nie ma NIC przeciwko, takie rzeczy to kwestia modów, po to są aby on nie musiał ciągle się wszystkim zajmować...

Michał piszę do Ciebie jako do Moderatora w obronie Kiary, zauważ, że tom1ek jako ADMIN założył wątki w dziale Publikacje Projektu z moimi tekstami i je pozamykał na moją prośbę aby nie było dyskusji czytac KŁOTNI pod nimi - chyba to rozwiąże Twoje wątpliwości jeśli takowe są...  czemu bronię Kiary? bo poznałem ją po za forum i wiem jaka jest na prawdę!

proponuje bladowi i tene po minusku za wszynananie awantur i negowanie decyzji ADMINA - tom1ek jasno sie wyrazil w cytowanym przez blada fragmencie a to jego forum - demokracja nie ma zastosowania, przypominam a jak sie komus nie podba zawsze może usunąć swoje konto!

administrator innego forum i strony,
Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 12:04:16 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jasminowygaj compaanions telenowele gangtzj radiomms