Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 13, 2024, 16:01:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Nowości z Egiptu - komentarze  (Przeczytany 971 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sobek
Gość
« : Marzec 25, 2011, 16:32:38 »

Cytat: arteq
Piszę o tym jak wielu forumowiczów zaciekle broniło Łobos i tego co mówiłą, gdy ja wykazywałem, że w wielu przypadkach po prostu perfidnie kłamie.

Pamiętam, że kiedyś na forum był taki "samozwańczy numerolog". Twoja postawa, Twoje słowa zabrzmiały jak byś był niemalże "samozwańczym wykazywaczem perfindych kłamstw"...


Cytat: arteq
Chodzi o to, że nadal wielu forumowiczów trzma się pch i patrzy z uwielbieniem i nadal jest zaślepionych i naiwnych

No i co z tego, że ludzie darzą sympatią pch? Widzisz w tym jakiś problem? Ludzie dostali od Boga dar, który został nazwany "wolną wolą". Dzięki temu mogą wierzyć w to co chcą!



Cytat: arteq
To, że zmienił się człowiek zawiadujący jakąś instytucją? - nie wiem co w tym ma być dziwnego. Tym bardziej w świetle okoliczności - zmiany ekipy rządzącej z którą Hawass był mocno związany.

Kiedy projekt pomimo "zapewnień" nie realizował się,  były rzucane kłody pod nogi i była to doskonała pożywka dla ciebie aby WYKAZYWAĆ!!! Natomiast w momencie, kiedy to "los sprawił", że roszady na stołkach egipskich są (teoretycznie puki co) na kożyść projektu, to dla Ciebie "nie ma w tym nic dziwnego"...? Ja naprawdę powoli gubię się w Twoich intencjach oraz oczekiwaniach....
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wuss krolestwosurmenii teen-wolf curse-of-tiger smallskill